Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kasa Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kilit Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kilit Tipi

Başka bir kelime deneyin

Güvenlik Sertifikası

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Yangın Sertifikası

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Para Kasası

için 679 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Para Kasası - Ev & Ofis Tipi Çelik Kasa

Herkesin hayatında korumak ya da saklamak istediği önemli eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyalar birçok kişi için büyük öneme sahiptir. Çok önemli olmaların bakımından çoğu zaman onları saklayacak bir yer bulunamaz ya da sakladığınız yeri pek güvenli bulamayabilirsiniz. Bu nedenle de her zaman tedirgin olabilirsiniz. Bu durumu daha kolay bir hale getirmek için tasarlanan ürünlerden bir tanesi para kasasıdır. Ev ve ofis tipi çelik kasa modelleri sadece çek, senet, para gibi maddi şeyleri saklamak için değil önemli belgeleri korumak için de kullanılabilmektedir. Herhangi bir duruma karşı korunması gereken her türden belgelerin ya da eşyaların korunması ve saklanması için kullanılan bu kasalar kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Çoğu kişinin hayatında maddî ya da manevî açıdan bir değeri bulunan eşya yer alabilmektedir. Bu eşyaların bir zarar görmemesi ya da hırsızlık durumu ile karşı karşıya kalmaması için iyi şekilde korunması gerekmektedir. Bu önemli eşyaları ya da belgeleri evin içerisinde farklı yerlere saklamak hem sizleri zor duruma sokabiliyor hem de sizlere tam anlamı ile bir güvence sağlamıyor. Ancak bir para kasası modeline sahipseniz değer verdiğiniz bir eşyayı ya da belgeyi saklamak ve korumak sizler için daha kolay olacaktır. Saklamanız ya da korumanız gereken belge, eşya ya da çok daha farklı değerli eşyalar ne kadar fazla çeşide sahip ise bulundurmanız gereken kasanın özellikleri de o derece nitelikli ve çeşitli olması gerekmektedir. Bu bakımdan da gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz birbirinden farklı amaçlar için tercih edilen ve üst düzey güvenlik derecesine sahip olan ev ve ofis tipi çelik kasa modellerine göz atabilirsiniz. Bu kasa çeşitlerinde genel olarak mücevher, para, gibi önemli ve kıymetli olan eşyalar saklanmaktadır. Maddî ya da manevî olarak değerli olan varlıkların güvenli bir şekilde kalmasını sağlayan, bir ihtiyaç olarak görülen, tasarım bakımından oldukça iyi bir şekilde tasarlanan kasa çeşitlerini evlerinizde ya da ofislerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bulundurmak istediğiniz alana uyum sağlayabilen modelleri ile de dekoratif açıdan bir bütünlüğün oluşmasına imkân tanıyabilirsiniz. Bu kasa çeşitleri sayesinde sizler için son derece önemli ve değerli olan eşyaları ya da belgeleri üst düzey bir koruma derecesi ile koruyabilirsiniz. Bu kasalar sizlerin güvenliğini de düşünerek sizlere farklı özelliklere sahip modelleri ile sunuluyor.

 Ev ve Ofis Tipi Çelik Para Kasası ile Eşyalarınız Güvende

Ev ve Ofis Tipi Çelik Para Kasası ile Eşyalarınız Güvende

Sizler için son derece değerli ve önemli olan eşyaları rahat bir şekilde saklayabileceğiniz ve günümüz teknolojisi ile birleştirildiğinde ortaya üst düzey bir koruma sunan para kasası ile eşyalarınız güvende olacaktır. Sizin dışınızda bir başkası tarafından zor bir şekilde açılabilen bu ürün teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha pek çok farklı şekillerde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Önceleri herkesin bankada saklamayı tercih ettiği değerli eşyaları kasaların ortaya çıkmasından sonra evlere ya da ofislere taşınmıştır. Sizler için son derece kıymetli olan eşyaları güvenli bir şekilde koruyan kasalar, hırsızlık olaylarının daha da artması durumuna karşı daha da çok tercih edilir hale gelmiştir. Özellikle güvenlik sertifikalı ve yangın sertifikalı kasalar tercih faktörleri arasında başı çekmektedir. Çoğu kişi değer verdiği eşyayı evlerinin farklı kısımlarına saklayarak herhangi bir hırsızlık olayına karşı önlem aldığını düşünmektedir. Ancak ne kadar güvenli ve korunaklı bir evde oturursanız oturun hırsızlar tarafından kapının açılması oldukça kolay bir hale gelmiştir. Hırsızlar eve girdikleri andan itibaren evin her yerini arayarak değer verdiğiniz eşyalara kolay bir şekilde ulaşabilir. Ancak evinize ya da ofisinize bir kasa aldığınızda ve kıymetli eşyaları orada sakladığınız takdirde o kasayı sizin dışınızda birinin açması neredeyse mümkün değildir. Önemli eşyalarınızı sakladığınız bankadaki kasalar ücretli ve anında ulaşılabilir olmaması bakımından sizlere zor bir durum yaşatabilmektedir. Ancak evinizde ya da ofisinizde bulunduracağınız bir kasa ile eşyalarınıza oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İsterseniz maddî isterseniz de manevî olsun her insan sahip olduğu eşyayı saklamak ve korumak ister. Bu amacı yerine getirmek için de birbirinden farklı pek çok önlem alır. Bu eşyaları iyi bir şekilde saklayamadığınız takdirde kaybolabilir ya da çalınabilir. Bu durumun sonucunda büyük zarar görecek olan kişi eşya sahibi olacaktır. Bu durumun önüne geçmek için kişilerin değerli eşyalarını korumak ve saklamak için özel olarak üretilen çelik kasa çeşitleri oluşturulmaktadır. Bu kasa çeşitleri arasından kendiniz için en uygun özelliklere sahip olan modeli satın alarak eşyalarınızı koruyabilirsiniz.

 Ev ve Ofis Tipi Çelik Para Kasası Çeşitleri

Ev ve Ofis Tipi Çelik Para Kasası Çeşitleri

Eşyaları koruma ve saklama açısından para kasaları kullanıcılara büyük oranda güven vermektedir. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha güvenli ve korunaklı bir hale gelen kasalar son derce sağlam bir yapıya sahiptirler. Her an karşı karşıya kalınabilecek doğal afetler de kasa almak olayının sorunlarından bir tanesi olabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek için deprem, yangın ve sel gibi doğal afetlerden etkilenmeyecek yapıda para kasası modelleri üretilmektedir. Bu kasalar değerli eşyalarınızı ilk gündeki gibi korumaktadır. Özellikle yangın esnasında çabuk yanabilecek olan belge ve para gibi eşyalara karşı özel olarak üretilen yangına karşı dayanıklı para kasası çeşitleri bulunmaktadır. Yalnızca hırsızlara karşı değil evlerde ya da ofislerde meydana gelebilecek herhangi bir duruma karşı da bu kasalar eşyalarınızı korumaktadır. İstediğiniz her an ulaşabilme rahatlığını sizlere sunan kasalar, banka kasası ile aynı koruma özelliklerine sahiptir. Çelik para kasası çeşitleri birbirinden farklı boyutlara sahip olması bakımından ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sizlere sunuyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan kasa çeşitleri sizlerin beğenisine sunuluyor. Şifreli para kasası modeli sizlerin kendi isteğinize uygun olarak belirleyeceğiniz bir şifre ile bir açılım sağlıyor. Bu sayede sizin dışınızdaki bir kişinin kasayı açması imkânsız hale geliyor. Çekmeceli para kasası modeli ise paralarınızı koyabileceğiniz ve oldukça kolay bir kullanım sunan yapısı ile hem evlerde hem de pek çok işletim yerinde tercih edilmektedir. Gömme para kasası modelleri ise istediğiniz yere gömme olacak şekilde montaj edebileceğiniz tasarımı ile sizlere üst düzey bir performans sunuyor. Anahtarlı para kasası modeli de sizlerde bulanacak olan anahtar ile açılabilen bir yapıdadır. Anahtarın yalnızca sizde bulunması sayesinde kasayı sizden başka birinin açması mümkün değildir. Eğer anahtar ya da şifre gibi işlemler ile uğraşmak istemiyorsanız ve daha üst düzey bir koruma istiyorsanız parmak izli para kasası modelleri sizler için daha ideal olacaktır. Bu para kasası modeline tanımlanacak olan parmak iziniz ile sizin dışınızda birinin açması imkânsız hale gelecektir. Bu da sizlere üst düzey bir güvenilirlik ve koruma sunuyor.

 Ev ve Ofis Tipi Para Kasası ile Üst Düzey Koruma

Ev ve Ofis Tipi Para Kasası ile Üst Düzey Koruma

Birçok insan evinde saklama alanına ihtiyaç duymaktadır. Değerli ve kıymetli eşyalarınızı korumanıza yardımcı olan kasalar, herhangi bir çalınma olayına karşı da eşyalarınıza büyük ölçüde koruma sağlıyor. Montaj şekline ve boyutuna göre birbirinden farklı modellere ayrılan bu kasalar, kişilerin tercihine göre dolap içi para kasası ya da masaüstü para kasası şeklinde yer alabiliyor. İhtiyaca uygun olarak tercih edeceğiniz farklı boyutlarda kasa çeşitleri de bulunuyor. Eğer saklamak istediğiniz eşya az ya da küçük yapıda ise küçük para kasası modelleri sizlere öneriliyor. Ancak büyük yapıda bir ürünü saklamak istiyorsanız büyük para kasası modellerini tercih etmeniz sizler için daha uygun olacaktır. Bu iki boyuttan daha farklı bir boyut tercih etmek istiyorsanız da orta oy para kasası modellerini tercih edebilirsiniz. Saklamak istediğiniz her eşyaya uygun olacak şekilde kasa çeşidi bulunmaktadır. Yapmış olduğunuz birikimleri güvenmediğiniz için ya da daha farklı sebeplerden dolayı bankada bulundurmak istemeyebilirsiniz. Bu yöntemi tercih etmeyen kişilerin uyguladığı yöntem ise bir kasa satın almaktır. Evinizde ya da ofisinizde tercih edeceğiniz kasalara yapmış olduğunuz birikimi son derece güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ev tipi para kasası çeşitlerinin dışında bir kasa çeşidi tercih edecekseniz bulundurmak istediğiniz alana uygun olacak modellere göz atmanız gerekmektedir. Örneğin hukuk bürolarında belgelerin saklanması son derece önemlidir. Bu nedenle bu bürolardaki belgelerin her türlü duruma karşı korunaklı bir özelliği bulunan kasa çeşidi tercih edilmelidir. Bu ürün her açıdan kullanıcısına büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Bu büroların dışında kuyumcularda da kasa çeşitleri kullanılmaktadır. Kuyumcularda birbirinden değerli pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin üst düzey bir güvenlik ile korunması son derece önemlidir. Bu nedenle buralarda tercih edilecek kasa çeşidinin de güvenliği sağlaması açısından birbirinden farklı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Para kasalarının gövdeleri kalın bir yapıda ve ısıya dayanıklı olması ile göze çarpmaktadır. Ayrıca ayarlanabilir raf özelliği ile saklayacağınız ürünün boyutuna göre bir boyu ayarlayabilirsiniz. Sahip olduğu bu özellikler ile kullanıcılarına tam anlamı ile üst düzey bir güven sağlıyor. Sizler de bu ürün çeşitleri arasından kendinize en uygun olan kasa modelini seçerek değerli olan eşyalarınızı koruyabilirsiniz.

 Çelik Para Kasası Tercihi

Çelik Para Kasası Tercihi

Adından da anlaşılacağı gibi para kasaları, paraların ya da daha değerli eşyaların saklanmasına yardımcı olan bir üründür. Değerli eşyaların, paraların ya da önemli belgelerin güvenli olması için bu kasalara ihtiyaç duyulur. Ayrıca bu ürünler karşılaşılabilecek olan herhangi bir hırsızlık ya da çalınma olayına karşı anahtar, özel şifreleme ya da parmak izi gibi sistemlere sahip olan modelleri ile de kullanıcılara üst düzey koruma sağlıyor. Yanı sıra kilit tipi bakımından da motorsuz kilitli ve motorlu kilitli kasalar arasından da tercih yapma imkanı bulunuyor. Bu tercihler tam anlamı ile seçeceğiniz çelik kasa çeşidine göre değişmektedir. Oldukça farklı modellere sahip olacak şekilde üretilen para kasası çeşitleri ihtiyaca göre mini para kasası ya da büyük boyutlu kasa şeklinde tercih edilebilir. Özellikle büyük paraların yoğun olarak kullanıldığı yerlerde ve zamanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Otellerde de kullanılan bu kasalarda ise paraların koyulmasının yanı sıra müşterilerin özel olarak saklamak istedikleri eşyalar için kullanılmaktadır. Tüm kasa çeşitleri sahip olduğu özellikler bakımından birbirinden farklı alanlarda kullanıma uygundur. Bir şifresi ya da kilidi olan kasaları kullanmak kıymetli eşyalarınızın ya da paralarınızın güvenli olması bakımından önemlidir. Eğer bir kasaya sahip değilseniz ve evinizde ya da ofisinizde kıymetli eşyalarınızı veya paralarınızı saklıyorsanız bu durum herhangi bir çalınma ya da hırsızlık olayı ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Bu bakımdan sizler de bu çalınma olayı ile karşı karşıya kalmamak için iş yerinizde ya da evinizde bir para kasası bulundurabilirsiniz. Kasaların tercihi saklayacağınız eşya açısından son derece önemlidir. Bir kasayı seçmeden önce kasayı hangi amaçla satın almak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise kasanın boyutuna karar vermeniz gerekmektedir. Para kasası ölçüleri farklı ölçülerde bulunan çeşitleri ile sizlere çeşitlilik sağlıyor. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise bu kasayı devamlı olarak yanınızda taşımak isteyip istememenize karar vermenizdir. Eğer kasayı devamlı olarak yanınızda taşımak istiyorsanız taşınabilir para kasası çeşitleri bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da kasanın üretiminde kullanılan malzemedir. Üretiminde kullanılan malzemeye göre ahşap para kasası , plastik para kasası ve demir para kasası seçenekleri bulunuyor. Tüm bu detaylardan sonra tercih edeceğiniz kasa modeli sizler için en uygun olanı olacaktır. Sonrasında sizler için son derece önemli olan eşyalarınızı, paralarınızı ya da evraklarınızı bu kasa içerisinde saklayabilirsiniz.

 Ev ve Ofis Tipi Para Kasası Özellikleri ve Fiyatları

Ev ve Ofis Tipi Para Kasası Özellikleri ve Fiyatları

Çelik para kasaları; çek, senet, nakit, belge ve değerli eşyaların güvenli bir şekilde saklanması için özel olarak üretilmiş olan bir üründür. Meydana gelebilecek bir hırsızlık ya da yangın, deprem ve sel gibi doğal afetlere karşı tam koruma sağlamaktadır. Herkes hayatının bir döneminde de olsa bir birikim yapmış ya da kendisi için değerli olan bir eşyayı korumak istemiştir. Pek çok kişi bu birikimini ya da değerli olan eşyasını bankada saklamayı tercih ederken pek çok kişi de bunları evlerinin çeşitli köşelerine saklayarak korumayı tercih etmiştir. Bankalar her ne kadar güvenli bir yer olsa da her an ulaşılabilir bir alan olmaması bakımından sizler için zor olabilmektedir. Bu eşyaların ya da paraların evlerin çeşitli köşelerinde saklanması da her ne kadar mantıklı ya da kolay gibi gelse de günümüzde bu saklama şekli hiçbir şekilde güvenli değildir. Hırsızlıkların daha da arttığı bu günlerde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte evlerin kapılarını açmak hırsızlar için son derece kolay bir hale gelmiştir. Bu nedenle de hırsızlar yıllarınızı harcayarak bir araya getirdiğiniz paralarınızı ya da değerli eşyalarınızı kolay bir şekilde bulabilir. Bunun dışında evinizde sakladığınız eşyaların yerlerini hayatın koşuşturması sırasında kaybedebilirsiniz. Her ne şekilde olursa olsun en güvenli saklama yöntemi bir kasaya sahip olmaktır. Tercih edeceğiniz kasa şekline göre paralarınızı, eşyalarınızı ya da belgeleriniz gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Saklamak istediğiniz eşyalar değerli olduğu için tercih edeceğiniz kasa modelinin de belli başlı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Sahip olduğu özelliklere göre modeller değişmektedir. Bu eşyalarınız için yüksek koruma gücüne sahip olan ve oldukça güvenli para kasası modelini tercih etmekte fayda vardır. Alarmlı para kasası modelleri ile yanlış şifre girişlerinde çıkacak yüksek desibelli ses çevredekileri uyarır. Elektronik şifreli kilitli kasalar da en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Eğer evde kullanmak için bir kasa çeşidine ihtiyacınız varsa küçük kasa çeşitleri sizler için oldukça uygun olacaktır. Ancak iş yerinizde kullanmak için bir kasaya ihtiyacınız varsa daha büyük boyutlu kasa çeşitlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen bu kasa çeşitleri arasından sizler için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Para kasası fiyatları her üründe olduğu gibi bunda da tercih edeceğiniz ürünün modeline, boyutuna, üretiminde kullanılan malzemeye ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyat çeşitliliği arasından hem ihtiyacına hem de bütçenize uygun olan modeli seçerek eşyalarınıza tam koruma sağlayabilirsiniz.

Para Kasası Nereye Monte Edilir?

Para kasası çeşitleri kişilerin ihtiyacına göre farklı şekillerde üretilmektedir. Bu çeşitler arasından hangi bölgeye monte etmek istediğiniz bağlı olarak değişen çeşitler bulunuyor. Monte etmek için en çok tercih edilen yerlerden birisi dolap içidir.

Para Kasası Nasıl Kullanılır?

Para kasası, adından da anlaşıldığı üzere paralarınızın ya da daha değerli eşyalarınızın korunmasını sağlamak amacı ile üretilen bir üründür. Bu ürün sayesinde maddî veya manevî açıdan sizler için değeri olan eşyalarınızı koruyabilirsiniz.

Para Kasası Nasıl Monte Edilir?

Para kasası çeşidiniz için monte etmek istediğiniz yere karar verdikten sonra montaj aparatı ile duvara ya da yere sabitleyebilirsiniz. Montaj aparatını sabitledikten sonra kasanızın iç kısmından kolay bir şekilde sabitleyebilirsiniz.

Para Kasası Nasıl Şifrelenir?

Para kasası satın aldığınızda tek bir şifre ile satın alırsınız. Kasayı şifre ile açtıktan ve kolu kilitledikten sonra 0 tuşuna altı kere basmanız gerekmektedir. Daha sonrasında koymak istediğiniz şifreyi belirleyebilirsiniz.

Çelik Kasaya Neler Koyulabilir?

Çelik kasa içerisine sizler için değerli olan ve saklama ihtiyacı duyduğunuz her tülü eşyayı koyabilirsiniz. Bu eşyalar içerisinde para, çek, senet, mücevher ya da belge gibi eşyalar veya evraklar yer alabilmektedir.