TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koruma Örtüleri

için 745 sonuç bulundu.

Koruma Örtüleri

İç, dış cephe veya bir eşya için boyama yapacağınız zaman, boyanın sıçraması durumunda ortamınızda kirlilik yaratmasını engellemek adına birtakım hazırlıklar yapmanız gerekir. Bunun için koruyucu hışır örtü ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Boyamaya başlamadan önce ürün kategorimizi ziyaret edebilir ve hışır boya örtüsü alternatifleri arasından kullanım ihtiyacınıza uygun bir seçeneği hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Koruma Örtüleri ile Temiz Yüzeyler

Koruma Örtüleri ile Temiz Yüzeyler

Boyama yapılacak olan ortamlarda, zeminin ya da etraftaki eşyaların bu süreçten olumsuz etkilenmemesi istenir. Çünkü sizin için değerli olan eşyalarınızın ve ortamınızın zemininin boya sıçraması durumunda maruz kalacağı kirlilik çoğu zaman temizlenmesi zor bir durumu ortaya çıkarabilir. Bunun içinde böyle bir riskin oluşmaması adına önlem almanız gerekir. Boya hazırlık malzemeleri grubunda yer alan hışır naylon örtü bu tip olasılıkları ortadan kaldırarak, boyama yapacak olan kişinin gönül rahatlığıyla işlerini sürdürebilmesine olanak tanır. Oldukça ince ve şeffaf formda olan bu boya örtüleri, temiz kalması istenen alanların üzerini kaplayacak şekilde yerleştirildikten sonra, boyanın sıçraması durumunda kirliliğin oluşmasını engeller. Kolayca toplanabilen ve sorunları ortadan kaldıran bu ürünlerden yaratıcı bir şekilde faydalanarak, boyanacak alanınızın sınırlarını da rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Şeffaf boya koruma örtüsü ile ayrıca koruma altına aldığınız alanları görebilir, boyanacak ortamda rahatça hareket ederek eşyalarınıza zarar verme riskini de ortadan kaldırabilirsiniz. Bu ürünleri ürün kategorisinde keşfederek, farklı markaların hışır naylon örtü alternatifleri arasından seçim yaparak satın alabilirsiniz.

Koruma Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Koruma Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boya ve boya hazırlık malzemeleri kategorisinde bu alanda ihtiyacı olan tüketicilere hitap eden çok sayıda ürün bulunmakta. Boyama ortamında işlerinize kolaylık sağlayan ve güvenli bir şekilde işlerinizi sürdürebilmenize olanak tanıyan boya hazırlık malzemeleri arasında boya koruma örtüsü de bulunuyor. Boya sektöründe yer alan ve almayan farklı markalar tarafından piyasaya sunulan bu örtüler arasından kullanım alanınızdaki ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Ürünleri alternatifleri değerlendirerek dikkate aldığımızda, ölçü bazında birbirinden ayrılan seçeneklerin kategori içerisinde yer aldığını görüyoruz. Genellikle kalınlığı ve rengi benzer olan bu ürünlerde ölçü seçenekleri ise 10, 32 ve 50 metrekare olarak karşımıza çıkıyor. Siz kendi boyama yapacağınız ortamda korumaya ihtiyaç duyduğunuz alana göre yeterli ölçülerde bir koruma örtüsünü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Boya koruma örtüsü çeşitleri ayrıca kalınlıklarıyla da birbirlerinden ayrılıyor. Dilerseniz hijyen güvenliğinizi arttırmak adına kalınlığı daha fazla olan ve kaymaz özellikli boya koruma örtüleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Koruma Örtüleri ile Her Alanda Temiz İş

Koruma Örtüleri ile Her Alanda Temiz İş

Koruma örtüleri, ağırlıklı olarak boyama yapılacak ortamlarda zemini ve eşyaları korumak amacıyla kullanılıyor olsa da daha birçok alanda bu ürünlerden yaratıcı bir şekilde faydalanabilmek mümkün. Ortam boyama işinin haricinde, resim sanatçıları tarafından tablo boyama çalışmalarında da kullanılabilen bu örtüyü duvara sıva uygulaması yaparken de kullanabilirsiniz. Dahası dilerseniz ortaya toz ve kir çıkması ihtimali olan işlerle uğraşırken de ortamınızın hijyenik şartlarını korumak adına koruma örtülerinden istifade edebilmeniz mümkün. Eğer sıçrama durumunda yaratabileceği kirlilik yüksek olan bir malzeme kullanarak boyama ya da herhangi bir uygulama yapıyorsanız o halde kayma yapmayan, ağırlığı ve kalınlığı daha fazla olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürün tercih ederken koruma altına almak istediğiniz alana göre uygun ebatlarda bir hışır boya örtüsü seçmeyi de ihmal etmemelisiniz. Hemen şimdi ürün kategorisini ziyaret ederek boya koruma örtüsü fiyatları ve ürün alternatiflerinin özellikleri ile ilgili bilgileri edinebilir; ihtiyacınız olan örtüyü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Dilerseniz boya yapmaya hazırlanırken ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri Hazırlık Malzemeleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (9)
Admiral (1)
Adolin (2)
Ags (4)
Akfix (3)
ARY (4)
Beta (1)
Betex (1)
Bianca (3)
Casati (1)
Dekor (5)
(398)
Dkr (4)
Dyo (7)
Erse (2)
Fawori (15)
FAWORİ (1)
Filli Boya (21)
Forsage (1)
Füller (2)
Gen (1)
GRANİT (1)
Hassan (1)
Icf (10)
Kardelen (8)
Master (4)
Nora (1)
Pass (61)
PASS (1)
Pattex (1)
Permolit (4)
Picasso (6)
Polisan (22)
Scapa (1)
Sgs (23)
Tek Boya (5)
Tesa (2)
VİOLA (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(131)
ve üzeri (165)
ve üzeri (175)
ve üzeri (176)
ve üzeri (183)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL