TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boya Ekipmanları

için 1,257 sonuç bulundu.

Boya Ekipmanları

Evinizin boyama işlerini kendiniz yapmak istiyor ve tıpkı bir profesyonel gibi boyama sonucunun kalitesini yüksek tutmak istiyorsanız edinmeniz gereken birtakım malzeme olduğunu bilmelisiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak boya malzemeleri neler ve nelere ihtiyacınız var keşfetmek için ürün kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz ürün kategorisinden boya ekipmanları ürünlerini inceleyerek, ihtiyacınız olanları hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Boya Ekipmanları ile Profesyoneller Gibi Çalışın

Boya Ekipmanları ile Profesyoneller Gibi Çalışın

Evinizin tamamını, odanızı ya da yalnızca bir duvarınızı boyamak istiyorsanız ihtiyacınız olan bir miktar boyanın yanında bu işlemi profesyonelce gerçekleştirebilmek için edinmeniz gereken ekipmanlar arasında; rulo fırçalar, düz fırçalar, boya sökücüler, tiner, kestirme fırçası, koruma bandı ve daha birçok ürün yer alıyor. Her biri çalışma ortamında kaliteli ve güvenli sonuçlar almanızı sağlayan bu ürünler olmadan da boyama yapabiliyor olsanız da arzu ettiğiniz sonuca ulaşabilmeniz kolay olmayabilir. Örneğin inceltilmesi ya da farklı renklerle karıştırılması gereken bir boya ile boyama yapacaksanız boya karıştırma ekipmanları edinmenizde fayda var. Zira oldukça yoğun bir kıvamdaki ilk boya, özellikle renklerle karıştırılarak yeni bir renge dönüştürülmek istendiğinde kolayca karışmayabilir. Bu durumda karıştırma ekipmanları büyük ölçüde işinizi kolaylaştıran ürünler olacaklardır. Yalnızca karıştırma için değil herhangi bir kıvam elde etme sonucu için de boya yapma malzemeleri kullanarak işinizi kolaylaştırabilmenin mümkün olduğunu söylememiz gerek. Hemen ilgili ürünleri bulabileceğiniz kategorimize göz atarak, ihtiyaçlarınıza göre gerekli olan malzemeleri hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Boya Ekipmanları, Özellikleri ve Fiyatları

Boya Ekipmanları, Özellikleri ve Fiyatları

 Basitçe bir odayı boyayacağınız düşünülürse, bu ortamda arzu ettiğiniz keskin çizgileri yakalamak, istediğiniz rengi tutturmak, boya uygulamasını kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek ve dahası boya yaparken ortamda hijyeni koruyabilmek için ihtiyacınız olan birçok ekipman olabilir. Boya badana malzemeleri arasında yer alan rulo fırçalar bunlardandır. Temel uygulama ekipmanı olarak tanımlanabilen rulo fırçalar, kol gücünüzü verimli bir şekilde kullanarak tüm duvarlarınızı gönül rahatlığıyla boyayabilmenize yardımcı olurlar. Duvar üzerinde tekerlekli sistemiyle yuvarlanarak boyama yapan bu ekipmanlar, boyayı eşit bir şekilde dağıtabilmek açısından da verim sağlarlar. Diğer bir ekipman olarak ise kestirme fırçası gösterilebilir. Rulo fırça ile gerçekleştirdiğiniz boyama işlemi sonrasında tavan, zemin ve köşe bölgelerde çizgileri keskin bir şekilde elde edebilmek amacıyla badana boya malzemeleri arasında bulabileceğiniz bu fırçalar, profesyonel sonuçlar elde ederken oldukça avantajlı olurlar. Her biri sahip oldukları görevleri ile farklı markalar tarafından piyasaya sürülen boyama malzemeleri fiyatlarıyla da birbirlerinden ayrılıyorlar.

Boya Ekipmanları ile Rahat Boyama

Boya Ekipmanları ile Rahat Boyama

Boya ekipmanları denildiğinde akla yalnızca fırçalar ve boyalarla ilgili ürünler gelmemelidir. Zira bu ekipmanlar arasında boyama esnasında ortaya çıkabilecek çeşitli durumlara yönelik olarak üretilmiş malzemeler de yer alıyor. Bunlardan birisi de maskeleme bandıdır. Maskeleme bandı ile belirli bir alanda boyama yaparken, taşırma yapma ihtimalinizi ortadan kaldırabilir; özellikle kestirme yapılacak olan alanları koruma altına alabilirsiniz. Pratik boya malzemeleri arasında tiner de bulunuyor. Boyama sırasında meydana gelen sıçrama sonucunda zemindeki boya lekelerini temizlemek istediğinizde hijyenik sonuçlar getiren tiner aynı zamanda kullanılmış boya fırçalarını temizlerken de fayda sağlayarak, fırçaların bir sonraki kullanıma uygun olmasını sağlayabilir. Boyama sırasında ihtiyacınız olan düzeltmeler içinse mala ve spatula gibi malzemeleri edinerek, sorunlu yüzeylerde gerekli uygulamaları yapabilirsiniz. Ürün kategorisindeki boya dekorasyon malzemeleri arasında bu ürünlerin yanı sıra daha birçok ekipman alternatifi yer alıyor. Boyama işinizi kolaylaştıracak bu malzemeler arasından ürün kategorisini inceleyerek seçiminizi yapabilir; ihtiyacınıza göre belirlediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Boya yapmaya başlamadan önceki hazırlık sürecinde kullanabileceğiniz tüm malzemelere Hazırlık Malzemeleri kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (16)
Admiral (1)
Akçalı (2)
ARY (2)
As (1)
Atlas (2)
BASF (1)
Beta (1)
Bianca (1)
Brv (2)
Caldini (2)
Crow (1)
Dayson (2)
Dekor (126)
(702)
Dkr (7)
DKR (1)
Dryfix (1)
Duyar (2)
Dyo (17)
Düfa (5)
Eltos (16)
Euromix (1)
Fawori (8)
Filli Boya (20)
FİXA (1)
Füller (2)
Hassan (1)
Inca (1)
İsola (1)
İsonem (12)
Kardelen (11)
Luna (1)
Master (1)
Max-extra (3)
Meges (2)
Mixol (9)
MOBEL (7)
MXS (1)
Pamukkale (34)
Pass (4)
Permolit (15)
Plus (4)
Polex (1)
Polisan (29)
Polymex (1)
Redcolour (1)
Sembol (4)
Sgs (67)
Südor (5)
Tek Boya (2)
Turkqua (4)
Wagner (44)
Wert (3)
Yapaş (1)
Yedsun (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (122)
ve üzeri (131)
ve üzeri (134)
ve üzeri (138)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL