Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Traktör Kabin İçi Aksesuarları

için 85 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Traktör Kabin İçi Aksesuarları

Birçok alanda hizmet sağlayan traktörlerin kullanımı aslında oldukça eskilere dayanmaktadır. Genellikle kırsal alanlarda ve tarımsal amaç için kullanılan bu araçların, günümüzde de kullanımı oldukça yaygındır. Hala çoğu işlevi aynı olsa da, elbette ki gelişen teknoloji traktörlere de olumlu bir etki ediyor. Eskiye nazaran daha kullanışlı şekillerde oluşturulan bu araçlar, artık daha kaliteli malzemelerden yapılmakta. Sisteminin geliştiği kadar, iç tasarımının da geliştiği söylenebilir. Kabin alanı bulunması sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanılıyor. Traktörleri kullanan kişiler bu kabinleri ise diledikleri gibi tasarlayıp şekillendiriyor. Tamamen kişisel zevklerin ve rahatlığın ön planda olduğu traktör kabin içi aksesuarları birçok seçenek sunuyor. Traktörü kendisi eski tarihe dayansa da, gelişen teknolojiyi takip eden bu aksesuarlar, kullanan kişiye büyük bir rahatlık sağlıyor. Kapı ve cam kolları, aynalar, direksiyon ve daha birçok noktada, daha modern dokunuşlar hissediliyor. Özellikle büyük ilgi gören koltuklar, farlı modeller ve özellikler ile alıcıları bekliyor. Nispeten daha yavaş bir hıza ayarlanmış olan bu araçlar için, konfor çok önemli. Bu yüzden kabin içi tasarımlar ve dokunuşlar ne kadar kaliteli ve zevkli olursa, kullanıcı da o kadar rahat hissediyor. Yeni nesil teknolojiler ile kir tutmayan ve kaydırmayan paspaslar, uzun süren yolculuklarda bile ağrı hissettirmeyen sırt ve bel destekli minderler ve rahat bir oturma imkânı sunan koltuklar, bu traktör ve aksesuarları arasında oldukça fazla ilgi görüyor.

 Traktör Koltuğu Model ve Özellikleri

Traktör Koltuğu Model ve Özellikleri

Traktör kabin içi aksesuarları çeşitleri arasında en çok ilgi gören ürünlerden biridir. Uzun süren işler olduğu zaman sürücünün ilk ihtiyacı rahatlık oluyor. Özellikle traktörü kullanan kişi, vücut ağrıları yaşıyor ise bu durum daha da önemli bir hal alıyor. Bu nedenle, sürücüler aksesuarlarda daha ince detaylara geçmeden önce, traktör koltuğu konusuna öncelik veriyor. Birçok farklı seçenek bulunsa da, en çok dikkat çeken modellerden bazıları, kızaklı ve amortisörlü modellerdir. Kızaklı modellerde çoğunlukla ileri ve geri hareket sistemi bulunmaktadır. Amortisörlü modellerde, süspansiyon sistemi sayesinde, herhangi bir tümsekten geçildiğinde veya engebeli arazilerde araç kullanıldığında, sürücü bu darbeleri hissetmez. Aynı zamanda bu mekanizmadaki yaylar, rahat bir yolculuk geçirilmesini sağlar. Birçok koltuk modeli 60 kg ile 120 kg arasında ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Yine bel ve sırt rahatlığı ön planda tutularak hazırlanmış olan, çoğu modelde bulunan yüksek sırt kısmına sahip koltuk modelleri mevcuttur. Yüksek sırt kısmına sahip olan modellerin yanı sıra, geniş sırt yaslama kapasitesi olan modeller de vardır. Hem sırt yaslama kısmı hem de oturma kısmı, birçok farklı malzemeden yapılmakla birlikte, kişiyi rahatsız etmemesi açısından yumuşak bir dokunuş bulundurur. Genellikle PVC kumaş veya lux kumaş tercih edilir. Hem kol dayama aparatları olan modeller üretildiği gibi, hem de kolsuz modeller üretilmektedir. Traktör koltuğu fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine, rengine, kullanılan mekanizmaya ve kol kısmının olup olmamasına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 Traktör Kabin İçi Tasarımında Amaç Rahatlık

Traktör Kabin İçi Tasarımında Amaç Rahatlık

Kapalı bir tasarımı olması sayesinde her mevsim rahatça kullanılabilen traktör kabinleri, bu rahatlığına ek olarak kişisel zevkler ve tercihler ile de dizayn ediliyor. Örneğin, traktör kabin içi döşeme modelleri çok fazla seçenek sunuyor. Özellikle tavan döşemesi olarak fazla seçenek bulunuyor. Kullanılan ürünlerin kalitesi bu noktada çok önemli bir detay, çünkü her hava şartına karşı dayanıklı olması gerekiyor. Genellikle açık renk ve koyu renk şeklinde temel seçenekler mevcut. Diğer bir ilgi çeken ürün ise traktör kabin içi paspası. Asıl amacı aracın kirlenmemesini sağlamak olsa da, yağmurlu hava şartlarında bile kullanılabilecek şekilde olması gerekiyor. Bu yüzden sürücüler aynı zamanda kaydırmaz özellikte paspaslar tercih ediyor. Hem aracın modeline hem de koltuğun modeline göre, bu ürün de şekil olarak değişiklik gösterse de, renk ve doku olarak tercihinizi istediğiniz üründen yana yapabilirsiniz. Traktör kabin içi modifiye olarak, genelde renkli led ışıklar tercih edilmektedir. Siz de genel tasarıma ve düzene uyacağını düşündüğünüz bir renk tercihinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bunlara ek olarak kendi zevkinizi yansıtan bir sürü aksesuar kullanarak kabini zenginleştirmek de mümkün. Kendi kişisel eşyalarınızı koyup asabileceğiniz aparatlar da bulunan traktör kabin içi süsleri ile araç içindeki ambiyansı da değiştirebilirsiniz. Siz de traktör kabin içi aksesuar yorumları hakkında incelemeler yaparak, hangi ürünü tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Birçok çeşidi olduğu için, traktör kabin içi aksesuar fiyatları çeşitler arasında farklılık göstermektedir. Tüm modeller için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Traktör Kabini Özellikleri ve Tasarımları

Traktör Kabini Özellikleri ve Tasarımları

Aksesuarların her alanda farklı bir atmosfer oluşturduğu yadsınamaz bir gerçek. Aynı şekilde traktörlerde de bu değişimi sağlıyorlar. Bu ufak detaylara verilen önem, bir o kadar, kabin tasarımlarına da veriliyor. Örneğin, eski modellere göre oldukça gelişim gösteren kapı açma kolları ve cam açma kolları, sürücülere artık çok kolaylık sağlıyor. Artık daha hızlı şekilde gerçekleşen ve daha az efor sarf etmeyi sağlayan bu modellerin farklı renk seçenekleri mevcut. Genellikle çelik malzeme kullanılsa da farklı malzemelerde de üretiliyor. Kilit sistemleri ise teknolojiyi kullanarak oldukça gelişmiş durumda. En çok tercih edilen malzemeler çelik ve döküm olmakla beraber, güvenliği üst safhada tutuyor. Genellikle yarım açılır şekilde tasarlanan traktör kabini yan camları, yaz aylarında gelen fazla güneş ışığını engellemek amacı ile ve sürücünün görüş açısını kolaylaştırmak için, perde kullanımı açısından da kolaylık sağlıyor. Geniş bir alan kaplamadığı için çabuk ısınıp soğuyabilen bu kabinler, içerdikleri teyp ve müzik aksesuarları sayesinde de keyifli bir yolculuk imkânı sunuyor. Traktör kabin içi aksesuarları kullanımı kişiden kişiye oldukça farklılık gösterebilen geniş bir alandır. Yolculuk esnasında kullanım rahatlığına göre veya göz zevkine göre farklı şekillerde dizayn edilme imkânı mevcuttur. Gece yolculuğunda sürücüye rahatlık sağlayan tavan aydınlatma modelleri, birden fazla renk seçeneği sunsa da bunlar yine de sürücüyü rahatsız etmeyecek şekildedir. Traktör kabin içi aksesuarları arasında en çok önem verilen konulardan biri olan koltuklara, rahatlık amaçlanmış olan bir sürü seçenek sunulmasına ek olarak, yine de bel veya sırt destekleyici ürünler eklenebilmektedir. Sürücülerin güvenliğinin, amaçlanan ilk madde olduğu göz önünde bulundurularak hazırlanan emniyet kemeri sistemi, olası her türlü kazayı en aza indirmek ve daha güvende bir yolculuk yapmayı sağlamak amacıyla üretilmiştir. Farklı modeller arası şekil değişikliği gösterse de, hemen her model kabin için paspas ve perde seçenekleri bulmak mümkündür.