Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

404
Crc
Mxs
Ack
3M
Atm
OKS
Smx
Lps
MXS
Vtd
Ats
DCT
DD1
Eks
Erj
F6
Oca
Oks
Q20
Zep
c70
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bakım Spreyleri

için 1,514 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Bakım Spreyleri

Eşyaların kullanımları sırasında yeterli bakım sağlanmazsa bir süre sonra görünümlerinde eskime ve yıpranma meydana gelebilir. Genel bakım ürünleri evde işte ve daha pek çok yerde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler içerisinde yer alan bakım spreyleri eşyaların temizlenmesi, daha temiz görünmesi amacıyla tercih edilir. Metal, plastik gibi çeşitli ürünlerin temizliğini sağlamak spreylerle daha pratik hale getirilebilir. Zorlu yüzeylerde etkili olan spreyler kir ve pas gibi çeşitli yıpranmış görünümleri daha iyi hale getirmeye yardımcı olur. Araçların dış ve iç yüzeylerinde meydana gelen kirlenme, paslanmaz, korozyon gibi çeşitli olumsuz duruma karşı bakım spreyleri koruyuculuk sağlamaktadır. Pas sökücü sprey, yağlayıcı sprey, far parlatma spreyi, pas sökücü yağlayıcı sprey kontak spreyi, çatlak spreyi, tekstil bakım spreyi ve daha fazlası ürün sayfamızda satışa sunulmaktadır. Ürünler araç parçalarının kullanım ömrünün uzamasını, aracın görünümünün iyileştirilmesini sağlar. İçeriğinde yer alan kimyasallar araç üzerinde olumsuz etkiye sebep olmadan parlama ve temizlik sağlamaktadır. Hemen siz de ürün sayfamızda yer alan bakım spreylerini değerlendirebilir, aracınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilirsiniz.

Araç Bakım Spreyleri Özellikleri

Araç Bakım Spreyleri Özellikleri

Eşyaların kullanım süresini uzatmak amacıyla çeşitli bakım spreyleri kullanılmaktadır. Bakım spreyleri eşyaların kirlenme, tozlanma, paslanma durumlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Kolay bir uygulama ile eşyalarınızı temizleyebilir, eşyanın orijinaline zarar vermeden temiz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Pas sökücü sprey otomobil sektöründe oldukça fazla tercih edilen bir temizlik ürünüdür. Kullanımıyla aracın çalışmasını ve işlevselliğini olumlu yönde etkileyen sprey, araç bakımı sağlamaya yardımcı olur. Araç dinamiğini korumak ve araç içerisindeki belli başlı ürünlerin temizliğini sağlamak amacıyla tercih edilebilir. Far temizleme spreyi otomobilin farlarını parlatmak ve temizlemek amacıyla kullanılan bir üründür. Araçların farları uzun süreli kullanımda sararma, matlaşma gibi durumlara maruz kalabilir. Kullanılan sprey bakımsız yüzeyi temizleyerek onarım sağlar. Devre temizleme spreyi araçlarda meydana gelen akıntı, kir ve pas durumlarına karşı temizleme sağlar. Sprey uygulanan bölgede buharlaşarak etkisini kısa sürede gösterir. Araç kontağı, rölesi, kontaktörlerinde kullanılabilir. Araç için edineceğiniz bakım spreyleri ayrıca pek çok elektronik üründe de kullanılabilecek formattadır. Bilgisayara ana kartı, klavyesi, soğutucu fanı gibi pek çok yerde edindiğiniz bakım spreylerini kullanabilirsiniz. Bakım atölyelerinde araçların tamiri sırasında kullanılan silikon spreyleri, silikonların yağlanması amacıyla kullanılan bir temizlik ürünüdür. Yağlayıcı olarak araçlarda yer alan silikon spreyler endüstri alanında pek çok yerde kullanılmaktadır. Çatlak spreyi, araç muayenesi sırasında kullanılan gerekli bir üründür. Aracın hem dış mekanı hem de dış mekanında kullanılan ürünler, yüzeydeki kirlerin temizlenmesini ve aracın çalışma mekanizmasının iyileştirilmesini sağlar. Araç lastiği, farları, kontağı gibi bölgelerde parlama sağlayabilir; parlatıcılar ve temizleme spreyleriyle aracın yeniymiş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Sıvı gres, yağlayıcı sprey, klima temizleme spreyi, motor temizleme spreyi ve daha pek çok ürün hobi malzemeleri ile ilgilenen ve vernik gibi çeşitli yüzeylerde işlem yapanlar tarafından kullanılmaktadır.

 Araç Bakım Spreyi Çeşitleri

Araç Bakım Spreyi Çeşitleri

Pas sökücü sprey, metal alaşımlı noktalarda belli zamanlarda meydana çıkan paslanma durumlarına karşı koruma sağlar. Özellikle araç içerisinde ve dışında meydana gelen mevsimsel veya dış etkenlerden kaynaklı sebeplerden dolayı paslanma ve korozyon durumu sık gözlenmektedir. Araç bakımı doğru bir şekilde gerçekleştirilirse paslanmaya karşı koruma sağlanabilir ve istenilen bölgeler temiz bir görünüme sahip olabilir. Hem koruma amacıyla hem de parlatma amacıyla otomobil farlarında kullanılan far temizleme ve parlatma spreyleri bulunmaktadır. Far parlatma fiyatı kimyasalın çözücülüğüne, yoğunluğuna ve etki oranına göre farklılık göstermektedir. Aracınıza uygun bir far parlatma spreyi edinerek bakım sağlayabilirsiniz. Çeşitli fark parlatma kimyasalları içerisinde yer alan farklı oranlarda alkolle aracın farlarında etkili sonuç sağlamaya yardımcı olur. Çok amaçlı yağlayıcı sprey ürünleri içerisindeki özel formüllerle püskürtülen yüzeydeki kirleri hızlı bir şekilde çıkartır. Kaygan formüle sahip yağlayıcı spreyler aracınızı paslanmaya karşı korurken mevcut kirlerin de yüzeyden çıkmasını sağlar. Araç içerisinde yer alan klimanın belirli zamanlarda klima spreyi ile temizlenmesi hava yolunun açılmasını sağlayarak araç içinin daha çabuk ısınmasını sağlar. Araç içi ve araç dışında kullanılan gerekli spreylerden biri de lastik temizleme spreyidir. Lastiklerin temizlenmesi hem işlevsellik hem de görüntü açısından önemlidir. Lastik parlatıcı ve temizleme spreyleri araç lastiklerinin içerisinde kalan görünmeyen kirlerin temizlenmesini sağlar. Lastiklerin kullanım ömrünü uzatan bu uygulama sayesinde aracın ilk günkü gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Jantlara zarar vermeden temizleme ve parlama sağlayan spreyler, eskiyen lastiklerin parlak görünmesine yardımcı olur. Çatlak kontrol spreyi, çatlak spreyi endüstriyel alanlarda araç muayenesi sırasında kullanılan bir üründür. Ayrıca tamirhane, atölye gibi pek çok bölgede araçlarla ilgilenenler bu temizlik malzemelerini kullanmaktadır.

 Bakım Spreyi Kullanım Alanları

Bakım Spreyi Kullanım Alanları

Temizlik bakım spreylerinin yapısında yer alan kimyasallar yüzey ile temas ettikten sonra yüzeyde yer alan kir ve pas gibi oluşumları çözer. Kimyasal malzemenin gücü ve eşyaların orijinalliğine zarar vermemesi önemli kriterlerdendir. Belirli oranlarda çözücülük sağlayan araç spreyleri, araç görünümünün iyileştirilmesine yardımcı olur. Kontak temizleme spreyi aracın elektrik bağlantısında iletkenliği arttırmak amacıyla kullanılan bir üründür. Kuvvetli bir yapışma özelliği gösteren kontak temizleyiciler, kir ve oksitlenmeyi temizleyerek araçta bakım sağlar. Kontak spreyleri ayrıca şalter, bilgisayar ana kartı, soğutucu fanı gibi pek çok bölgede de kullanılmaktadır. Genel amaçlı yağlama ve pas sökücü spreyler, farklı miktarda satışa sunulmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz miktarda temizleyici ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Paslı, aşınmış, tozlu bölgelere nüfuz ederek aşınmayı en aza indiren bakım spreyleri; uzun vadede aracın parçalarının bozulmamasını sağlar. Araç motoru üzerinde bulunan yağ ve kiri temizlemeyi sağlayan motor yağları, motosiklet gibi motor tiplerinde de kullanıma uygundur. İçeriklerinde yer alan kimyasallar araca zarar vermeden gerekli onarımı sağlamaktadır. Temizleme sonrası araç yüzeyinde parlama sağlamak için çeşitli parlatıcı ürünler kullanabilirsiniz. Pas sökücü yağlayıcı, kloroform, elektronik kart devre kontak temizleyici, enjektör temizleyici, yağsız kontak temizleyici, motor temizleme spreyi gibi ürünler ürün sayfamızda satışa sunulmaktadır. Çevreye uygun kimyasal bakım ürünler, aracın orijinalliğini bozmadan çeşitli bölgelerde püskürtme yoluyla uygulanabilir. Püskürttükten sonra bölgeyi ovalamak ve temiz bir bezle silmek gerekmektedir. Yağ, gres, kir gibi çeşitli kalıntıların akmasını sağlayan temizleyici ürünler; birkaç tekrardan sonra aracın parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir devre temizleme spreyi, far parlatıcısı ve pas sökücü sprey fiyatları ve ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek aracınıza uygun bir bakım spreyi alabilirsiniz. Ayrıca, tüm nalburiye ve hırdavat ürünlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.