Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Prefabrik Evler

için 394 sonuç bulundu.

Prefabrik Evler

Çağımızın her alanda gelişme hızı, teknik bilimler ve teknolojide yaşanan gelişmelere bağlı olarak, olağanüstü bir ivmeye sahip. Teknik bilimler ve mühendislik alanında her geçen gün yeniliklerin ortaya çıkması, aslında gündelik yaşam standartlarımızın biz fark etmeden sürekli daha da yükselmesine neden oluyor. Prefabrik evler geniş kullanım alanı, hızlı inşa süresi, ses ve ısı yalıtımı gibi konularda ki üstünlüğü, sağladığı yaşam konforu gibi pek çok avantajı bir arada barındıran yaşam alanları olarak kullanılıyor. Her coğrafi koşula uyum sağlayabilen çeşitlilikte tasarlanmış modellere sahip prefabrik evler, aynı zamanda ekonomik koşullar sağlamasıyla da tercih edilen yaşam alanları haline dönüştüler. Prefabrik evler ve fiyatları, elbette kapasite özellikleri ve ilave taleplere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bunun yanında bu yaşam alanlarının oluşturduğu toplam maliyetler, diğer tüm inşa türlerine göre oldukça ekonomik oluyor. Prefabrik evler fiyatları nedeniyle yoğun şekilde tercih ediliyor ve bu talebe doğru orantılı şekilde, sürekli daha gelişmiş özelliklere sahip ev modelleri kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Büyük inşaat alanlarında çalışanların barınması, ofis, laboratuar, yönetim merkezleri gibi ihtiyaçlarda uzun yıllardır öncelikli olarak başvurulan prefabrik sistemler, günümüzde ilerleyen inşaat sektörü ve mühendislik çalışmaları sayesinde daha geniş bir kullanım alanına hitap ediyor. Her türlü konforu kolaylıkla ve üst düzeyde sunabilen, tek katlı veya çok katlı yapıların hızlı bir şekilde inşa edilmesi olanaklı kılan prefabrik evler, tüm ihtiyaçlar düşünülerek özel olarak tasarlanıyor.

Prefabrik Ev Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Prefabrik Ev Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Prefabrik evlerin sunduğu pek çok avantaj, son yıllarda giderek artmaya devam eden şekilde talep görmesine neden oluyor. Bir yaşam alanının sağlaması gereken tüm konfor standartlarını üst düzeyde sunabilen bu yapılar, istenilen her coğrafi bölgenin özel koşullarına uyumlu bir yaşam alanının oluşmasını sağlıyor. Prefabrik evler yapımı kolay ve hızlı olması avantajının yanı sıra, aynı standartları sunabilen tüm muadil inşa sistemlerinden çok daha ekonomik koşullarla sahip olabileceğiniz benzersiz bir avantaja da sahip. Her türlü ihtiyacı gözetecek şekilde farklı modellerle kullanıcıların beğenisine sunulan tasarımlar, aynı zamanda modüler sistemli oldukları için, tüm ilave taleplere de yanıt verebilecek özelliğe sahip. Prefabrik ev modelleri fiyatları, özellikleri, ölçüleri, tek kat veya çok katlı olması, sıva, iç döşeme, çatı kaplama türleri ve diğer tüm ilave taleplere göre değişkenlik gösteriyor. Genel standartlar olarak, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı gibi özellikleri üst düzeyde işlevsel olan prefabrik evlerde, aynı zamanda çelikten oluşan yapısı nedeniyle, deprem ve tüm doğal afetlere karşı yüksek koruma avantajı da bulunuyor. Prefabrik evler ve içleri, taleplere göre değişik modellere sahip olabildiği gibi, yine ihtiyaç ve taleplere göre özelleştirilebilme avantajı da sunuyor. Bu sayede tam istediğiniz gibi ya da ihtiyacınıza net karşılık sunan bir yaşam alanının, çok hızlı ve ekonomik bir şekilde inşa ettirebilmeniz olanaklı hale geliyor. İçeride taleplere göre çok konforlu ve lüks bir yaşam sürdürmenizi olanaklı kılan pek çok detaya yer verebildiğiniz bu yapılar, aynı zamanda işlevsel özellikleriyle de yaşamlarınızı daha kolay hale getiriyor. Yalıtımsal avantajları sayesinde, güvenli ve konforlu bir yaşamın kapısını aralayan evlere sahip olmanızı sağlayan prefabrik evlerin, farklı ihtiyaç ve zevk türlerine hitap eden çok geniş bir seçenek yelpazesine sahip olması da, diğer önemli avantajlarından bir diğeridir. Kurulum ya da inşa süreçlerinin diğer inşa sistemlerine göre daha pratik ve daha kolay olması, aynı zamanda işçilik maliyetlerinin de düşmesine nede oluyor. Bu durum kullanıcılar açısından önemli fiyat avantajları oluşturuyor. Olağan bir evden herhangi bir yaşamsal farkı olmayan ve daha yüksek konfor sağlayan prefabrik evler, sürekli artan bir ilgi görüyor.

Prefabrik Evlerde Yüksek Konfor

Prefabrik Evlerde Yüksek Konfor

İnşaat sektörünün konfor, yalıtım ve güvenlik sağlamak amacıyla geliştirdiği her türlü sistemin kolaylıkla uygulanabildiği prefabrik evler, iç ve dış tasarım seçenekleri sınırsız olan modellerle kullanıcıya sunuluyor. Prefabrik evler içi ihtiyaç ve kullanıcı taleplerine göre kişiselleştirilebilen, her yaşam alanında ki standartların da üzerinde standartlara sahip yaşam alanlarının oluşturulmasını sağlıyor. Tek katlı ve küçük ölçülerde konforlu bir yaşam sunan örneklere sahip olan prefabrikler evler dubleks veya daha çok katlı türlerle de yaşam kalitenizi arttırabiliyor. İhtiyaçlara odaklanmış ve standardize edilmiş ölçü ve modellere sahip olan prefabrikler, aynı zamanda kullanıcıların isteklerine bağlı olarak farklı ölçü ve yüksekliklerde özel olarak da tasarlanabiliyor. Farklı coğrafi koşullar ve kullanım amaçlarına göre özelleştirilebilen prefabrik evler, bu avantajı en üst düzeyde sağlayabilmek adına sürekli gelişen ilave seçenekler konusunda da çok zengin. 2+1 prefabrik evler, 2+1 olarak standart evlerle aynı ölçülerde hazırlanmış 2 oda ve bir salondan oluşan, banyo ve mutfak ilavesiyle konforu sağlanmış modüler yaşam alanları olarak kullanıcılara sunuluyor. Daha büyük veya daha küçük ev ölçülerinde hazırlanmış başka modellerde bulunuyor. Tek katlı veya çok katlı olacak şekilde hazırlanmış çeşitli modeller, her türlü kullanım amacına uygun bir yaşam alanının en üst düzeyde konforlu olması avantajını da beraberinde getiriyor. 2 oda, salon, banyo ve mutfak gibi kullanım alanları, iç dizayn ve döşeme, çatı kaplama ve izolasyon, ısı yalıtımı ve ses yalıtımının yanı sıra, prefabrik evler üretim özelliklerine bağlı olarak yüksek güvenlik avantajına da sahip. Tüm bu yüksek yaşam standartlarını aynı zamanda çok ekonomik koşullarla erişebilmemize olanak tanıyan prefabrik ev sistemleri, olağan ev ölçülerinin yanı sıra, daha küçük veya daha büyük ölçülerde ki yaşam alanlarına da yanıt verebilecek şekilde tasarlanıyorlar. Kolayca çok katlı veya daha büyük yaşam alanı ölçülerine sahip hale getirilebilen modüler sistemli olan prefabrik evler, dış tasarım, çatı kaplama malzemeleri ve yalıtım konularında çok seçenekli olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Tüm bu avantajları nedeniyle prefabrik evler, günümüzde her türlü yaşam alnı ihtiyaçlarında öncelikli olarak başvurulan sistemler haline geliyor.

Çok Katlı Prefabrik Evler

Çok Katlı Prefabrik Evler

Prefabrik evlerin sağladığı konfor ve çok çeşitli avantajlar, yoğun şekilde ilgi görmesine ve dolayısıyla sürekli gelişen bir sektörün oluşmasına neden oldu. Tek katlı ve modüler sistemli olarak hazırlanan prefabriklerin zaman içerisinde daha gelişmiş tasarım örnekleriyle desteklenmesi sonucu, eşsiz yaşam alanlarının pratik ve ekonomik şekilde inşa edilmesine olanak tanıdı. 2 katlı prefabrik evler ve daha çok katlı prefabrik ev sistemleri, özel tasarımlar halinde ve standart olarak kullanıcıların beğenisine sunulan modellere sahip. Hızlı ve kolay şekilde inşa edilebilen bu evler, çok sağlam ve özellikle doğal afetlere karşı son derece dayanıklı yaşam alanlarının oluşturulmasında benzersiz sonuçlar oluşturuyor. Prefabrik evler yorum bölümünde en fazla olumlu görüş bulabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Prefabrik ev yorumları, bu yaşam alanlarının sağladığı yüksek konfor ve standartların bir kanıtı olarak başvurabileceğiniz, doğrudan yaşam detayları olarak görülmelidir. Özel bir teknik ve mühendislikle hazırlanan prefabrik ev tasarımları, farklı model ve standartlarda çoklu üretim sistemiyle hazırlanıyorlar. Talebe bağlı olarak değişikliklerde yapabileceğiniz bu modeller, genel bir yaşam alanında ihtiyaç duyulan tüm konforu en üst düzeyde sağlamaya yönelik olarak üretiliyor. Üretimde kullanılan malzemeler ve üretim esnasında kullanılan üst düzey teknoloji, aynı zamanda tüm prefabrik evlerin bazı özel standartlara da sahip olmasına sebep oluyor. Tüm prefabrik evlerin dış yüzeylerini oluşturan kullanım malzemelerinin yüksek dayanıklılık ve yalıtım özelliklerine sahip olması, aynı zamanda çok yüksek güvenlik sağlayan evlere sahip olmanızı sağlıyor. Deprem başta olmak üzere, tüm diğer doğal afetlere karşı en üst düzeyde koruma sağlayan bu yapılar, ses, sıcak ve soğuk gibi tüm dış etkenlere karşıda üst düzeyde yalıtım sağlayan özel ve standart bir avantaja da sahiptir. Aynı zamanda zemin ve temel gibi bir evin güvenli bir yaşam alanı haline dönüşmesinde önemli etkileri bulunan faktörler konusunda benzersiz bir avantaj sunuyor. Genel yapı malzemelerinin çelik olmasıyla, çok yüksek dayanıklılık koşulları oluşturan prefabrik evler, aynı zamanda özel bir temelin yapılmasına da ihtiyaç duymuyor. Bunun yerine su basması ihtimaline karşılık olarak, subasman adı verile bir zemin üzerinde konuşlandırılıyor.

Prefabrik Evler Nasıl Üretiliyor?

Prefabrik Evler Nasıl Üretiliyor?

Çok kişinin uzun süre konaklama ve barınma ihtiyaçlarına karşılık olarak, düşük maliyetli ve konforlu yaşam alanları olarak tasarlanarak hazırlanan prefabrik evler, zaman içerisinde beklentilere çok yüksek geri dönüşümler sağlaması sonucunu oluşturmuştur. Bunun üzerine, belirli durumlar yerine her yaşam alanı ihtiyaçlarına çözüm oluşturabilecek yeni tasarımların hazırlanmaya başlaması sonucu kendiliğinden ortaya çıkar. Giderek daha fazla alanda kullanılan ve buna paralel olarak ilgi gören prefabrik evler, büyük bir sektör haline dönüşmüştür. Günümüzde pek çok yaşam alanı ihtiyacında öncelikli olarak düşünülen prefabrik evler, birçok konuda kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlıyor. Bir arada sunduğu avantajlara bağlı olarak, kullanıcıların sıklıkla sorduğu sorulardan biri de "Prefabrik ev nedir?" sorusu oluyor. Kısa süre içerisinde inşa edilebilecek şekilde hazırlanmış çeşitli ünitelerden oluşan, kullanım amacına göre uzunluk, yükseklik ve kat ölçüleri değişkenlik gösterebilen, aynı zamanda her türlü ihtiyaca göre odaklanmış tasarımlar sunan yaşam alanları sistemlerine prefabrik ev deniliyor. Yaşam alanının büyüklük ihtiyacına göre 1+1 prefabrik evler ya da 3+1 prefabrik evler, hızlı ve kolay bir şekilde inşa edilebiliyor. Daha büyük ihtiyaçlara odaklanmış, tek ya da çok katlı prefabrik sistemlerinde bulunması, her türlü yaşam alanı ihtiyaçlarına hızlı, dayanıklı ve ekonomik şekilde çözümler üretmesini sağlıyor. Model ve yaşam alanı büyüklüğü konusunda son derece işlevsel çözümler oluşturabilen prefabrik evler, diğer inşa sistemlerine göre pek çok avantajı beraberinde sunabilen bir ürün. Temel kazısı ve inşaatı, yaşam alanının inşası, çimento, tuğla gibi kavramların bir kenara konulması sağlayan bu sistemler, temel ve çatı kaplaması gibi konularda sunduğu pratik uygulama sistemleri sayesinde hem çok ekonomik ve hem de çok hızlı inşaat avantajı sağlıyor. Dış etkilere karşı yüksek standartlı korunma, coğrafi koşulların zorluklarına yüksek dayanıklılık sunması, üniteler halinde ve hızlı bir şekilde montajının yapılabilmesi gibi avantajlar, yaşam alanlarının inşa edilmesi konusunda oluşturulmuş tüm sistemlerden daha yüksek çözümler ortaya koyabiliyor. Tüm bu özellikleri aynı zamanda kullanıcılar arasında yoğun şekilde ilgi görmesine neden oluyor. Aynı zamanda gördüğü ilgi nedeniyle, sürekli daha gelişmiş modellerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev modelleri artan ilgiye paralel olarak çok geniş tasarım özelliklerine sahip olarak üretiliyor. Sıcaklık, soğuk, yağmur, rüzgâr ve tüm dış etkilere yüksek dayanıklılığa sahip prefabrik evler malzemeleri açısından benzersiz bir kullanım ömrü sunuyor. Talebe ve doğal koşulların gerekliliğine göre, farklı malzeme türleri kullanılarak hazırlanmış çeşitli modeller, tek veya çok katlı yapıların hızlı bir şekilde inşa edilmesine olanak tanıyor. Prefabrik evleri ve fiyatları, kullanılan malzeme ve yapının ölçüsü gibi değişkenlere bağlı olarak değişiyor. Bununla birlikte tüm inşa sistemlerinden çok daha ekonomik koşullarla, çok daha yüksek konforlu yaşam alanlarının oluşturulmasına da olanak tanıyor. Aynı zamanda sağlıklı yaşam koşullarının sağlandığı bu yaşam alanları, istenilen büyüklük ve fonksiyonlara sahip olacak şekilde kolayca değişiklikler yapılabilen sistemler olarak tasarlanıyor. Hazır ve standart tasarımlara sahip modellerin yanında, tüm modeller ilavelerle desteklenebiliyor ve bu sayede istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Prefabrik evler modelleri açısından da son derece geniş bir seçenek sunuyor. Dış tasarım ve ihtiyaçlara göre farklı ölçülerde pek çok model seçeneği bulunan prefabrik evler, sağlıklı ve konforlu bir yaşam tarzı oluşturmanızda en büyük yardımcınız haline geliyor. Ev ya da çalışma alanı olarak kullanılabilen ve her amaca uygun çok çeşitli seçenekler sunan prefabrik evler, her kullanım amacına uygun olarak özelleştirilebiliyor ve bu sayede çok işlevsel bir kullanım deneyimi oluşturuyor. Ev olarak kullanılabilecek modellerle, yüksek yaşam standartlarına kolayca sahip olabiliyor ve aynı zamanda güvenli bir yaşam alanının rahatlığına sahip olabiliyorsunuz. Pek çok avantajı bir arada barındıran prefabrik ev sistemleri, tüm bu avantajlara en ekonomik koşullarla ulaşabilmenizi sağlayan bir mühendislik armağanı durumundadır. Teknik bilimler ve mühendislikte, günümüzde ulaşılan seviyeye bağlı olarak, sürekli daha pratik ve daha ekonomik hale gelen prefabrik ev sistemleri, aynı zamanda en üst düzeyde yaşam standartları sağlayacak özellikte malzeme kullanılmasını sağlıyor. Kullanışlı ve sağlıklı bir eve sahip olabilmek istenildiğinde, her coğrafi koşulda en uygun seçenek olarak öne çıkan prefabrik sistemler, çok hızlı bir şekilde inşa edilebilmesi avantajıyla da diğer tüm sistemlerden öne çıkıyor.

Prefabrik Evler ve Özellikleri

Prefabrik Evler ve Özellikleri

Farklı malzeme kullanımlarıyla inşa edilebilen prefabrik ev sistemlerinin, belirli özellikleri diğer tüm inşa sistemlerinden belirgin bir şekilde ayrılmasına neden oluyor. Prefabrik evlerin özellikleri arasında, son derece hızlı şekilde montajlanabilmesi ve yaşanabilir hale gelmesi, temel inşasına ihtiyaç duymaması, ısı ve ses yalıtımı konularında eşsiz bir üstünlük, ihtiyaç ve taleplere göre değişikliklerin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi öncelikli olarak öne çıkıyor. Doğal afetler ve tüm dış etkilere karşı üst düzey dayanıklılık, uzun kullanım ömrü, tadilat ve bakım gerektirmemesiprefabrik ev özellikleri arasında bulunan diğer avantajlar. Tüm bunların dışında daha pek çok özelliği sıralamak mümkün olduğu gibi, istenilen tüm değişikliklerin kısa süre içerisinde ve kolayca yapılabilmesi avantajı en önemlilerinden biridir. Prefabrik evler beklentilere en üst düzeyde karşılık veren yaşam alanları olarak, her türlü amaca uygun şekilde kurulabiliyor. Tek ve çok katlı olarak kurulabilen tüm sistemler, modüler olarak hazırlanmış özel tasarımlar olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyorlar. Prefabrik ev modeller konusunda çok geniş bir seçenek sunuyor. İhtiyaçlarınıza ve kişisel beğenilerinize göre bu zengin model seçeneği arasından seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Mağazamızda bulunan prefabrik ev modellerine göz atabilir, tüm özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Tüm özellikleriyle kullanıcıların yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen prefabrik evler, her yaşam koşuluna ve coğrafi koşula uygun olarak inşa edilebiliyorlar. Bu avantajlara kolayca ve en ekonomik koşullarla sahip olabilmek için, prefabrik ev sistemlerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış çok geniş bir seçenek havuzuna sahip olan prefabrik ev modelleri arasından, ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek çeşitli çözümler bulabilirsiniz. Eğer diğerseniz Yapı Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan malzemeleri inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

404 (1)
Alarko (12)
Best (3)
Beta (2)
Beykon (1)
(257)
Fırat (3)
Hahne (12)
Srf (3)
Tytan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL