TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İskele ve Aksesuarları

için 150 sonuç bulundu.

İskele ve Aksesuarları

İnşaat iskelesi yapıların inşa, tamirat, mantolama, yalıtım ve sıva işlemleri için kullanılır. Özellikle güvenlik açısından son derece önemli olan iskeleler, inşaatta çalışanların pratik bir şekilde yüksek noktalara ulaşmasına yardımcı olur. İnşaat işlerinin yapılmasını oldukça kolaylaştıran iskeleler farklı yükseklik ve özelliklerde üretilir. Üst katlara inşaat malzemelerinin taşınmasında da iskelelere büyük görev düşer. Özellikle ağır malzemelerin taşınması, bazı zamanlarda sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Bu malzemelerin güvenli bir şekilde taşınması için iskeleler kullanılır. Kaliteli ve dayanıklı materyallerle üretilen iskeleler buna rağmen hafif yapılıdır. Hızlı bir şekilde kurularak çalışanların zamandan tasarruf etmesini sağlar. Kurulum sırasında iskelelerin sağlam durabilmesi için çeşitli aksesuarlara ihtiyaç vardır. Özellikle bağlantı ekipmanları olmadan iskeleler yeterince güvenli olmayacaktır. Ürün sayfasından inşaat iskelesi fiyatları karşılaştırması yaparak bütçenize uygun malzemeleri belirleyebilirsiniz.

İskele ve Aksesuarlar Çeşitleri

İskele ve Aksesuarlar Çeşitleri

İskeleler, inşaat sırasında öncelikle dış cepheye kurularak yüksek noktalara güvenli ulaşımı sağlar. Cephe iskelesi olarak adlandırılan bu iskeleler yapıların boyuna göre değişiklik gösterir. 4 metreden 8 metreye kadar alternatifleri bulunan iskelelerin bazıları sürgülüdür. Sürgülü iskele, tekerlekler yardımıyla istenilen yere pratik bir şekilde taşınabilir. Kurulumun ardından iş akışının daha hızlı olmasını istiyorsanız sürgülü iskele çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İnşaat iskelesi alternatif yaratması açısından tek ya da iki parçalı ve katlamalı tasarlanır. İki parçalı iskelelerde platform yüksekliği kullanıcıların tercihine bırakılır. Özel bir kilitleme sistemi bulunan iskelelerde istenilen basamağa sabitlenen platformla yüksekliği belirleyebilirsiniz. Tek parça iskelelerse genellikle yüksek yapılar için kullanılır. 7 basamaktan 11 basamağa kadar ihtiyacınıza uygun iskeleyi seçebilirsiniz. İskele aksesuarları arasında gölgelik inşaat iskele filesi kullanılması zorunlu olan aksesuarların başında gelir. Mantolama ve yalıtım gibi işlemler sırasında yüksek noktalardan düşen malzemelere karşı çalışanların korunması amaçlanır.

İskele Ekipmanları

İskele Ekipmanları

İskelelerin kurulumu sırasında güvenliğin de sağlanması amacıyla çok sayıda alet ve ekipman kullanılır. İnşaat filesi bu ekipmanların başında gelir. Yapılara göre farklı boylarda üretilen fileler güvenliği sağlamasının yanı sıra her türlü hava koşuluna karşı bina ve yapıları korur. Fileyle birlikte kurulum sırasında dengeli bir iskele oluşturabilmek için farklı ekipmanlara da ihtiyaç vardır. Metal ayaklar, iskele tezgah ağırlığı ve tijli ve dübelli kelepçeler en sık kullanılan ekipmanlardır. İskele bağlantısını sağlayan tijli ve dübelli kelepçeler genellikle galvaniz kaplamalıdır. Bu sayede istenildiği kadar, tekrar tekrar kullanılabilir. Bağlantıların sabitlenmesi ve inşaat iskelesi çeşitlerinin çalışanlar için güvenli bir hale gelebilmesi için bu ekipmanlar gereklidir. Seyir feneri, LED’li ışıldak, farklı boylarda mıknatıslı iskele çekici ihtiyaç duyulan diğer ekipmanlar arasında bulunur. Hem kurulum hem de iskele üstünde çalışmalar sırasında bu ekipmanları kullanarak güvenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

İskele ve Aksesuar Fiyatları

İskele ve Aksesuar Fiyatları

İskele ve kurulumda gerekli ekipmanların fiyatları genel olarak üretim materyalleri ve boyuta göre değişiklik gösterir. İskele çeşitleri ve kalıp taşıma makineleri ile gölgelik file gibi ekipmanlar farklı fiyatlara sahiptir. İskeleler ve ekipmanların kendi içinde de özelliklerine göre fiyatları çeşitlenir. En güvenli iskele sistemlerinden biri olan teleskopik iskeleler için bütçelerin biraz esnetilmesi gerekebilir. Emniyetli teleskopik iskeleler iç ve dış cephede, duvar, baraj ve tünel gibi yüksek yapıların inşaatında güvenle kullanılabilir. İster normal iskeleler isterseniz teleskopik iskeleleri tercih edin, kurulum için uzmanlardan yardım almanız gerekir. İnşaat sırasında kullanma zorunluluğu bulunan gölgelik file fiyatları da değişiklik gösterir. File aralıklarının sıklığına ve malzemelerin boyutuna göre inşaat filesi fiyatları farklılaşır. Bütçenize uygun iskele ve ekipmanları kolaylıkla belirleyebilmek için buradan inşaat iskelesi fiyatları karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca Yapı Malzemeleri kategorimiz üzerinden tüm yapı malzemelerini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Atlas (4)
Brio (1)
Cömert (1)
Daf Kilit (1)
(107)
Portisan (5)
Saraylı (4)
Sgs (1)
Çağsan (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL