TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yüzey Koruyucu

için 138 sonuç bulundu.

Yüzey Koruyucu

İster daha önce boyanmış, ister boyasız olsun ilgili yüzey üzerinde boyama yapmadan önce bu alanda gerekli uygunluğu yaratabilmek son boyamanın kalitesini arttırmak adına oldukça önemlidir. Yüzey koruyucu ürünler de bu bağlamda edinilmesi gereken hazırlık malzemeleri arasında yer alır. Hemen ürün kategorisini inceleyerek yüzey koruyucu fiyat ve ürün özellikleriyle ilgili merak ettiklerinizi keşfedebilirsiniz.

Yüzey Koruyucu ile Standartlarınızı Yükseltin

Yüzey Koruyucu ile Standartlarınızı Yükseltin

Biz insanlar için herhangi bir mesele ile ilgili olarak önceden hazırlıklı, donanımlı ve bilgili olmak önemlidir. Öyle ki, yapılacak olan işler ve uygulamalarda da gerekli hazırlıkların yapılmış olması başarılı sonuçlar doğurur. Bu bağlamda özellikle kendisine ait bir alanda boyama gibi zahmetli bir işi üstlenmek isteyenler için boyamaya başlamadan önce çeşitli hazırlıkları yapmış olmanın kritik olduğunu ifade etmek gerekir. Yüzey koruyucu ürünler, boyama öncesinde hazırlık için tercih edilebilecek değerli malzemeler olmakla beraber sadece bu alanda değil daha birçok alanda istifade edilebilecek ürünlerdir. Bir alanda boyama yaparken meydana gelebilecek sıçramaları önlemek pek mümkün olmasa da bu sıçrama sonucunda meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı önlem almak mümkündür. Bu noktada devreye giren yüzey koruyucu sprey ve şişelenmiş sıvılardan yararlanılabilir. Temas ettiği yüzeyde yağı, suyu ve kiri itebilme özelliğine sahip bu ürünleri sayfamızda keşfedebilirsiniz. Dilerseniz likit ürün yerine yüzey koruyucu bant gibi ürün alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Yüzey Koruyucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüzey Koruyucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evinizde veya iş yerinizde temiz görünümü her şart altında koruyabilmek için ihtiyacınız olan koruyucu malzemeler arasındaki yüzey koruyucular, günümüzün oldukça beğeni toplayan ürünleridir demek yanlış olmaz. Yalnızca boya değil çeşitli birçok likit unsurun yüzey üzerinde lekelenmeye neden olmasını engellemek amacıyla geliştirilen bu ürünler, sağladıkları koruma standartlarıyla değerlilerdir. Örneğin seramik yüzey koruyucu malzemeler, lavabo ve mutfak gibi ortamlardaki seramik malzemeden yüzey üzerinde kalıcı ve güçlü koruma çözümleri üretebilir. Bu durumda siz gönül rahatlığıyla sıvı malzemelerle yapılması gereken işlerinizi sürdürebilir, boyama yapabilir ve sonuç olarak zemininizi güvenli bir şekilde bu sıvıların sıçraması durumunda ortaya çıkabilecek estetik problemlerden koruyabilirsiniz. Ürün kategorisinde nüfuz süresi, uygulama şekli ve uygulama alanı birbirinden farklı olan çeşitli yüzey koruma ürünü bulunabiliyor. Siz de ihtiyacınız olan mermer yüzey koruyucuları ve diğer koruyucu malzemeleri kategori içerisinde keşfedebilir; ihtiyacınız olan koruma ürününü belirleyerek hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yüzey Koruyucu ile Tam Koruma

Yüzey Koruyucu ile Tam Koruma

Boyama yapılan, boyama yapılacak olan alanlara ve daha birçok koruma altında kalması istenen yüzeyde etkili sonuçlar veren yüzey koruyucu seçenekleri arasında strafor ürünler de bulunuyor. Strafor yüzey koruyucu boya yüzeyinin korunması istenen materyal üzerinde boya gibi uygulanmak suretiyle faydalanılan bir üründür ve sıvı uygulamanın kuruma sonrasında sağladığı koruma çizilme, lekelenme gibi unsurlara karşı bariyer sağlar. Kolay uygulanabilir bir ürün olan strafor yüzey koruyucu boyalar, şeffaf formda olmalarıyla da estetik açıdan fayda sağlarlar. Bir de özellikle inşaat işlerinin gerçekleştiği anlarda koruma altında kalması istenen yüzeyleri geçici olarak koruma amacıyla geliştirilmiş soyulabilir yüzey koruyucu kaplama ürünleri bulunmaktadır. Yine su bazlı bir malzeme olarak fırça yardımıyla uygulanabilen bu ürünler, temas ettikleri alanda kurudukları andan itibaren bir koruma kalkanı işlevi görmeye başlarlar. Böylelikle ağır inşaat işleri sırasında meydana gelebilecek çeşitli darbelere karşı dayanım göstererek, özellikle maliyeti yüksek malzemelerin korunmasını sağlarlar. Ürün kategorisi içindeki yüzey koruyucu alternatifleri arasından kendi kullanım alanınız için ideal olan seçeneği hemen satın alabilirsiniz. Boya yapmaya hazırlanılan süreçte ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri incelemek isterseniz Hazırlık Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (6)
Alligator (1)
ARY (2)
As (1)
BASF (3)
DARSA (2)
Dekor (1)
(61)
Dyo (8)
Evastar (1)
Füller (2)
Grada (11)
Hemel (1)
İsonem (4)
Loctite (1)
Orofix (1)
Pamukkale (1)
Pass (5)
Polisan (5)
Polymex (1)
Tek Boya (1)
Çbs (1)
Ünlü (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (27)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL