TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Güvenlik Cihazları

için 1,248 sonuç bulundu.

Güvenlik Cihazları

Güvenlik ürünleri içinde yer alan güvenlik cihazları kişisel veya genel kullanım için üretilmiş alarmlar, kameralar, kilitler, sensörler ve detektörleri kapsar. Yangın ve deprem gibi afetlere karşı uyaran veya koruma sağlayan cihazlar yasa ve yönetmeliklerce apartman, ofis ve okul gibi insanların bir arada yaşadığı binalarda zorunlu kılınmıştır. Kameraların zorunluluğu değişiklik gösterirken hırsız alarmı, kapı ve pencere kilitleri sizin kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Yeni Özel, Lorez, Bosch, Trotec, 3MK, Yale, 3M ve diğer markaların geniş yelpazedeki güvenlik cihazı çeşitlerini web sitemizden hemen satın alabilirsiniz.

Alarm

Alarm

Güvenlik cihazları söz konusu olduğunda alarm, bir tehlikeyi siren sesi gibi bir sesle veya yanıp sönen ışıklarla bildiren işaretler ve cihazlar anlamına gelir. Alarmları evinizde, aracınızda, ofisinizde, dükkânınızda ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Kapı alarmı, pencere alarmı, hırsız alarmı gibi farklı alarm çeşitleri vardır ama temel olarak hepsi benzer işlevi görür. Bir alarm tek başına ses ve görüntüyle hırsızı caydırabilir veya yangın gibi bir afeti haber verebilir. Güvenlik sistemleri ise izinsiz bir giriş veya afet durumunda sizi bizzat cep telefonu veya başka bir cihazla durumdan haberdar edebilir. Alarm fiyatları herkesin bütçesine uygun aralıktadır ama güvenlik sistemler için aylık üyelik gibi farklı sistemler olabilir.

Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası veya daha genel olarak kamera sistemleri hırsızları caydırma konusunda en başarılı olan güvenlik cihazlarındandır. Alarmlar ses ve ışıkla ürkütücü olsalar da kameralar görüntüyü kaydetmeleri ve güvenlik güçlerine direkt kanıt sundukları için çok daha etkilidir. Güvenlik kamerası binalarda görülebilir yerlere yerleştirilebileceği gibi gizli kamera şeklinde de yerleştirilmesi mümkün. Güvenlik kameralarının zorunluluğu değişiklik gösterir ama kamera kullanacaksanız yasal olarak “Bu işyeri 24 saat kamera ile izlenmektedir” ve benzeri ikaz tabelaları da kullanmanız gereklidir. Güvenlik kamerası fiyatları ürünün kompleksliğine göre artabilir ya da azalabilir.

Kilit

Kilit

En ekonomik ama oldukça etkili güvenlik cihazlarından biri de kilittir. Standart kapı kilitleri ve asma kilitlerin dışında alarmlı asma kilit ya da otomatik kilitlerden olan parmak izli kilit, şifreli kilit, kartlı kapı açma kilidi de ofis, apartman ve benzeri yerlerde sıklıkla kullanılır. Kilit seçerken çelik gibi sağlam bir malzemeden olmasına dikkat edin ve alarmlar ile kameralar kadar caydırıcı olmayabileceğini unutmayın.

Sensör ve Detektör

Sensör ve Detektör

Fabrika, ofis, apartman ve okul gibi insanların toplu halde bulunduğu binalarda hırsızlık dışında deprem ve yangın gibi afetler ya da gaz kaçağı gibi ani güvenlik riskleri sürekli gözlenmeli ve mümkün olduğunca kontrol altında tutulmalıdır. Deprem ve yangın sensörü, gaz kaçak detektörü, hareket detektörü ve karbon dioksit ölçer gibi güvenlik cihazlarıyla söz konusu yerlerdeki sağlık ve güvenliği artırabilirsiniz. Daha fazla güvenlik ürünü için Güvenlik Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (13)
404 (4)
414 (4)
ABAX (1)
ABLOY (1)
Adr (1)
Aksan (1)
Akşan (1)
Alfa (12)
B.A.S. (1)
Bft (24)
Big Lift (1)
BSN (1)
Cata (5)
Catpower (4)
Class (1)
Cooper (1)
Crow (5)
Dayson (1)
Delta (9)
Demir (1)
Digisu (1)
(695)
Dmr (2)
Enpercon (2)
Ezeltech (2)
General (2)
Greentech (4)
Honeywell (2)
Hyundai (1)
İtek (8)
ITO (2)
Kaim (1)
Kale (3)
Konsan (1)
Lorex (44)
Makita (1)
Marelli (1)
Master (4)
Mavigard (4)
MIEKA (1)
Mieka (1)
Mobiak (1)
Mutlusan (1)
Nade (1)
Nice (118)
Omega (3)
Pilsa (1)
Pimtaş (1)
Power (1)
Promast (1)
Proskit (4)
Robotix (1)
Rox (1)
Schneider (1)
Selda (7)
Sembol (2)
Sgs (2)
Simes (2)
Sonex (3)
Super-Bag (1)
Teknim (11)
Teksan (1)
Trotec (13)
Tuliplife (1)
Universal (2)
Yale (8)
Yuma (2)
ÇH-Tech (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(108)
ve üzeri (143)
ve üzeri (154)
ve üzeri (159)
ve üzeri (163)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL