Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Para Kasası

için 936 sonuç bulundu.

Para Kasası

Bankayı Ev & Yaşam alanınıza taşıyan para kasaları, temel olarak saklamak istediğiniz kıymetli eşyalarınızı güven içinde koruyorlar. Son zamanlarda artan hırsızlık faaliyetlerine karşı alabileceğiniz bir para kasası ile değerli eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Evler ne kadar güvenli olursa olsun hırsızlar için kapı açmak oldukça basit bir iş haline geldi. Bankadaki kasalar ise ücretli olmakla birlikte hemen ulaşılabilir konumda değil. Bu sebeple ihtiyacınıza yönelik para kasaları farklı tipleriyle sizlere geniş bir yelpaze sunuyorlar. Para kasası modelleri farklı boy ve özellikleri ile aradığınız tarz ve stili bir arada bulunduruyorlar. Siz de her an ulaşabileceğiniz güven veren koruma için modellere göz atabilir ve para kasası siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Para Kasası ile Güven Veren Koruma

Para Kasası ile Güven Veren Koruma

Para kasaları saklama ve koruma açısından güven veriyorlar. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte daha güvenli bir hale gelen para kasaları oldukça sağlam. Ev, ofis, kuyumcu tipi olarak piyasada yer alan bu ürünler para, döviz, kıymetli maden ve diğer eşyalarınızı saklama konusunda profesyonel bir hizmet sunuyorlar. Doğal afetler para kasası almak için bazen sorun gibi gelebilir. Deprem, yangın, sel ve benzeri olaylardan etkilenmeyen para kasaları eşyalarınızı ilk günkü gibi koruyorlar. Özellikle para gibi çabuk yanan eşyalara karşı güvenilir para kasaları aklınızdaki soruları ortadan kaldırıyorlar. Para kasaları sadece hırsızlara karşı değil, ev içinde veya dışında olabilecek her ihtimale karşı kıymetli eşyalarınızı korumak amacıyla üretilmiştir. Her zaman ulaşabileceğiniz rahatlığı sizlere sunan bu ürünler banka tipi ürün modelleriyle bankadaki güveni evinize taşıyorlar. Çelik para kasası modelleri farklı boyutlarıyla ihtiyacınız olan hizmeti sizlerle buluşturuyorlar. Küçük, orta boy veya daha büyük modeller için ürünlere göz atabilirsiniz. Kullanım açısından güvenli ve rahat para kasası, modeline göre değişkenlik gösteren özellikleri ile evlerinize geliyor! Bunlardan sadece birisi olarak ayarlanabilir raf özelliği sayesinde eşyalarınızın sığmama durumuna karşı tereddüt etmenize gerek kalmayacak. Kasanızı istediğiniz ölçüde değiştirebilir ve dilediğinizce kullanabilirsiniz. İç kısımda aydınlatmalı modeller kasanızı gece, gündüz istediğiniz an rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanıyorlar. Küçük para kasası modellerini ufak yapısı ve farklı boyutları ile istediğiniz yere koyabilirsiniz. Ana anahtarın yanında yedek bir anahtar ile olası kayıplara karşı güven veren para kasaları aynı zamanda elektronik şifreli, mekanik veya parmak izi olarak opsiyonlara da sahiptir. Gizli para kasası dolap veya duvar içerisine kolayca monte edilebilir. Daha fazla güvenlik için kasanızın görünür bir konumda olmasını istemiyorsanız tercih edebileceğiniz bu modeller gizli konseptini sizlerle tanıştırıyorlar. Farklı boyutlarda bulabileceğiniz gizli kasa modelleri gömme olarak da bulabileceğiniz ürün çeşitleri ile hizmet sunuyorlar. Ürünlerde görebileceğiniz şifreli para kasası modelleri ile kasanızı kişiselleştirebilirsiniz. Para kasalarında aradığınız ayrıcalıklı modeller için ürünlere hızlıca göz atabilir ve beğendiğiniz model çeşidini şu anda satın alabilirsiniz. Nalburiye & Hırdavat kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Para Kasası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Para Kasası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Para kasaları günümüzde güvenlik gerekliliğinin daha üst düzeye geldiği bir zamanda lüksten ziyade ihtiyaç olarak görülmektedir. Hırsızlık olayları bunun yanı sıra iç ve dış tehditler, çeşitli doğal afetlere karşı güvenli koruma sağlayan para kasaları birikiminizin korunmasında etkin rol oynarlar. İhtiyacınız doğrultusunda alabileceğiniz bir mini para kasası ufak boyutlara sahiptir. Bunun yanı sıra işleviyle üst seviyede güvenliğe sahiptir. Özellikle teknoloji odaklı olarak bu alanda gelişim gösteren para kasaları üst seviyede sunduğu güvenliğiyle eşyalarınızı koruyacaktır. En yakınınızdaki insana dahi güvenemezken alabileceğiniz bir para kasası sizi üzmeyerek istediğiniz müddetçe paranızı koruyacaktır. Yıllar boyu çalışıp edinerek sahip olduklarınızın ufak bir yangında veya bir hırsıza karşı eriyip gitmesini istemiyorsanız ihtiyacınız olan para kasası modelleri sadece parmaklarınızın ucunda! Kasanızı isterseniz bir yüzeye kolayca monte edebilir veya dolap içi gömme bölmeler gibi alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Modeline göre ağırlığı değişen ürünler her bir boyutta geniş iç haznesi ile eşyalarınızı rahatlıkla alacaktır. Ev halkı için çokça tercih edilen bir model olarak karşınıza çıkan ev tipi para kasası ile para ve kıymetli evraklarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ürünler tek kapaklı olmakla birlikte kapağını açtığınız anda devreye giren mavi led ışık gözünüzü yormayarak her an kullanım uygunluğu sunmaktadır. Yüksek güvenlik için tercih edebileceğiniz para kasaları ev, otel, iş yeri gibi alanlar için uygundur. Boyutları itibariyla daha minimal olan küçük para kasası modelleri farklı malzemelerde yapılmıştır. Küçük, orta ve büyük kategorisinde bulabileceğiniz ürün modelleri her bir kategori bazında zengin bir yelpaze sunmaktadır. Küçük para kasası fiyatları ise model bazında değişkenlik göstermektedir. İhtiyaç ve bütçenize uygun para kasası modelleri için ürünlere göz atabilirsiniz. Yüksek seviyede güvenlik sağlayan para kasaları ile param çalınır mı gibi endişelerinizi noktalayabilirsiniz. Her koşulda güven veren koruma sunan ürün modelleri ile rahat bir uyku sizleri bekliyor! Sadece alabileceğiniz bir para kasası ile güvenlik kaynaklı sorunlarınızı minimal seviyeye indirgeyebilirsiniz. Çelik, Ahşap para kasası ve daha pek çok malzemeyi içeren modeller için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Para Kasaları ile Her Koşulda Aranılan Güven

Para Kasaları ile Her Koşulda Aranılan Güven

Güvenlik insanlarda olduğu kadar para gibi kıymetli eşyalarda da önem arz etmektedir. Pek çok şeyin kolayca ulaşılabilir olduğu bir zamanda para, altın gibi kıymetli madenlerinizi ulaşılmaz kılmak için hizmet sunan para kasaları bu alanda oldukça kullanışlılar. Genel olarak tek kapaktan oluşan ürün modelleri farklı stillerini sizlerle buluşturuyorlar. İşlevselliğinin yanı sıra tarzından da ödün vermeyen para kasaları rengarenk seçeneklere sahipler. Güvenlik sertifikaları ürünler sizi üzmeyecek kalitesiyle güvenli bir şekilde koruyorlar. Darbeye karşı dayanıklı para kasaları olası risklere karşı paranızı koruyacaktır. Hem dış hem de iç dizayn açısından görselliğiyle ön plana çıkan para kasaları ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Para kasası küçük, orta ve büyük modellerde de görebileceğiniz farklı dizaynlar modeller arasında değişkenlik göstermektedir. Kasanını malzeme yapısı, ağırlığı, iç haznesi, yüksekliği gibi farklılıklar ihtiyacınıza uygun ürüne kolayca karar vermenize yardım edecektir. Üst seviyede güvenlik için tercih edebileceğiniz bu ürünler şifreyi yanlış girdiğinizde kendisini kilitler. Analoğun yanı sıra dokunmatik olarak da bulabileceğiniz ürün modelleri pürüzsüz tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Dijital para kasası modellerinde kolay okunabilir ekran ile kullanım açısından ultra kolaylık sağlıyor! Modeline göre değişen şifre basamakları ile kasanızın yabancılar tarafından açılması neredeyse imkansız! Patlatma gibi olası durumlara karşı koruma sağlayan kasalar özellikle yangına karşı uzun süre dayanan yapısıyla bu gibi durumlara etkin çözüm üretiyorlar. İçerisine pek çok şeyi sığdırmanıza olanak sağlayan para kasaları ile güvenin verdiği huzuru doyasıya yaşayabilirsiniz. Etkin koruma ve yüksek Güvenlik Ürünleri duvarı ile korunan kasalar her bir model bazında değişkenlik gösteren mil ve anahtarlarıyla ekstra koruma sağlıyorlar. Güçlü alt yapısı ile beklentilerinize hitap eden kasalar sadece birkaç tık uzağınızda! İç dizayn olarak çekmece veya raf şeklinde de bulabileceğiniz elektronik para kasası ile maddi birikimlerinizi güvenle koruyabilirsiniz. Bir bütün olarak güvenliği sağlayan kasa modelleri her türlü saldırıya karşı güçlü bir şekilde dizayn edilmiştir. Siz de maddi varlıklarınızın güvenli bir şekilde korunmasını garanti altına almak için ürünlere göz atabilir, küçük, orta ve büyük para kasası siparişinizi Yapı Market & Bahçe sayfamız üzerinden verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3dKauçuk (1)
3M (20)
404 (8)
414 (1)
8 & Safe (1)
Ack (23)
AGB (1)
Armor (2)
Diadora (1)
(353)
Ege (1)
Eurosafe (11)
Hafele (8)
Hakankasa (3)
K.A.S. (65)
Kale (23)
Kale Kilit (44)
Kas (4)
MAS (49)
Mastersafe (13)
Mühlen (30)
Nail (4)
Namisafe (5)
Redboard (2)
Saypos (1)
Schneider (1)
Valberg (22)
Yale (183)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(118)
ve üzeri (175)
ve üzeri (186)
ve üzeri (193)
ve üzeri (196)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL