TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Somun Sıkma Makinesi

için 1,167 sonuç bulundu.

Somun Sıkma Makinesi

Elektrikli aletler, özellikle elektrikli el aletleri hem iş yerlerindeki düzenli işlerde hem de evinizdeki tamirat ve tadilat işlerinde hayatınızı oldukça kolaylaştırır. Elektrik gibi yaygın ve nispeten ucuz bir enerji kaynağıyla çalışan bu aletler zamanınızdan ve kuvvetinizden tasarruf etme fırsatı sunar. Somun sıkma makinesi veya başka bir deyişle somun sökme makinesi de oldukça sık karşılaşılan bir durumda yardımınıza koşan aletlerden.

Somun Sıkma Makinesi Nedir?

Somun Sıkma Makinesi Nedir?

Somun sıkma makinesi, adından da anlaşılacağı üzere somunları sıkmaya yarayan elektrikli alettir. Birçok somun sıkma makinesi, somun sökmek için de kullanılabilir. O yüzden bazen somun sökme makinesi olarak da adlandırılır. Tamamen mekanik olan somun anahtarı ve tornavidadan farklı olarak elektrikle çalışır. Pnömatik, yani gaz ve hava basıncı ya da hidrolik güç ile çalışan somun sıkma makineleri de vardır. Bunlar havalı somun sıkma makinesi ve darbeli somun sıkma makinesi gibi isimlerle anılır. Somun, cıvata veya saplama ile kullanılan, sökülebilir bağlantı unsurlarından biridir. Ortasında vida gibi spiralli olan cıvata ve saplamaların geçebileceği delik olan basit bir parçadır aslında. Somun anahtarı ile somunları kol kuvvetiyle sıkabilirsiniz ama arka arkaya somun sıkmak veya somunu sonuna kadar sıkmak yorucu olacaktır. Somun sıkma makinesiyle hiçbir kuvvet sarf etmeden çok sayıda somunu arka arkaya ve sıkılabilecek son noktaya kadar sıkabilirsiniz. Şarjlı veya akülü somun sıkma makinesi kullanıyorsanız kullanım talimatında onun aralıksız ne kadar süre kullanılabileceğini görebilirsiniz.

<strong>Somun Sıkma Makinesi Nasıl Çalışır</strong>?

Somun Sıkma Makinesi Nasıl Çalışır?

Somun sıkma makinesi basit bir elektrikli alettir. Bastığınızda aleti çalıştıran, bıraktığınızda aleti durduran bir düğmesi vardır. Dolayısıyla somunu sıkacağınız zaman düğmeye basmanız, sıkma işlemi bitince de parmağınızı düğmeden çekmeniz yeterli. Dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri makinenin elektrik gücünün ihtiyacınızı karşılaması, diğeri de sıkıştırılacağınız somuna uygun uç seçmeniz. Somun sıkma makinesiyle hiçbir kuvvet sarf etmeden çok sayıda somunu arka arkaya ve sıkılabilecek son noktaya kadar sıkabilirsiniz. Şarjlı veya akülü somun sıkma makinesi kullanıyorsanız kullanım talimatında onun aralıksız ne kadar süre kullanılabileceğini görebilirsiniz.Somun sıkma makineleri set halinde, yani birkaç uç çeşidiyle birlikte satışa sunulur ama dilerseniz makineyi ayrı, uçları ayrı olarak satın alabilirsiniz. En yaygın olan uçlardan bir tanesi altıgen somun sıkmaya yarayan uçtur.

Somun Sıkma Makinesi Fiyatları

Somun Sıkma Makinesi Fiyatları

Somun sıkma makinesi fiyatları ürünün markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ortalama bir elektrikli somun sıkma makinesinin yüksek bir fiyat-performans oranı vardır ama daha profesyonel makineler olan darbeli somun sıkma makinelerinin fiyatları daha yüksek olabilir. Somun sıkma makinesi denilince ilk akla gelen markalar olan Bosch, Makita ve Dewalt’ın yanı sıra başka birçok markanın kaliteli ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde tüm amatör ve profesyonel işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Elektrikli Aletler kategorimizde daha pek çok ihtiyaç duyabileceğiniz ürün sizleri bekliyor. Bunlara da göz atmayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AEG (2)
aeg (2)
Akdeniz (2)
Alfa Tech (1)
Atlas (1)
Attlas (8)
Bahco (5)
Bay-Tec (2)
Beta (3)
Borth (1)
Bosch (111)
Catpower (23)
Chattel (8)
Chicago (1)
Crown (1)
Dawreek (5)
Dewalt (20)
DeWALT (4)
Dht (1)
(182)
Einhell (36)
Eltos (3)
Emax (62)
Felisatti (1)
Flex (2)
Gav (18)
Gison (23)
Hikoki (2)
Hilti (5)
Hitachi (72)
İngco (8)
Ingco (5)
Kawasaki (3)
Keyang (3)
KL (20)
KLPRO (14)
Klpro (10)
Makita (56)
Maktec (1)
Max Extra (5)
Max-extra (13)
Max-Extra (1)
MaxExtra (3)
Metabo (11)
Meşem (1)
Milwaukee (1)
Osaka (146)
Proter (12)
Rbt (2)
Realözs (2)
Retta (3)
Rico (30)
Roney (2)
Rongpeng (5)
Rrtmax (1)
Rtrmax (11)
Ryobi (1)
Sappower (25)
Sgs (3)
Stanley (7)
Stayer (2)
Tomax (1)
Wert (2)
Wonder (2)
Würth (1)
Xp (1)
Yama (24)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(77)
(76)
(28)
(16)
(13)
(8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(53)
(47)
(43)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(51)
ve üzeri (66)
ve üzeri (70)
ve üzeri (71)
ve üzeri (73)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL