TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boya Sökücüler

için 160 sonuç bulundu.

Boya Sökücüler

Çeşitli yüzeylerde boya uygulaması yaptıktan sonra veya halihazırda boyanmış bir alana sahip olduğumuzda, söz konusu rengi beğenmiyorsak yeni bir renk uygulaması yapmak isteyebiliriz. Bunun için de en iyi son kat boyama sonucunu sağlamak adına eski boyayı boya sökücü ürünlerle temizleyebiliriz. Boya sökücü fiyatları ve ürün alternatifleri ürün kategorisinde incelenebilir ve hızlı bir şekilde satın alınabilir.

Boya Sökücü ile Yeniliğe Başlangıç

Boya Sökücü ile Yeniliğe Başlangıç

Metal, deri ya da ahşap yüzey üzerinde boya uygulaması söz konusuysa ve geçerli şartların etkisiyle bir bu renkten hoşlanmıyor; yeni bir renk uygulaması yapmak istiyorsak başarılı bir sonuç için öncelikle eski boyayı temizlememiz gerekir. Ya da boyadığımız ancak bu yeni rengini beğenmediğimiz çeşitli eşyalarımızı da istersek kazandıkları yeni renkten kurtarabilmemiz mümkün. Bu noktada kurtarıcı rolü ise ahşap, metal, deri boya sökücü ürünleri üstleniyor. Sprey ya da kutu formda satın alınabilen boya sökücü ürünler, çeşitli yüzeylerde malzemenin yüzeyine zarar vermeden boyayı ayrıştırma görevini üstlenirler. Sonuç olarak siz beğenmediğiniz renkteki boyayı sahip olduğunuz eşyadan kolay bir şekilde temizlerken; eşyanızın yüzeyi de herhangi bir kimyasal hasar görmeden rahatça temizlenebilir. Pek tabii ki bu noktada tüketicilerin dikkatli olmaları gereken mesele, boya temizleme işinin yapılacağı yüzeyin türüne göre bir ürün tercih etmek olacaktır. Metal boya sökücü ile deriler için geliştirilmiş boya sökücü ürünlerin birbirinden farklı olduğunun bu noktada altını çizmek gerek.

Boya Sökücü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boya Sökücü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İfade edildiği üzere herhangi bir nesne üzerindeki boyayı temizlemek istendiğinde kullanılabilen boya sökücüler, ayrıca lokal olarak da kullanıma uygundur. Örneğin ev ortamında boyama yaparken bir sıçrama söz konusu olduğunda ve sıçrayan boya evdeki metal, deri, plastik ya da ahşap bir eşyaya temas ettiğinde yine boya sökücü ürünlerden yararlanarak bu lekeyi giderebilmek mümkün. Ürün kategorisinde sahip oldukları özellikler nedeniyle birbirinden ayrılan çok sayıda boya temizleme ürünü bulunuyor. Bunların bir kısmı sprey ve bir kısmı ise şişe formatında. Şişe formatındaki boya sökücüler arasında ahşap, plastik, metal, deri, alüminyum gibi malzemelerden yapılmış yüzeylerdeki boyayı sökebilen alternatifler bulunuyor. Bu alanda plastik yüzey boya sökücü ürünlerinin farklı bir konuma sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Zira kimyasal içeriğe sahip bu ürünler, plastik yüzeylerde boyayı sökerken hasara, lekelenmeye, erimeye neden olabileceğinden doğru ürünün tercih edilmesi gerekir. Duvar boya sökücü ürünlerinin de benzer şekilde diğer alternatiflerden ayrıldığını ifade etmek gerek.

Boya Sökücü Sorunları Kökünden Sökebilir

Boya Sökücü Sorunları Kökünden Sökebilir

Kullanım kolaylıkları ile tüketicilere sunulan boya sökücülerin, sprey formundaki alternatifleri özellikle metal yüzeylerde sağladıkları faydalarla biliniyorlar. Otomotiv sektöründe, araçların metal bölgelerindeki epoksi, akrilik, yapıştırıcı ve lake gibi unsurların temizlenmesinde kullanılabilen bu sprey formdaki sökücüler ağır boya lekelerini de temizleyebiliyorlar. Sprey boya sökücü zamandan tasarruf sağlayan ve uygulama esnasında basınç yaratılabiliyor olması nedeniyle derinlemesine boya sökmede hız kazandıran bir üründür. Dikey alanlarda boya sökerken tutunma direnci gösteren bu sprey ürünler, lokal olarak lekenin söküleceği alana nüfuz edebilir ve leke sorununu kalıcı olarak çözebilir. Diğer yandan jel boya sökücü ürünleri de bir alternatif olarak tercih edilebilir. Sıklıkla lokal boya temizleme işlerinde kullanılan jel formundaki bu ürünler ile metal yüzeylere uygulama yapabilmek mümkündür. Leke üzerine tek ve kalın bir kat olarak uygulanan jel, kısa süre içerisinde boya katmanına nüfuz eder. Bir fırça ya da tel yardımıyla temizlenen boya, metal yüzeyden böylece ayrıştırılabilir. Boya yapmaya hazırlık sürecinde ihtiyacınız olabilecek tüm malzemelere göz atmak isterseniz Hazırlık Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (2)
Admiral (2)
Akfix (1)
Akçalı (1)
Belton (1)
Best (9)
Beta (2)
Brio (1)
(69)
DUYAR (1)
Dyo (9)
Fawori (1)
Haskan (3)
Hellberg (1)
Kale (1)
Meges (1)
Motip (5)
MXS (1)
Pamukkale (3)
Parrot (1)
Pass (9)
Polisan (9)
Polymex (1)
Rexon (3)
Sgs (1)
Tek Boya (1)
Winkel (1)
Ünlü (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baz

(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kg

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (32)
ve üzeri (36)
ve üzeri (37)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL