Motor ve Şanzıman

Araçların motor parçaları ihmal edilmemesi gereken ve arızalandığında yenisi ile değiştirilmesi gereken ürünlerdir. Egsoz contası, triger seti, debriyaj seti, kapak contası gibi yüzlerce ürün arasından ihtiyacınız olanı satın alarak aracınızın motor ve şanzıman parçalarını yenileyebilirsiniz. Aracınızın debriyaj setinde bir arıza meydana gelmiş ise, yeni bir debriyaj seti alarak aracınızı tamir edebilirsiniz. Her marka ve model araç için debriyaj setleri özel olarak üretilmektedir. Her debriyaj seti, her marka araca uyumlu olmayabilir; bu sebeple aracınız için debriyaj seti alırken, aracınızın marka ve modeline uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekecektir. Debriyaj seti fiyatları, markalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Otomobiliniz için yeni bir tane egsoz contası satın almak isterseniz, yine aracınızla uyumlu olup olmamasına dikkat etmeniz gerekecektir. Silindir kapak contasına ihtiyacınız varsa, çeşitli markalar tarafından üretilen ve aracınızın markasına uyumlu olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Aracınızın en önemli parçaları arasında yer alan şanzımanın görevi, araç hızlandıkça ve yavaşladıkça, motor ve tekerlek arasındaki dişli oranını ayarlamaktır. Vites değiştirmenin amacı, en verimli devir aralığında kullanmak ve motoru tehlikeli bölgeden uzak tutmaktır. Şanzıman, sürekli olarak motoru en verimli devirde çalıştırabilmeli ve tekerleklere sürekli olarak azami derecede güç sağlayabilmeli. Bu sebeple aracın şanzıman parçaları oldukça önemlidir. Arıza meydana geldiğinde, ihmal edilmemeli ve yenisi ile değiştirilmelidir. Şanzıman bakımınızı ihmal etmemeniz ve şanzıman yağı ile düzenli bakım yapmanız, şanzımanınızı uzun süre kullanabilmeniz açısından önemlidir. Şanzıman yağı fiyatları neredeyse birbirine yakındır fakat markalara göre değişiklik göstermektedir.

Aracınızın triger seti arızalanmışsa veya herhangi bir nedenle değiştirmek istiyorsanız yeni bir tane triger seti alabilirsiniz. Triger seti alırken, aracınızın marka ve modeline uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Her aracın içindeki parçalar farklı olduğu için, triger seti de her aracın marka ve modeline özel olarak üretilmektedir. Ford Focus aracınız varsa, Focus triger seti almanız gerekecektir. Her triger seti, her marka ve modeldeki araca uyumlu değildir. Bu sebeple kesinlikle aracınızın marka ve modeline uyumlu bir tane satın almanızda yarar olacaktır. Triger seti fiyatları, özeliklerine göre değişiklik göstermektedir. Otomobilinizin debriyajında arıza meydana gelmiş ise, aracınızın markası ve modeli ile uyumlu debriyaj satın alabilirsiniz. Hidrolik debriyaj bilyesi, bir çok marka otomobil ile uyumlu olduğu için en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hidrolik debriyaj fiyatları, diğer motor ürünleri fiyatlarına göre daha pahalıdır.

Öne Çıkanlar

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Motor ve Şanzıman

için 158,598 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1,105)
ve üzeri (1,306)
ve üzeri (1,379)
ve üzeri (1,399)
ve üzeri (1,481)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL