Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

İzolasyon Bandı

için 950 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

İzolasyon Bandı

Elektrik tesisatından çatı izolasyonuna, pencerelerden sesi izole etmeye kadar birçok alanda kullanılan izolasyon bandı hayatı kolaylaştırıcı özellikleri sayesinde kullanıcıların bakım ve onarım malzemeleri arasındaki yerini alıyor. su geçirmezliği, sıcaklık temasını önleyerek oluşabilecek kazaların önüne geçmesi, çatlak alanların bakımı gibi farklı sorunların çözümünde izolasyon bantlarının çeşitli formları kullanılıyor. Örneğin; yüksek ısıya karşı dirençli olarak üretilen izolasyon bantları, yüksek performans sergileyerek motor, bobin gibi ekipmanlarda güvenli çalışma sağlıyor. Yüksek ısı yalıtımı gerektiren noktalarda tam kapasite koruma sağlayarak hem kullanıcıyı hem de ürünleri koruyor. 250°C veya 300°C üzerindeki sıcaklıklarda bile ekipmanların çalışmasını sağlayabiliyor. Uzun süreli koruma sağlayan bu bantlar her koşulda ve her ortamda son derece basit bir kullanım ile rahat uygulama alanı oluşturulmasına katkı veriyor. Piyasa birçok çeşidi bulunan bu bantların seçimi kullanım amacına ve uygulanacak alana göre değişkenlik gösteriyor. Yalıtım performansı yüksek olan bu ürünlerin 20 mm ile 30 mm genişliklerinde çeşitleri bulunuyor. Böylece ihtiyaç duyulan noktaya göre istenilen ürün seçilebiliyor. Lehimleme uygulamalarında korumak istenilen bölge için kullanılan elektrik izolasyon bandı sayesinde çalışma alanı tek bir noktada toplanabiliyor ve böylece kısa sürede işlem tamamlanabiliyor. Hem zaman tasarrufu hem de güvenli çalışma alanını oluşturulmasında etkili rol oynuyor. Termal bant olarak da isimlendirilen bu ürünler cem telefonu tamir ve bakım işlemlerinde, elektronik eşyaların onarımlarında, bilgisayar bileşenlerinin tamir uygulamalarında kullanılabiliyor. Güvenli işlemlerin gerçekleştirilmesinde büyük rol oynayan bu ürünler sayesinde insan sağlığı da riske atılmıyor.

 Tehlikeleri İzole Edin, Küçük İşlerden Büyük Sonuçlar Çıkarın

Tehlikeleri İzole Edin, Küçük İşlerden Büyük Sonuçlar Çıkarın

Özellikle bakım ve onarım uygulamalarında güvenlik çok büyük önem arz ediyor. Hem profesyonel iş süreçlerinde hem de hobi amaçlı uygulamalar gerçekleştirilen durumlarda tehlikenin izole edilmesi gerekiyor. Sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı sağlandığı taktirde verimli ve olumlu sonuçlar elde edilebilir. Bu noktada izolasyon bantlarının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Tüm bunların dışında işlemlerin verimli olarak sonuçlanabilmesinin en önemli kriteri kullanılan bandın kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Uzun süre yüksek ısıya ya da suya maruz kaldığında güçlü mukavemet özelliği göstermesi gerekiyor. Kalitesi düşük olan bantlar kullanıldığında hem çalışma ortamı tehlikeye sokulabiliyor hem de uygulanan işlemler çok kısa süre sonra daha büyük sorunlarla tekrar gerçekleşebiliyor. Bu nedenle bantların seçimi, kalitesi ve markası önemli bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Sadece elektronik işlemlerde değil yama ve tamir gibi uygulamalarda da izolasyon bantlarına olan talep artıyor. Su izolasyon bandı sayesinde her türlü yama, tamir, bakım ve mühürleme işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Su geçirmez özelliği ile her çeşit objeye kolaylıkla uygulanabiliyor. Ayrıca esnek, kauçuk ve kalın formda üretiliyor. Bu nedenle sıcak / soğuk ortamlarda, ıslak / kuru alanlarda hatta suyun altında bile uygulanabilme özelliğine sahiptir. Suyu, havayı ve nemi anında hapsederek güçlü bir bariyer ortamı sağlıyor. Çatıda oluşan sızıntı ya da çatlaklar, musluklar, tekne ve kano gibi su taşıtları, PVC boruları, duvarlar, havalandırma kanalları ve ekipmanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Pencere izolasyon bandı olarak da kullanılan bu ürün PVC, akrilik, metal, çelik, bakır, cam, fayans, beton gibi daha birçok yüzey alanında tercih ediliyor.

 Çatı Bakım ve Onarımları İzolasyon Bantları ile Mümkün

Çatı Bakım ve Onarımları İzolasyon Bantları ile Mümkün

Çatı izolasyon bandı ile çatının onarım ve bakım işlerini yapmak çok kolay bir hâle geliyor. Gümüş, kırmızı, yeşil gibi farklı renklerde üretilen bu bantlar hem estetik görünüyor hem de kendiliğinden yapışkan özelliği sayesinde kolayca kullanabilme olanağı sunuyor. Ahşap, metal, plastik, cam, sıva ve beton gibi çok farklı yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilen ve yapışabilen bu bantlar; duvardaki, saçak, baca, çatı kaplama levhalarındaki oluşabilecek çatlakların onarımlarında kullanılabiliyor. Ayrıca teknelerin güverte kaplamalarındaki yalıtım sistemlerinde, lojistik amaçlı kullanılan konteynırların gövde tamir işlerinde, otomotiv sektöründeki çeşitli faaliyet alanlarında ve daha birçok detayda tercih edilebiliyor. Bu bantları tamir, bakım ve onarım amacı ile hemen hemen herkes kullanılabilir ve son derece pratiktir. Bir yüzü alüminyum (renkli / renksiz) kaplamaya sahip diğer yüzü ise sökülebilen yapışkanlı folyo olan bir tür su yalıtım bant malzemesidir. Üretildiği malzemeye göre dayanıklılık gücü değişebilen bu bantlar genellikle esaslı bitümden üretilir ve bu malzeme ile üretilen bantlar soğuk havalarda da son derece üstün performans sergiler. Esnek olması nedeni ile düz olmayan yüzeylerde kolayca kullanılabiliyor. 10 cm ile 60 cm genişliklerinde 10 m uzunluklarda bulunabilen rulo şeklindeki bantlar su geçirmediği ve kendinden yapıştığı için pratik bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. İyi bir yapışma performansının sergilenmesi için uygulanacak olan alanın temiz ve kuru olması gerekiyor. Beton zeminlerde kullanılması için bazı bantlar için astar uygulaması yapılmasını gerektirebiliyor. Tüm bu özellikler sayesinde sorunlara pratik çözümler getiren izolasyon bantları kullanıcılarını yüksek oranda memnun ediyor. Özellikle ustaların vazgeçemediği bu bantlarla sorunlar çok kısa süre içerisinde düzeltilebiliyor ve işlemler kısa sürüyor. Hem maliyet hem zaman avantajı sağlayan bu ürünlere olan talep gittikçe artıyor.

 Ses, Su ve Isı Yalıtımı Gerektiren Her Durumda Yanınızda

Ses, Su ve Isı Yalıtımı Gerektiren Her Durumda Yanınızda

Elastomerik (Viskozite ve elastikiyet özelliğini bir arada bulunduran) olarak nitelendirilen ziftli izolasyon bandı bitüm bazlı, soğuk uygulama yapılmasına imkân tanıyan, kendinden yapışkanı bulunan ve çok amaçlı kullanıma olanak sunan bir izolasyon bandı olarak karşımıza çıkıyor. Bu bant ile ses ve su yalıtımı sağlamak mümkün oluyor. Esnek olması sebebiyle düz yüzeyin haricinde eğimli alanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca kendinden yapışkanlı olması hem pratik bir kullanım sağlıyor hem de kolay uygulanabilme ve hızlı yapışabilme olanağı sunuyor. İhtiyaç duyulan yapının dış alanında, dış mekânlarda, ıslak yüzeylerde, kara ya da deniz taşıtlarında kullanılabiliyor. Aynı zamanda otomobillerde içeriden hissedilen yol, titreşim ve rüzgâr seslerini en aza indiriyor. Özellikle metal yüzeylere mükemmel yapışabilme özelliği gösteriyor. 10 cm ile 60 cm genişliklerinde üretilen çeşitleri bulunuyor. Otomobillerin kaput ve kapı içlerinde, ses sistemlerinde, tavan ya da taban alanlarında, bagajlarda ve benzeri birçok alanda ses, su, ısı yalıtımını sağlamak amacı ile tercih ediliyor. Tüm bunların dışında ev, ofis, depolar, çatı ve çatı katı alanlarda, zeminlerde ve benzeri çeşitli bölgelerde de kullanılabiliyor. Ses, su ve ısı yalıtımı gerektiren her durumda ve her bölgede rahatlıkla uygulanabiliyor. Bunların haricinde ahşap yüzeylerde, metal, cam, plastik, sıva ve beton yüzeylerde de etkin yapışma performansına sahiptir. İzolasyon bandı fiyatları incelendiğinde çeşitli özelliklere, genişliğe, uzunluğa, renge ve kullanım amacına göre değişkenlik gösterdiği görülüyor. Ayrıca marka ve markanın sunduğu ek özelliklerde fiyatların değişiklik göstermesinde etkili rol oynuyor. Kullanıcının önce ihtiyacını belirlemesi daha sonra ihtiyacına yönelik bandı seçmesi fiyat / performans beklentisi açısından önemli olduğunu gösteriyor ve bu şekilde olduğunda sonuçlar kullanıcıyı memnun ediyor. Farklı renk seçenekleri ve teknik özellikler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli marka ve ürün portföyünü nalburiye ve hırdavat kategorimizde inceleyebilirsiniz.