TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Platformlar

için 89 sonuç bulundu.

Platformlar

Birçok iş yerinde yüksek ağırlıkları daha iyi kaldırıp indirmenize yarayan platform çeşitleri, sağladığı faydalar ile birçok işletmeye kolaylıklar tanıyor. Birçok farklı çeşidi bulunan yük kaldırma platformu modelleri, farklı taşıma kapasitelerine, özelliklerine ve tasarım Yapı Malzemeleri göre sınıflandırılıyor. Farklı yükseklik derecelerine sahip olmaları ile bilinen platformlar, birçok işçinin daha rahat işlerini yapmasını sağlıyor.

Platformlar İş Sağlığı ve Güvenliğini Daha İyi Sağlıyor

İş Sağlığı ve Güvenliğini Daha İyi Sağlıyor

Hafif ya da güçlü segmentlerde bulunabilen platform çeşitleri, birçok farklı işletmeye farklı güç ve dayanıklık yapısı ile sunuluyor. Kullanıcıların daha kolay ve rahat işlerini yapabilmesini sağlayan platformlar, aynı zamanda onlara işlerini daha kısa sürede bitirebilme olanağını sağlıyor. Birçok yükü problemsiz şekilde taşımanızı sağlayan hidrolik yük platformu çeşitleri, birçok yükü kolaylıkla başka yere transfer yapabilen, depolanmasına yardımcı olabilen ve farklı miktarlarda taşımasını yapabilen çeşitleri ile sizlere memnuniyet yaratıyor. Güvenle Malzeme Taşıma yapabilen platformlar, istenmeyen birçok kazanın oluşabilmesi riskini azaltmaları ile sizlere rahatlık sağlıyor. Birçok işçinin çalışırken, büyük yüklerin taşınmasını kolaylıkla sağlayan platform modellerini kullanmayı istemesi, sizlere sunulan platformların oldukça işlevsel ürün yapsına sahip olduğunu kanıtlar nitelikte olduğunu gösteriyor. 150, 300, 500, 1000 olmak üzere çeşitli yük kapasiteleri ile çalışabilen manuel makaslı platform modelleri, farklı tabla, çatal ve kol yüksekliklerine sahip olmaları ile kullanıcılarına çeşitli alternatifler ile sunululuyor. Tek makaslı ya da çift makaslı yapılara da sahip olabilen manuel platformlar, açılı yapıya sahip olabilen makas yapısıyla da kullanıcılarına önemli yararlar sağlaması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Platformlar Daha Hızlı ve İşlevsel Çalışma Koşulları Sağlıyor

Platformlar Daha Hızlı ve İşlevsel Çalışma Koşulları Sağlıyor

Daha hızlı ve daha fazla yük kapasiteleri ile çalışmanızı sağlayan kullanışlı platformlar, işlerinizi daha erken bitirmenize olanak sağlıyor. Oldukça kaliteli ve farklı model yapılarında bulunan platformlar, iş sektörüne göre farklı şekillerde talep edilebilmeleri ile öne çıkıyor. Akülü, dikey, paletli, çekilebilir ve araç üstü teleskopik platformlar olmak üzere çeşitli platform modelleri bulunuyor. Birçok farklı sektöre daha iyi iş yapabilmesi için sunulan platform modelleri, farklı ağırlıklara ve özelliklere sahip olmaları ile öne çıkıyor. İç ve dış mekanlarda olmak üzere birçok iş yerinde kullanılabilir olan makaslı platform modelleri, aşırı yükleme sonrası uyarı veren ürünlere sahip olabilen modelleriyle memnuniyet veriyor. Birçok farklı açıdan tırmanma olanağı sağlayan teleskopik platformlar, kullanıcılarına çeşitli yükleme noktalarında kolaylık sağlaması ile bilinirken, dar alanda rahatlık ile çalışabilen çekilebilir yük platformu modelleriyse, zemine en iyi şekilde kurulum ve sabitleşme yapılabilecek özellikleri ile kullanıcılarına güven veriyor. Yük platformu fiyatları, cazip ve en ucuz fiyat yapısı ile farklı model yapısına göre değişiklik gösteriyor.

Platformlar Hayatınızın Birçok Yerinde Sizlere Memnuniyet Sağlıyor

Platformlar Hayatınızın Birçok Yerinde Sizlere Memnuniyet Sağlıyor

Sağladıkları avantajlar ile birçok iş yerine kolaylıklar sağlayan platformlar, birçok çalışanın da kolaylıkla işini yapabilmesini sağlıyor. Farklı kaldırma kuvvetine, kapasitesine ve makas sistemine sahip olabilen platform modelleri, dikey ya da açılı şekillerde çalışabilen platform yapıları ile farklı yerlerde de çalışma kolaylığı sunuyor. Farklı yakıt sistemleri ile çalışabilen platform modelleri, ayak fren sistemi gibi ekstra özelliklerle zenginleştirilebilmeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Elektrikli makaslı platform modelleri, güçlü manevra yeteneği, aşırı yük uyarısı, geliştirilmiş sürüş hızı ve yük kapasiteleri ile birçok iş yerine ekstra performans gösteren platform modelleri ile sunuluyor. Farklı tabla yapılarına sahip modelleriyle daha güvenli ve koruyucu yük taşıması sunan modellere sahip olabilen elektrikli ve makaslı platformlar, birçok işletmeye zaman yönetimini daha iyi planlamasını sağlıyor. Platform iskele modelleri, birçok kullanıcıya farklı montaj ve depolama katkısını sunarken, çalışanlara ve işverenlere daha planlı ve düzenli hareket edilebilmesi olanağı sağlamaları ile dikkatleri çekiyor. Farklı yük kapasitelerine, çalışma düzenlerine ve özelliklerine sahip olabilen platform modellerini işletmenize kazandırabilmeniz için Yapı Market & Bahçe sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Asimato (14)
Atlas (9)
Attlas (6)
Big Lift (8)
Bigred (14)
(29)
Kaim (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL