Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yalıtım Malzemeleri

için 2,366 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • ÜCRETSİZ KARGO

    Zift Kauçuklu 13 Kg

    (77)
    649,90 TL
    +
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Yalıtım Malzemeleri

2017 yılı itibariyle Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan her türlü yapılar için ısı yalıtımı işlemi kanuni olarak zorunlu hale getirilmiştir. Bu talimat doğrultusunda kamu görevlilerinin denetim işlemleri başlatabileceğini göz önünde bulundurduğumuzda, bu işlemi aksatmanın getireceği maddi zararı yok sayamayız. Bu kapsamda, sizlere en tatmin edici, üstün niteliklere sahip çeşitli yalıtım malzemeleri hakkında detaylı bilgiler sunmaktan memnuniyet duyarız. Her bütçeye uygun, belirli kalınlıklarda üretilen kaliteli strafor malzemeleriyle imal edilen bu ısı yalıtım plakaları, sizlere doğalgaz yakıtı konusunda belirgin bir şekilde tasarruf imkânı sağlayacaktır. Bu kaliteli ısı yalıtım ürünlerinin yanı sıra, ayrıca farklı amaçlarda kullanım sağlayabileceğiniz çeşitli fonksiyonlara sahip estetik yalıtım ürünlerini de sayfamızdan incelemek suretiyle keşfedebilirsiniz. Bu farklı yalıtım ürünleri başlıca, akustik ses yalıtımı sağlayan düz tasarımlı veya yumurta kabı desenli güzel tasarımlara sahip ürünler, flexi özellikli yanmaz oto ses yalıtım süngeri ürünleri ve yat ile karavanlar için tavan yalıtımı ürünleri gibi ürünlerdir. Ayrıca birbirinden farklı içerikleri bulunan alüminyum takviyeli çeşitli yalıtım ürünleri gibi birçok tasarımları, alanında etkili her türlü yalıtım modellerinden ihtiyacınıza ve bütçenize göre en uygun üretimleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda her türlü ev tiplerinin iç kısımlarına uygulanabilmesi için üretilen modellerden tutun, teras mahalleri için etkili ürünlere kadar hayal edemeyeceğiniz farklılıklarda modelleri görünce hayran kalacağınızdan hiçbir şüphemiz yoktur.

Temel Yalıtım Malzemeleri Arasında Olan Isı Yalıtım Köpük Levhalar

Temel Yalıtım Malzemeleri Arasında Olan Isı Yalıtım Köpük Levhalar

Aynı zamanda ses yalıtım görevini de kolaylıkla karşılayan, temel yalıtım malzemeleri arasında ilk akla gelen ürünlerden olan bu polietilen köpük levhalar, her türlü yalıtımı sizlere sunabilmesiyle mükemmel bir izolasyon sağlamaktadırlar. Özellikle çeşitli markalara ait olan polietilen köpük levha ürünleri, ister darbelere karşı olsun, isterse her türlü başka unsurlara karşı olsun, güvenli bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Sizlere maksimum faydayı sağlayacak şekilde üretilen bu ürünler, üstün içerikleriyle şaşırtıcı nitelikleri kendisinde barındırır. Kullanım alanları olarak başlıca duvar aralarında, şap veya parke altlarında olmak üzere, ev içerisinde ister zemin, isterseniz de duvar kısımlarında kolaylıkla uygulanabilir ürünlerdir. Bu modeller, uygulama alanı fark etmeksizin üstün performans sergilerler. Aynı zamanda daha başka olarak, yalıtkan borularla yalıtılamayacak çap ve boyutlarda olan boru, kazan ve benzeri her türlü aksamda kullanılabilmekte olan bu ürünler, ayrıca elektronik cihazlarda, mobilyalarda ve beyaz eşya gibi ürünlerde her türlü darbe ve benzeri etkilere karşı korunma amaçlı ambalajlamada pratik bir şekilde kullanım sergilenebilmesi için üretilmişlerdir. Bu ürünlerin enleri 1 metre olacak şekilde üretilmektedir. Teknik detaylarından kısaca söz edecek olursak, ısı iletkenlik katsayıları (W/mK) 0,043 – 0,045 (TS 388 – TS 415) ve ısıya dayanıklılıkları -45 °C ile 95 °C derece aralıklarıdır. Su emme duyarlılıkları için oda sıcaklıklarında suya daldırılıp tam 1 gün boyunca bekletilmelerinin ardından, hacmin maksimum %0,042’si kadar oldukları görülür Yoğunluk olarak 25 kg – 40 kg / m3’türler. Basınç altında deforme olma durumu için, yüzde 50 sıkışmada (72 saat) %20 - %40 seviyesinde deformasyon meydana gelmektedir. ISO 1856’ya göre ise, % 75 sıkışmada (72 saat) %50 - %75 seviyesinde deformasyon meydana gelmektedir. Sıkışma mukavemetleri, % 25 sıkışmada 0,096 - 0,300 kgf/cm2 olmakta olup, ISO 1856’ya göre ise, % 50 sıkışmada 0,440 - 0,760 kgf/cm2 ve % 75 sıkışmada 1,140 - 1,960 kgf/cm2 olmaktadır. Enlerinde ve boylarında ± % 3 ve et kalınlıklarında ise ± 0,5 mm. Kadar bir tolerans oluşabilmektedir. Son olarak da ses yutma kapasiteleri ise, ISO 10534-1 (1996) TS 7457 olmaktadır.

 Yalıtım Malzemeleri Çeşitleri ile Lüks ve Konforlu İzolasyon Sağlayın

Yalıtım Malzemeleri Çeşitleri ile Lüks ve Konforlu İzolasyon Sağlayın

Klasik dışarıdan kaplama sağlayabildiğiniz Eps ısı yalıtım levhaları, zamanında izolasyonsuz tasarlanmış olan eviniz veya apartmanınız için tam olarak gereksinim hissettiğiniz kaliteli ürünlerdir. Beyaz renk straforları ile farkını ortaya koyan bu şık ürünler, çeşitli ambalajlarda, ihtiyacınıza uygun olabilecek farklılıklarda hizmetinize sunulmak üzere hazırlanmışlardır. 25 adetlik 2 cm 16 DNS beyaz 12,5 m2 ambalajlarda, 10 adetlik 5 cm 10 DNS beyaz 5 m2 ambalajlarda ve 10 adetlik 3 - 5 cm 16 DNS karbonlu 5 m2 ambalajlarda başlıca hizmetinize hazır bulundurulmakta olan ürünleri mevcuttur. Ayrıca, 10 adetlik 5 cm 16 DNS beyaz 5 m2 ambalajlarda, 16 adetlik 3 cm 16 DNS beyaz 8 m2 ambalajlarda, 25 adetlik 2 cm 10 DNS beyaz 12,5 m2 ambalajlarda, 16 adetlik 3 cm 10 DNS beyaz 8 m2 ambalajlarda da bulabileceğiniz paketlemeleri vardır. Hepsinden farklı olarak daha başka 10 adetlik 5 cm 20 DNS beyaz 5 m2 ambalajlarda, 10 adetlik 5 cm 15 - 16 DNS beyaz 5 m2 ambalajlarda ve 10 adetlik 5 cm 14 - 16 DNS beyaz 5 m2 ambalajlarda hazırlanmış ürünlerinden de edinebilirsiniz. Dilerseniz en çok kullanılan modellerinden olan 16 adetlik 3 cm 16 DNS beyaz 8 m2 ambalajlarını veya 10 adetlik 5 cm 16 DNS beyaz 5 m2 ambalajlarda olan paketlerini tercih de edebilirsiniz. Çeşitli ısıtıcı cihazlarınızın arka kısımlarına, duvar hizalarına pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz özel tasarımlı Isıkes folyo materyalli yalıtım modelleri de sizlere etkili fonksiyonları ile en verimli ve sağlıklı izolasyonu sunacaklardır. Petek ısıtıcılarının arkasına tasarruf amaçlı koyulabilen bu şık modeller, soba ısıtıcılarının alt kısımlarına veya arka kısımlarına da koruma amaçlı olarak uygulanmaktadırlar. Her çeşit ısı kaynağından çıkan ısının çevrelerindeki eşyalara zarar vermelerini engellemeleri için özel tasarlanan bu izolasyonlu levha ürünler, 66 cm eninde ve 85 cm boyunda tabakalar olarak hizmetinize sunulmaktadırlar. Yalıtım malzemeleri çeşitleri arasında en dikkat çeken fonksiyonları ile kendini belli eden bu şık ürünler, beklediğinizden fazlasını sizlere göstereceklerdir.

En Estetik Tasarımlarıyla Çatı Yalıtım Malzemeleri

En Estetik Tasarımlarıyla Çatı Yalıtım Malzemeleri

Kırçıllı – kırmızı renkli, gri renkli veya yeşil renkli opsiyonlarından dilediğinizi tercih edebileceğiniz arduvazlı (kumlu) membran ürünleri, sizler için çok uzun ömürlü bir çatı modeli olacaktır. 4 mm kalınlığında olan bu ürünlerin 1 adet ruloları 10 metrekareye tekabül gelmektedir. Dekoratif bir su yalıtımı olan bu ürünler, çivi çakmaya gerek kalmadan uygulanabilmektedirler. Hem kolay hem de güvenilir olmaları hem işçilikten hem de malzemeden tasarruf yapmanıza da olanak tanımaktadır. Teknik detayları hakkında bilgilendirmemiz gerekirse bu modeller, granül taş kaplamalı bir estetiğe sahip olan plastomer esaslı bitüm membran ürünlerdir. Ayrıca 150 gr / m2 polyester keçe taşıyıcılı ürünler olmakta olup, diğer çeşitli çatı yalıtım malzemeleri ve su yalıtım malzemeleri arasında mukayese edilecek olursa, imtiyazlı fonksiyonlara sahip üstün nitelikleri ile bu ürünler üst sıralara çıkmaktadırlar. Bambaşka bir tasarıma ve kullanım alanına sahip olan bir yalıtım ürünü modeli de akustik ses yalıtımı sağlayan, yumurta sünger biçiminde üstün teknoloji ile üretilen lüks yalıtım ürünleridir. 50 DNS olan, 50x50 cm ebatlarla hizmetinize sunulan bu modeller, 30 mm kalınlıkta üretilmiş olan yanmaz özellikli yapıdalardır. Geniş kullanım alanlarına sahip olan bu akustik yumurta biçimli tasarıma sahip siyah renk şık modeller, başlıca eğlence mekanlarında, ses kayıt işlemlerinin yapıldığı profesyonel stüdyolarda, genel itibariyle sıradan dairelerin yalıtımlarında kullanılabilmekte olup, ayrıca akustik düzenleme ihtiyacı duyulabilen çeşitli alanlarda, otomotiv sektörlerinde, çok gürültü duyulma ihtimali olan jeneratör dairelerinde, hidrofor makine ve kazan dairelerinde de çoğunlukla tercih edilebilmektedirler. İster 1 adet olarak, isterseniz de 10 adet, 20 adet veya 40 adet şeklinde paketler halinde sipariş de edebilirsiniz. Bu ürünün sizlere sunacağı üstün performanslarına sizler de hayretle bakacaksınız.

Her Türlü Mekân ve Ev İç Yalıtım Malzemeleri

Her Türlü Mekân ve Ev İç Yalıtım Malzemeleri

Hepsi de alanında üstün performans gösteren ürünlerin her biri özel teknoloji ile üretilerekten hizmetinize kazandırılmaktadırlar. Özellikle de şehir hayatının gürültüsünü artık fazlaca duymakta olduğumuz kalabalık muhitlerimizde; ister evimiz, istersek çalışma ortamlarımızda, bir nebze de olsa sessizliği özlemiyor değiliz. Bu açıdan belki de hayatımızda en önemli işlevi görecek olan ürünler, ses yalıtım fonksiyonu gösteren modeller olacaklardır. Bu ürünleri dilediğiniz takdirde farklı kalınlıklarda da tercih edebilirsiniz. Bu farklı kalınlıklarda talep edebilme imkânınız sayesinde çeşitli yerlerde de kullanım elde edebileceksiniz. Başlıca kullanım sağlayacağınız yerler olarak, evleriniz, diskolar ve barları sayabiliriz. Bunların yanı sıra, müzik odası ses yalıtımı uygulamalarında, otel odası ses yalıtımlarında kullanılabilmekte olup, ayrıca düğün salonu ve benzeri çok yüksek ses içeren daha birçok mekân çeşitlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Genel itibariyle hemen hemen bulunduğunuz her muhitteki yapılar üzerinde, herkesin bu ses yalıtım ürünlerini tercih etmesi doğrultusunda, en kalabalık şehir yaşantılarınızın nasıl da huzurlu bir hale bürünebileceğini tahmin edebiliyorsunuzdur. Ev iç yalıtım malzemeleri kategorisi hakkında özellikle durulmasının bir sebebi de, tam olarak sizlerin kazanacağı bu huzurla ilgilidir. Ses durumları kadar büyük bir önem arz eden ısı yalıtım özellikli mantolama ürünlerinde de 150 DNS yoğunluğu bulunan taş yünü mantolama ısı yalıtım ürünleri, en etkin biçimde izolasyon görevini yerine getirebilecek ürünler arasındadır. 1 paketinin içerisinde 2,88 m2 kadar alanı kaplamaya yarayan, 1 paketi toplamda 4 adetten oluşan bu taş yünü yalıtım levhaları, 5 cm kalınlıklarda imal edilen üstün nitelikli modellerdir. Uygulama yapılacak yapıların dış cephelerine sıvalı mantolama sistemleri üzerinde uygulanabilmesi amacıyla tasarlanan bu ürünler, yüksek bir yoğunluğa sahip maksimum fayda sunan yalıtım çeşitleridir. Ayrıca yangın olasılıklarına karşı strafor materyalli üretilen yalıtım levhalarına nazaran çok daha dayanıklı ve etkili ürünlerdir. Hem ısı hem de ses yalıtımını kusursuz bir biçimde sağlayacak olan bu mantolama tabakaları, sizlere uzun ömürlü yapısıyla yıllar boyu enerji tasarrufu yaptıracak ürünlerdir.

Sıvı İçerikli Zemin Yalıtım Malzemeleri ile Pratik Uygulamaları Deneyimleyin

Sıvı İçerikli Zemin Yalıtım Malzemeleri ile Pratik Uygulamaları Deneyimleyin

Toprak-su tutucu özellikleriyle en etkili yalıtım fonksiyonlarından birini gösteren bu sıvı içerikli izolasyon ürünleri, 5 kg kapasiteli kovalarında hizmetinize sunulan çeşitlerdir. Bu kullanımı çok kolay olan ürünler, hacimlerinin 600 katı kadar su emebilen süper su emici bir toprak katkı maddeleridir. Başlıca kullanım alanları olarak, bahçeleri ve seraları söyleyebiliriz. Çeşitli çevre düzenleme işlemlerinde pratik bir şekilde uygulanarak çalışmalarınızı sürdürebilmenizi sağlarlar. Bu alanlarda genellikle sulamanın fazla olduğu ve sarfiyatın aşırı olduğu yerler için özellikle formüle edilmiş polimerlerdir. Yağmur suları ile sulama sularını bünyesine alması suretiyle hacminin 600 katı şişebilen bu ürünler, sularınız toprağın içinden akıp gitmeden tutulmasını sağlayarak, alanınızdaki bitki ve ağaçlara uzun ömürlü bir şekilde doğal su deposu görevi görecek bir zemin hazırlamış olur. Toprak yüzeylerde bambaşka bir yalıtım görevi gören bu üstün performans sergileyen ürünler, bahçe işlerinizde sizlere en büyük yardımları sunmuş olacaktır. Zemin yalıtım malzemeleri arasında en eğlenceli kullanımı deneyimlemenizi sağlayacak olan bu ürünlerin teknik özellikleri arasında başlıca mineral bazlı, tek komponentli ürünler olmaları ve toprakta ortalama olarak 4 yıl kadar kalabilmeleri gelmektedir. Hacimlerinin 600 katı kadar su emebilen bu polimerler, su ile birleşmeleri ile şişme özellikleri göstererek jel haline gelmektedirler. Suyu emme hızları ise sadece 1 saattir ve sulama süreleri de 1 saat sürmektedir. Ayrıca tam tamına -60 °C’ye kadar donmamaktadırlar. Bu ürünleri uygulama alanı olarak söyleyebileceğimiz derinliği ise 7 cm ile 1 metre aralığında olarak belirtebiliriz. Toprak içerisinde yıllık -15 oranında parçalanmaktadırlar ve topraktaki görevlerinin bitmesi ardından doğaya geri dönerler. Daha birçok yer yalıtım malzemeleri daha anlaşılır adıyla su tutucu polimer ürünler bulunmaktadır. Düz ve beton zeminler için uygulanan çeşitli katı yalıtım ve vernik tarzı sürülebilen izolasyon ürünlerinden farklı olarak üretilen bu ürün, diğer pek çok ürün gibi suyun akıp geçmesini engelleyen yapısı ile farklı bir alan üzerinde benzer bir görevi yerine getirmektedir. Bu maddeler, toprak işleri ile hobi olarak veya profesyonel olarak ilgilenen bütün kullanıcıların hayat kurtarıcısı niteliğinde ürünlerdir.

Bu Sınırsız Avantajlar Sunan Yalıtım Malzemeleri Özellikleri İle Kullanıcılarını Daima Şaşırtıyor

Bu Sınırsız Avantajlar Sunan Yalıtım Malzemeleri Özellikleri İle Kullanıcılarını Daima Şaşırtıyor

Bu gibi kaliteli ürünlerin avantajlarından da kısaca bahsedersek, toprak gözenekliliğini arttırmaları ve toprak kabuklanmalarını azaltmaları karşımıza çıkacaktır. Toprağı sürekli nemli tutan yapıları ile sizlere eşsiz tasarruflar yapma olanağı sağlamaktadırlar. Topraktaki suyun buharlaşma oranını dramatik bir biçimde azaltan bu ürünler, ayrıca toprağın yapısını düzeltmeleri ile beraber erozyon olasılıklarını da engellemektedirler. En önemli özelliklerinden birisi olan yüzey ve yeraltı sularının kirlenmesini engellemeleri ile çoklu fayda gösteren ürünler olduklarını göstermektedirler. Yalıtım malzemeleri özellikleri kullanım alanlarına göre farklı fonksiyonlarda tasarlanmakta ve oluşturulmaktadırlar. Bu kapsamda benzersiz fonksiyonları bulunan bu su tutucu polimer formüller, bilinen diğer pek çok yalıtım ürünü arasında kendi görevi haricinde de çeşitli artılarının olması sebebiyle pek çok övgüyü hak etmektedirler. Övgüye nail olan bu özelliklerinden bir diğeri de çok sıcak ve kuru iklim koşullarında bitkilerin büyümesine büyük katkı sağlamalarıdır. Sulama, işçilik ve tohum maliyetleri konusunda büyük bir kar elde edilmesini sağlaması ile birlikte, özellikle su tüketimi konusunda yüzde 50 ile yüzde 70 gibi oran aralıklarında büyük bir tasarruf elde edilmesini sağlamaktadırlar. Bu ürünler aracılığıyla ağaçlandırma çalışmaları için mevsim şartları aranmamaktadır. Kullanımını sergilediğiniz her bölgede kolaylıkla ağaçlandırma uygulaması yapabilirsiniz. Ayrıca kış mevsimlerinde toprak altındaki filizlerin ve tohumların ölmesini de engellemektedirler. Bu kadar çok katkılarının bulunmasının yanı sıra, çevreye kesinlikle zararları bulunmamaktadır. Kullanıcıların yorumlarını okuduğunuzda, bu ürünlerin özelliklerinin kendilerine ne gibi faydalar sağladıklarını görebilirsiniz. Her bir kullanıcının memnuniyetlerini bahsetmiş oldukları övgülerinden anlayacaksınız. Yalıtım malzemeleri fiyatları arasındaki farklar sayesinde, sizler de bütçenize göre uygun olan modeli rahatlıkla seçebileceksiniz. Hizmetinize ve beğeninize sunulan benzer kalitedeki bu ürünlerden en ekonomik olanlarından yüksek fiyatlı çeşitlerine kadar arzuladığınız içeriği tercih edecek ve hem maddi açıdan hem de manevi açıdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Benzer diğer ürünleri de öğrenmek isterseniz yapı malzemeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.