TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uydu Ekipman & Malzeme

için 22,190 sonuç bulundu.

Uydu Ekipman & Malzeme

Evlerimizde ve diğer mekânlarda televizyon izlemek için kullandığımız analog antenlerin yerini alan uydu alıcıları sayesinde televizyon izlerken pek çok kanala artık daha iyi görüntü kalitesiyle ulaşabiliyoruz. Bunun yanında, kanal izleme kalitesinin yanı sıra kanal sayısındaki artış ile de pek çok seçeneğimiz oluyor. Dolayısıyla son teknoloji bir uydu alıcısına sahipseniz, bu pek çok konforu beraberinde getiriyor. Uydu kurulumu ve kullanımı için süreç boyunca bazı uydu malzemeleri gerekebilir. Bu malzemeler ve diğer uydu ekipmanları kategorimizde sizlere sunulmaktadır.

İhtiyaç Duyabileceğiniz Uydu Malzemeleri Nelerdir?

İhtiyaç Duyabileceğiniz Uydu Malzemeleri Nelerdir?

Uydu kurulumu yapan bir firmaysanız ya da kendi uydu kurulumunuzu kendiniz yapmak, artık düzgün çalışmayan birtakım uydu malzemelerini değiştirmek ya da yenilemek istiyorsanız, ihtiyaç duyabileceğiniz birtakım uydu ekipmanları ve uydu malzemeleri olacaktır. Bu uydu malzemeleri sayesinde uydunuzun ve televizyonunuzun size vaat ettiklerinin tadını sonuna kadar çıkarabilecek, kaliteli ve kesintisiz yayınlar izleyebileceksiniz. Web sitemizde bulabileceğiniz uydu malzemeler arasında F konnektör, uydu multiswtich, uydu splitter, uydu alıcısı wifi adaptör, uydunuz için anten kablosu gibi ürünler yer almaktadır. Uydu santrali çeşitlerimiz arasında HD, full HD ve yeni teknoloji olan 4K modeller de bulunmaktadır. Uydu kurulumundan önce en iyi yayını sağlayacak uydu yönlerini tespit eden uydu yön bulucu adlı ürünlere de kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Uydu Bulucu

Uydu Bulucu

Uydu sinyal bulucu olarak da bilinen uydu bulucu cihazlar, uydu alıcısının uydu sinyallerini daha kolay bulmasına yarayan dijital ve analog ürünler olarak tanımlanabilir. Uydu bulucu cihazları kullanarak dijital uyduların atmosferden alıcıya gelen uydu sinyallerini bulmasını sağlayabilirsiniz. Uydu bulucu cihazınızın çalışması için, açık ve çalışmaya hazır konumda bir uydu alıcısına sahip olmanız gerekmektedir. Çanak anten yönüne değil, daha farklı yönlere doğrultmanız gereken uydu bulucu sayesinde en zayıf sinyallerden en güçlü uydu sinyallerine kadar pek çok sinyal yakalamanız mümkün olacak. Ancak sizin en kuvvetli uydu sinyallerini bulmanız demek, en kaliteli televizyon izleme deneyimi anlamına da gelmektedir. Bu kaliteli ve doğru uydu sinyallerini bulabilmek için uydu sinyal bulucu satın almalısınız.

Uydu Malzemeleri Fiyatları

Uydu Malzemeleri Fiyatları

Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz bütün uydu ekipmanları ve uydu malzemeleri sizlere kalite ve fiyat garantisiyle birlikte ulaşır. Bu malzemeleri alırken dayanıklılık açısında orijinal olmalarına özen göstermelisiniz. Bu nedenle bütçenizi orijinal uydu malzemelerine göre ayarlarken aynı zamanda bütçenizi zorlamayacak uydu malzemeleri fiyatları ve diğer avantajlardan da yararlanmak isteyeceksiniz. Sitemiz üzerinden en uygun uydu sinyal bulucu fiyatları, uydu santrali fiyatları ve diğer uydu malzemeleri fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

ALPSAT (76)
Arnix (13)
Atlanta (63)
Baff (24)
Bandridge (1)
Barcom (4)
Citybox (1)
Cvs (15)
D-Smart (16)
Dark (1)
Digiturk (58)
(2777)
Dreambox (1)
Dreamstar (24)
Dsm (1)
Elektromer (22)
Filbox (1)
FREESAT (3)
Goldmaster (20)
Grundig (2)
Herz (17)
Hiremco (51)
Hometech (4)
İnverto (61)
Jameson (7)
Kamosonic (10)
Kawai (14)
Korax (10)
LEDX (1)
Linx (2)
Megasat (2)
MERSAT (69)
Moonstar (9)
Multibox (171)
Neta (27)
Next (946)
Openbox (1)
Philips (9)
Premier (1)
Redline (187)
Samsung (5)
Skybox (2)
Starcom (2)
Sunny (13)
Technobox (42)
TECHNOMAX (2)
Technomax (2)
Teknoline (74)
Tivibu (3)
Triax (1)
Ttaf (1)
Tussle (1)
VALUELINE (1)
Vestel (8)
VU+ (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,739)
ve üzeri (3,641)
ve üzeri (3,904)
ve üzeri (3,972)
ve üzeri (4,147)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL