Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Dht
3M
Bgs
Jms
Ugr
Kwb
GK
Emg
Bn5
Gk
Knc
Ck
Dbk
Gae
Hds
Kzy
Mrt
On
SNC
Sgs
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Anahtarlar

için 11,417 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Anahtarlar

Anahtar kullanım şekillerine göre çeşitlere ayrılır. Kilit açma ve kapatma işlemlerinde kullanılan bir gereç olmasının yanı sıra somunların sökülmesi ve takılması işlemlerinde de kullanılabilecek tarzda geliştirilir. Vidaların, somunların ve civataların sökülüp takılma işlemleri sırasında kol gücü açısından tasarruf edilebilmesini sağlar. Ağır ya da gündelik işler sırasında kullanılabilecek çeşitleri mevcuttur. Birçok iş alanı için yapılan işlemler sırasında alana uygun nitelikte ürün tasarımları geliştirilir. Anahtar gereksinimi sanayi alanlarında yapılan mekanik işlemler sırasında, atölye işlerinde ve evlerde sıklıkla ortaya çıkar. Kullanılacakları işlemlere göre seçilebilen anahtarların geniş bir tasarım çeşitliliği bulunur. Her bir anahtarın uyumlu olduğu işlem ve buna bağlı olarak özellikleri farklılaşır. Açık ağız, alyan, kurbağacık, kombine, lokma, buji, kovan, yıldız, vb. anahtar çeşitleri el aletleri sayfamızda sunulan modeller arasında yer alırlar. Detaylı bir şekilde ürün açıklamaları kısmından da incelenebilecek olan modellerin seçimleri sırasında modellerin sahip oldukları özellikler hakkında bilgi sahibi olunması önerilir. Bu sayede çeşitlerin işlemlere uygun nitelikte seçilebilmesi daha uygun olacaktır. Neredeyse her tarzdan anahtarın takım halinde satışa sunulan paket şeklinde seçenekleri bulunur. Anahtar takımı içeriğinde ihtiyaç duyulabilecek nitelikte ve şekillerde üretilen farklı boylarda ürünler yer alır. İşlem pratikliği için ürünlerin boylarının uzayıp kısalması gerekli olabilmektedir. Rahat kullanımlar açısından tercih edilecek modellerin uzunluklarının ve kalınlıklarının doğru belirlenmesi gerekir. Anahtar takımı, parça sayısı opsiyonel olarak seçilebilir. 6, 8, 12 ve daha fazla parça sunan çok amaçlı takımlar kullanım ömrü olarak uzun süreli bir aralık sunar. Adet şeklinde tercih edilebilecek ürünler gibi kaliteli malzemeler ile korozyonu engelleyecek bir şekilde kaplama yüzeyleri bulunur. Parçaların kaybolması konusunda engelleyici olan kutu ya da aparatlar ile birlikte gönderilirler.

Anahtarlar ve Çeşitleri

Anahtarlar ve Çeşitleri

Anahtar çeşitlerinin sahip oldukları özellikler modelden modele göre değişir. Özelliklerin değişmesi ile birlikte ürünlerin farklı işlemler için satın alınabilmeleri mümkün olur. Lokma anahtar bir iş anahtarı olarak işlem ve özellik çeşitliliği sunan modeller arasında yer alır. Aşınmış ve gömülü bir şekilde kalmış vidaların sökülmesinde yardımcı nitelikte kullanılır. Çeşitler arasında yer alan bazı modelleri ile çok fonksiyonlu olarak tercih edilebilir. 360 derece dönüş açısına imkan veren baş bölgeleri ve T saplı tasarım çizgilerine sahip olan versiyonları alıcılar için birden fazla avantaj sunar. Döndürme dereceleri önemlidir. Çünkü işlemler gömülü vida ve somunların çıkarılması gibi zaman alıcı niteliktedir. Kaymaz sap bölgeleri ile satışa sunulan lokma anahtar versiyonları arasından işleme uyumlu nitelikte baş ve sap kısmına sahip ürünler seçilebilir. Birçok diş tipine uygun olarak üretilen iş anahtarlarının ölçüleri ise 8-9 mm ve 16-17 mm olarak satışa sunulur. Seçenekler arasında setler, bits lokma tutucu, lokma kolları, lokma soketleri ve adaptörleri gibi parçalar da mevcuttur. Yıldız anahtar özellikleriyle çeşitli işlere hitap eden bir diğer iş anahtarı türüdür. Yerli ve ithal üretimlerin yer aldığı modellerinin seçimleri boyutlarına göre yapılmalıdır. 6x7 ve 24x27 aralıklarında yer alacak şekilde tasarlanan gereçlerin işle uyumlu olabilmeleri boy uzunlukları ile ilgilidir. Soğuk dövme işlemi gören gereçlerin krom kaplamaları aşınmaları ve bozulmaları engelleyecek niteliktedir. Bu sayede uzun süreli olarak takım çantalarınızda yer edinebilirler. Modeller kare veya üçgen civataları rahatça kavrayabilecek ağız bölgelerine sahiptirler. Yıldız anahtar seçeneklerine ek olarak istavroz tipi bijonlar, buji anahtarları, pense setleri, sentil filler çakıları, zincir ekleme ve sökme makineleri gibi pek çok gereç satışa sunulur. Gereçlerin hitap ettikleri alanlar sayıca fazla olabilir.

Kullanım Alanlarına Göre Anahtarlar

Kullanım Alanlarına Göre Anahtarlar

Anahtar modelleri tesisat ve tamirat işlemlerinde sıklıkla kullanılırlar. Maşalı boru anahtarı, çene yapısına sahip tasarımları ile özellikle tesisat işlemleri sırasında sıklıkla yardımcı görevi üstlenir. Maşalı boru tipinde geliştirilen seçeneklerin dövme çelik materyal yapısına sahip versiyonları bulunur. Güçlü çene bölgeleri ile ağır uygulamalar sırasında kol gücünü efektif olarak kullanmaya destek olacak şekilde alıcıların beğenisine sunulurlar. Inc. ölçüleri modelden modele değişim gösterirken renk opsiyonları da sunarlar. Açık ağız modeller krom kaplama, dar açı ve rahat tutuş olanağı ile geliştirilirler. Boyutları 6x7 ile 30x32 arasında değişir. Boyutlara bağlı olarak ürünlerin ağırlık miktarlarında da değişim meydana gelir. Sıkma ve sökme uygulamaları sırasında rahatlıkla tercih edilebilen dayanıklı ürünlerdir. Araba sanayisi gibi profesyonel alanlardan ev tipi kullanımlara kadar alansal genişlik sunarlar. Anahtar kullananlar tarafından sıklıkla ihtiyaç duyulan bir diğer model ise alyan şeklinde olanlardır. Bir yüzey ya da mekanizma üzerinde yer alan gömme somunların sökülüp takılmasında hızlı ve etkili işlev sunan gereçlerdir. Galvaniz, çelik ve nikel türden kaplama seçenekleri sunarlar. İşlemlere uygun nitelikte kısa ve uzun boylarda seçilebilmeleri mümkündür. 1,5 mm ile 10 mm kadar boy ölçüleri bulunur. Düz ve anahtar delikli modellerin yanı sıra T tipi ve L kollu seçenekleri de mevcuttur. Kurbağacık anahtar kullananlar için ağız genişliği ve boyları açısından değişik ölçülerde üretilir. Boyları 6 ve 12 inc. arasından işlemlere uyumlu olacak şekilde seçilebilir. Tutuş alanlarının kullanımlar için rahat olması kurbağacıkların seçimlerinde etkili olan bir faktördür. Kaymaz ve plastik sapların her türlü işlemlere eşlik edebilmeleri olanaklıdır. İzoleli şekillerde tercih edilmeleri önerilen gereçlerdir. Tek ağızlı olabildikleri gibi iki ağızlı olanlar da seçenekler arasında yer almaktadır. Bahco anahtarlar da uygun fiyat seçenekleri ile sayfamızda yerini almaktadır.

Anahtarlar ve Fiyatları

Anahtarlar ve Fiyatları

Anahtar özellikleri modelden modele değişerek fiyat aralıkları üzerinde belirleyici olurlar. Sökme ya da takma gibi işlemlerin basit bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan iş anahtarlarının ayırt edici nitelikte özellikleri bulunur. Spesifik kullanım alanları gibi çok amaçlı olarak farklı alanlarda da kullanılabilen çektirme anahtarları ayırt edici nitelikleri ön planda olan ürünlerdendir. Belli başlı materyallerin bulundukları bölgeden kolayca çıkarılmasını sağlarlar. Anahtar özellikleri parça çıkarma amaçları etrafında şekillenir. Raylı ve ayaklı ürün opsiyonları mevcuttur. Çektirmelerin ayak formları alıcılar için seçenekler sunar. Düz ve kancalı ayak formuna sahip olan ürünlerin ihtiyaçlara göre satın alınabilmeleri mümkündür. Ayak şekillerine ek olarak ayak sayıları da modelden modele değişim gösterir. Anahtar fiyatları seçilecek olan çektirme anahtarının sahip olduğu özellikler çerçevesinde belirlenir. Gereçlerin ama materyal türleri ise belirleyici olan bir diğer özelliktir. Metal ve çelik ürünler farklılaşan fiyat aralıklarında yer alırlar. İş anahtarlarının ebatları da etiketler üzerinde belirleyici niteliktedir. Her çeşidin sunduğu model yapısı ebat olarak değişim gösterir. Ebatların alıcılar tarafından ihtiyaçların niteliklerine uyumlu bir şekilde belirlenebilmeleri mümkündür. Açık uçlu, yıldız, lokma, alyan ve daha pek çok türün belirli ebatlarda üretilen versiyonları satışa sunulur. Açık ağız türü arasından seçimi yapılacak olan 6x7 ve 12x13 ebatlarının etiket aralıkları da boyutları gibi farklılaşmaktadır. Alyan anahtar fiyatları ise ebatlarına ve yapılarına bağlı olarak değişir. Kısa ya da uzun olarak seçilebilen alyanların vida girişlerine uygun kalınlıkta olan modelleri arasında fiyat açısından farklılaşmalar mevcuttur. Tek bir ürün halinde satın alınabilen iş anahtarlarının set halinde satışa sunuldukları çeşitler profesyoneller tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Setlerin içerisinde yer alan ürünlerin adetleri, ana malzeme türleri ve işlevleri etiketlerde belirleyicidir.