TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Endüstriyel Temizleme Aksesuarları

için 317 sonuç bulundu.

Endüstriyel Temizleme Aksesuarları

AVM, fabrika, şirket, kafe, otel, hastane, plaza gibi büyük işletme ve hizmet mekanlarının temizlenmesi işlemlerinde, çok daha güçlü kimyasal yapısı ve yoğunluğu sebebiyle endüstriyel temizleme malzemeleri tercih ediliyor. Bu ürünler ve aksesuarlarla yapılan temizlik işlemine endüstriyel temizleme adı veriliyor. Bu şekilde büyük ölçekte yapılan temizliklerde, endüstriyel temizlik aksesuarları kavramı ortaya çıkıyor. Küçük alanlarda yapıldığında dahi çok kapsamlı bir iş olan temizlik, söz konusu büyük alanlar ve endüstriyel şekliyle olduğunda daha da kapsamlı bir hal alıyor. Bu kapsamlı iş için kullanılacak aksesuarların seçimi yapılırken tüm donanımları göz önüne almak doğru bir seçim yapılmasını sağlıyor. Eğer kullanacağınız alanı belirlediyseniz, hemen ürün sayfamızı inceleyerek endüstriyel temizlik aksesuarlarını inceleyebilir, kendinize göre bir model belirleyebilirsiniz. Endüstride verimliliğin en üst düzeyde olması, makinelerin aşınmasının önlenmesi ve ortamdaki hijyen koşullarının üst düzeyde olması için endüstriyel temizleme aksesuarları çok büyük önem taşıyor. Temizliği çok güçlü formülüyle kolaylaştıran bu aksesuarlar, endüstriyel temizliği külfet olmaktan çıkarıyor. Gündelik hayatta yapılan temizlikte kullanılan ürünlerde, küçük alan temizlendiği için, daha küçük gramajlı olan ürünler üretilirken, endüstriyel temizlik söz konusu olduğunda gramajların büyük olması seçim yapılmasında önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan endüstriyel temizleme aksesuarları sahip oldukları çeşitli fonksiyonlarla, fabrika, şirket, hastane ve bunun gibi büyük işletmelerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor. Kullanılan alanların değişkenlik göstermesi, ürünlerin de çeşitlenmesini zorunlu kılıyor. İhtiyacınız olan ürünü bulmak için şimdi siz de ürün sayfasını inceleyerek endüstriyel temizlemede kullanılan temizlik aksesuarı alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

 Hijyenik Bir Alan İçin Endüstriyel Temizleme Aksesuarları Çeşitleri

Hijyenik Bir Alan İçin Endüstriyel Temizleme Aksesuarları Çeşitleri

Endüstriyel temizlik dendiğinde dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Hızlı, güçlü ve hijyenik temizliğin gerçekleşebilmesi için, doğru bir aksesuar seçimi yapmak burada önemli bir role sahiptir. Temizlenecek alanın yapısına ve temizlenecek maddeye göre kullanılacak aksesuar seçimi yapılır. Büyük işletmelerde ve hizmet mekanlarında çalışma yapıldığı için, endüstriyel temizlik makinelerine rağbet büyük oluyor. En çok kullanılan ve bu sebeple piyasada en çok rastladığımız endüstriyel temizlik cihazlarından bahsedecek olursak, endüstriyel hava temizleme cihazları ile başlangıç yapabiliriz. Havada bulunan kirleticileri ortamdan uzaklaştırmaya yarayan endüstriyel hava temizleme cihazı almadan önce bir uzmana danışmak fayda sağlayabilir. Seçim yapılırken muhakkak göz önüne alınması gereken etkenlerden bahsedecek olursak ortamın kirlilik miktarı, çalışma alanının özellikleri, ortamın sıcaklığı ve nemi gibi etkenlerdir. Bunun yanında endüstriyel hava temizleme cihazı seçerken dikkat etmemiz gereken diğer hususları kirleticinin tipi ve konsantrasyonu olarak söyleyebiliriz. En çok rağbet gören bir diğer endüstriyel temizlik aksesuarı olan endüstriyel yağ temizleme cihazı makine içindeki tüm yağın filtrelenmesini sağlayan üründür. Endüstriyel yağ temizleme cihazları belli yağlar için kullanılır ve bunlar dışındaki yağların temizlenmesinde kullanılmaz. Kullanılan bu yağlara örnek olarak motorin yağları ve iş makinesi hidrolik sistem yağları gösterilebilir. Endüstriyel yağ temizleme işlemiyle, yağın kullanım ömrünü 10 kata kadar artıran ve atık maliyetini düşüren bu cihazlar fabrikalarda aktif bir şekilde kullanılıyor. Ürün yelpazesinin geniş olması, piyasada her işletmeye uygun bir yağ temizleme cihazı bulmayı da mümkün hale getiriyor. Son olarak bahsedeceğimiz endüstriyel temizlik aksesuarı olan endüstriyel yer temizleme makineleri denildiğinde akıllara elektrikli süpürge, yer yıkama makinesi, sert zemin temizleme makinesi, vakum makinesi ve halı yıkama makinesi gibi makine çeşitleri geliyor. Görüldüğü gibi birden fazla çeşidiyle piyasada yer alan endüstriyel yer temizleme makineleri ıslak ve kuru alanlarda kurtarıcı olarak rol oynuyor. Dilediğiniz endüstriyel temizlik aksesuarı hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilir, dilerseniz ihtiyacınız olan endüstriyel temizlik aksesuarını bu sayfamızdan satın alabilirsiniz.

 Endüstriyel Temizleme Aksesuarları Kullanım Alanları

Endüstriyel Temizleme Aksesuarları Kullanım Alanları

Endüstriyel temizlik aksesuarları kullanım alanları açısından ele alınacak olduğunda, karşımıza onlarca seçenek çıkıyor. Örneğin, endüstriyel temizlik aksesuarları endüstriyel kazan temizleme işleminde kullanılıyor. Sanayi alanında ve çeşitli işletmelerde kullanılan kazanlarda kimyasalların birikmesiyle, kazanların verimliliği düşebiliyor. Kalıcı hasarlara sebep olabilen bu birikme aynı zamanda ısıtma ve soğutma işlemlerinin zorlaşmasına sebep oluyor. Bu da yapılan işin, olması gerektiği şekliyle yapılmasını zorlaştırıyor ve maliyetleri artırıyor. Bu sebeplerle endüstriyel kazan temizleme işleminin periyodik olarak yapılması gerekiyor. Örneklere devam edecek olursak endüstriyel ızgara temizleme işleminden bahsedilebilir. Sanayide kullanılan ızgaraların üzerinde yemek artıklarının birikmesiyle hijyenik olmayan bir görüntü oluşuyor. Profesyonel olarak ızgara temizliği yapmak için ilk olarak ızgaraların çeşidine bakılıyor. Endüstride kullanılan ızgaralar döküm ızgara ve pleyt ızgara olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu ızgara çeşitlerine özel, kullanımından sonra durulama gerektirmeyen, ağır ve yanmış yağların çıkarılmasında kullanılan jel temizleyiciler bulunuyor. Aynı zamanda piyasada farklı markaların jellerini de görebiliriz. Son olarak bahsedeceğimiz endüstriyel temizlik aksesuarı kullanım alanı ise endüstriyel el temizleme ve endüstriyel el temizleme çeşitleridir. Endüstriyel el temizleme işleminde, el temizliğini yapacak kişinin çalıştığı kurum veya çalıştığı şartların farklı olması, endüstriyel el temizliği aksesuarlarının da çeşitlenmesine sebep oluyor. Hastanede kullanılan dezenfektan virüs, mikrop ve bunun gibi kirliliklere uygun üretiliyor. Sanayide ise temizleme kremleri ağır kir ve yağların temizliğine olanak sağlayacak şekilde üretiliyor. Piyasada çeşitli markaların ürettiği çok sayıda ürün bulunuyor. Kullanım alanınızı belirlediyseniz, tüm fiyatlara kolayca ulaşabileceğiniz sayfamızı inceleyerek işletmenize en uygun olan endüstriyel temizlik aksesuarını satın alabilirsiniz.

 Endüstriyel Temizleme Aksesuarları Fiyatları

Endüstriyel Temizleme Aksesuarları Fiyatları

Kullanılan makinelerin ömrünü, çalışma mekanının hijyenik olmasını sağlaması ve verimliliğin artırılmasını sağlaması konuları göz önüne alındığında endüstriyel temizleme işleminin ve bu işlemde kullanılan aksesuarların ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor. Endüstriyel temizleme işleminin, sağlık alanından sanayi alanına kadar birçok alanda kullanılıyor olması çeşitliliği artırıyor ve geniş bir ürün yelpazesi karşımıza çıkıyor. Bu çeşitlilik işletmeniz için en doğru aksesuarı seçmenize olanak sağlıyor ve işlevsellik kazandırıyor. Endüstriyel temizlik aksesuarları üretildiği ve satışa sunulduğu miktarlar açısından değişkenlik gösteriyor. Genel olarak büyük alanlarda kullanım sağlandığı için, büyük ölçeklerde piyasaya sürülen endüstriyel temizlik aksesuarları, endüstriyel el temizleme gibi küçük ölçekli bir alan için üretildiğinde daha küçük gramajlarda karşımıza çıkıyor. Bu noktada seçimin kullanacak kişide olduğunu söylemek mümkün. Dilerseniz büyük gramajlarda ürün tercih edebilir, dilerseniz küçük gramajlarda satın alarak düzenli sipariş edebilirsiniz. Endüstriyel temizlik malzemelerinde tüm bu bahsedilen özelliklere göre çeşitlilik olması da kaçınılmaz oluyor. Büyük veya küçük bir yerin temizliğinde kullanılan endüstriyel temizlik aksesuarının fiyatı da boyutlarına göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin, endüstriyel temizlik bezi aldığınızda yüksek rakamlar ödemiyorsunuz. Buna karşın endüstriyel elektrikli süpürge almak istediğinizde bütçenizi biraz daha artırmanız gerekiyor. Piyasada bulunan ürünlerin fazla olması, herkesin bütçesine göre seçim yapmasını kolaylaştırıyor. Bütçenize en uygun olan ürünlere zahmetsizce ulaşmak için ürün sayfasını inceleyebilir, endüstriyel temizlik aksesuarları fiyatları hakkında bilgi edinerek ihtiyacınız olan modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (4)
Aeg (2)
AK-İŞ (1)
Alfra (2)
Bosch (4)
(124)
Fantom (4)
Fireflex (4)
Hitachi (1)
Kampa (1)
Karcher (10)
KL (2)
Lavor (7)
Magmaweld (3)
Max-Extra (1)
Nilco (1)
Numatic (50)
Omax (1)
Powerwash (4)
Proter (1)
Rbt (1)
Rems (2)
Ridgid (1)
Rox Wood (1)
Rtrmax (1)
Safran (1)
Star (1)
Tankplast (7)
Wonder (1)
Yedsun (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (37)
ve üzeri (38)
ve üzeri (38)
ve üzeri (39)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL