Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Isıtma Soğutma Sistemleri

için 41,551 sonuç bulundu.

Isıtma Soğutma Sistemleri

Araçları daha konforlu hale getiren araç ısıtma soğutma sistemleri, araçların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Teknolojik gelişmelerin ilerlemesi sayesinde çok daha donanımlı oto ısıtma soğutma sistemleri ile karşılaşılabilir. Kış aylarında önemini artıran araç ısıtma sistemleri hem kişilerin konforlu bir şekilde yolculuk yapmasını hem de buzlanmadan dolayı meydana gelebilecek tehlikelerin önüne geçilmesine imkan tanıyor. Yaz aylarında devreye giren soğutma sistemleri de kavurucu sıcaklarda arabayla yolculuk yapmayı daha keyifli bir hale getiriyor. Araç ısıtma ve soğutma sistemleri fiyatları ile araba içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı kullanılan ısıtma ve soğutma sistemleri ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Araç İçi Isıtma Sistemleri

Araç İçi Isıtma Sistemleri

Araç içi ısıtma söz konusu olduğunda arabanın kendi ısıtma sistemleri dışında ekstra olarak arabaya dahil edilen ve ısıtma görevini üstlenen cihazlar devreye giriyor. Fanlı ısıtıcılar ve koltuk ısıtma minderleri araç içi ısıtma sistemleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Özellikle kış aylarında arabanın ısıtma sistemine ek olarak araç ısıtma sistemleri kullanımı tercih ediliyor. Arabanın çakmaklık bölmesine takılarak enerji ihtiyacını karşılayan ısıtıcı soğutucu fanlar özellikle buzlanmış ön camların açılmasında araç sahibine büyük kolaylık sağlıyor. Bu tarz araç içi ısıtma fanları klima görevi üstlenmeyip yalnızca cam buz ve buğu çözücü olarak kullanılıyor. Araç içi ısıtma sistemleri fiyatları her bütçeye hitap ediyor.

Koltuk Isıtma Minderleri Nasıl Kullanır?

Koltuk Isıtma Minderleri Nasıl Kullanır?

Isıtma soğutma sistemleri arasında araç sahiplerinin en çok tercih ettiği ürünler arasında koltuk ısıtma minderleri geliyor. Donanımında koltuk ısıtması bulunmyan araçlar için tasarlanan ısıtma minderleri çakmaklık girişi ile çalışıyor. Kısa süre içerisinde ısınan minder, sırt ve bacak bölgesinin ısınmasını sağlıyor ve arabanın fanları çalışmadan kısa süre içerisinde ısınma özelliği daha konforlu bir yolculuk yapma imkanını kullanıcısına sunuyor. Tüm araba koltuklarına entegre edilebilen ısıtma minderleri potluk ve toplanma yapmayarak kolay kullanım imkanı tanıyor. Aracın çakmaklık girişine takılan apart araç çalıştığında burdan elektrik alarak minderi ısıtıyor.

Araç Soğutma Sistemleri

Araç Soğutma Sistemleri

Araç soğutma sistemleri sayesinde kavurucu yaz sıcaklarında araçla yolculuk yapması çok daha kolay bir hal alıyor. Sıcak havalarda park halinde çok fazla ısınan arabalar, fanlı soğutma sistemleri sayesinde hızlı bir şekilde soğuyabilir. Araç içindeki sıcak havayı dışarı aktaran ve içeride daha serin bir hava oluşmasını sağlayan fanlar, oto soğutma sistemleri içerisinde kullanımı en rahat olan araçlar arasındadır. Isıtma soğutma sistemleri ürünlerinin en çok tercih edilen ürünü olan fanlar, güneş enerjisiyle ya da aracın çakmak girişi ile çalışıyor. Güneş enerjili sistemi ile kablo ya da herhangi bir aparata gerek kalmadan elektrik gücüyle çalışan fanlar, portatif yapılarıyla da kullanıcılarına ekstra kolaylık sağlıyor. Oto koltuk soğutma sistemleri de bir diğer araç içi serinleme yöntemi olarak kullanılabilir. Koltuk soğutma olmayan araçlarda tercih edilen koltuk soğutma minderleri sıcak yaz aylarında kullanıcıların rahat bir yolculuk yapmasını sağlıyor. Araç soğutma sistemleri fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Araç sahipleri ulaşılabilir fiyatlara sahip olan ek sistemlemlerden yararlanıp araçlarını daha konforlu bir hale getirebilir.

Araç Koltuk Soğutma Sistemleri Nedir?

Araç Koltuk Soğutma Sistemleri Nedir?

Isıtma ve soğutma sistemleri içerisinde yer alan oto koltuk ısıtma soğutma sistemleri yaz aylarında yolculuk esnasında daha hızlı bir şekilde serinlemeyi ve bunaltıcı sıcaklardan araç içerisinde korunmayı sağlıyor. Klima sistemine entegre edilerek koltuk döşemesi altına yerleştirilen sistemlerin ve soğutucu koltuk minderlerinin yer aldığı koltuk soğutma sistemleri daha konforlu bir araç donanımına sahip olmayı mümkün kılıyor. Daha basit kullanıma sahip olan minderler ise kendinden serinletici jel yapısı sayesinde terlemeyi önlüyor ve serinletici etki sağlıyor. Çakmaklık girişi sayesinde serin hava verme özelliğine sahip olan elektrikli oto koltuk soğutma minderleri de en çok tercih edilen araç soğutma sistemleri arasında yer alıyor. Araç içi konforunuzu sağlayacak parçalar için Yedek Parça kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(805)
ve üzeri (940)
ve üzeri (982)
ve üzeri (995)
ve üzeri (1,035)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL