Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Koruma Örtüleri

için 327 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Koruma Örtüleri

Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarında ya da taşınma sırasında birçok tadilat işine ihtiyaç olabilmektedir. Ancak bu tadilat işleri hem yapıldıkları sırada hem de daha sonrasında çevreyi kirleterek ekstra iş çıkmasına sebep oluyor. Zaten vakit alan bu tarz işlerin üstüne yenileri ekleniyor ve fazladan zaman harcanmasına yol açıyor. Ortamda bulunan eşyaların kirlenmesine ya da hasar görmesine hatta kullanılamaz duruma gelmesine sebep olarak maddi açıdan zorluk oluşturuyorlar. Koruma örtüleri sayesinde bu tarz hasarlar en aza indirilebilmektedir. Boya, badana gibi işler sırasında yere boya gibi maddeler damlayabiliyor. Hemen müdahale edilmediğinde yani kuruduğunda bu lekeleri çıkartmak oldukça zor ve uğraştırıcı bir hal alabiliyor. Hatta lekeleri çıkartmak için kimi zaman farklı kimyasal maddelere ihtiyaç duyulabiliyor. Boya lekesini çıkartmak için kullanılan kimyasal maddeler de zemini aşındırabiliyor ve kalıca hasarlara neden olabiliyor. Zemine serilen boya koruma örtüsü sayesinde bu tarz kalıcı ve çıkması zor lekelerin oluşması engellenebilmektedir. Böylece temizlik sorunu büyük ölçüde ortadan kalkıyor ve zamandan tasarruf etmek mümkün oluyor. Örtü sadece zeminde değil, ortamda bulunan koltuk, masa gibi mobilyaların üzerini örtmek için de kullanılabiliyor. Böylece eşyaların da kirlenmesini, lekelenmesini ya da hasar görmesini önlüyor. Tadilat işleri sırasında ortamda sadece boya değil, toz ve su gibi etmenler de bulunmaktadır. Hassas olan elektronik cihazlar kimi zaman toz ve su yüzünden bozulabiliyor. Örtü bu tarz cihazların üzerine örtülerek, cihazların bu etmenlere maruz kalmasını ve bozulmasını önlüyor. Bu sayede maddi olarak tasarruf etmeye yardımcı oluyor. Koruma örtüleri sayesinde zeminin ve eşyaların kirlenmesini minimuma indirerek zamandan tasarruf etmek mümkün oluyor. Aynı zamanda eşyaları bu tarz işler sırasında oluşabilecek hasarlardan mümkün olduğunda koruyarak zarar görmelerine engel olmak mümkündür.

Koruma Örtüsü Özellikleri

Koruma Örtüsü Özellikleri

Tadilatlar sırasında yaşam alanlarında bulunan eşyalar kirlenebiliyor ve tozlanabiliyor. Ancak uzun süre kullanılmayan ev ve iş yeri gibi ortamlarda da toz problemi yaşanıyor. Boya örtüsü bu tarz durumlar sırasında da kullanılabilmektedir. Örtü, uzun süre kullanılmayacak olan eşyaların üzerlerine örtülerek onların tozlanmasını ve kirlenmesini önler. Örtünün birçok boyut seçeneği bulunmaktadır. Böylelikle istenilen hemen hemen her ortama ve eşyaya uygun olarak tercih yapabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra örtü bahçe, teras, balkon gibi açık alanlarda kullanılan bahçe mobilyalarının üzerini örtmek için de kullanılabilmektedir. Ya da bu tarz açık alanlarda bırakılan çim biçme makinesi gibi teknolojik aletleri korumak için kullanılabilmektedir. Örtünün su geçirmez özelliği ve dış etmenlere karşı dayanıklı yapısı sayesinde yağmur, kar, dolu gibi olumsuz hava şartlarına karşı mobilyaları korur. Bu hava şartlarından dolayı bozulabilecek, hassas olan teknolojik cihazların da bozulmasını engeller. Böylece eşyaların kullanım ömürleri uzatılabilmekte ve yine tasarruf sağlanabilmektedir. Örtü uzun süre kullanılmayacak ya da dışarıda kalması gereken araçların üzerini örtmek için de kullanılabilir. Araçları sıcak, toz ve olumsuz hava koşulları gibi araca zarar verecek durumlara karşı korur. Boya, tadilat gibi işlerin yanı sıra birçok kullanım alanı olan boya yer örtüsü bu sayede hayatın her alanında işleri kolaylaştırır, eşyaların kullanım ömürlerini uzatmaya yardımcı olur. Böylece hem maddi anlamda hem de zaman anlamında tasarruf sağlar. Ayrıca örtü boya, badana işleri sırasında sınır oluşturmak için de kullanılabilir. Zemine sağlam bir şekilde yapışması sayesinde boyanması istenmeyen tarafa boya geçmesini, sızmasını önler. Böylece keskin sınırlı ve temiz bir boya sonucu elde edilebilir.

Koruma Örtüsü Modelleri

Koruma Örtüsü Modelleri

Tadilat gibi ağır ve hareketli işler sırasında eşyalar kadar zemin de zarar görebilir. Yere çeşitli maddeler dökülebilir ve bu maddeler kalıcı lekelere ya da hasarlara sebep olabilir. Ya da taşınma gibi işler sırasında zeminde sürtünme dolayısıyla çeşitli çizikler, hasarlar oluşabilir. Naylon boya örtüsü bu tarz durumlara karşı son derece dayanıklıdır. Dayanıklı ve orijinal hammaddeden üretilmiş olması sayesinde örtüde çevreden gelen etmenlerle yırtılma, kopma gibi hasarlar oluşmaz, kullanım sırasında sorun yaratmaz. Böylece zeminde çizik gibi kalıcı hasarların oluşmasını da engeller. Örtünün farklı boyut seçenekleri olduğu gibi farklı kalınlık seçenekleri de mevcuttur. Yapılan işe göre farklı kalınlıklar tercih edilebilir. En ağır işlerde dahi kullanılabilir, hasarı minimuma indirir. Ayrıca boya, tadilat gibi işler sırasında yere tiner ya da boya gibi kimyasal maddeler de dökülebilir. Kimyasal maddeler çıkması zor lekelere sebep olabilir veya zeminde kalıcı hasarlara yol açabilir. Ya da yere dökülen ürünlerin temizlenmesi sırasında tercih edilen kimyasal ürünler zemindeki parke, mermer gibi maddelere kalıcı zararlar verebilir. Yere serilecek bu örtü sayesinde kimyasal maddelerin zemine bulaşması engellenir ve zemin bu tarz hasarlardan da korunmuş olur. Bunun yanı sıra boya koruma örtüsü ortalama 80 dereceye kadar olan sıcaklıklara da dayanıklıdır. Ancak ürünün yanıcı olduğu unutulmamalıdır, dikkatli kullanılmalıdır. Çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Koruma Örtüsü Fiyatları

Koruma Örtüsü Fiyatları

Boya badana örtüsü hem temizlik sorununun büyük kısmını ortadan kaldırmasıyla hem de kullanım pratikliği sayesinde zamandan tasarruf sağlar. Örtü oldukça hafiftir. Böylece rahatlıkla mekânlar arasında taşınabilir, fazladan iş yüküne sebep olmaz. Farklı ebat ve kalınlıkları mevcut olan örtü bu sayede istenilen her ortam ve eşya için kullanılabilir. Kalın çeşitleri, ağır işler sırasında dahi kullanılabilir. Örtünün kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Boya örtüsü bir bant yardımıyla zemine sıkıcı sabitlenir. Süpürgelik, pencere ve kapı çerçeveleri gibi farklı yüzeylere dahi sıkıca yapışır. Bu sayede örtünün altına boya gibi maddeler akmaz ya da sızmaz. Rahat ve güvenli bir kullanım olanağı sunar. Kullanım sırasında kayma gibi istenmeyen sorunlar ortaya çıkmaz. Ürünü zeminden çıkarılırken yapıştırıldığı yerde herhangi bir iz bırakmaz ya da çıkarıldığı yerdeki boyaya herhangi bir zarar vermez. Böylece ekstra bir iş yüküne neden olmaz. Plastik atıkların doğada yok olma süreleri çok uzundur, bu nedenle çevreye oldukça zarar verirler. Ancak plastik boya örtüsü tek kullanımlık değildir. Ürün temizlenebilme özelliği sayesinde birden fazla kez kullanılabilir. Özenli kullanım sonucunda uzun yıllar dahi kullanılabilir. Böylece hem tasarruf sağlar hem de fazla plastik atık çıkmasını engelleyerek çevreyi korur. Örtü aynı zamanda geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir. Bu sayede de kullanım sonrası geri dönüşüme atılabilir. Örtü çevreye zarar vermez ve doğa dostudur. Boya örtüsü fiyatlarıstrong> seçtiğiniz ürünün boyutlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca, Jotun Boya ve boya malzemeleri ürünlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.