Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

İkinci El-Yenilenmiş Oyun & Konsol

için 3,513 sonuç bulundu.

İkinci El-Yenilenmiş Oyun & Konsol

Her yıl konsol oyunlarını oynayanların sayısı gitgide artıyor. Artan kullanıcı sayııs ile birlikte birçok konsol ve ona bağlı olarak geliştirilen oyun modelleri sizlerin beğenisine sunuluyor. İkinci el oyun konsolu çeşitleri, farklı özelliklerde bulunan ürünlerin daha uygun fiyat yapısı ile sizlere ulaştırılması ile kıymetli hale geliyor. Sağlam yapıda bulunan 2. el oyun konsolu modelleri, her kullanıcının aradığı konsol özelliklerini geniş ürün çeşitliliğinde barındırabilmesi ile öne çıkıyor.

İkinci El Yenilenmiş Oyun ve Konsol Çeşitleri Her Yaştan Kullanıcının İlgisini Çekiyor

İkinci El Yenilenmiş Oyun ve Konsol Çeşitleri Her Yaştan Kullanıcının İlgisini Çekiyor

Yüksek hızlı ve çok çekirdekli yapılardan oluşabilen ikinci el konsol modelleri, kablolu ya da kablosuz çalıştırılabilmeye, farklı grafik ve ekran kartlarına sahip olan özellikleri barındırabilmeleri ile ön plana çıkıyor. Yüksek hafızalara da sahip olabilen İkinci el oyun konsolları, hızlı işlemciler ile asla donma yaşamamanızı ve oyunları sorunsuz çalıştırabilmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı şekillerde çalıştırabildiği ve kendisine uygun şekilde üretilmiş olan futbol, dövüş, yarış, simülasyon, hız ve parkur oyunları ile son derece keyifli zamanlar yaratan yenilenmiş ikinci el konsollar, birçok farklı oyunla her kullanıcının istediği stillerde oyun keyfi sunuyor. Her yaştan kullanıcıların ilgisine mazhar olan ikinci el yenilenmiş oyun ve konsol çeşitleri, direksiyon seti, gamepad ve joystick olmak üzere çeşitli konsol aksesuarları ve eklentileriyle de memnuniyet sağlıyor. İkinci el konsol ve oyunlar, kullanıcılarına günün yorgunluğunu oyun ile atmayı sağladığı için, sosyal yaşamı düzenleyen ve kullanıcılarının daha keyifli günler yaşamasını sağlayan eğlence ürünleri olarak da görülebiliyor. En uygun şartlarda sizlerin beğenisine sunulan ikinci el yenilenmiş oyun ve konsol çeşitleri, renkli tasarım yapıları ile birçok kullanıcısına eğlence ve keyif sunacağını vadeden biçimlerde sergileniyor. Video Oyun & Konsol kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

İkinci El Yenilenmiş Oyun ve Konsol Modelleri Farklı Özellikleriyle Yüksek Performans Vadediyor

İkinci El Yenilenmiş Oyun ve Konsol Modelleri Farklı Özellikleriyle Yüksek Performans Vadediyor

Zevkli ve eğlenceli oyunlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamamanızı sağlayan ikinci el yenilenmiş oyun ve konsollar, kullanıcılarının memnuniyetini fazlası ile sağlayan yapılarını en uygun fiyat yapısında satılmaları ile daha da pekiştiriyor. 2. el oyun ve konsolları, kullanıcılar çeşitli sınıflandırmalara göre ayırıp, satın alma tercihinde bulunuyor. RAM bellek, grafik kartları ve soğutma sistemlerinin verimliliğini en ince yarıntısına kadar detaylandıran kullanıcılar, oyun sırasında yaşanabilecek olası donmaların ve kesintilerin yaşanma riskini en aşağı seviyeye çekmeye çalışıyor. Siyah, beyaz ve gri renklerde satılabilen modellere sahip oalbilen ikinci el yenilenmiş oyun konsolları, farklı tasarım yapıları ve ana kasaları ile birçok kullanıcının göz zevkine de hitap ediyor. Çalıştırabilmek ve istenilen oyunları keyifle oynayabilmenizi sağlayabilmek için çeşitli teknolojik görüntü ünitelerine ve televizyonlara ihtiyaç duyulmasını sağlayan oyun konsolları, kolaylıkla bağlanabilen teknolojik altyapılar ile uyumlu yapılar gösteriyor. İkinci el oyun konsolu fiyatları, makul denebilecek uygunluklarla sizlerin karşısına çıkıyor. Farklı konsollara uyum gösterebilecek uygunluklarda sunulan oyunları fiyatı ise en ucuz denilebilecek şekillerde kullanıcılarına sunuluyor.

İkinci El Yenilenmiş Oyun ve Konsollar Kullanıcı Memnuniyeti Sağlıyor

İkinci El Yenilenmiş Oyun ve Konsollar Kullanıcı Memnuniyeti Sağlıyor

Güçlü bağlantı kabloları ile sizlerin kesinti yaşamadan oyunlara devam etmenizi sağlayan 2. el oyun konsolları, internete bağlanabilme özellikleri ile birçok kullanıcının online olarak çeşitli oyunları deneyimlemesini mümkün kılabilmeleri ile dikkat çekiyor. Kablosuz bağlantı yapıları ile çeşitli kolların herhangi bir kabloya gerek duymadan çalışmasını sağlayan konsol kolları, birçok farklı tuş takımına ev sahipliği yapabilmeleri ile öne çıkıyor. Tuşlu ya da joystick özelliklere sahip olabilen ikinci el yenilenmiş konsol modelleri kolları, farklı renk alternatifleriyle de kullanıcılarının ilgi odağı oluyor. Kendisine uyumlu olabilen birçok oyunu çalıştırabilen yenilenmiş 2. el oyun konsolu fiyatları, gayet cazip ve son derece makul seçeneklerle karşınıza çıkıyor. 8 çekirdekli işlemci yapısına sahip olabilen ikinci el oyun konsolları, daha yüksek performanslar isteyen kullanıcılara iyi verimlilikler ile sunuluyor. Farklı modellerin serileri şeklinde kullanıcılarına ekstra özel yapılarda da sunulabilen oyun konsolları, araba yarışı ve futbol gibi en klasik oyunlardan en sıradışı fantastik oyunlara kadar geniş alternatifler ile sunuluyor. Oyun dünyasının en ileri teknolojileri arasında bulunan oyun konsolları ve beraberindeki oyun çeşitleri arasından dilediğiniz modeli satın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1C Company (29)
2K (2)
Activision (238)
Alawar (1)
Atari (113)
Axcess (7)
Bethesda (9)
Capcom (16)
Crytek (2)
D3 (1)
Disney (21)
(871)
Dobe (1)
EA Sports (1)
Ea Sports (1)
Eidos (2)
Focus (4)
Insomniac (1)
Konami (40)
LucasArts (7)
Microsoft (108)
Midway (2)
Nintendo (150)
Oivo (2)
Rebellion (1)
Rockstars (12)
Rovio (1)
Sega (22)
Sony (1528)
Take 2 (3)
Techland (3)
Thq (31)
Ubisoft (67)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(390)
ve üzeri (535)
ve üzeri (570)
ve üzeri (588)
ve üzeri (606)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL