TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boru Kaynak Makinesi

için 309 sonuç bulundu.

Boru Kaynak Makinesi

Çeşitli yapılarda su ve elektrik tesisatının oluşturulmasında kullanılan boruların birbirleri ile bütünleşmelerinde kullanılan araçlar arasında kaynak makineleri de yer alıyor. Borulara odaklı olarak üretilmiş olan boru kaynak makinesi modelleri boruların birleştirilmesinde pratik sonuçlar sağlıyorlar. Farklı fonksiyonlarla çok sayıda küçük ve büyük boru kaynak makinesi alternatiflerini bulabilirsiniz.

Boru Kaynak Makinesi Kullanımıyla Güvenli Birleşimler

Boru Kaynak Makinesi Kullanımıyla Güvenli Birleşimler

Yapı içerisinde suyun yayılımını sağlayarak genel kullanım için kurulan boru sistemleri, birçok parçanın bir araya getirilmesi ile oluşurlar. Kullanmakta olduğunuz yapının boru tesisatında herhangi bir sorun meydana geldiğinde yenileme yaparken ya da ilk defa boru sistemi kurulumu yapacaksanız parçaları birleştirmek için su borusu kaynak makinesi modellerinden faydalanabilirsiniz. "Boru kaynak makinesi nasıl kullanılır?" konusu incelendiğinde, bu cihazların plastik malzemeleri birbirine kaynatma amacıyla oldukça pratik ve güvenli özellikleri olduğu görülüyor. Tabanca sistemine sahip modellerin uçlarında yer alan boru birleştirme parçası pafta olarak adlandırılır. Pafta, farklı boyutlarda borular için uyumlu olması için farklı boyutlarda olabilmektedir. Ürünlerde dahili olabilen ya da harici edinilebilen bu paftaların uygulama yapacağınız borular için uygun olanını cihazınızın ucuna taktıktan sonra cihazı çalıştırarak ısınmasını sağlamanız gerekiyor. Isınma sonrasında iki boruyu pafta içerisinde bir araya getirerek birbirlerine homojen olarak kaynamalarını sağlayabiliyorsunuz. Boru kaynak makinesi paftası teflon malzeme ile kaplı olduğundan eriyen plastik bu yüzeye yapışmayacak, borular birbirlerine dikişlenerek sıkıca tutunacaklardır.

Boru Kaynak Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boru Kaynak Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yapı işleri sektörü için elektronik cihazlar üreten markalar tarafından piyasaya sunulan boru kaynak makineleri, teknik özellikleriyle birbirlerinden ayrılırlar. Modellerin güç düzeyi, kullanım şekilleri ve ebatları farklılaşırken, kullanıcılar kendi kullanım alanlarına uygun ürünleri tercih edebilmektedirler. Bakır boru kaynak makinesi çeşitleri piyasada kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen alternatifler arasında yer alıyorlar. Bu modeller 3000 W’a kadar çıkabilen maksimum güç performanslarıyla, kalınlığı fazla olan boruların dahi birbirlerine kaynatılmasında etkili olabiliyorlar. 20 mm’den 40 mm’ye kadar farklı ebatlardaki boru ölçüleri ile uyumlu paftalara sahip modeller, kullanım alanının genişlemesini sağlayabilirken PVC kaynak konusunda birçok boru tipine uygulama yapma şansına sahip olabiliyorsunuz. Teknik açıdan donanımlı özelliklerle dizayn edilen modeller arasında gürültü yaymayan ve sonuç olarak şebeke kirletmeyen model alternatiflerini tercih ederek çalışma alanınızda konfor elde edebiliyorsunuz. Elektromanyetik koruma fonksiyonuna sahip olan modeller, çalışma alanınızdaki çeşitli makinelere ve ölçüm araçlarına zarar vermiyorlar. Boru kaynak makinesi fiyatları modellerin performans ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösteriyor.

Boru Kaynak Makinesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Boru Kaynak Makinesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Kaynak makinesi grubundaki araçlar genel olarak yüksek sıcaklıklar üreten ve bu şekilde kullanılan araçlar olduklarından, kullanımlarında oldukça önemli olan faktör güvenliktir. Cihazınızı kullanmaya başlamadan önce temizliğinin ve güç kablosunu takacağınız prizin topraklı olduğundan emin olmanız gerekir. Plastik boru kaynak makinesi aparatları uygulama yapılacak alan için uygun olarak takıldıktan sonra pafta içerisine boruları yerleştirerek kaynatma işlemini başlatabilirsiniz. Kaynak işlemi esnasında cihazın paftasına kesinlikle dokunmamanız gerekmektedir. 260 derece ve üzeri sıcaklıklara çıkabilen uca dokunmanız cildinizde yanmaya bağlı önemli tahribatlara neden olabilir. Teflon kaplamalı bir paftaya sahip cihazı tercih edecekseniz, pafta ucundaki teflonun zarar görmemiş olduğundan emin olmanız önerilir. Teflonu kalkmış paftalar, uygulama sırasında eriyen borunun yapışmasına ve tesisatın zarar görmesine neden olabileceğinden yeni bir pafta kullanılması gerekir. Dilerseniz siz de şimdi ürün sayfamızı inceleyerek PVC boru kaynak makinesi fiyatları hakkında bilgi edinerek kullanım amacınıza uygun bir seçeneği sipariş edebilirsiniz. Boru kaynak makinelerinin yanı sıra diğer kaynak makinesi modellerini de incelemek isterseniz Kaynak ve Kesme Makineleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baymet (2)
Beta (1)
Bormak (3)
Brio (1)
Bulmax (1)
Candan (47)
Chattel (1)
Daystar (3)
Dizayn (2)
(11)
Eltos (18)
Eral (2)
Eryıl (2)
Euromax (2)
Fıratterm (30)
Fusion (16)
Gedikoğlu (12)
Ingco (2)
Kalde (2)
Klpro (22)
Kupa (1)
M58 (1)
Mager (1)
Master (6)
Minimax (1)
Novax (1)
Ntg (2)
Orient (1)
Sgs (27)
Tornado (3)
Vi-Ra (28)
Virax (2)
Wasseberg (1)
Wayer (4)
Welder (9)
Yıltek (1)
Zimak (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (64)
ve üzeri (77)
ve üzeri (78)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL