TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşıma Arabaları

için 578 sonuç bulundu.

Taşıma Arabaları

Sürekli olarak eşya indiren ve yükleyen, mal alıp satan iş yerleri yük taşıma arabası kullanmak durumundadır. Koli, paket, varil, tüp ve kasa gibi eşyaların yüklendiği taşıma arabaları pek çok bakımdan firmanın işini kolaylaştırır. İşlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesini sağlayan taşıma arabaları, firmanın mal indirme ve teslim etme süresini kısaltır. Böylece yeni sevkiyatlar ve ürün alımları kolaylaşır. Taşıma arabalarının farklı işlevleri de vardır. Bunlardan biri de çalışanların işlerini zahmetsizce yapabilmeleridir. Çalışanların yorulmadan çalışabilmelerini sağlayan yük taşıma arabası modelleri, iş gücü veriminin artmasına doğrudan etkide bulunur. Yük taşıma arabası kullandığı için yorulmayan personelin çalışma süresi uzar. Böylece personel, yaptığı işten bıkmaz ve yeni görevler için kendini hazır hisseder. Günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan yük taşıma arabası modelleri, farklı iş sektörlerinin en büyük yardımcısıdır. Kuru ve yaş gıda, nalbur, hırdavat ve kırtasiye işi yapan iş yerlerinde farklı modelleri tercih edilen taşıma arabaları, bir kişinin taşıyabileceği yükün 20 katına kadar yükü kolayca taşıyabilir. Bu özelliği ile çok fazla paketi depodan alıp araca yüklemek ya da tam tersini yapmak mümkündür.

Taşıma Arabaları Çeşitleri

Taşıma Arabaları Çeşitleri

Taşıma arabalarının birçok farklı modeli bulunur ve bu arabaları kullanmak oldukça kolaydır. Çelik gövdeye sahip olan koli taşıma arabası oldukça güçlü ve sağlam bir arabadır. Yüksek yük taşıma kapasitesi olduğu için kapasitesi ölçüsünde taşıdığı yükten dolayı hiçbir zarar görmez. Yük taşıma arabası çeşitlerini kullanmak için özel bir eğitim almaya gerek yoktur. Çok basit bir şekilde kullanılabilen yük taşıma arabası, tutma kolu ile kolayca yönlendirilebilir. Avuç ile rahatça kavranabilen ve parmaklara uyumlu bir yapısı olan tutma kolu ayarlanabilir özelliktedir. Teleskopik özelliğe sahip olan tutma kolunu istediğiniz düzeyde ayarlayabilirsiniz. Bu yüzden ayarlanabilir taşıma koluna sahip olan yük taşıma arabalarını herhangi bir sorun olmaksızın farklı boylardaki personel kullanabilir. Yük taşıma arabasının taşıma tablasını ve lastiklerini tek bir hareket ile kapatabilirsiniz. Yük taşıma arabalarına yüklediğiniz paketleri bağlama aparatlarını kullanarak bağlayabilir, kolilerin güvenliğini artırabilirsiniz. Tek seferde birçok koliyi taşıyabileceğiniz yük taşıma arabalarını uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Taşıma Arabaları Modelleri

Taşıma Arabaları Modelleri

Havaalanlarında, tren istasyonlarında, otogarlarda, limanlarda ve farklı ulaşım alanlarında çok fazla tercih edilen yük taşıma arabası modelleri, eşya taşıma konusunda insanların en büyük yardımcılarından biridir. Yük taşıma arabalarını depo ya da işyerinizde kolayca tutabilirsiniz. Yer kaplamayan katlanır taşıma arabası, katlandığında daha küçük bir alanı kaplar. Yük taşıma arabalarının tekerleri de sağlamdır. İnsanın taşıma gücünün çok üstünde yükler taşıyabilen koli taşıma arabasının tekerlekleri yük taşınırken farklı yönlere kolayca yönlendirilebilir. Hızlı dönen ve kolayca yönlendirilebilen tekerleklerinin dışında yük taşıma arabası modellerinin yükleri yerleştirdiğiniz kısmı da pratik bir şekilde kullanılabilir. Koli ya da paketlerin altına getirdiğiniz yük taşıma arabası, yükü üzerine zahmetsizce alır.

Yük Taşıma Arabası Fiyatları

Yük Taşıma Arabası Fiyatları

Yük taşıma araçları depo ya da işyerlerinde işlerin pratik bir şekilde yürüyebilmesi için çok ideal bir çözümdür. Yük taşıma arabası fiyatları farklı parametreler doğrultusunda belirlenir. Ürünün markası fiyatların belirlenmesindeki en önemli etkendir. Fiyatların belirlenmesinde bunun dışında başka etkenler de bulunur. Ürünün kalitesi, yük taşıma kapasitesi, yük konulan alanın büyüklüğü ve ürünün yapımında kullanılan malzeme de fiyata etkide bulunan faktörler arasındadır. Sayfamızdaki yük taşıma arabası modellerini inceleyebilir, ürünler arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Yük taşıma arabalarının kauçuk tutma kolu, taşıyana rahatsızlık vermediği için büyük bir rahatlık sağlar. Lastiklerin sessiz olması ve kauçuktan yapılması konfor ve dayanıklılığı artırır. Taşıma arabalarının yanı sıra Malzeme Taşıma kategorimiz üzerinden tüm taşıma araçlarını inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Asimato (19)
Atlas (96)
Attlas (13)
Bahçem (2)
Balatlı (35)
Beta (5)
Big Lift (3)
BigLift (2)
Dekor (1)
Dewalt (2)
(336)
Echolift (6)
Forsage (1)
Stanley (2)
Techlift (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (65)
ve üzeri (66)
ve üzeri (68)
ve üzeri (74)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL