Oyun Konsolları

Siz de oyun tutkunları arasında yer alıyorsanız evinize oyun konsolu almanızın vakti gelmiş demektir. Oyun konsolu çeşitlerinin birçok farklı modeli bulunmaktadır. Her biri de evinizde geçirdiğiniz vakti en iyi şekilde değerlendirmeniz için geliştirilmiştir. Oyun konsolu çeşitleri arasında: Sony Playstation 4, Microsoft Xbox 360, PSP/Vita, Sony Playstation 3, Atari, Nintendo DS, Lite, 3DS, Microsoft Xbox One, Nintendo Wii yer almaktadır. Oyun oynama keyfinizi her an yanınızda bulundurmak için kendinize PSP Vita alabilirsiniz. PSP Vita'nın taşınabilir boyutu size kolay taşıma imkanı sağlayacak ve gittiğiniz her yerde mobil olarak bu oyun konsolunu kullanabileceksiniz. Üstelik Vita'dan internete girebilecek, Skype bağlantısı ile sevdiklerinizle görüntülü görüşmeler yapabileceksiniz. Eviniz için yeni bir tane oyun konsolu arıyorsanız, kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Oyun konsolu fiyatları markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Eviniz için oyun konsolu çeşitlerinden Nintendo Wii alabilir ve birçok spor dalından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bunlar arasında: beyzbol, bowling, boks, golf ve tenis yer alıyor. Üstelik bunların 4 oyuncu kapasitesi bulunduğu için dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte bu eğlenceli aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Wii ile artık siz sporun ayağına değil, spor sizin ayağınıza gelecek. Wii kumandası en önemli parçası arasında yer almaktadır. Harekete duyarlı sensörleri ile kişiye bambaşka deneyimler sunmaktadır. Wii ile internete bağlandığınızda birçok kanalı kullanabileceksiniz. Bunlar arsında alışveriş kanalı ve Mii yarışma kanalı gibi kanallar bulunmaktadır. Üstelik Wii'nin içinde kurulu olarak: Disk kanalı, Mii kanalı, fotoğraf kanalı, alışveriş kanalı, haber kanalı, hava durumu kanalı gelmektedir. Böylece oyun konsolunu aldığınız an kullanmaya ve eğlenceli vakit geçirmeye başlayacaksınız. En uygun Wii fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Xbox, içinde barındırdığı birçok uygulama ve oyun ile birlikte size harika bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Xbox One, şimdiye kadar üretilen oyun konsollarının en mükemmelidir ve size maksimum oyun oynama imkanı sunar. Yeni Xbox One, hız ve güç ile birleştirilmiştir. Hatta Microsoft ilk defa bir oyun için işletim sistemi yaratmıştır. Microsoft Xbox One sayesinde hiçbir performans kaybı yaşanmadan bir sürü uygulamayı çalıştırabilecek ve evinizde geçirdiğiniz vakti değerli kılabileceksiniz. Hayat gibi gerçekçi görüntü imkanı sunan Xbox One, Daha iyi bir hassasiyet ve el kongoru için kontrol çubukları, D-pad'i ve dış hatları modernize edilmiştir. Xbox fiyatları, çeşitliliklerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Oyun Konsolları

için 1,386 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Atari (35)
Axcess (8)
Microsoft (147)
Nintendo (97)
Sony (1056)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sabit Disk Kapasitesi

(617)
(518)
(142)
(94)
Başka bir kelime deneyin

Bölge Kodu

(1063)
(289)
(19)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(802)
(417)
(101)
(49)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(341)
ve üzeri (457)
ve üzeri (474)
ve üzeri (480)
ve üzeri (485)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL