Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Hızlı Yapıştırıcı

için 4,678 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 145,00 TL
  EMSAGRUP
  %100
 • 224,00 TL
  Akustikwood
  %100
 • 69,66 TL
  MİLANOMAKİNATEKNİK
  %96
 • 219,55 TL 144,90 TL
  % 34
  PaoShop
  %100
 • 142,27 TL 93,90 TL
  % 34
  PaoShop
  %100
 • 445,30 TL 293,90 TL
  % 34
  PaoShop
  %100
 • 65,50 TL 57,00 TL
  % 13
  Egeceinsaat
  %100
 • 30,15 TL 19,90 TL
  % 34
  PaoShop
  %100
 • 21,75 TL 21,00 TL
  % 3
  3Boyutenerji
  %79

Hızlı Yapıştırıcı

Gerek cihazlarınızın kırılan küçük ve hassas parçaları olsun, gerekse dikiş ile tutturma sağlamanızın mümkün olmadığı kalın ve deri maddeli eşyalarınızdaki kopuk, yırtık kısımlar, çeşitli birçok eşyalarınız üzerinde pratik bir şekilde kullanım sağlayabileceğiniz birbirinden etkili kimyasallarıyla hızlı yapıştırıcı ürünleri daima en iyi yardımı sizlere sunmaktadır. Sizler için en kısa sürede en etkili çözümü getirmesi için incelikle düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiş bu mükemmel yapıştırıcı ürünleri, başlıca plastik veya fayans gibi maddelerde uygulanan modelleri olmak üzere birçok alanda kullanım deneyimi yaşatacak olan profesyonel çeşitlere sahiptir. Sıvı içerikli tüp ürünlerinden, hızlı yapıştırıcı sprey tarzı modellerine kadar en uygun ve en rahat kullanımı kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Hızlı Yapıştırıcı Kullanımı ile Pratik Olarak İşlerinizi Görün

Hızlı Yapıştırıcı Kullanımı ile Pratik Olarak İşlerinizi Görün

Her biri kendi alanında etkin bir yapıştırma fonksiyonu gösteren çeşitli modellerle beğeninize sunulan yapıştırıcı ürünleri arasında üstün bir özelliğe sahip olan 200 Ml aerosol tüp içerisinde beğeninize sunulan ve bir de 50 gr plastik şişe ambalajında bir kompenenti de bulunan bu profesyonel hızlı yapıştırma ürünlerine hayran kalacaksınız. Bu süper hızlı japon yapıştırıcı ürünleri, üretim noktasının yüzde yüz orijinal yapıştırıcı kimyasallarıdır. Teknik açıdan bu ürünleri ele alacak olursak, içeriklerinin rengi şeffaf madde olmaktadır. Sertleşme zamanları ise, uygulanmasının hemen ardından, 5 ile 10 saniye gibi çok kısa bir süre aralığında, anında gerçekleşmektedir. Kimyasal yapıları siyanoakrilat olan bu kaliteli yapıştırıcıların ısı dayanımları -50 °C ile 80 °C arasındadır. Aktivatörü heptan olan bu modellerin viskoziteleri 1200 – 1700 cps aralığında olup, kopma dayanımları ise 20 n / mm2 olmaktadır. Parlama noktaları 85 °C olmakta olup, raf ömürleri ise kuru ve serin ortamlarda 12 ay olmaktadır. Küçük yapısına ve basit kullanımına nazaran oldukça etkili içerikleri bulunan bu klasik ama güçlü ürünler, sizlere memnuniyetinizden fazlasını da vereceklerdir. Çift komponentli bu japon yapıştırıcıları, uygulama alanları olarak, ahşap profillerin, mdf ürünlerin, kauçuk ürünlerin ve plastik ürünlerin yapıştırılmalarında mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaklardır. Ayrıca ahşap onarımları ve sabitlenmelerinde de rahatlıkla kullanılabilmektelerdir. Ürünün avantaj gösteren özelliklerinden birisi olan aktivatörü, yapıştırıcının yüzey tarafından emilimini engellemekte olup, yapışma gücünü arttırmakta, yapışmayı hızlandırmaktadır. Hızlı yapıştırıcı kullanımı ile ilgili de kısaca bilgi verecek olursak, öncelikle yapıştırılacağı yüzeyin kuru ve temiz bir alan olması gerekir. Aktivatörün dik bir pozisyonda 20 cm uzaklıktan yüzeye sıkılması doğrultusunda 3 saniye beklenmesinin hemen ardından aynı yüzey alanına hızlı yapıştırıcısı uygulanır. Daha sonraki aşama olarak, yapıştırılması istenen unsurun bu alan ile temas ettirilmesi üzerine yapışma faaliyeti anında gerçekleşecektir. Ancak kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken bir durum da aktivatörün yanıcı özellikte olmasıdır. Kesinlikle ateşe atılmamalı ve buharı da solunmamalıdır. Aktivatörlerin kutuları basınçlı kutular olduklarından ezilmemeleri ve delinmemeleri gerekir. Ayrıca direkt olarak güneş ışığına da maruz bırakılmaması önemle bildirilen bir diğer husustur.

En ideal Kapasiteleri ile Hızlı Yapıştırıcı 400 Ml Ürünleri

En ideal Kapasiteleri ile Hızlı Yapıştırıcı 400 Ml Ürünleri

İhtiyacınız doğrultusunda kolaylıkla elinizin altında bulunmasından memnuniyet duyduğunuz bu gibi pratik ürünlerin kimileri çok bekleme durumlarında sararma ve bozulma, fonksiyonlarında azalma meydana getirebilmektedir. Optimum seviyede olacağını düşünebileceğiniz hızlı yapıştırıcı 400 ml kapasiteli ambalajlarında üretilen çeşitli modelleri değerlendirdiğinizde ise, en etkili bir şekilde kullanım sergileyebileceğinizi değerlendirebilirsiniz. Büyük kapasiteli bir ürünü edinmeniz, artması ve ziyan olma olasılığını doğurduğundan dolayı, yine de kendi isteğiniz doğrultusunda 2 adet 200 ml kapasiteli ürün tercih etmeniz de akıllıca verilecek kararlar arasında olmaktadır. Yukarıda bahsini geçtiğimiz ürün çeşidinde de olduğu gibi çift komponentli bulunan bu hızlı yapıştırıcıların aktivatörleri, çok güçlü içeriklere sahip olduğundan kullanımı esnasında azami özen gösterilmesi gerekmektedir. Sadece aktivatörler için değil, yapıştırıcı özelliği bulunan diğer komponentlerinde de kesinlikle cilt ve göze temas edilmemesi hususunda çok dikkatli olunmalıdır. Bu ürünler ile herhangi bir temasınızın olması doğrultusunda zaman kaybetmeden bol su ile yıkanması ve doktora başvurulması gerekmektedir. Bir o kadar güçlü bir yapıya sahip olan bir başka hızlı yapıştırma ürünleri de sprey model olan yapıştırma ürünleridir. Sprey özelliği sergileyen bu nitelikli çeşitler, 200 ml kapasiteli spreyi ile yanında 50 gr aktivatörü bulunan çeşitlerinin yanı sıra, bir de 400 ml kapasiteli spreyi ile yanında 50 gr aktivatörü bulunan çeşitlerini de edinebilmeniz mümkündür. Bu hızlı yapıştırıcı özellikleri bulunan üstün nitelikli ürünler, yüksek viskoziteli lüks ürünlerdir. Dikey yüzeyler için kullanıma uygun olup, akma ve sıçrama yapma olasılıkları bulunmamaktadır. Yüksek viskoziteli olmalarından dolayı özellikle gözenekli, yapıştırılması zor yüzeylerde çok daha iyi bir yapışma fonksiyonu gösterebilmektedir. Ahşap parçaların montaj ve tamiratlarında, mdf, kauçuk, deri ve plastik yüzeylerde kullanımlarında çok uygun ürünler olmakta olup, özellikle de çok hızlı kürleşme istenen uygulamalarda rahatlıkla tercih edilebilirler. Kullanımda uygulayacağınız alanın her zaman için temiz olması, kuru ve tozdan arınmış olması en etkili performansını deneyimlemenizi sağlayacaktır. Aktivatörün alana uygulanması ile bir müddet ürünün kurumasının beklenmesinin ardından, diğer yapışacak olan yüzeye de diğer komponent olan yapıştırıcı ürün uygulanacaktır.

Plastik Hızlı Yapıştırıcı Ürünleri ve Çok Daha Fazlası

Plastik Hızlı Yapıştırıcı Ürünleri ve Çok Daha Fazlası

Gayet basit prosesleri bulunan çift komponentli bu hızlı özellikli yapıştırıcılar, sizlere sıradan ürünlere nazaran çok daha üstün niteliği ile ömürlük bir onarım sağlamaktadırlar. Yukarıda sözünü ettiğimiz bu yapıştırıcı modelinin iki komponentini de yapışmasını istediğiniz her iki parçaya ayrı ayrı sürmenizin ardından, bu iki yüzeyi bir araya getirerek birkaç saniyeliğine sıkıca bastırmanız sonucunda kolay bir şekilde uygulama işleminizi tamamlamış olacaksınız. Önemli birkaç detayı belirtmek gerekirse, bunlardan birisi, siyanoakrilik yapıştırıcı kullanılıncaya kadar orijinal ambalajında ağzı kapalı olacak bir biçimde muhafaza edilmelidir. Ayrıca güçlü ısı ve benzeri ışık kaynaklarından uzak tutulmaları önem arz etmektedir. Ciltle herhangi bir şekilde temas etmesi durumunda hızla kürleşmektedir. Bu açıdan hem cildinize hem de özellikle gözünüze temas etme olasılıkları açısından daima tedbirli olmanızda fayda vardır. Ambalajı sıkıca kapatılmadığı takdirde de hızla sertleşeceğinden iyi bir biçimde muhafaza ettiğinizden emin olmalısınız. Basınçlı ambalajı bulunan aktivatörleri de ateşten uzak tutmayı da ihmal etmemelisiniz. Bu yapıştırıcıların kimyasal yapıları, Ethyl Cyanoacrylate/Hekzan olmaktadır. Aynı zamanda renksiz bir görünümü olan aerosol biçimindeki bu kimyasalların uygulama sıcaklıkları +5 °C ile +35 °C aralığındadır. Yoğunlukları 1,06 ± 0,01 g/cm3ASTM D1875’tir. Parlama noktaları 81 °C ve üzeridir. Viskoziteleri ise 1200-1800 cps olmaktadır. Son olarak da sıcaklık dayanımları, -20 °C ile +70 °C aralığıdır. Etkili bir plastik hızlı yapıştırıcı ürünü olarak kendini ispat etmiş olan bu kaliteli içeriklere sahip yapıştırıcılar, her alanda işinizi fazlasıyla görebileceklerdir. Hızlı yapıştırıcı fiyatları birçok çeşitleri arasında birbirinden boyutlarına ve yapıştırma uzmanlık alanlarına yönelik fonksiyonlarına göre farklılıklar göstermektedirler. Bu kapsamda ihtiyacınıza yönelik özelliklere sahip ürünler arasından da dilerseniz ekonomik olan ürün tiplerini de bulabilmeniz gayet mümkündür. Kullanıcı yorumlarını incelediğinizde, en ekonomik olan hızlı yapıştırıcıların dahi ne kadar etkili birer performansa sahip ürünler olduklarını okuyarak bir teyit de sağlayabilirsiniz. Henüz sözünü etmemiş olduğumuz hızlı fayans yapıştırıcı ürünleri gibi daha farklı niteliklere sahip çeşitli yapıştırıcıları da keşfetmek isterseniz nalburiye ve hırdavat sayfamızdan istediğiniz bilgiyi kolaylıkla edinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Jalasanj (23)
Pattex (199)
Akfix (211)
Mitreapel (64)
Loctite (410)
404 (147)
Derby (85)
3M (79)
Selsil (78)
Alcon (74)
EMS (59)
Winkel (57)
Best (56)
Vodabond (53)
Würth (48)
Vodaseal (42)
Gen (40)
Tangit (40)
Sun-Fix (38)
Evo Bond (36)
Master (34)
Weicon (32)
Bybest (30)
Beta (25)
UHU (24)
Soudal (21)
Granit (20)
Somafix (20)
KLPRO (18)
Tytan (18)
Baytaş (17)
Bison (17)
Sista (17)
Elkay (16)
Caldini (14)
Akemi (12)
Boss (11)
Klebth (11)
Müller (11)
Sgs (11)
Polisan (10)
VersaChem (10)
Adhetron (9)
Balsan (8)
Hakel (8)
Devcon (7)
Meşem (7)
Pimtaş (7)
eurofix (7)
Falcon (6)
Hafele (6)
Mitrefix (6)
Rexon (6)
Starline (6)
A1 (5)
Burtech (5)
Divortex (5)
Megabond (5)
Pass (5)
Purmax (5)
Sika (5)
Delta (4)
Dunlop (4)
Kalekim (4)
Memo Chem (4)
Pamukkale (4)
Rtrmax (4)
Tomax (4)
TÜM (4)
Wert (4)
3dKauçuk (3)
8 & Safe (3)
Adalock (3)
Bahco (3)
Bimeks (3)
Brio (3)
Cartell (3)
Dolphin (3)
Fors (3)
Global (3)
Inter (3)
Motip (3)
Mte (3)
Nanofix (3)
Peligom (3)
Plus (3)
Universal (3)
Weber (3)
414 (2)
ABAX (2)
AGB (2)
Abax (2)
Ack (2)
Alfa (2)
Butafix (2)
DKS (2)
Dalgıç (2)
Dayson (2)
Dekor (2)
Elit (2)
Ersa (2)
Format (2)
JB Weld (2)
Junior (2)
Leo (2)
MAS (2)
MXS (2)
Meg (2)
Odin (2)
Omega (2)
Osaka (2)
Permolit (2)
Picador (2)
Redboard (2)
Sedef (2)
Startape (2)
Tesa (2)
Tuliplife (2)
Ugr (2)
ABLOY (1)
AFS (1)
Adr (1)
Ak Tek (1)
Akdeniz (1)
Astel (1)
BSN (1)
Baldr (1)
Bgs (1)
Braun (1)
Bufer (1)
Ceyus (1)
Contacall (1)
Derzmatik (1)
Digisu (1)
Dmr (1)
Dymo (1)
Dyo (1)
ECA (1)
Eclipse (1)
Einhell (1)
Era (1)
Euro Star (1)
Forbo (1)
Frs (1)
GEMAŞ (1)
Gezer (1)
Globe (1)
HTS (1)
Kale (1)
Kenlock (1)
Kenseal (1)
Kraft (1)
Kronen (1)
Macota (1)
Maflen (1)
Markataş (1)
Medex (1)
Mytol (1)
NP1 (1)
Nefix (1)
Onton (1)
Pina (1)
Power (1)
PİMADOR (1)
Qua (1)
SFS (1)
Sanica (1)
Scalica (1)
Schneider (1)
Seçkin (1)
Specco (1)
Sperian (1)
Star (1)
Std (1)
Sunline (1)
Super Ego (1)
Swanson (1)
Titan (1)
Trimex (1)
Trotec (1)
Troy (1)
Tursan (1)
Victron (1)
Yale (1)
Yds (1)
Zehnkampf (1)
Zeyonas (1)
İnan (1)
İsola (1)
(1732)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(862)
ve üzeri (1,154)
ve üzeri (1,248)
ve üzeri (1,266)
ve üzeri (1,296)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL