TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Dolgu Macunları

için 851 sonuç bulundu.

Dolgu Macunları

Bir yüzeyde meydana gelen çatlak, dökülme ve kırılma gibi durumları ortadan kaldırmak; pürüzsüz bir görünüm elde etmek amacıyla kullanılan birtakım malzemeler vardır. Bunlar arasında dolgu macunu etkili sonuç veren alternatiflerden birisidir. Ürün kategorisinde yer alan dolgu macunları arasından, dolgu yapmak istediğiniz yüzeye uygun alternatifleri inceleyebilir; beğendiğiniz bir ürün seçeneğini hemen satın alabilirsiniz.

Dolgu Macunları ile Düzgün Yüzeyler

Dolgu Macunları ile Düzgün Yüzeyler

Herhangi bir dış etki nedeniyle veya yapısal bozulmalar sonucunda bir yüzeyde meydana gelen çatlak doğal olarak estetik olmayan bir görüntü yaratır. Ayrıca yapısal formun dayanıklılığı da bu çatlaklar neticesinde azalma gösterir. Ahşap, cam, plastik, metal, masif, kontrplak ve polyester gibi malzemelerin yüzeylerinde söz konusu olan çatlakların ortadan kaldırılması için dolgu macunlarından yararlanılabilir. Bir noktada yüzeyi pürüzsüzleştirme ve eğer gerekliyse boya öncesi hazırlık için de bu macunlardan faydalanmak mümkün. Dolgu macununun türü uygulama yapılacak olan alana göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin ahşap dolgu macunu özellikle ahşap malzemelerdeki çatlakların ve boşlukların doldurulması amacıyla üretilen malzemelerdir. Ahşap yüzey üzerindeki çatlakların kapatılarak, pürüzsüz bir yüzey edilmesini sağlayan bu malzeme, ahşaba yapışabilme yönünden gelişmiş performans ortaya koyar. Plastik dolgu macunu ise ahşap yüzeyde kullanılabiliyor olsa da odağında plastik malzemelerdeki çatlakları güçlü bir şekilde doldurmak vardır. Bu nedenle siz dolgu yapacağınız alana göre bir dolgu macunu satın almalısınız.

Dolgu Macunu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dolgu Macunu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dolgu malzemesi seçiminde, daha önce de belirttiğimiz üzere uygulama alanına uygun bir ürün tercih edilmesi önemli bir gerekliliktir. Ürün kategorisi içerisinde çok sayıda farklı yüzey için ideal dolgu ve yapışma özelliği gösteren dolgu macunu seçenekleri yer alıyor. Plastik dolgu macunu bu alternatifler arasında sık sık ihtiyaç duyulan malzemelerden birisidir. Özellikle otomobillerin tampon bölümlerinde kaza nedeniyle meydana gelen çatlakların tamir edilebilmesi için kullanılan plastik dolgu malzemesi yardımıyla siz de tüm plastik yüzeylerde pürüzsüz yüzey elde edebilirsiniz. Bir diğer ürün alternatifi ise dış cephe dolgu macunudur. Dış cephede, beton yüzeyde meydana gelen çatlakları kapatmak istediğinizde kullanabileceğiniz bu malzeme ağırlıklı olarak akrilik emilim odaklı bir üründür. Duvar dolgu macunu spesifik olarak alçı ya da beton yapmanıza gerek kalmadan; daha ekonomik ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde çatlakları kapatabilmenize yardımcı olur. Tercih edilecek olan dolgu macununun miktarı, markası ve hangi alanda kullanılabiliyor olduğuna göre ürünlerin fiyatları da değişmektedir.

Dolgu Macunları Sayesinde Sorunları Kapatın

Dolgu Macunları Sayesinde Sorunları Kapatın

Bir yüzeyde çatlakların, pürüzlerin söz konusu olması, yüzeyden faydalanmak istediğiniz bazı anlarda sizin için engel oluşturabilir. Örneğin boyama yapmak istediğiniz bir yüzeyde çatlağın söz konusu olması, boyadan istifade etmenize bir engel oluşturacaktır. Bu bağlamda yüzey ne olursa olsun, uygun olan dolgu macunundan faydalanmanız önerilir. Zira çelik malzemelerde dahi dolgu yapabilmenize olanak tanıyan ürün alternatifleri ürün kategorisi içerisinde yer alıyor. Çelik dolgu macunu olarak kullanabileceğiniz polyester macun ürünleri arasında gözenek bırakmayan, zımparalanması kolay, yapışma standartları yüksek alternatifler yer alıyor. Düzgün ve deliği olmayan çelik yüzeye ihtiyacınız olduğunda uygulayabileceğiniz macunlar ile çekme ya da çatlama sorunu yaşama olasılığınız da düşük oluyor. Polyester dolgu macunu ile çelik malzemenin yanı sıra alüminyum, galvaniz, plastik ve fiberglas malzemelerde de rahatlıkla dolgu yapabiliyorsunuz. Sonuç olarak ürün kategorisinde yer alan dolgu macunları sayesinde çatlaklara ve deliklere veda ederek; pürüzsüz, güçlü yüzeylere merhaba diyebilirsiniz. Hemen ürün kategorisine göz atarak, uygulama alanınıza uygun bir dolgu macununu hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Boya yapmaya başlamadan önceki hazırlık sürecinde ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere Hazırlık Malzemeleri kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (9)
Admiral (1)
Ags (2)
Akemi (1)
Akfix (5)
Akçalı (2)
Alcon (1)
Alligator (3)
Aqua (1)
Bianca (1)
Bimeks (1)
Brio (2)
Casati (1)
Dayson (2)
Dekor (14)
Devcon (2)
(497)
Dyo (34)
Ece (9)
Ecolor (1)
Eltos (2)
Fawori (17)
FAWORİ (1)
Filli Boya (23)
Floresan (1)
Genç (2)
Haskan (3)
Hemel (2)
İsola (1)
İsonem (2)
Jotun (7)
Kalekim (2)
Kardelen (3)
Loctite (3)
Marshall (27)
Meges (1)
Pass (1)
Pattex (4)
Permolit (4)
Polex (2)
Polisan (15)
Polymex (4)
Samet (7)
Tesa (1)
Vodaseal (2)
Weber (2)
Weicon (1)
Wert (1)
Winkel (3)
Würth (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baz

(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kg

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Parlaklık

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(145)
ve üzeri (188)
ve üzeri (200)
ve üzeri (201)
ve üzeri (210)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL