Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

2.El Aksesuar

için 168 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

İkinci El Konsol Aksesuar

Kullanımı son derece kolay olan ürünleri içeren ikinci el konsol aksesuar modelleri, farklı özelliklere sahip gereçlere bir arada ulaşmanızı sağlar. Böylece konsol oyunlarını son derece keyifli bir şekilde deneyimlemeniz için gerekli olan ürünlere erişebilirsiniz. Çok yönlü kullanım deneyimine erişmeyi mümkün hale getiren konsol aksesuarları, farklı türlerdeki oyunları zevkle oynamanız için tasarlanmıştır. İkinci el konsol aksesuar fiyatları, farklı seçenekleriyle erişebileceğiniz hem kullanışlı hem de hesaplı ürünler arasında gösterilir. PlayStation 2, PlayStation 3 ve PlayStation 4 gibi konsollarla uyumlu olan ürünlerin yanı sıra Xbox 360 ile uyumlu şekilde çalışan aksesuarlar da bulunur. Bu aksesuarlar arasında yer alan oyun kolu modelleri, farklı konsollara özel olarak tasarlanan birçok ürünü içerir. Bu aksesuarlardan biri olan Sony PlayStation teşhir joystick modelleri, oyunları keyifli bir şekilde deneyimlemeniz için geliştirilmiştir. Ergonomik özellikleri ile öne çıkan joystick çeşitleri, kavrama kolaylığı yaratan tasarımlarıyla öne çıkar. Öte yandan joystick modellerinde kullanılan tuşlar, uzun ömürlü bir deneyim için de elverişlidir. Böylece tuşların bozulması ya da hassaslaşıp sorun yaratması gibi sorunlarla karşılaşmadan keyifli bir şekilde kullanım gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Titreşim özelliği bulunan oyun kolları, araba yarışlarında ya da futbol oyunlarında oldukça heyecan verici bir deneyime ulaşmanız için üretilmiştir. Titreşim özelliğini oyunların menülerinden kapatabilir ya da aktif hale getirebilirsiniz. İkinci el konsol aksesuar seçenekleri arasında bulunan oyun kolları, son derece hafif olan yapılarıyla da kullanıcılarını memnun eder. Bu ürünlerin elleri yormayan tasarımı, parmaklarınızı son derece rahat bir şekilde kullanmanıza imkân tanır. Aynı zamanda terleme sorununa karşı da dayanıklı şekilde üretilen ikinci el konsol aksesuar modelleri, elleriniz terlese dahi kaliteli bir şekilde kullanımda bulunmaya deva etmenizi sağlar. Kablolu ve kablosuz olarak tasarlanan konsol aksesuar seti çeşitleri, ihtiyaçlarınıza ve ürününüze en uygun aksesuarlara seçmenize imkân tanır. Şarj edilebilir oyun kolları, kısa bir sürede bataryalarını doldurmanız için uygundur. Hem kolları şarj edip hem de oyun oynamaya devam etmek için ikinci el konsol aksesuar modelleri arasındaki ürünlerden yararlanabilirsiniz. Düşme ve çarpma gibi olumsuz durumların yaratabileceği sorunlara karşı dayanıklı malzemelerle üretilen gamepad modelleri, oldukça kaliteli bir kullanıma erişmenizi sağlar. Eğlenceli vakit geçirmenize katkı sağlayan aksesuarlar yanı sıra bu ekipmanları kullanabileceğiniz ürünlere ikinci el, yenilenmiş oyun ve konsol sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Özelliklere Sahip İkinci El Konsol Aksesuarları

Kullanıcı Dostu Özelliklere Sahip İkinci El Konsol Aksesuarları

İşaretlerle ve yazılarla tasarımları tamamlanan ikinci el konsol aksesuar modelleri arasındaki oyun kolları, hangi tuşun nasıl bir işlevi olduğunu öğrenmenizi kolaylaştırır. Kolayca sökülebilir vidalara sahip olan oyun kolları, tamir işlemleri konusunda kullanıcılarına zaman kazandırmayı başarır. Aynı zamanda tuşlarının renkleri ve yazıları silinme sorununa karşı dayanıklı olduğu için ikinci el konsol aksesuar modelleri arasındaki kolları keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. USB girişi aracılığıyla konsollarla olan bağlantıları kurulabilen kollar, yüksek tepki hızına sahiptir. Böylece konsolunuzda oynayacağınız oyunlarda rakiplerinizi alt etmeniz kolaylaşır. Konsol aksesuar takımları aracılığıyla birden fazla gamepad modeline bir arada sahip olabilirsiniz. Joystick ve gamepad modelleri arasında yer alan ikinci el konsol aksesuar modelleri, farklı oyunları deneyimlemeyi kolaylaştırır. Oyun çubuğu olarak kullanılabilen joystick çeşitleri aracılığıyla oyunlarda araçları kolayca kontrol edebilirsiniz. Gerçekçi bir deneyim yaşamayı sağlayan joystick modelleri, uçak ve gemi gibi taşıtları yöneterek eğlenceli anlar yaşamanıza yardımcı olur. Öte yandan çok geniş bir kullanıma alanına sahip aksesuarlara erişmek için de ikinci el konsol aksesuar ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler arasında bulunan gamepad modelleri, spor oyunlarını ya da savaş oyunlarını rahatlıkla oynamanız için dizayn edilmiştir. Aynı anda birçok tuşa ulaşmaya imkân tanıyan ikinci el konsol aksesuar çeşitleri aracılığıyla son derece hızlı bir kullanım deneyimine erişebilirsiniz. Menü tuşuna ve ayarlar penceresine tek hamlede erişmeyi mümkün hale getiren ikinci el konsol aksesuar modelleri, oyun oynarken zaman kazanmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Sony PSP teşhir pil çeşitleri de ikinci el konsol aksesuar modelleri arasında dikkat çeker. Konsolunuzu uzun süreli şekilde kullanmak için yararlanabileceğiniz piller sayesinde saatler boyunca oyun oynayabilirsiniz. Teşhir pil çeşitleri, PSP modellerini yolculuklarınızda kesintisiz olarak kullanmanız için son derece elverişlidir. Isınma sorununa karşı da dayanıklı olan teşhir pil modelleri, PSP çeşitlerine özel olarak geliştirilen birçok alternatifi içerir. PS4 kol teşhir modelleri de tercih edebileceğiniz kullanışlı ürünler arasında yer alır. PS3 joystick teşhir ürünleri de ikinci el konsol aksesuar modelleri arasında bulunan ürünlerdendir. Bu teşhir joystick seçenekleriyle eğlenceli oyun deneyimi yaşanabilir.

Oyun Deneyimini Geliştiren İkinci El Konsol Aksesuarları

Oyun Deneyimini Geliştiren İkinci El Konsol Aksesuarları

Daha keyifli bir oyun deneyimi elde etmek için yararlanabileceğiniz ikinci el konsol aksesuar çeşitleri, birçok işlevi etkin şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Bu ürünler arasından erişebileceğiniz PlayStation teşhir aksesuar modelleri, PS4 ve PS5 gibi konsollarla uyumlu olan VR gözlüklerini içerir. Sanal gerçeklik deneyimini derinlemesine yaşamayı sağlayan gözlükler, estetik tasarımları ve işlevsel yapıları ile beğeni toplar. OLED ekran teknolojisi ile görüntüleri kullanıcılarına ulaştıran VR gözlük modelleri, gerçekçilik seviyesini arttırarak kullanıcılarını memnun eder. 360 derece görüş desteği sunan sanal gerçeklik gözlükleri, farklı oyunları son derece heyecan verici şekilde deneyimlemeyi sağlar. Aynı zamanda video izlerken de kullanabileceğiniz VR gözlük modelleri, farklı yönlere dönseniz dahi seyir konforunuzu koruyarak deneyiminizi geliştirmeyi başarır. İkinci el konsol aksesuar modelleri arasında VR gözlük çeşitlerinin yanı sıra taşıma işlemleri için elverişli özellikler taşıyan ürünler de bulunur. Bu ürünlerden olan PlayStation çanta kılıf çeşitleri, konsolunuzu güvenli bir şekilde yanınızda bulundurarak seyahat edebilmeniz için tasarlanmıştır. Böylece yolculuklarınızda PlayStation çantalarından yararlanarak konsolunuzu dış etkilere karşı koruyabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerle üretilen çantaların yanı sıra kılıf modelleri de son derece sağlam kumaşlarla imal edilir. Böylece sarsıntılara ve darbelere karşı koruma yaratan ikinci el konsol aksesuar modelleri arasındaki ürünlerden faydalanabilirsiniz. Fermuar detayı ile dikkat çeken ikinci el konsol aksesuar arasında da çanta ve kılıf çeşitleri bulunur. Bu ürünler sayesinde konsolunuzu yerleştirdikten sonra tam koruma elde edebilirsiniz. Kısa bir sürede açıp kapatabileceğiniz fermuar bölümü ile dikkat çeken aksesuarlar, konsolunuzun tozlanmasını ve ıslanmasını önlemeye de yardımcı olur. Farklı boyutlara sahip PlayStation, PSP ve Xbox 360 gibi ürünlerle uyumlu olarak tasarlanan ikinci el konsol aksesuar modelleri sayesinde konfor kazanabilirsiniz. Ürününüzü saniyeler içerisinde korunaklı çantaların içine yerleştirip taşımaya başlayabilirsiniz. Koruyucu ped detayı ile dikkat çeken çantalar, baskıya ve sert darbelere karşı önlem oluşturur. Kılıf modelleri arasında bulunan ürünler de son derece pratik özelliklerle donatılmıştır. Çizilme sorununu önleyen malzemelerle üretilen kılıflara ikinci el konsol aksesuar modelleri arasından kolayca ulaşabilirsiniz. Sony PSP teşhir batarya çeşitlerini de çanta ve kılıf gibi ürünlerle beraber taşıyabilirsiniz. Bataryaların uzun süreli enerji desteği sağlaması, gün boyunca PSP modellerinin özelliklerini etkin şekilde kullanmaya devam etmeniz için idealdir. Kısa bir sürede batarya değişimi yapmaya imkân tanıyan PSP çeşitleri, ikinci el konsol aksesuar çeşitleri ile beraber keyifli bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Zengin Seçenekleri İçeren İkinci El Konsol Aksesuar Çeşitleri

Zengin Seçenekleri İçeren İkinci El Konsol Aksesuar Çeşitleri

Kullanım kolaylığı yaratan ikinci el konsol aksesuar modelleri, zengin seçenekleri içerdiği için hayatınıza konfor katmanız kolaylaşır. Pratik yapılarıyla kullanıcılarını memnun eden ikinci el konsol aksesuar çeşitleri arasında bulunan PS2 pin soket teşhir ürünleri, konsolunuzun kurulumunu kısa bir sürede gerçekleştirmeniz için üretilmiştir. Bağlantı noktalarına kolayca uyum gösteren pin soketler, saniyeler içerisinde konsolunuzu kullanmaya başlamanıza imkân tanır. PSP modelleri ile uyumlu olan teşhir ikinci el oyun konsol aksesuarları da kullanıcı dostu ürünler arasında önemli bir yere sahiptir. Hafıza kartı çeşitlerine ikinci el konsol aksesuar seçenekleri arasından erişerek son derece kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Kısa bir sürede PSP modellerinin hafıza yuvasına yerleştirebileceğiniz bu kartlar, ek depolama alanı elde etmenizi sağlar. Böylece çok daha fazla oyuna ve dosyaya PSP içerisinde yer vererek konfor kazanabilirsiniz. İçeriğinde dahili olarak çeşitli oyunlara yer verilen hafıza kartlarının yanı sıra hafıza alanı tamamen boş olan hafıza kartları da bulunur. Kullanım konforu sağlayan aksesuarlar arasından Sony PSP şarj aleti teşhir ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Kısa bir sürede PSP modellerini şarj etmeyi mümkün hale getiren ikinci el konsol aksesuar çeşitleri, batarya dolumunu güvenli bir şekilde sağlar. Böylece heyecan verici oyunlara ara vermeden teknolojinin sağladığı avantajları deneyimlemeye devam edebilirsiniz. Isınma sorununa yol açmadan şarj edilebilen bataryalar ve ısınmaya karşı dayanıklı olan şarj aletleri, ikinci el konsol aksesuar çeşitlerin arasında seçebileceğiniz ürünlerdendir. Farklı modellere özel olarak geliştirilen batarya ve şarj aleti çeşitlerini dikkatli bir şekilde inceleyerek sizin için en uygun modelleri seçebilirsiniz. PS 2, PS3 gibi farklı konsollarla uyumlu olarak kullanılmaya uygun aksesuarlar da bulunur. Bu ürünler ikinci el konsol aksesuar çeşitleri içerisinde birçok seçenekle beraber yer alır. Component kablo aracılığıyla da konsol ürünlerinden etkin şekilde yararlanabilirsiniz. Video aktarımını kolaylaştıran ve net görüntüler elde etmeyi sağlayan component kablolar, farklı konsol modellerine özel olarak üretilmiş aksesuarları içerir. Play Station modellerini televizyonunuza güvenli bir şekilde bağlayıp heyecan verici oyunların tadını çıkarmak için component kablolardan yararlanabilirsiniz. İkinci el konsol aksesuar seçenekleriyle cihazlarınızı daha detaylı hale getirebilirsiniz.

Gelişmiş Özelliklere Sahip İkinci El Konsol Aksesuarları

Gelişmiş Özelliklere Sahip İkinci El Konsol Aksesuarları

PS 4 ve PS 5 gibi oyun konsollarını konforlu bir şekilde kullanmak için yararlanabileceğiniz birçok aksesuar bulunur. İkinci el konsol aksesuar alternatifleri arasında yer alan bu ürünler, konfor elde etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Ergonomik tuşlara ve gövde özelliğine sahip olan konsol kumandaları, farklı fonksiyonları rahatça kullanabilmeniz için geliştirilmiştir. Anında sinyal iletimi sağlayan kumandalar, ikinci el konsol aksesuar çeşitleri arasında önemli bir yere sahiptir. Bilgilendirici yazıları ve işaretleri içeren tasarımları ile dikkat çeken PS 4 ve PS 5 kumandaları, konsolunuzun farklı özelliklerini rahatça kullanmanız için tasarlanmıştır. Filmleri ve videoları konsol üzerinden açıp yönetmek ya da çeşitli video tabanlı platformlarda hızlı bir şekilde zaman geçirmek adına kumandaların pratik tuşlarından yararlanabilirsiniz. Ses kontrolüne de imkân tanıyan bu kumandalara ikinci el konsol aksesuar çeşitleri aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Oynatma ve duraklatma işlemlerini tek hamlede gerçekleştirmeye olanak sağlayan kumandalar yardımıyla fonksiyonel bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Menü özelliklerini rahatça kullanmaya yardımcı olan ikinci el konsol aksesuar modelleri arasında bulunan kumandalar, oldukça kullanışlı ürünlerden biridir. Hem hafif hem de az alan kaplayan tasarımları ile dikkat çeken kumandalar, verimli bir şekilde konsolunuzu kullanmanız için idealdir. Kullanabileceğiniz ikinci el konsol aksesuar ürünleri, birçok avantajı beraberinde getiren ürünleri içerir. Bu ürünlerden biri olan PSP silikon koruma kılıfı çeşitleri, PSP kullanırken oluşabilecek kazaların çeşitli sorunlara yol açmasını engeller. PSP modellerinin çizilmesini ve hasar almasını engellemek için de ikinci el konsol aksesuar çeşitleri arasında bulunan koruma kılıflarından yararlanabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip ikinci el konsol aksesuar modellerinin bulunması, PSP modelinize uygun olan ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Hem hafif hem de esnek olan silikon kılıflar, PSP modellerinin kalıplarına uyumlu şekilde dizayn edilmiştir. PSP çeşitleri ile uyumlu olan şarj ve data kablosu modelleri de son derece kullanışlıdır. Uzun kablolar, bağlantı oluşturduktan sonra geniş bir hareket alanı elde etmeyi sağlar. İçeriklerinde kulaklıklara yer verilen PSP ve ikinci el PlayStation aksesuar setleri de vardır. Böylece oyunları, filmleri ve şarkıları son derece kaliteli seslerle beraber deneyimleyebilirsiniz. Ergonomik olan kulaklıklar, küçük boyutlara ve işlevsel özelliklere sahiptir. Kulaklıkların geniş bir ses aralığı sağlaması, ses düzeyini kolayca kontrol etmeniz için idealdir.

Güvenli ve Kullanışlı İkinci El Konsol Aksesuarları

Güvenli ve Kullanışlı İkinci El Konsol Aksesuarları

Konsol modellerini korumaya yardımcı olan aksesuarlar aracılığıyla güvenli ve kullanışlı bir deneyim yaşamanız sağlanır. Bu aksesuarlardan olan PSP taşıma çantası çeşitleri, fileli bölme detayı ile son derece güvenli bir koruma sağlar. PSP oyun konsolunuzun daha şık bir görünüm kazanması için de ikinci el konsol aksesuar seçenekleri arasında bulunan taşıma çantalarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda fermuar özelliği ile de dikkat çeken bu aksesuarlar, kullanmadığınız zamanlarda PSP oyun konsolunuzu dış etkilerden koruyarak muhafaza etmeniz için üretilmiştir. İç kısmında ekstra bölmelere ve ceplere yer verilen taşıma çantaları, oyun kalemlerini ve oyun aksesuarlarını rahatça yanınızda bulundurabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. PSP modelleri için üretilen koruyucu kapak çeşitleri de son derece güvenli bir deneyime ulaşmanız için geliştirilmiştir. Koruyucu kapakların çizilme, kırılma ve solma gibi sorunlara karşı çözüm üretmesi PSP oyun konsolunuzu şık şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlar. PlayStation modelleri ile uyumlu olarak kullanabileceğiniz ürünler de vardır. İkinci el konsol aksesuar cihazları arasından erişebileceğiniz bu ürünler, oyun oynarken video kaydı yapmayı mümkün hale getiren kamera modellerini de içerir. Böylece eğlence dolu anları kayıt altına alıp sosyal medyaya yüklemek için yüksek çözünürlüklü kameraların özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Tek lensli modellerin yanı sıra çift lensli ürünlerin de bulunması, elde etmek istediğiniz çözünürlük kalitesine uygun seçimler yapmanızı mümkün hale getirir. Aynı zamanda geniş açılı çekim yapmaya da imkân tanıyan PlayStation kamerası modelleri, estetik kareler elde etmeniz için elverişlidir. Resim içinde resim kullanma özelliği bulunan modeller, oyun videoları yayınlarken kendi görüntünüzü yansıtan bir pencereye oyunun içinde yer vermenize imkân tanır. Böylece oyunların tüm anlarını ve bu anlarda verdiğiniz tepkileri başarılı bir şekilde yansıtan kameralarla çekim yapabilirsiniz. Ayarlanabilir stant kısmı da bulunan PlayStation kameraları, videoların açısını dilediğiniz şekilde değiştirmenize imkân tanır. PSP modelleri için tasarlanan stant çeşitleri de ikinci el konsol aksesuar modelleri içinde bulunur. PSP kullanırken ürünün kaymasını ya da düşmesini engellemek için bu ürünlerden yararlanarak denge oluşturabilirsiniz. İkinci el konsol aksesuar çeşitlerinden biri olan stant modelleri, hem hafif hem de açısı değiştirilebilir ürünleri içerdiği için kullanıcı dostudur. İşlevsel özellikleri bulunan ikinci el konsol aksesuar çeşitlerini inceleyip beğendiğinizi sepete ekleyebilir ve oyunlarda eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.