Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

3M
Hg
Yy
Ttt
Sgs
Smx
Ems
Ugr
404
Hk
Mcr
Ras
Ack
Dmr
Eca
Ege
Mec
Mxs
Qua
Wmf
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Temizlik Ürünleri

için 3,156 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Maysa Konsantre Beton Harç Sökücü 500 gr

  (21)
  30 günün en düşük fiyatı!
  200 TL 150 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Temizlik Ürünleri

Birbirinden farklı tasarım ve kalitelerde bulunabilen temizlik malzemeleri evlerinizin temizliği konusunda iyi seçilmiş olmalıdır. Aksi takdirde kaliteli bir temizlik işlemini elde edemeyeceğiniz gibi kendinizi yormanız da pek memnun kalacağınız bir durum olmayacaktır. Özellikle de iş hayatınızın yoğunluğundan fırsat bulup bir temizlik yapacağınız düşünülürse, en nitelikli ve pratiklik sunan ürünler tercihte bulunmak isteyeceğiniz bir gerçektir. Bu kapsamda birbirinden farklı fonksiyonlarda, son derece kaliteli temizlik gereçleri mevcut olmakta olup, her biri de sizlerde büyük bir memnuniyet uyandıracak eşsiz tasarımlar olmaktadır. Ayrıca bu ürünleri ayrı ayrı edinmek yerine kapsamlı bir set olarak da elde edebilmeniz mümkün olmaktadır.

Profesyonel Temizlik Seti Ürünleri

Profesyonel Temizlik Seti Ürünleri

Sizlere sunulmakta olan temizlik setleri, içerisinde her türlü temizlik faaliyetinize yönelik gerekli, teçhizatı bulunduran ürün grupları olmaktadır. Ayrı ayrı bu ürünleri edinmek yerine setler halinde elde edecek olmanızın sizlere en büyük faydası ise, ürünlerin toplu olarak muhafazasının kolay sağlanabilecek olmasıdır. Ayrıca ayrı şekilde alınması ise set olarak alınması arasında da etkili bir fiyat farkı söz konusu olabilmektedir. Toptan almış gibi işlem görecek olmanız, ürünleri çok daha uygun maliyete elde edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü malzemenin içerisine dâhil olduğu bu temizlik seti çeşitleri, hem gündelik ve hem de detaylı temizlikleriniz kapsamında sizlere eşsiz olanaklar sağlayacak ürün modelleri olmaktadır. Eğer temizlik işlemleri için evlerinizde nadir vakit buluyorsanız, bir kereliğine bu ürün çeşitlerini kullanmanız üzerine kapsamlı bir temizliği elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu sayede hemen tozlanma ve kirlenme olasılıkları da söz konusu olmayacaktır. Setlerin en büyük avantajlarından birisi de herhangi bir ürünü eksik alma ihtimalinizin söz konusu olmamasıdır. Sınırlı bir zaman ayırabildiğiniz temizlik işlemleriniz için ayrıca üzerine eksik malzeme almış olmanız durumu da temizlik faaliyetlerinizin aksamasına sebebiyet verebilecektir. Bu nedenle ürünleri setler halinde edinmek suretiyle her zaman için avantajlı bir durumda olacağınızdan emin olmanız gerekir. Eğer geniş bir eve sahipseniz ve profesyonel bir sete de sahip olmak isterseniz, temizlik arabası ürünlerini içeren çok fonksiyonlu setlerden edinebilirsiniz. Eğer evinize bir temizlik görevlisi gelip de temizlik işlemi yapmaktaysa bu setler özellikle onların işlerini çok daha pratik bir şekilde tamamlamalarını sağlayabilecektir. Bu durum sizlere de kısa sürede hijyen dolu bir evin konforuna kavuşma olanağı tanıyacaktır. Sağlam yapıları ve kaliteli malzemeleri ile bu setler sizlere uzun ömürlü bir kullanım imkanı da sunacaktır. Ayrıca temizlik ürünlerinin kaybolma, karışma ve dağılma olasılıkları da bu temizlik arabaları sayesinde neredeyse imkansızdır. Düzene, tertibe ve disipline önem veren biriyseniz bu setler ile büyük kazanımlara sahip olacağınızı bilmeniz gerekir. Profesyonel temizlik şirketlerinin de sıklıkla tercih gösterdiği bu setler, evin yanı sıra daha pek çok ortam temizliği için etkili bir şekilde kullanılabilir.

İşlevsel Temizlik Ürünleri

İşlevsel Temizlik Ürünleri

Eğer hizmet sektöründe bir iş sahibiyseniz, örneğin oteller, atölyeler ve benzeri iş ortamlarını yönetmekteyseniz, bu alanların temizliği için tercih edeceğiniz temizlik malzemelerinin mutlaka en kapsamlı geniş setler olması gerektiğini bilmeniz gerekir. Setlerin yanı sıra kilerinizde bulundurmanız gereken başlıca ürünler ise; yedek paspaslar, fazladan temizlik kovaları, eldivenler, özellikle yedek deterjanlar ve temizlik fırça çeşitleri olmalıdır. Bu ürünleri en nitelikli yapılarıyla kategorimiz üzerinden kolaylıkla bulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Her biri kaliteli ve sağlam içeriklerde olan bu temizlik ürün çeşitlerinin paspas gibi saplı gereçleri, son derece ergonomik ve fonksiyonel yapılara sahip olmakta olup, sizlere kolay bir temizlik imkanı sağlamaktadırlar. Öncelikle sizlere kolay bir kavrama, tutma olanağı sunan bu tasarımlar hiçbir surette elinizi ağrıtmayacak, ellerinizde kasılmalara sebep olmayacak niteliklerde yapılara sahip olmaktadır. Uzun süre kullanım deneyimleriniz esnasında avuç içlerinde terleme de meydana getirmeyeceklerinden emin olabilirsiniz. Kırılma, yamulma, ezilme ve zedelenme gibi olumsuz durumlar bu ürünlerde gözlemlenmemektedir. Ancak kasti olarak darbe alması suretiyle bu ürün çeşitlerinin yapılarında bozulma meydana gelebilir. Temizlik mopu ürünlerinin ise temizleme, silme işlemleri esnasında hiçbir surette zeminde tüy bırakmayacaklarından emin olabilirsiniz. Bu mopların iplikleri son derece nitelikli içeriklerde imal edilmiş olmaktadır. Bu ürünlerin birbirinden kaliteli markaların güvencesiyle beğeninize sunulmakta olduğunu bilmeniz gerekir. Uygulandığı zeminde herhangi bir toz bırakmayacak şekilde bünyesinde kiri hapsetmektedir. Bu ürün tasarımlarının beraberinde kullanım sağlayacağınız temizleyici sıvı maddelerin de kalitesi büyük bir önem arz etmektedir. Temizlik deterjanları son derece bilinen, popüler markaların üretimleri olmakta olup, içeriklerinde insan sağlığını olumsuz etkileyecek bir kimyasal yer almamaktadır. Herhangi bir zararlı koku da yaymamaları sebebiyle birçok umumi alan için öncelikli tercih sebebi olmaktadır. Deterjan temizleyicileri başlıca; hastanelerde, AVM’lerde ve diğer her çeşit insanın girebileceği çeşitli alanlarda rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz. Sürekli olarak ayak basılan yoğun yerlerde bu ürünleri kullanmak ile kısa sürede pratik bir şekilde temizlik işlemi uygulayabilir, her zaman için alanın nezih ve ferah kalmasını sağlayabilirsiniz.

Temizlik Ürünleri Fiyatları

Temizlik Ürünleri Fiyatları

Temizlik konusu oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Her detayın temizliği için özel bir aparat ve gereç bulunabilmekte olup, bu her bir gerecin de farklı modellerde estetik tasarımları bulunabilmektedir. Aradığınız ürün modelini bu geniş çeşitliliğe sahip tasarımlar arasından bulabilmeniz kaçınılmazdır. Özellikle de spesifik bir ürün özelinde arama yapacak olmanız ile sadece o kategorideki ürünleri görüntüleyebileceksiniz. Bu sayede incelemek suretiyle aklınızdaki temizlik ürünleri rahatlıkla bulunabilecektir. Bu ürünlerin geniş çeşitlilikleri gibi fiyatlarında da çeşitlilik söz konusu olmaktadır. Ürünlerin üzerinde yer alan detayları doğrultusunda maliyetlerinde de değişkenlik olmaktadır. Bir ürün ne kadar fazla fonksiyon barındırıyorsa o ölçüdefarklı bir maliyete sahip olabilmektedir. Temizleyiciler arasında her çeşidi bütçeye uygun olan tasarımları kısaca belirtmek gerekirse, bunlar; temizlik bezleri, temizlik eldivenleri, temizlik deterjanları ve temizlik köpüğü gibi temizleyiciler olmaktadır. Bu gereçler ve kimyasalların da farklı modelleri ve farklı ambalajları doğrultusunda farklı fiyatlarda opsiyonları bulunabilmektedir. Ürünlerin maliyetlerine etki eden en büyük unsurun ise marka faktörüdür. Temizlik konusunda kalitesini kanıtlamış bir marka her zaman için güven telkin eden malzemeler üretmektedir. Ancak bu durum, daha az popüler olan markaların temizlik gereçlerinin daha kalitesiz olduğu anlamına da gelmemektedir. Bu durumda en kaliteli ve fonksiyonel bir temizlik aracını da bütçenize uygun olarak elde edebilmeniz söz konusudur. Özellikle set olarak satılan temizlik gereçlerinin yanı sıra, farklı tasarımlarda ve yedek parça niteliğinde çok lazım olabilecek çeşitli temizlik aparatları da büyük bir öneme sahip olmaktadır. Kullanıcıların bu çeşitli temizlik aparatlarının her birinden nasıl bir memnuniyet duyduklarını yorum incelemeleri yaparak öğrenebilmeniz mümkündür. Temizlik setlerini ise kullanım sağlayacağınız alana göre uygun bir büyüklükte tercihte bulunmanız ise sizler için en faydalı ve ekonomik yöntem olacaktır. Eğer hijyenik ortamlar elde etmek üzere farklı gereçler ve tasarımlar arıyorsanız, her biri son derece kaliteli olan ürün modellerini incelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, Ewoco temizlik ürünleri için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.