TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karıştırıcı Uçları

için 285 sonuç bulundu.

Karıştırıcı Uçları

Karıştırıcılar, iki yada daha fazla sıvı, yarı sıvı ve yoğun maddelerin fiziksel ve ya kimyasal olarak karıştırıp, topaklanmadan homojen bir ürün ortaya getirilmesini sağlayan basit veya karmaşık makinelerdir. Elektrikli olanları bulunduğu gibi el yardımıyla kullanılanları da bulunur. Karıştırıcılar; küçük çaptaki alçı ve boya işlerinde kolaylık olması açısından kullanılsalar da inşaat şantiyelerinde harç karıştırılması gibi büyük çaptaki işlerde kurtarıcı rolünü üstleniyor. İşini en iyi şekilde yapmak isteyen inşaat ustaları, yaptıkları alçı ya da harcı karıştırırken karıştırıcı makineler kullanmaları profesyonelliğe doğru büyük bir adım atmalarını sağlıyor. Aynı şekilde karıştırıcı makineler, istediği rengi tutturmak isteyen bir boya ustasının elinde ressamın elindeki fırça gibi işlev gösteriyor. Karıştırıcıların ve karıştırıcı uçların nasıl kullanılacağını bilen kişiler tarafından kullanılması, bu ürünlerin tam potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Boyanın homojen ve topaksız bir şekilde karıştırılmasında ve harç karıştırmada kullanılan karıştırıcı makineleri, işlevlerinin çeşitliliğini, kullanılan karıştırıcı uç farklılıklarıyla sağlıyor. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan karıştırıcı ucu, sahiplendikleri çeşitli fonksiyonlarla kolay ve profesyonel bir şekilde karıştırma işleminin gerçekleşmesine olanak sağlıyorlar. Şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyerek karıştırıcı uç alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Kaliteli Yapılarıyla Karıştırıcı Uçları

Kaliteli Yapılarıyla Karıştırıcı Uçları

Bir karıştırıcı makinesinin nerede ve nasıl kullanılacağına bakarken göz önüne alınması gereken unsurlar vardır. Karıştırıcı makinesinin işlevini belirleyen en önemli parçası olan karıştırıcı uçları, bu anlamda çok önemli bir role sahiptir. Bağlanma yerinin düz, en uç kısmının ise çeşitli şekillerde yapılıyor olması karıştırma işleminin kusursuzlaşmasını sağlıyor. Karıştırıcı ucun yapımında kullanılan maddelerin farklılık göstermesi, karıştırıcı makinelerinin dayanıklılıkları söz konusu olduğunda önemli bir faktör olarak kendini gösteriyor. Örneğin, boya karıştırma işleminde kullanılan basit karıştırıcı uçlar, harç karıştırma işleminde kullanılmaya çalışıldığında karıştırıcı uçların işlevsiz hale gelmesi kaçınılmaz oluyor. Bununla birlikte renk seçeneklerinin olması sebebiyle göz dolduran karıştırıcı uçları da herkesin zevkine hitap etmeyi ve rağbet görmeyi başarıyor. Birden fazla renk seçeneği aynı zamanda, Türkiye ve dünya piyasasına baktığımızda birçok ülkede karıştırıcı uç üreticilerinin piyasaya sürdüğü karıştırıcı uçların, sadece yapımında kullanılan malzeme ile değil, görünüm olarak da birbirinden ayrılmasını sağlıyor. Aynı zamanda karıştırma ucu olarak da anılan karıştırıcı uçların boyada ve harç- sıva karıştırmada gerektiği ölçüde performans göstermesi adına, bu ürünlerin çeşitli malzemeler kullanılarak üretilmesini zorunlu kılınıyor. Bu malzemeler incelendiğinde; plastik, demir, paslanmaz çelik gibi malzemeler ortaya çıkıyor. Markalar, insan gücünün minimum kullanılacağı, karıştırıcı makinesinin maksimum performansla çalışacağı malzemeleri seçerek, modelleri şekillendiriyor. Aynı zamanda bu makineleri hobi amaçlı kullanacak olan kişiler de unutulmuyor ve daha küçük, mikser ucuna takılarak kullanılan boya karıştırıcı ucu da piyasada yer alıyor. Bunları göz önünde bulundurarak piyasaya sunulan ürün seçeneklerini ürün sayfamızı inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hoşunuza giden bir boya karıştırıcı ucu ve ya harç karıştırıcı ucu ürün sayfası üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

 Karıştırıcı Ucu Çeşitleri

Karıştırıcı Ucu Çeşitleri

Karıştırıcı uçları, birbirlerinden farklı işlevlerde kullanılmaları sebebiyle farklı malzemelerle, farklı şekillerde üretilir. Bu da birbirlerinden farklı özellikler taşımalarına sebep olur. Karıştırıcı ucu seçerken dikkat etmemiz gereken ilk şey, karıştırıcı makinelerinin bütün donanımlarını dikkate almamız gerektiğidir. Seçiminizi yapmadıysanız ve karıştırıcı ucu almak istiyorsanız, hemen ürün sayfamızı inceleyerek bu karıştırıcı uçlarını çeşitli özellikleriyle değerlendirebilir, kendinize göre bir model belirleyebilirsiniz. Karıştırıcılar çeşitlilikleri açısından ele alındığında, alanına göre çeşitlendirmelerin de değiştiğini görülür. Kullanılacağı işe göre karıştırıcılar; mekanik karıştırıcı ve statik karıştırıcı olmak üzere iki çeşitte karşınıza çıkar. Kullanılan gücün çeşidine bakarak ayrım yapıldığında ise manuel karıştırıcılar, elektrikli karıştırıcılar ve pilli karıştırıcılar olarak ayrılıyor. Son olarak işlevine göre çeşitlendirdiğimizde ise boya karıştırıcılar ve harç karıştırıcılar olduğu görülür. Örneklendirilecek olursa; araştırmalara göre boya kullanımda %30 azalma, - geri dönüşüm malzeme kullanımda %10 artış - çevrim süresinde %10 iyileşme sağlayan statik karıştırıcı ucu kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. 100 ml ile 300 litre arasında, iki çeşit sıvı, yarı sıvı, yoğun veya gazı solüsyon şekline getirebilen mekanik karıştırıcılar için ise mekanik karıştırıcı ucu kullanılıyor. Statik karıştırıcılarda plastik karıştırıcı ucu dikkatleri çekerken, mekanik karıştırıcılarda paslanmaz karıştırıcı ucu karşımıza çıkıyor. Hızlı temizlenebiliyor oluşu, kolay uygulanabilmesi ve hareketsizlik prensini sayesinde statik karıştırıcılar ile, zor alanlarda, yüksek viskoziteli veya düşük viskoziteli, uzun ve ya kısa alan fark etmeksizin değişik kombinasyonlarda uyumlu bir harmanlama elde edilebiliyor. Laboratuvar ve sanayi tipi üretilebilen mekanik karıştırıcılar ise, elektronik geri besleme sağlaması ve farklı özellikte karıştırma ucu takılabiliyor olması özellikleri ile göz dolduruyor. Eğer ihtiyacınız olan karıştırıcı ve ona uygun olan karıştırıcı ucu seçtiyseniz, hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir karıştırıcı ucu satın alabilirsiniz.

 Karıştırıcı Ucu Fiyatları

Karıştırıcı Ucu Fiyatları

Hobi amaçlı kullanılanlar haricinde, profesyonel anlamda kullanılacak karıştırıcılar hakkında bilgili olmak büyük önem taşıyor. Bilgisi ve tecrübesi olan kullanıcılar, bu karıştırıcı uçlarının hangi makine için uygun olacağını tespit edip kullanabiliyor. Hobi için kullanacaklar için ise önemli olan karıştırıcının hangi işte kullanılacak olmasıdır. Bu aşamadan sonra hobi amaçlı kullanacak olanların tek yapacağı şey harç karıştırma işleminin olması gerektiği gibi yapılması veya boyanın homojen bir şekilde, topaksız olarak karıştırılmasında kullanmak için doğru seçimi yapmak olacaktır. Tüm bu özelliklere binaen karıştırıcı uçları bir bütün olarak ele alındığında; yapılacak olan işi kolaylaştırmasının yanı sıra performansı etkileyen birçok aksama yer veriyor. Bu donanımlar hem kullanım alanını genişletiyor hem de kullanım kolaylığı sağlıyor. Piyasada farklı markaların satışa sunduğu alternatifler, boya karıştırıcı ucu ve harç karıştırıcı ucu ayrımıyla karşımıza çıkıyor. Bunları birbirinden ayıran özelliklere baktığımızda aslında genel olarak aynı yapı bizleri karşılıyor. Esas farklılık elektrikli olarak çalışanlarda motor gücü, mikser çapı, devir / dakika, vites sayısı, azami karıştırma kapasitesi karşımıza çıkıyor. Çalışma kapasiteleri arttıkça işlevleri ve ortaya çıkardıkları işin kalitesi de artıyor. İşlevleri artırmak için çeşitli karıştırıcı uçlarına göz atmayı siz de deneyebilirsiniz. Ürün sayfasında çeşitli markaların hem elektrikli hem manuel sisteme sahip modellerini bulabilirsiniz. Ne için kullanacağınızı göz önünde bulundurarak, yapacağınız iş için özel olarak üretilen bir karıştırıcı ucu almak istediğinizde, ürünler arasında bir farklılık da fiyatta kendini gösteriyor. Her bütçeye uygun bir karıştırıcı ucu bulunuyor. Kullanım alanı farklılıkları, elektrikli veya manuel oluşu, demir, çelik veya plastik oluşu, mekanik ya da statik oluşu gibi birçok yönden ayrılan karıştırıcıların, kendilerine göre olan karıştırıcı uçlarının fiyatları da buna göre şekilleniyor. Bunları göz önünde bulundurarak dilerseniz hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir ve karıştırıcı ucu modellerinin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bay-Tec (6)
Baytaş (1)
Bosch (1)
Catpower (1)
Dekor (20)
(132)
DUYAR (2)
Einhell (1)
Eltos (30)
Flex (4)
Hyundai (2)
Maxpower (1)
Roney (1)
Rown (1)
Rox (1)
Rox Wood (1)
Rtrmax (4)
Rubi (1)
Sgs (26)
Topshop (21)
Wert (3)
Yedsun (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (38)
ve üzeri (41)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL