Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Şerit Led

için 8,645 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Şerit LED

Eğlence sektöründen sanat dünyasına, kişisel projelerden dekorasyon uygulamasına kadar pek çok alanda kullanılan şerit LED, elektrik ve aydınlatma çeşitleri arasında yer alır. Günlük yaşamın her alanında kullanılabilen seçenekler, kullanıldıkları ortamın atmosferini değiştirir. Göz alıcı tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan şerit LED çeşitleri, aydınlatma işlevi ve dekorasyon özelliği taşır. Birbirinden şık formlarıyla talepleri karşılayan ışıklar, geniş ürün yelpazesiyle keyifli bir kullanım için ortam hazırlar. Görsel şölen sunan objeler; ev, iş yeri, ofis, araç ve oda gibi yerlerde eğlence amaçlı kullanılır. Hem iç hem de dış mekanlar için eşsiz sonuçlar ortaya koyan şerit LED lamba seçenekleri, yaşam alanlarını daha görünür kılır. Kompakt tasarımlara sahip aydınlatma ürünü, ticari uygulamalar için son derece ekonomik ve çok yönlü bir alternatif oluşturur. Şerit LED lambalar, geleneksel lambalara göre daha parlak ve daha verimli bir aydınlatma çözümü sunar. Çok fazla ısı üretmeyen modeller, uzun ömürlü yapısıyla kullanıcıları memnun eder. Göz alıcı bir görüntü oluşturan LED ürünleri; yoğunluk, boyut, renk ve uzunluk açısından çeşitlilik gösterir. Uzaktan kumanda ile tek tuşla ışıkları kontrol etmenizi sağlayan kumandalı şerit LED modelleri, çeşitlilik içerisinde yer alır. Kumandalı modeller, televizyon arkasında kullanılabilir. İnsan gözünü rahatsız etmeyen aydınlatmalar, film veya dizi izlerken keyifli anlar yaşayabilmenize imkan tanır. Tek bir tuş ile kullanıldığı ortamın havasını değiştiren uzaktan kumandalı modeller, her duruma uyum sağlar. Odaların farklı noktalarında kullanılabilen modeller; duvar, bitki, obje ya da aksesuar süsleme noktasında da işlev kazanır. Minimal tasarımıyla ön plana çıkan ışık çeşitleri; otomotiv aydınlatması, bisiklet aydınlatması, sokak aydınlatması olarak da kullanılabilir. Ayrıca şerit LED ışıkları; trafik lambaları, el fenerleri, tren ışıkları ve el fenerli gibi alanlarda da tercih edilir. Modeller, genellikle tek şerit halinde satılır. Tek şeritli modellerin yanı sıra iki ve üzeri şerit içeren modeller de kullanıcı beğenisine sunulur. 12 V şerit LED ışıkları, en çok tercih edilen modeller arasındadır. LED'lerin çalışması için genellikle 12 Volt gerekir. Şerit LED trafosu, ürünün ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar. Trafolar, farklı güç seviyeleriyle aydınlatma gereksinimini karşılar. Trafolar, LED'lerin uç kısmına yerleştirilir. Önemli bir donanım olan trafolar, enerjinin dengelenmesini sağlar. Siz de güzel bir atmosfer yaratan ve yaşam alanlarını değiştiren şerit LED ışıkları içerisinde aradığınız çeşitleri bulabilir, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünü değerlendirebilirsiniz. Şerit LED modellerinin yanı sıra birçok farklı ürüne elektrik ve aydınlatma sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şerit LED Nedir, Ne İşe Yarar?

Şerit LED Nedir, Ne İşe Yarar?

Küçük ampullerin esnek ve ince bir şerit üzerinde dizilmesiyle oluşan aydınlatma ürünleri şerit LED olarak tanımlanır. Ulaşılması zor alanları dahi aydınlatan ürünler, tasarımı ile ortama hoş bir görüntü sunar. Çeşitli uzunluklara sahip aydınlatma seçenekleri; ofis, ev, restoran, kafe ve pek çok mimari proje için tercih edilir. Daha az ısı tüketimi, düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü yapısı ile normal lambalara kıyasla pek çok fayda sunar. Teknolojinin gelişmesiyle programlanabilen ve kolaca kontrol edilebilen modeller, darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Çok yönlü ve ekonomik olan dış mekan şerit LED ürünleri, yağmur ve rüzgar gibi hava koşullarına uygun olarak üretilir. Yaşam alanlarında renkli bir ortam oluşturan ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir. Kumandalı modeller, üzerinde bulunan tuş yardımıyla kullanılır. Aynı zamanda uzaktan kontrol edilebilen modeller ile yerinizden kalkmadan ışıklandırma ayarını yapabilirsiniz. Renkler arasında kolayca geçişler yapabilir, işlem isteğinize uygun komutlar verebilirsiniz. Aydınlatma ve dekorasyon amaçlı kullanılan modeller, özel günlerin güzelleşmesini de mümkün kılar. Perde üzerine ya da önüne konumlandırılan şerit LED RGB modelleri; düğün, kına, nişan, söz, kız isteme, doğum günü, evlilik teklifi, nikah gibi özel günlerde sıklıkla tercih edilir. Kurulu olarak gönderilen aydınlatma modeli, duvar ya da perde fark etmeksizin isteğini yere asabilir veya takabilirsiniz. Özel günlerde tercih edebileceğiniz bu ürünün kurulumunu perde düğmesiyle kornişe asabilirsiniz. Aynı zamanda ürünü çift taraflı bant ya da çengelli iğne vasıtasıyla da perdeye veya duvara asabilirsiniz. Kullanım alanları ile beğenileri kazanan ışık tasarımları, çocukların hayal dünyasını da geliştirir. Kırmızı, mavi ve yeşil ışıkları içeren modeller, çocuk odalarını renklendirir. 3 renkli model, ayarlanabilir özelliği ile göz yormayarak huzurlu bir ortam yaratır. Bant formunda olan ürünler; 1, 2, 3, 4, 5 metre şerit LED seçeneğiyle kapı üstlerini, asma rafları, ayna çerçevesini ve duvarı süslemek için idealdir. 20, 15 ve 10 metre şerit LED çeşitleri ise merdiven basamakları, vitrin süslemesi gibi durumlarda kullanılır. Uzun tasarımlar aynı zamanda ağaç aydınlatma, antre dekorasyonu gibi uygulamalarda da tercih edilir. Kullanıcı beklentilerine ve ihtiyaçlarına yanıt veren aydınlatma ürünleri, değişen ışık modlarına göre romantik, eğlenceli, huzurlu ve enerjik atmosferler oluşturur. Arkasında bulunan çift bant yardımıyla kolayca asılabilen yapışkanlı şerit LED ışıkları, iç ve dış mekan dekorasyon uygulamalarının vazgeçilmezleri arasında bulunur. Minik aydınlatma ürünleri, model ve renk seçenekleriyle evlerin veya ofislerin farklı odalarına ayrı bir ambiyans katar.

Şerit LED Modelleri Nelerdir?

Şerit LED Modelleri Nelerdir?

Yaşam alanlarının enerjisini değiştiren dekoratif objeler ve aksesuarlar, mekanların karakteristik özelliklerini ve ruhunu yansıtır. Özgün tasarımlarıyla özel anlarınıza eşlik eden ürünler, hayata olan bakış açınızı da yansıtmanıza olanak tanır. Minik aydınlatma elemanlarının bir araya gelmesinin sonucu olan şerit LED'ler, iç ve dış mekanlarda sıcak bir konsept için tercih edilir. Aydınlatma amaçlı kullanılan seçenekler, dekoratif aksesuar olma özelliğiyle kullanıldığı yere estetik bir dokunuş kazandırır. Özel bir günde, romantik bir yemekte ya da doğum gününde benzersiz ortamlar yaratan aksesuarlar, mekanların vazgeçilmezleri arasındadır. Renk, boyut, tasarım ve özelliklerine göre çeşitlilik gösteren dış ve iç mekan şerit LED modelleri, dekorasyona yeni bir soluk getirir. Farklı markalara ait ışık çeşitleri; materyaline ve tasarım çizgisine bağlı olarak birçok seçenekle kullanıcı beğenisine sunulur. Modeller; kumandalı, yapışkanlı, pilli, tek ve çok renkli olmak üzere birbirinden ayrılır. Kırmızı, mavi, mor, soğuk beyaz, sıcak beyaz ve nötr beyaz şerit LED tasarımları, tek renk ışık yayar. Turuncu, beyaz, mavi, kırmızı şerit LED gibi klasik renkli olan modeller özellikle televizyon arkasında ve mutfak tezgahında kullanılır. Aynı anda farklı renkler içeren tasarımlar, iç mekan dekorasyon uygulamalarında tercih edilir. Işık modelleri, uygulama şekli ve çalışma prensibi açısından da zengin alternatifler sunar. Hareketli neon şerit LED ürünlerini, daha çok reklam panolarında görmek mümkündür. Çeşitli yazı ve şekiller içeren modeller, birçok program ve uygulama ile kontrol edilebilir. Oda dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan ürünler, kafe ve bar gibi mekanların olmazsa olmazları arasında yer alır. Küçük aydınlatma seçenekleri, çiplerine göre de farklı sınıflara ayrılır. Tek, 3 ve 10 çipli şerit LED modelleri bulunur. Çipler, ışığın gücünü değiştiren bir unsur olduğundan önemli bir husus teşkil eder. Tek çipli şerit LED çeşitleri, daha çok dekoratif amaçlıdır. 3 çipli modeller ise aydınlatma işlevi üstlenir. 3 çipli seçenekler, tek çipli ürünlerin aydınlatma gücüne kıyasla 3 kat daha fazladır. 3 çipe sahip aydınlatma araçları, 5050 ismiyle de bilinir. 3 çip şerit LED modelleri; standart, eco ve üst kalitedeki ürün olmak üzere kategorilere ayrılır. Eco ürünler, standart olarak satışa sunulan modellere göre daha az bir güce sahiptir. Üst kaliteye sahip modeller ise ışıklandırma gücü ve farklı direnç seviyesi diğerlerinden ayrılır.

Şerit LED Ürünlerinin Öne Çıkan Özellikleri

Şerit LED Ürünlerinin Öne Çıkan Özellikleri

Renkli şerit LED modelleri; ev, banyo, oda, ofis, iş yeri, otomobil, antre, vitrin, büfe gibi farklı alanlarda ambiyans yaratmak için kullanabileceğiniz aydınlatma araçlarından biridir. Kullanıldığı alana hem dekoratif bir dokunuş yapan hem de aydınlatan LED tasarımları, kullanıcıların konfor tercihleri ve mekanların stilleri göz önünde bulundurularak üretilir. Farklı formları ve şık detaylarıyla gündelik yaşamın her alanında kullanılabilen ürünler, mekanlara görsel bir değer kazandırır. Şık tasarımların kaliteli malzemelerle buluştuğu silikonlu şerit LED modelleri, zor yapışan yüzeyleri ışıklandırmanıza imkan tanır. Silikonlu modeller, banyo gibi sürekli nemli olan yerler için son derece idealdir. Zenginleştirilmiş renk seçenekleriyle beğenileri kazanan ürünler, tasarım özellikleriyle yaşam alanlarına sıcaklık katar. Elektrik ve aydınlatma kategorisinde yer alan modeller, kullanıcı gereksinimleri ve tercihleri doğrultusunda tasarlanır. 24 V, 9 V, 6 V, 5 V şerit LED ışıklar ile çarpıcı alanlar oluşturabilirsiniz. 24 Volt olan modeller genellikle 10 metrelik makaralar halinde satışa sunulurken, 12 V şeritler 5 metre olarak satılır. Ürünün uzunluğuna ve motorun gücüne bağlı olarak şerit LED adaptörü değişkenlik gösterir. LED'ler ince iletken devre bantlarına sahiptir. Esnek ve ince şerit üzerine dizilen ampuller, aydınlatma araçları olarak kullanılabilir. Bükülebilen esnek bir forma sahip olan ürünler , her yere bağlayabilme olanağı da sağlar. Işığın yetersiz olduğu durumlarda ya da karanlık alanlarda alternatif sunan ürün, parlak görünümü ile aydınlık bir hava verir. Aydınlatma türü; duvar, metal, ahşap ve cam gibi yüzeylere kolaylıkla yapıştırılabilir. Çeşitlilik içerisinde güç tüketimi özelliğiyle ilgi gören kumandalı LED'ler, düşük sıcaklıkla çalışır. Boyutlarına, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip olan ürünler, kolay ve güvenli bir kullanım sunar. 50.000 saate kadar kullanılabilen enerji tasarruflu LED'ler, otomobil dekorasyonu ve reklam tabela aydınlatması için de uygun bir seçenektir. Erişilmesi zor köşelere ve alanlara uygulanabilen modeller, geleneksel aydınlatma seçeneklerinden farklı olarak geniş renk skalasına sahiptir. LED ürünleri araç içi ve tavan uygulamaların yanı sıra resim çerçeveleri, dolaplar, TV konsolları, yatak ve çocuk odalarında değerlendirilebilir. Kullanıldığı alana zarif bir parıltı sunan modeller, dış mekanlarda hava şartlarından ötürü elektrik çarpma, yangın çıkma gibi ihtimalleri ortadan kaldırır.

Şerit LED Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şerit LED Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hayatın her alanında kullanılabilen aydınlatma ürünleri, iç ve dış mekanlara samimi ve sıcak bir hava katar. Restoran, kafe, otel gibi hizmet sektörü gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen LED'ler; yatak odalarında, salonlarda, banyolarda, çalışma odalarında da kullanılır. Kullanıcı talepleri ve beklentileri baz alınarak üretilen beyaz, kırmızı, mavi, mor, turuncu şerit LED modelleri, tasarım özellikleri ve işlevsel yapısıyla dekorasyonlarda katkı sağlar. Dekoratif aksesuar olmasının yanı sıra ışığın yetersiz olduğu yerlerde aydınlatma işlevi gören seçenekler, dünyaca ünlü markalar ve firmalar tarafından satışa hazır hale getirilir. Her zevke uygun olarak geniş bir yelpazede sunulan ince şerit LED tasarımları; ebatı, materyali ve özellikleriyle farklılık gösterir. Günden güne popülaritesini arttıran renkli ışıklar, bambaşka bir ambiyans yaratır. RGB'li, pilli, kalın, ince, çok renkli, tek renkli, uzaktan kumandalı, şarjlı, fişli, adaptörlü birçok şerit çeşidi vardır. Hortum şerit LED modelleri caddelerden sokaklara, restoranlardan kafelere, mutfaklardan çocuk odalarına, dış cepheden araç içine kadar pek çok yerde kullanılır. Ürün çeşitliliği arasından doğru bir seçim yapabilmek için bazı kritik noktalara dikkat etmek gerekebilir. Tercih sırasında modeller arasından seçim yaparken kişisel zevkler, beğeniler, talepler, ihtiyaçlar ve beklentiler dikkate alınır. Ürünün üretim materyali, kullanıcıya sunduğu avantajlar, kullanım ömrü, performans gücü gibi noktalar önem kazanır. LED satın almadan önce ürünün kullanılacağı alan belirlenmelidir. 2, 3 ve 5 metre uzunluğa sahip kısa tasarımlar ayna çerçevesi ile kapı üstlerini süslemek için idealdir. 15 m ve 20 m gibi modeller antre ve hol dekorasyonu, merdiven basamakları için kullanılabilir. Evin çeşitli bölümlerinde kullanılabilen modeller, sıcak ve loş bir ambiyans yaratır. Ürün seçiminde mekanın dekorasyon stili de büyük rol oynar. LED'lerin genel dekorasyon ile uyumlu seçilmesi göz alıcı bir bütünlük ve şıklık oluşturur. Tasarım çizgisine, kullanılan materyale, ürünün uzunluğuna ve boyutuna göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Seçim noktasında fiyat faktörünü de göz önünde bulundurabilirsiniz. Yaşam alanlarında farklı bir ambiyans yaratmak istiyorsanız kullanıcı yorumları, tavsiyeleri ve değerlendirme yazılarını da inceleyebilirsiniz.

Şerit LED Fiyatları

Şerit LED Fiyatları

Her talebe ve ihtiyaca yanıt veren aydınlatma ürünleri, fonksiyonel yapısı ile günden güne popülaritesini arttırır. Dekoratif görünümüyle merdivenleri, pencere kenarlarını, çerçeveleri, koridorları ve diğer alanları süsleyen modeller, pratik ve kolay bir aydınlatma aracıdır. Şarjlı, kumandalı, adaptörlü, pilli şerit LED seçenekleri, iç ve dış mekanlar için ayrı olarak üretilir. Silikonlu tasarımı ile dış mekan kullanımı için oldukça ideal olan aydınlatmalar, elektrik çarpması gibi olumsuz durumlara karşı da korumalı olarak imal edilir. Düşük enerji tüketimiyle yaygın bir kullanım alanına sahip olan ürünler, çok fazla model seçeneğiyle dikkat çeker. Ortama romantik bir ambiyansta katan LED ışıklar, etkileyici ve şık görüntüler elde etmenize yardımcı olur. Estetik görünüm kazandıran modeller, geniş fiyat aralığı ile kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Şerit LED fiyat belirleme noktasında marka, model, tasarım, renk, uzunluk, boyut, özellik, çalışma prensibi, çip sayısı ve materyal gibi unsurlar dikkate alınır. Ürünün kullanım alanı, dayanıklılığı, kullanışlılığı, malzeme kalitesi, kullanıcıya sağladığı avantajlar ve tasarım özellikleri de fiyatlandırma noktasında önem kazanır. Teknolojik özellikler, renk sayısı ve kullanım montajına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen modeller, diğerlerine kıyasla yüksek fiyatlı ürün grubunda yer alabilir. 12 V ve 24 V gücüyle çalışan şeritler, 220 V şerit LED modellerine göre uygun fiyatlı olabilir. Atmosferi değiştiren ve rengarenk yapan modellerin Wi-Fi'li çeşitleri de bulunur. Wi-Fi bağlantısına sahip aydınlatmaların fiyatı, taşıdığı özelliklerden dolayı farklılık gösterebilir. Kategori, sezon, ürünün kullanım ömrü de fiyatlar belirlenirken dikkate alınır. 3 çipli modeller, tek çipli ürünlere kıyasla daha fazla aydınlatma gücüne sahiptir. Bundan dolayı 3 çipli LED'ler, tek çipli modellere göre farklı bir fiyat etiketine sahip olur. Fiyatlandırma noktasında marka unsuru da önemli bir husus teşkil eder. Sıklıkla tercih ettiğiniz ve kalitesinden emin olduğunuz markalar arasından bir seçim yapabilirsiniz. Siz de geniş fiyat aralığı ile sunulan ürünler arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir şerit LED bulabilirsiniz. Modeller arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi tamamlayarak yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.