Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Projektör

için 4,112 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Projektör

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günlük hayatta çalışanlar ve öğrenciler de sorumluluklarını yerine getirirken çok farklı elektronik aletleri kullanabilmeye başladı. Son derece kullanışlı elektronik aletler arasında son yıllarda dikkatleri üzerine çekenlerden biri de projektör cihazı olur. Çok farklı alanlarda kullanılabilen projektör özellikle sunumlarda oldukça kullanışlı hale gelir. Aydınlatma amacıyla da kullanılabilen projektörler iş ve okulda olduğu gibi, konser ve tiyatro gibi sahne sanatlarının bulunduğu yerlerde de sıklıkla kullanılabilirler. Üstün kaliteye sahip olan, son derece kullanışlı projektörler sayfamızda bir araya getirilerek kullanıcıya sunulur. Birbirinden farklı özelliklere sahip tüm bu ürünler farklı istek ve ihtiyaçlara uygun şekilde kullanılabilirler. Bu durum da tüm ürünlerin çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edebilmesini sağlar. Farklı teknik özellikler ürünlerin kullanım amacında da değişiklik oluşmasını sağlarlar. Teknik özellikleri yanı sıra tasarım açısından da ürünler arasında farklılık bulmak mümkündür. Gün ışığı renkleri ise samimi ve doğal bir hava yaratmak için harika olur. Bu özelliği sebebiyle özellikle küçük alanlarda kullanmak için mükemmeldir. Bu tür klasik renklerin yanı sıra biraz daha dikkat çekici ve farklı bir hava için kırmızı, pembe ve mavi gibi ışıklara yönetebilirsiniz. Hafif mavi ışıklar sakinleştirici bir etkiye sahip olabilirken daha neon tonlar canlı ve parti havasında bir görünüm oluşturur. Siz de tüm bu ürünleri inceleyerek hem tasarım açısından hem de teknik açıdan kendinize uygun olduğu düşündüğünüz modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Siz de elektrik ve aydınlatma ürünleri tercih ederek çok kolay bir şekilde istediğiniz türdeki aydınlatmaya sahip olabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Birbirinden Farklı Projektör Modelleri

Eşsiz Tasarımlarıyla Birbirinden Farklı Projektör Modelleri

Projektörler teknolojik gelişmeler doğrultusunda çok daha sık kullanılmaya başlanan elektronik aletlerden biridir. Projektör çeşitleri oldukça geniş bir seçenek skalsına sahiptir. Bu skalada bulunan ürünlerin tümü birbirinden farklı tasarımsal ve teknik özelliklere sahiptir. Projektör LED’li modellere sahiptir. Bu modeller özellikle aydınlatma için oldukça kullanışlıdır. Su geçirmez özelliğe sahip seçenekler uzun süre kullanım için çok uygundur. Projektörler farklı boyutlara da sahiptir. Bu sayede farklı genişlikte alanlarda kullanılabilir. Projektör ev tipi modelleri de son yıllarda sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Bu modeller evinizin dekorasyonuna da sağlayacağı katkıyla dikkatleri üzerine çeker. Aydınlatma için kullanılan projeksiyonlar da evde kullanılabilen modellere sahiptir. Özellikle projektör mini boyutlardaki seçenekleriyle evinizi baştan yaratmak için mükemmeldir. Farklı renklerdeki ışıklara sahip modeller evinizin tüm havasını değiştirir. Bir mekanın ışığı mekandaki eşyaların birbirleriyle uyumundan, tarzlarına kadar her şeyin farklı bir bakış açısı katar. Son derece klasik bir eşya doğru ışıklı birlikte fazlasıyla modern bir görünüm sağlayabilir. Çok modern ve yenilikçi bir model farklı türdeki ışık seçimi sayesinde romantik bir havaya sahip olabilir. Evinizde renklerin gücünü kullanarak büyük yeniliklere yol açabilirsiniz. Klasik beyaz ışık ile dekorasyonunuzun tamamıyla olduğu gibi tarzını güzel bir şekilde yansıtabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Klasik ışık sisteminizin yanına ekleyeceğiniz ve belli zamanlarda kullanacağınız projektörler ile evinizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Sayfamızdan Standart projektör çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Yüksek Teknoloji ile Geliştirilmiş Fonksiyonel Özellikleriyle Projektörler

Yüksek Teknoloji ile Geliştirilmiş Fonksiyonel Özellikleriyle Projektörler

Projektörler aydınlatma ürünleri arasına oldukça kullanışlı olanlardan biridir. Aydınlatma açısından oldukça yenilikçi ve şık bir seçim olan projektörlerin sahip olduğu teknik özellikler büyük önem taşır. Tüm projektör özellikleri kullanıcı ön plana alınarak tasarlanır. Bu özellikler tamamıyla ürünün kullanımını daha kolay hale getirmek ve kullanıcısına maksimum memnuniyeti vermek için oluşturulur. Projektörlerin en önemli özelliklerinden biri sağladığı ışığın gücüdür. Ürünün aydınlatma gücü dikkat edilmesi gereken ilk fonksiyonel özelliklerden biridir. 30W projektör aydınlatma açısından yeterli ürünlerdendir. Özellikle küçük alanlarda çok kullanışlı olan ürün ortamı rahatlıkla aydınlatır. Ortamı aydınlatırken yeterli ışık kullanıp, aşırıya kaçmayan ürün baş ve göz ağrılarının da bu şekilde önüne geçmiş olur. 50W projektör daha geniş alanlarda çok kullanışlı olur. Bu ürün yemek salonu gibi kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Ürünlerin sahip oluğu özlelikler kullanılabileceği alanlar açısından da belirleyicidirler. 50w LED projektör kapalı alanda da kullanılabilecek türdeki aydınlatmalardır. Bu tür kapalı alan aydınlatmalarının yanı sıra açık havada kullanılacak türdeki aydınlatmalar da mevcuttur. 100w LED projektör açık havada da rahatlıkla kullanılabilecek olan modellerdendir. Evinizin bahçesinde çok hoş bir görünüm oluşturacak olan bu aydınlatma türünü parti salonlarında da kullanabilirsiniz. Şarjlı projektör de rahat kullanımıyla dikkat çeken modellerden biridir. Şarjlı çalışan ürünü çalıştırmak için herhangi bir kablo bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. Bir süre prize takıp şarjını doldurduktan sonra çok uzun süre kablosuz kullanabileceğiniz ürün özellikle kablo görünümünden hoşlanmayanlar veya ürünü yerleştirmek istediği alanda priz bulunmayanlar için harikadır. Ürünün yüksek kalitesi ve pil kapasitesi sayesinde uzun süre şarjı bitmeden kullanılabilmeye devam eder. Bir diğer kullanışlı özelliklere sahip ürün de projektör bluetooth bağlantısına sahip modellerdir. Bu tür modeller rahatlıkla tablet, telefon veya bilgisayar gibi cihazlar ile bağlanarak kontrolünü bu şekilde sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojinin ürünü olan bu özellik Ack projektör çeşitlerini istediğiniz şekilde kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Üstün Kalitesi ve Kolay Bakımıyla Projektörler

Üstün Kalitesi ve Kolay Bakımıyla Projektörler

Projektörler uzun süreli kullanımı amaçlanan hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanılabilmesi beklenen önemli aydınlatma türlerindendir. Bu sebeple seçeceğiniz projektörün kalitesi büyük önem taşır. Kaliteli materyallerden üretilen ürünler dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı olurlar. Bu sebeple bu tür ürünler uzun süre rahatlıkla kullanılmaya devam edebilirler. Ürünün dayanıklılığını belirleyen bir noktada ürünü oluşturan parçaların kalitesidir. Projektör ekranı cihazın en temel parçalarından biridir. Bu ekran ışığın yayılma şeklini oluşturur. Ekranın kaliteli olması ürünün kullanım ömrü açısından büyük öneme sahiptir. Ekranın kırılması, çatlaması veya çizilmesi ışığın düzgün yayılmamasına ve bu sebeple ürünün kullanılmaz hale gelmesine sebep olur. Sayfamızda bulunan ürünlerin ekranları çok yüksek kaliteye sahip materyallerden üretilir. Özellikle dış mekanda kullanılabilen türdeki ürünler çok zor şartlarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Bu tür modellerin ekranı kolay kolay zarar görmez ve kullanılamaz hale gelmez. Lcd projektör aydınlatma dışında görüntü aktarımı için kullanılan son derece kullanışlı modellerden biridir. Yüksek kalitesiyle de dikkatleri çeken model çok hızlı bir şekilde çalışır. Ürün çok uzun süre kullanımlar sonunda dahi hızını kaybetmez ve rahatlıkla kullanabilmeye devam eder. Farklı işlevleri sayesinde çok kullanışlı olan bu modelin iç yapısında kullanılan tüm parçalar özenle seçilmiş ve bir araya getirilmiştir. Bu sebeple herhangi bir arıza sorunuyla karşılaşmanız söz konusu olmaz. Projektör 100 watt enerji tasarrufu açısından da oldukça kullanışlı ürünlerdir. Boş yere elektrik enerjisi harcamadığı için tasarruf etmenizi sağlayan ürün aynı zamanda çevre için de oldukça faydalıdır. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda zarara girmenizi önlerler. Siz de sayfamızda bulunan birbirinden kaliteli modelleri inceleyip, kendinize uygun olduğunuz ürünleri tercih ederek çok uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan yüksek kalite aydınlatma imkanına sahip olabilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Projektörler

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Projektörler

Her tür kategoride ürün seçimi yaparken dikkat edilen en önemli özelliklerden biri ürünün fiyatıdır. Seçtiğiniz ürünün fiyatının bütçenize uygun olması son derece önemli bir detaydır. Projeksiyon fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıktaki fiyatlar ürünlerin sahip olduğu belli başlı detaylara göre değişiklik gösterir. Bu detaylar arasında ürünün tasarımı, modeli, kullanım rahatlığı, gücü ve boyutu gibi özellikler bulunur. Bu tür özellikler ürünlerin kullanım şeklini ve amacını büyük ölçüde değiştirdikleri için fiyatlar üzerinde de büyük etkiye sahiptirler. Ürün fiyatlarını etkileyen ilk özelliklerden biri ürünün tasarımıdır. Farklı tasarımlar üzerindeki detaylar değişiklik gösterebilir. Tasarım içerisinde ürünün yaydığı ışığın rengini de alabilir. Işık rengi fiyatları büyük ölçüde etkileyen oldukça önemli bir özelliktir. Doğru renk seçimi mekandan mekana değişiklik gösterir. Bu sebeple ürünün yaydığı ışığın rengi kullanılacağı alan açısından belirleyici olabilir. Dolayısıyla fiyatlar da bu durumdan etkilenir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen önemli bir detayda ürünün boyutudur. Ürünler farklı boyuttaki seçeneklere sahiptirler. Farklı boyuttaki modellerin aydınlatma dereceleri de farklı olabilir. Ayrıca ürünün kapladığı alan açısından da oldukça önemli olan bu özellik fiyatlar üzerinde etkiye sahiptir. Küçük fakat güçlü ürünler çok az yer kaplamalarına rağmen çok yüksek derecede bir aydınlatma sağlarlar. Bu durum kullanıcının işini çok kolaylaştırdığı içi fiyatları da direkt olarak etkiler. Büyük projektör modelleri özellikle açık alanda kullanmak için harikadır. Bu tür ürünler daha geniş alanları aydınlatmak için üretilir. Bu sebeple fiyatları da buna göre değişiklik gösterir. Ürünlerin sahip olduğu ek özellikler de fiyatlar üzerinde büyük etkiye sahiptirler. Bu ek özellikler ürünün kullanımından alacağınız verimi çok yükseltir. HD projektör sahip olduğu özellikler doğrultusunda daha kaliteli bir görüntü sağlar. Bu sayede ürünü kullandığınız sırada yaptığınız her türlü işlemden maksimum seviyede memnuniyet duyabilirsiniz. Siz de sayfamızda bulunan birbirinden farklı ürünleri inceleyerek bütçenize en uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Projektör Modelleriyle Hayatınıza Işıltı Katın

Birbirinden Farklı Projektör Modelleriyle Hayatınıza Işıltı Katın

Projektörler çok geniş bir model seçeneğine sahip ürünlerdir. Öylesine kalabalık bir seçeneğe sahip ürünler arasında seçim yaparken dikkatli olmakta fayda vardır. Ürün seçimi yaparken belirli kriterler belirlemek ve bu kriterler doğrultusunda beğenilerinize uygun bir ürünü seçmek gerekir. Aksi takdirde ürünü ilerleyen dönemlerde beğenmemeniz ve kullanım sırasında keyif almamanız mümkündür. Dikkat edilmesi gereken noktalar arasında ürünün tasarımı, teknik özellikler, ek fonksiyonel özellikler, kullanılabileceği mekanlar gibi faktörler bulunur. Ürünün teknik özellikleri dikkat edilmesi gereken ilk noktalardan biridir. Projektörün gücü, sahip olduğu aydınlatma gücü gibi özellikler büyük önem taşır. 1080p projektör yüksek kaliteye sahip modellerden biridir. Bu ürün sahip olduğu özellikler dolayısıyla yüksek kalitede bir hizmet sunar. 12 v projektör oldukça güçlü ürünlerden biridir. Bu ürün tek başına rahatlıkla geniş bir alanı aydınlatabilir. Ürünler arasında seçim yaparken dikkat etmen gereken önemli bir nokta da ürünün boyutudur. Ürünün boyutu kullanılacağı mekan açısından önemlidir. Bu sebeple seçimi yapmadan önce ürünü kullanacağınız mekan türünü belirleyiniz gerekir. Kapalı ve küçük bir alanda kullanmak için rahatlıkla küçük boyutlarda daha az aydınlatma gücüne sahip bir modeli tercih edebilirsiniz. Ayıca beyaz ve gün ışığı gibi daha doğal ve açık renklerdeki ürünler bu tür bir alanı daha büyük göstermek için harikadır. Açık alanda kullanmak için yüksek güce sahip büyük modeller tercih etmeniz gerekir. Halojen projektör konser sahnesi gibi alanlarda kullanmak için harika ürünlerdir. Bu tür bir modeli partilerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün sahip olduğu kalite ve dayanıklılık yine tercihinizin büyük bölümünü oluşturmalıdır. Ürünlerin yüksek kaliteye sahip olması kullanım süresi ve kolaylığı açısından önemlidir. Sayfamızdaki ürünlerin tümü yüksek kalite materyallerden uzun süreli kullanımlara dayanıklılık sağlamak için üretilir. Bu özellikleri sayesinde uzun vadede bütçeniz üzerinde son derece olumlu bir etki yaratır. Siz de sayfamızdaki tüm ürünleri inceleyip, kriterlerinizi de göz önüne alarak istek ve ihtiyaçlarınızı karşıladığına karar verdiğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Projektör Ne İşe Yarar?

Projektörler aydınlatma için oldukça önemli ürünlerdendir. Bu cihaz en şık ve doğal şekilde yüksek seviye aydınlatma sağlamanın en kolay yoludur. Birbirinden farklı sayısız mekanda kullanılabilecek olan bu cihazı özellikle dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Projektörleri bahçelerde, konser alanlarında ve düğün gibi büyük ve kalabalık partilerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok uzak mesafeleri bile rahatlıkla aydınlatabilen projektörler arabalarda da sıklıkla kullanılırlar. Projektörler iç mekan ışıklandırmalarında da rahatlıkla kullanılabilirler. Farklı renk ışık seçenekleri sayesinde eğlence amaçlı kullanmak için de uygundur.

Projektör Nasıl Çalışır?

Projektörler farklı şekilde çalışma mekanizmalarına sahip modeller bulundurur. Bu modellerin tümü farklı şekilde kullanıldıkları için çalışma mekanizmalarının farklı olması çok doğaldır. Bazı modeller elektrik sistemine bağlı olmalıdır. Kablolarla kullanılan bu tür modeller bir prize veya farklı bir güç kaynağına bağlanarak çalışabilirler. Bu tür modellerin yanı sıra şarjla çalışan seçenekler de bulunur. Bu tür modelleri bir güç kaynağına şarjı dolana kadar bağlı tuttuktan sonra kablosuz olarak kullanabilirsiniz. El fenerlerindeki projektörler arasında da pille çalışan modeller bulmak da mümkündür.

Projektör Nasıl Bağlanır?

Projektörleri çalıştırmak için bir güç kaynağına bağlamanız gerekebilir. Bu farklı şekillerde ürünün modeline göre gerçekleştirilir. Direkt olarak bir fiş ile prize takılabilen modeller bulmak mümkündür. Bu tür modeller genellikle ev içi kullanımda karşınıza çıkar. Bunların Yanı sıra çok daha büyük ve güçlü modeller bulunur. Bu ürünleri kablolar yardımıyla elektrik sistemine bağlamanız ve sabitlememiz gerekir. Bu noktada kabloları doğru sıraya göre uygun şekilde sisteme yerleştirmeli ve bağlamalısınız. Pilli modelleri bağlamaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Projektör Nasıl Kullanılır?

Projektörler aydınlatma amaçlı olarak oldukça kullanışlı ürünlerdir. Projektörler klasik lambalardaki gibi ampul değiştirme gibi sorunlarla karşı karşıya kalmadan aydınlatma sağlayabileceğiniz araçlardır. Bu araçlar sayesinde çok geni alanları tek seferde rahatlıkla aydınlatabilirsiniz. Projektörleri tasarımına uygun şekilde bir güç kaynağına bağladıktan sonra istediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şarjla çalışan modeller açık alanlarda kullanabilmek için oldukça uygun modellerdir.

Projektör Ne Kadar Elektrik Yakar?

Her tür elektrikli aletle ilgili ilk olarak düşünülen detay elektrik harcamasıdır. Tasarruflu çalışmayan ve boş yere elektrik harcayan ürünler bütçenize zarar verdiği kadar çevreye de zarar vermiş olur. Projektörler elektrik açısından oldukça tasarruflu ürünlerdir. Projektörlerin elektrik harcaması sahip olduğu bazı özelliklere göre değişiklik gösterir. Örneğin projektörün gücü bu özelliklerin en önemlilerinden biridir. Projektörün sağladığı güç ve aydınlatma oranı değiştikçe yaktığı elektrik de değişir. Ürünün yaydığı ışık rengi de ne kadar elektrik yaktığı üzerinde oldukça etkilidir. Örneğin yeşil renk yayan projektörler çok düşük seviyede elektrik enerjisi harcar. Hem tasarruflu hem de uzun ömürlü olan bu ürünler çok uzun süre faydasını görebileceğiniz yatırımlardandır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Philips (70)
Cata (417)
Noas (106)
Osram (122)
DLS (48)
Ack (177)
Horoz (182)
Pelsan (35)
Lamptime (94)
2Y (59)
Helios (47)
Noas Led (42)
Atlantis (36)
YCL (31)
Abb (28)
Braytron (28)
Hlite (28)
Luster Led (25)
Fuji (24)
Yuled (23)
Forlife (22)
GLOBAL (17)
Luzza (17)
AMT (16)
D-Light (15)
Ledx (15)
Osaka (14)
Best (13)
Ookayled (11)
İTHAL (11)
JUPİTER (10)
Goldx (9)
Perium (9)
Alles (8)
ALKAN (7)
Bioled (7)
Klaus (7)
Lightson (7)
Odalight (7)
VITO (7)
YILDIRIM (7)
Ars (6)
D-Lite (6)
Emfa (6)
Troy (6)
Vito (6)
Kengo (5)
Alvino (4)
ECOLITE (4)
Einhell (4)
El-max (4)
Watton (4)
Agp (3)
Aklight (3)
Forsage (3)
HOROZ (3)
Hightek (3)
Inter (3)
Mutlusan (3)
Samsung (3)
Alfa (2)
Altınsoy (2)
Avion Led (2)
Cemdağ (2)
Erkled (2)
GE (2)
Goya (2)
LUZZA (2)
Luna (2)
Maxiled (2)
Ovivo (2)
Selda (2)
UZLİGHT (2)
Uzlight (2)
Vigor (2)
AKLIGHT (1)
Aeg (1)
Amber Led (1)
Bay-Tec (1)
Bosch (1)
Catpower (1)
Cvs (1)
DLX (1)
Daf Kilit (1)
Dmr (1)
EAE (1)
Era (1)
Espar (1)
Falux (1)
Fixa (1)
Ford (1)
G-LED (1)
Gwest (1)
HELIOS (1)
Hizmark (1)
Irenis (1)
KingLED (1)
Mucco (1)
Nade (1)
PM (1)
Police (1)
Powerlux (1)
Proter (1)
Retta (1)
Rtm (1)
SELDA (1)
Scar (1)
Siemens (1)
Spektrum (1)
Steweld (1)
Sylvania (1)
Şavk (1)
(1899)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(303)
ve üzeri (398)
ve üzeri (423)
ve üzeri (428)
ve üzeri (445)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL