TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sac & Sünger Kesme

için 174 sonuç bulundu.

Sac & Sünger Kesme

Kategorimizde bulabileceğiniz saç ve sünger kesme, strafor ve köpük kesme aletleri sayesinde siz de işlemlerinizi kolayca halledebileceksiniz. Klima ve benzeri ısıtma, soğutma sistemlerinde kullanılan saçlar ve saç kesme makineleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Saç Kesme Makineleri Ne İşe Yarar?

Saç Kesme Makineleri Ne İşe Yarar?

Saç ya da sac olarak adlandırılan malzemeler endüstride sıklıkla kullanılır ve evlerimizdeki, dışarıdaki mekanlardaki pek çok üründe, örneğin klimalarda ve benzeri ısıtma soğutma sistemlerinde kullanılır. Öte yandan, sac kullanarak pek çok hobi ve el işi de gerçekleştirilebilir. Sac önemli bir materyaldir ve kullanım sıklığı tahmin ettiğimizden daha fazladır. Dolayısıyla sac adı verilen malzemeye şekil vermek gereklidir. Uygun kullanım için sac delme ya da sac kesme işlemlerinin uygulanması lazımdır. Bunun için geliştirilmiş olan ürünler bulunmaktadır. Kolay elektrikli el aletleri olan sac delme makinası gibi ürünler, sac malzemesini şekillendirmede en büyük yardımcılarınız olacaktır. Kademeli sac delme için üretilen sac delme matkap ucu çeşitlerine göz atarak düzgün ve pürüzsüz delme işlemleri yapabilirsiniz.

Strafor Kesme Makinesi Ne İşe Yarar?

Strafor Kesme Makinesi Ne İşe Yarar?

Endüstriyel anlamda strafor ya da köpük adı verilen malzeme çoğunlukla yalıtım ve izolasyon amaçlı kullanılsa da gündelik hayatlarımızda dekorasyon ve hobi malzemesi olarak sıklıkla karşımıza çıkar. Strafor kesme ya da köpük kesme hobicilikte güzel ürünler verme ve yaratıcılığını konuşturmak için titiz bir biçimde yapılması gereken işlemler arasındadır. Strafor ya da köpük malzemeye şekil verebilmek bıçak ve benzeri malzemelerde pek kolay olmadığından özel olarak üretilmiş el aletlerine ihtiyacınız olacaktır. Bu aletlere strafor kesme makinası ya da strafor kesme aleti adı verilir. Isı ile çalışan strafor kesme makinası çeşitleri sıcaklık karşısında eriyen bir malzeme olan straforu eritir ve şekil vermenizi kolaylaştırır.

Sac Kesme ve Köpük Kesme Makinesi Fiyatları

Sac Kesme ve Köpük Kesme Makinesi Fiyatları

Sac kesme makinesinin yanı sıra delik açma testeresi de kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır ve web sitemizde sizlerin ihtiyacına sunulmuştur. Aynı zamanda delme işleminin yanı sıra sac kesme işlemi de yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için satın alabileceğiniz elektrikli saç kesme makineleri ergonomik yapısı ve ekonomik fiyatlarıyla sitemizde bulunabilmektedir. Elinizin kavrayışına uygun, hafif ve kullanışlı biçimde tasarlanan saç kesme aleti elektrikle çalıştığından güç sarfiyatında tasarruf sağlar. Dayanıklıdır, sağlamdır ve güvenli bir kullanım için donatılmıştır. Eğer siz de sac delme seti ya da sac kesme makinası satın almak isterseniz, en uygun fiyatlar ve Bosch gibi ünlü markaların ürünlerini kategorimizde bulabilirsiniz. Sac kesme makinası, köpük kesme makinası fiyatları ve strafor kesme makinası fiyatları için kategorimizi inceleyerek en avantajlı fırsatlardan yararlanmanız mümkün. İzeltaş, Makita, Wert gibi ünlü markaların ürünleri ve diğer elektrikli aletler için ise buraya tıklamanız yeterlidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
Afacan (1)
Bosch (26)
Catpower (1)
Craft (1)
Crown (1)
Dbk (1)
Deko (6)
(69)
Helper (2)
Hitachi (5)
Makita (16)
Max-extra (1)
Meşem (1)
Mur-Cell (3)
Neje (1)
Nexon (1)
Osaka (3)
Rtrmax (2)
Wert (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(22)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Güç Türü

(20)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL