TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koruyucu Gözlük

için 2,545 sonuç bulundu.

Koruyucu Gözlük

İnsan vücudunun en hassas organlarından biri olan gözler ağır çalışma şartlarında geri dönüşsüz hasara uğrayabilir. Bunun önlenebilmesi ve işçi sağlığının korunabilmesi için göz koruması sağlamak şarttır. İşçi Sağlığı ve İş Güvenlik Yönetmeliği, göz koruması için Kişisel Koruyucu Donanım malzemelerinden biri olan güvenlik gözlüğü, başka bir deyişle iş gözlüğü kullanımını bazı sektörler ve iş yerleri için zorunlu kılar.

İş Gözlüğü Nedir ve Normal Gözlükten Farkları Nelerdir?

İş Gözlüğü Nedir ve Normal Gözlükten Farkları Nelerdir?

Gerek iş hayatında gerekse spor dallarında göze zarar verebilecek birçok risk ortaya çıkabilir. İş gözlüğü, normal gözlükten daha yüksek bir darbe dayanıklılığına sahiptir. Yüksek standartlar gözlüğün hem camları hem de çerçevesi için geçerlidir. Güvenlik gözlüklerde numaralı olmayan camların yanı sıra numaralı olan camlar da kullanılabilir. Normal gözlükler belirli kriterleri karşılamadıkça ne kadar dayanıklı olursa olsun güvenlik gözlüğü olarak sayılmaz. Cam iş gözlüğü numarasızsa camı daha ince olabilir ama numaralı camlar daha hassas olduğu için kuvvetlendirme amacıyla daha kalın olabilir.

Koruyucu Gözlük Çeşitleri Nelerdir?

Koruyucu Gözlük Çeşitleri Nelerdir?

İş gözlüğü çeşitleri yapılan işe göre değişiklik gösterir. Hatta daha genel olarak güvenlik gözlüğü dersek spor dallarını da işin içine katmış oluruz. Marangozlar, tesisatçılar, makine operatörleri, kaynakçılar ve tarım işçileri, yüzücüler ve motorcular gibi sporcular güvenlik gözlükleri kullanırlar. Bunlar dışında da gözlere zarar verebilecek aktivitelerde uygun gözlüğün kullanılmasına özen göstermek gerekir. Soğuk havalarda kullanılan güvenlik gözlükleri çoğunlukla buğulanmayı önleyecek bir katman taşır. Sıcak havalarda da aynı şekilde buğulanmayan ve hava alabilen gözlükler tercih edilmelidir. Yüzücüler için camında tuzlu sularla veya klorlu sularla temastan sonra leke kalmayan güvenlik gözlükleri bulunur. Lehim gözlüğü, laboratuvar gözlüğü, karanlığa uyum gözlükleri, havacılıkta kullanılan pilot gözlükleri de güvenlik gözlükleri arasında sayılabilir.

Koruyucu İş Gözlüğü Fiyatları Ne Kadar?

Koruyucu İş Gözlüğü Fiyatları Ne Kadar?

İş gözlüğünün belli testlerden geçmiş olması gerekir. Darbe testi bunların başında gelir. Darbe testi de basit darbe ve yüksek darbeler için ayrı ayrı yapılır. Yüksek darbe testinden geçen gözlüklerin üzerinde artı işareti görebilirsiniz. Hangi iş gözlüğünü tercih ederseniz edin güvenlik ve rahatlık için iyice oturduğundan emin olun. Göz boyutu, şakak uzunluğu, başın çevresi gibi şeyler kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Gözlüklerin talimatlara göre temizlenmesi ve çizik, çatlak vb gibi hasarlar durumunda yenilenmesi de önemli. Koruyucu gözlük, kaynak gözlüğü ve benzeri iş gözlüğü fiyatları malzeme kalitesi ve ürünün dayanıklılığına göre değişiklik gösterir. 3M iş gözlüğü ve Starline, Delta Plus gibi diğer markaların iş gözlüklerini kategorimizde bulabilirsiniz. Diğer iş güvenliği ürünlerini İş Sağlığı ve Güvenliği kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (342)
404 (5)
414 (2)
Baldr (2)
Baymax (76)
Bolle (4)
Cerva (6)
Cofra (7)
Crc (2)
Cross (20)
Crown (1)
Dekor (1)
Delta (3)
Delta Plus (279)
(702)
Drager (64)
Dräger (15)
Eltos (67)
Elvex (1)
EMS (1)
Essafe (8)
Global (7)
Gvs (3)
HG (1)
Honeywell (45)
Junior (1)
Legrand (5)
Lorex (1)
Max Safety (15)
Max-extra (1)
Maxsafety (16)
May Safe (4)
Medop (43)
MFA (1)
Mytol (1)
Nora (1)
Oregon (1)
Portwest (1)
Robotix (1)
Roney (38)
Schmerler (10)
Sembol (76)
Seçkin (1)
Sgs (43)
Starline (160)
Tedex (24)
Troy (10)
UNI-T (1)
Universal (1)
Uvex (84)
Vento (5)
Veta (9)
VETA (1)
Viole (12)
Wert (1)
Ysf (1)
Üstün (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(323)
ve üzeri (503)
ve üzeri (561)
ve üzeri (582)
ve üzeri (607)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL