TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bitki Besini & Vitamin

için 1.818 sonuç bulundu.

Bitki Besini & Vitamin

Evlerinizde, bahçelerinizde, arazilerinizde yetiştirdiğiniz meyve ağaçları, çiçekler ve bitkiler gelişim süreçlerini sağlıklı bir şekilde toparlayıp sizleri en güzel çiçekler ve meyveler ile ödüllendirebilmek için besleyici topraklara ihtiyaç duyarlar. Yani, bitkiler ve çiçekler de beslenmelidir. Kategorimizde çiçek ve bitki yetiştirme ile meşgul olan kişilerin aradığı, çiçeklere ve bitkilere sağlıklı, normal gelişim süreçleri sağlayan bitki besini ve bitki vitaminleri yer almaktadır.

En Güzel Çiçekler İçin Çiçek Besini

En Güzel Çiçekler İçin Çiçek Besini

İster saksıda ister bahçe toprağında yetiştiriyor olun, çiçeklerinizin zamanı geldiğinde göz alıcı tomurcuklar vererek açmasını istiyorsanız, onları ektiğiniz toprağın çiçeklerinizin ihtiyaç duyduğu besin maddeleri açısından zengin olması çok önemli. Çiçek ekilen toprak ne kadar besleyici ise, çiçekli bitkiler o kadar serpilir ve büyür. Kimi topraklar vitamin ve mineraller açısından çiçeklere yeterli büyüme kapasitesini sunmaz. Bu durumda, takviye bitki besini ve bitki vitaminleri kullanmanız gerekir ki vakti geldiğinde en güzel çiçekler sizi mest edebilsin. Rengarenk çiçek bahçeleri için çiçek ve bitkilerinizin ihtiyaç duyduğu besin maddelerini sağlayacak olan çiçek besini ve çiçek vitamini ürünlerinden kullanmak önemli.

Bitki Vitaminleri Ne İşe Yarar?

Bitki Vitaminleri Ne İşe Yarar?

Bitkilerin ihtiyaç duyduğu mikro ve makro düzeyde besin öğelerini sağlayan bitki vitaminleri ve bitki besini çeşitleri, zenginleştirilmiş bir bitki toprağı sağlayarak bitkilerinizin daha sağlam kökler geliştirmesinin önünü açar. Aynı zamanda toprağın daha rahat çözülmesini sağlayarak bitki ve çiçek kökleri için gerekli havanın ve suyun dolaşımını rahatlatır. Bu da bitkilerin gelişim sürecini doğrudan olumlu etkiler. Bitki besini ve bitki vitamini kullanımı toprakta çiçekler için yararlı mikroorganizmaların artmasını teşvik ederek bitkiye daha fazla besin sağlar. Eğer tohum olarak ektiğiniz bitki ve çiçekler varsa, tohumları daha kısa sürede çimlendirecek olan gübre ve bitki besini çeşitlerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Bitkilerinizde klorofil üretimini hızlandırarak daha yüksek performanslı bir büyüme ve çiçeklenme sağlayan bitki besini ve bitki vitaminleri sayesinde kısa sürede güçlü çiçek ve bitkilere sahip olursunuz.

Bitki Besini Ve Bitki Vitamini Çeşitleri

Bitki Besini Ve Bitki Vitamini Çeşitleri

Kategorimizde yer alan ve çoğu bitki ve çiçek yetiştiricisi tarafından tercih edilen birçok ürün sayesinde siz de bitkilerinizden istediğiniz verimi hızlıca alabilirsiniz. Organik gübre ve hümik asit adını verdiğimiz ürünler bitkileriniz için gerekli besini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onları olumsuz çevre koşullarına karşı da dayanıklı hale getirir. Sıvı bitki besini ve sıvı gübre kullanımı da sıklıkla tercih edilen bitki gelişimini düzenleyici yöntemlerdir. Ancak bu gübreler azot bakımından yoğun oldukları için sulandırmadan kullanmanız bitkilerinize yarardan çok zarar verir. Orkide yetiştirenler için çiçek coşturan orkide besini, sıvı deniz yosunu, hastalıklarla mücadele için bordo bulamacı gibi ürünlerimizi 3M, Bahçeci ve Bayer gibi markaların garantisiyle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (20)
Action (1)
Agroma (6)
Agromak (1)
Agromin (2)
As (1)
Bahçem (16)
Best (1)
BRTR (7)
Cactus (2)
Cata (1)
Compo (7)
Contacall (1)
(1167)
Doğal (1)
Dr.OK (4)
Du Pont (2)
EastRoot (51)
Ekosol (1)
Episome (12)
Fidanova (7)
Flora (1)
Galaxy (1)
Genta (88)
Green (57)
Hektaş (1)
İsonem (1)
Ital (4)
İTHAL (66)
İzAgri (6)
JUPİTER (2)
Laris (2)
Lavtas (1)
Lorex (14)
Mab (1)
Nema (2)
Optima (4)
PRO (5)
Prysmian (1)
Rem (1)
Riverm (1)
Solitera (1)
Ulusoy (1)
UNİT (4)
Vilmorin (56)
Volkan (3)
Yapı (1)
Yaprak (18)
Çamlı (1)
ÖZTÜRK (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Gönderime Göre Çiçek

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(290)
ve üzeri (426)
ve üzeri (457)
ve üzeri (461)
ve üzeri (473)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL