Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Next (349)
Redline (205)
Hiremco (101)
Dreamstar (126)
Goldmaster (17)
Korax (41)
Multibox (15)
Botech (69)
Sungate (21)
Magbox (130)
Wellbox (53)
Rose (43)
Sunplus (31)
Alpsmart (21)
Novacom (16)
Globex (15)
Amstrad (14)
D-Smart (10)
Moonstar (9)
Showmax (9)
Sencrom (8)
İnverto (8)
Digitürk (7)
Atlanta (6)
Humax (6)
Premier (6)
Sony (6)
Technobox (6)
Erasat (4)
Herz (4)
Skytech (4)
Teknoline (4)
VU+ (4)
Airtech (3)
Formuler (3)
Hometech (3)
Octagon (3)
Vestel (3)
Yumatu (3)
Arnix (2)
Axen (2)
Class (2)
Dark (2)
Dreambox (2)
Exn (2)
Expat (2)
Jameson (2)
Kamosonic (2)
Mag (2)
Maxlevel (2)
Ramtech (2)
Riosat (2)
Samsung (2)
Sunny (2)
Uskey (2)
Vollzehn (2)
Wolftech (2)
Baff (1)
Bandridge (1)
Blanca (1)
Bravoo (1)
Citybox (1)
Cuppon (1)
Ematic (1)
Everest (1)
Filbox (1)
Grundig (1)
Hilook (1)
Kyoto (1)
Linx (1)
Maxytec (1)
Nemo (1)
Neta (1)
Philips (1)
Sine Plus (1)
Skybox (1)
Supermax (1)
Technomax (1)
Tempo (1)
Tivibu (1)
(285)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (351)
4 yıldız ve üzeri (640)
3 yıldız ve üzeri (678)
2 yıldız ve üzeri (682)
1 yıldız ve üzeri (696)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Uydu Alıcısı

için 1,755 sonuç bulundu.

Uydu Alıcısı

İleri teknoloji ile geliştirilmiş olan uydu alıcısı, uydu üzerinden aktarılan mikrodalga sinyalleri LNB üzerinden alarak işler. Ardından televizyon üzerinde görüntüye çevirerek sizlere yayınları izleyebilme fırsatı sunar. Birbirinden farklı teknik özellikler ile kullanıcı karşısına çıkan bu alıcılar, gelişmiş ses ve görüntü çözünürlüğü sunmaktadır. Böylece televizyonlarınızı keyif alarak izleyebilir ve binlerce kanala ulaşma fırsatını elde edebilirsiniz. Analog yapıdan oluşan ilk nesil uydu sistemleri gün geçtikçe yerini dijital yapıdaki alıcılara bırakmaya devam ediyor. Kesintisiz televizyon izleme imkanını sizlere sunan uydu alıcıları, kullanıcılarına yüksek hizmet sunuyor. Film, dizi, TV programları, haberler ve daha birçok yayını uydu alıcılarınız üzerinden takip edebilirsiniz. İletişim çağındaki önemli bir yere sahip olan televizyonlarda yayınları izleyebilmek için bu ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Dilerseniz ulusal dilerseniz uluslararası yayınları izleyebilirsiniz. Uydu alıcısı markaları, birbirinden farklı teknik özelliklere sahip modelleri sizlere sunuyor. Radyo frekanslarını görüntüye çeviren cihazlar, antenler aracılığıyla sinyalleri yakalar ve sizlere ulaştırır. Böylece evinizde televizyon keyfini doyasıya yaşayabilir ve kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz.

Geniş Yayın Seçeneği Sunan Uydu Alıcısı

Geniş Yayın Seçeneği Sunan Uydu Alıcısı

Son çağın popüler aktivitelerinden biri olan televizyon izlemek, özellikle evlerde yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor. Televizyonunuz üzerinden yayın elde edebilmenizi sağlayan uydu alıcıları, yayın kaynağı olarak bilinmektedir. Uydu üzerinden sinyalleri yakalar ve ardından televizyonunuz üzerinden görüntü elde etmenize yardımcı olur. Birçok alternatif ile karşınıza çıkan alıcı cihazları, televizyondan alacağınız verimi arttırmak amacı ile geliştiriliyor. Evinizde doyasıya TV keyfi yaşayabilmek için HD uydu alıcısı özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Böylece cihazlarınız üzerinden daha fazla verim alabilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri ile kullanıcı karşısına çıkan bu cihazlarda kanal sayısı oldukça önemlidir. Ne kadar geniş bir içerik ağı oluşturmayı istediğinize bağlı olarak kanal sayısını arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Böylece geniş yayın seçeneği sayesinde dilediğiniz kadar çeşitliliğe sahip olabilirsiniz. Televizyonlara yayın ulaştırma aracı olarak bilinen bu cihazlar, keyifli televizyon saatleri sunuyor. Geniş hafızası bulunan, DDR3 RAM ve gelişmiş donanıma sahip olan alıcılarda HDMI çıkış portu bulunuyor. Buna ek olarak cihazlarda AV çıkış portu da yer alıyor. Yüksek kalitede görüntü ve ses imkanı sunan bu ürünler, üstün bir yayın aktarımını sizlerle buluşturuyor. Böylece kesintisiz olarak televizyon izlemeye devam edebilir ve istediğiniz kanala kolayca erişebilirsiniz. TKGS ile desteklenmiş olan uydu alıcılarında otomatik olarak güncelleme özelliği bulunmaktadır. Kanallardaki frekans değişimleri otomatik olarak ayarlanır ve sizin uğraşmanıza gerek kalmaz. USB girişi bulunan bu ürünlerin yazılımını yapacağınız bağlantılar sayesinde kolayca güncelleyebilir ve güncel halini kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda yine USB portu üzerinden alıcınıza kanal eklemelerinde bulunabilir ve sahip olduğunuz kanalları yedekleyebilirsiniz. Geniş bir kanal kapasitesi ile karşınıza çıkan alıcılar üzerinden istediğiniz kanala rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünlerde çocuk kilidi gibi emniyet sistemleri bulunuyor. Böylece çocuklarınızın izlemesini istemediğiniz kanallara şifre koyabilir ve onlara güvenli bir televizyon seyretme fırsatı sunabilirsiniz. Uydu alıcısı kanal ayarlama seçeneklerinden şifreleme sistemine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra BISS, EPG ve TELETEXT gibi bağlantılara da sahip olan uydu alıcıları, sizlere eşsiz bir televizyon izleme keyfini sunar.

İnternet Bağlantısı Sunan Uydu Alıcısı

İnternet Bağlantısı Sunan Uydu Alıcısı

Birbirinden farklı avantajlı özellikleri ile kullanıcı karşısına geçen uydu alıcıları, televizyonlarınız üzerinden yüksek verim alabilmenizi sağlıyor. Böylece TV karşısında keyifli dakikalar geçirebilir ve istediğiniz kanalı gelişmiş görüntü seçenekleri ile izleyebilirsiniz. Uydu üzerinden gelen yayınları sizlere aktarabilmenin yanı sıra uydu alıcıları, Wi-fi seçeneğine de sahiptir. Kablosuz internet bağlantısı sayesinde kolayca internet üzerinde dolaşabilmenize imkan sunar. Böylece çevrimiçi ortamdaki medyaları oynatabilir ve televizyonunuz üzerinden izleyebilirsiniz. İnternet üzerindeki istediğiniz platforma ulaşabilmenizi sağlayan bu ürünler, çevrimiçi olarak videolar izleyebilmenize ve müzik dinleyebilmenize fırsat veriyor. Geniş bir yayın havuzunu sizlerle buluşturan bu ürünler, gelişen teknolojiyi sizlerle buluşturuyor. Uydu alıcısı Wi-fi seçeneği ile sizlere televizyonunuz üzerinden internete erişebilme imkanı verir. Geniş yayın içeriği sayesinde keyfinize göre ya da anlık ruh halinize göre kanal tercihlerinde bulunabilir ve sizlere zevk veren programı veya diziyi izleyebilirsiniz. Vaktinizi rahat bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bu ürünler, istediğiniz kanal frekansını kolayca bulabilmenize yardımcı oluyor. Cihazınızdaki anteni farklı noktalara çevirerek farklı ülkelerin sinyallerini yakalayabilir ve kendinize alternatif kanal seçenekleri oluşturabilirsiniz. Pratik kurulumu ve kolay kullanımları ile dikkat çeken bu ürünler, kullanıcılarına keyifli zaman geçirme seçeneği sunuyor. Ürün kurulumunda yalnızca ürünü elektriğe bağlamanız ve gerekli sinyalleri anten kablosu ile birleştirmeniz gerekiyor. Ardından cihaz çıkışı ve televizyon arasında bağlantı kurabilir ve geniş kanal seçenekleri arasından istediğiniz platformu izleyebilirsiniz. İstediğiniz yayını izleyebilme şansını sizlere sunan bu alıcılarda farklı yayınlara geçiş yapabilmek için alternatif frekans aralıklarını cihaza girmeniz gerekiyor. Gelişmiş teknik özellikleri ile karşınıza çıkan alıcılar arasında mini yapıdan oluşan uydu alıcıları da bulunuyor. Küçük boylara sahip olan bu ürünler, az yer kaplaması ile ön plana çıkıyor. HD uydu alıcısı mini yapısı ile daha küçük çaplı televizyon izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Bu ürünler genel olarak karavanlarda ve benzeri yapılandırmalarda kullanım için uygundur ve taşınabilir yapıdan oluşmaktadır. İhtiyacınıza ve beğeninize yönelik olan Next uydu alıcısı modeller ile birlikte televizyon keyfini istediğiniz gibi yaşayabilir ve sizlere uygun olan kanallara rahatça erişebilirsiniz.

İstediğiniz Kanala Erişebilmenizi Sağlayan Uydu Alıcısı

İstediğiniz Kanala Erişebilmenizi Sağlayan Uydu Alıcısı

Uydudan aldığı sinyalleri görüntüye çevirerek sizlere gelişmiş bir televizyon deneyimi sunan uydu alıcıları, birbirinden farklı teknik özellikler ile donatılmıştır. Yüksek kanal kapasitesi sayesinde istediğiniz kadar kanala sahip olabilir ve dilediğiniz kadar zap yapabilirsiniz. Alıcılarınıza istediğiniz kadar kanal eklemesinde bulunabilir ve izlemediğiniz kanalları yayın akışından kaldırabilirsiniz. İstediğiniz yayını takip edebilmenize imkan tanıyan bu cihazlar, akıllı yapılara sahiptir. Otomatik olarak yazılım güncellemelerinde bulunan ürünlerde kanal düzenlemeleri de kolay bir şekilde yapılmaktadır. Basit bir kullanım mekanizması ile kullanıcılarıyla buluşan cihazların kurulumu da oldukça basittir. Kullanım kılavuzu üzerindeki adımları takip ederek uydu alıcınız üzerinden istediğiniz yayını rahatlıkla takip edebilirsiniz. 4K uydu alıcısı, sizlere gelişmiş bir görüntü ve ses kalitesi sunuyor. Uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edebileceğiniz bu ürünler, fonksiyonellikleri ile kullanıcılarına rahatlık sunuyor. Radyo kanal çıkışlarına da sahip olan cihazlar, otomatik olarak güncelleniyor. Uydudan yayın yapan kanalların frekanslarında ara sıra değişimler oluşuyor. Bu değişimler sonucunda kullanıcıları sürekli frekans değişimi ile uğraştırmamak amacı ile kanal frekansları otomatik olarak değişmektedir. Yeni yayına başlayan kanallar da kendiliğinden yayın akışına eklenmektedir. Kullanıcılarına kolaylık sağlayan uydu alıcısı, USB giriş portlarına sahiptir. Bu port üzerine USB bellekleriniz takabilir ve yayın akışlarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Tekrar izlemek istediğiniz veya kaçırdığınız yayınları bu özellik sayesinde kayda geçirebilirsiniz. Böylece istediğiniz programı istediğiniz saatte izleyebilirsiniz. Aynı zamanda bellek kartlarınızın içerisinde yer alan fotoğraf, video veya müzik gibi medyaları da televizyonunuz üzerinden açabilirsiniz. Oldukça modern bir tasarım ile karşınıza çıkan alıcılar, internet bağlantısı ile de televizyonunuz üzerinden maksimum verim alabilmenize yardımcı oluyor. Uydu alıcılarınız ile birlikte istediğiniz yayına, veriye veya videoya ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz gibi online videolar veya filmler izleyebilir ve çevrimiçi düzenlemelerde bulunabilirsiniz. İstediğiniz kanala rahatça ulaşabilmenize imkan tanıyan alıcılar, kısa sürede aradığınız kanalı bulabilmenizi sağlıyor. USB port üzerinden dilediğiniz gibi kanallarınız üzerinde oynamalar gerçekleştirebilirsiniz. Yeni kanallar yükleyebilir ve yayın akışını canlandırabilirsiniz. HD uydu alıcı ayarlama oldukça basit bir işlemdir ve kanallarınızı kendi zevklerinize göre düzenleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keyifli Televizyon Seyretmek İçin Uydu Alıcısı

Keyifli Televizyon Seyretmek İçin Uydu Alıcısı

Yayın teknolojisini sizlere üst kalitede ulaştırmak amacıyla geliştirilen uydu alıcıları, televizyonlarınız üzerinden binlerce farklı kanala erişebilmenize imkan tanıyor. Böylece televizyon yayınlarından bilgi alabilir ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz programları takip edebilirsiniz. Anlık olarak keyfinize göre sunulan yayınlardan istediğinizi seçerek izleyemeye başlayabilirsiniz ve zamanınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Futboldan habere, diziden politikaya kadar uydu alıcıları, sizlere yüzlerce içerik sunuyor. İstediğiniz gibi bir kanala erişim sağlayarak televizyonunuzdan yüksek verim alabilirsiniz. Dayanıklı materyallerden oluşturulmuş olan bu ürünler, oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Yüksek kalitesini sizlere sunan cihazlarda çanaksız yapıdan oluşan modeller de bulunuyor. Bu ürünlerde herhangi bir anten kurulumuna gerek kalmamaktadır. Ürünler, direkt sinyalleri algılar ve anten oynaması gibi problemler ile baş etmek zorunda kalmazsınız. Rahatlıkla kurulumunu yapabileceğiniz cihazlarda kablo karmaşasından kurtulabilirsiniz. Uydu alıcısı fiyatları, farklı bütçelere uyum sağlayabilecek geniş bir skaladan oluşuyor. Uydu alıcısı alternatifleri arasından istediğiniz teknik özelliklere ve bütçeye uygun olan modeli kolayca seçebilirsiniz. Avantajlı özellikleri sayesinde televizyonunuzdan maksimum performans alabilmenizi sağlayan bu ürünler, teknik yapısına bağlı olarak fiyat değişimi göstermektedir. Dolu dolu bir televizyon keyfi yaşayabilmenizi sağlayan bu ürünler, altyazı desteğine sahiptir. Böylece yabancı dizileri ve filmleri kolayca izleyebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Cihazların menü kısmında 10 farklı giriş dil seçeneği bulunuyor. İstediğiniz dilde uydu alıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kanal koruma, çocuk kilidi, Wi-fi gibi özellikler sayesinde kullanıcılarına rahatlık sunan ürünler, istediğiniz gibi medya oynatımında bulunabilirsiniz. Kesintisiz bir televizyon keyfi yaşayabilmek için uydu alıcıları sizlere kaliteli görüntü ve ses aktarımında bulunuyor. Full HD yapıları ile dikkat çeken bu ürünler, üstün görüntüler izleyebilmenizi sağlıyor. Aradığınız kanalı rahat bir şekilde bulabilmenize imkan tanıyan uydu alıcılarında arama paneli köşesi bulunuyor. Böylece kanal adını veya frekansını girerek kanala geçiş yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu olan bu ürünler, ergonomik tasarımları ile ön plana çıkıyor. Uydu alıcısı tavsiye ve değerlendirmelerini okuduğunuzda da kullanıcıların ne kadar memnun kaldığını görebilirsiniz. Çeşitli renk ve boyut seçeneklerine sahip olan Technobox uydu alıcısı modelleri arasından sizlere uygun olan modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İçerikler İçin Uydu Alıcısı

Yüksek Kaliteli İçerikler İçin Uydu Alıcısı

Antene ihtiyacınız olmadan kullanabileceğiniz uydu alıcıları, sinyalleri algılayarak sizlere yayın akışını aktarır. Gelişmiş teknoloji ile karşınıza çıkan bu alıcı modelleri, dijital yapısı ile kullanıcılarına rahatlık sunuyor. Rahatlık sunan ürünler, sizleri kablo karmaşasından kurtarıyor. İzlediğiniz programlardan ve dizilerden yüksek verim alabilmeniz için cihazlar sizlere 4K kalitesi sunuyor. Böylece görüntüleri oldukça gerçekçi ve canlı renkler ile takip edebilirsiniz. Yüksek kalite sunan bu ürünler, hem görüntüden hem de sesten aradığınız performansı bulabilmenize yardımcı oluyor. HD uydu alıcısı fiyat ve teknik özellikleri değerlendirildiğinde oldukça maksimum hizmet sunuyor. Birbirinden farklı yayınları uydu alıcılarınız üzerinden rahatça izleyebilirsiniz. Günümüz teknolojisinde, sınırsız sayıda kanal seçenekleri bulunuyor. Geniş içerik alternatifleri arasından anlık modunuza göre kanal seçimlerinde bulunabilirsiniz. İçerikleri izlerken elde edeceğiniz görüntü ve hız kalitesi oldukça önemlidir. Verimli sonuçlar elde edebilmeniz için size uygun olan kanalı seçmeniz gerekmektedir. Çevre bilinci ile geliştirilmiş olan bu alıcı modelleri, enerjiden tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Bütçenize katkıda bulunan alıcılar, hem eğlenmenizi hem de eğlenirken tasarruf etmenizi sağlıyor. Bozuk havalarda bile kaliteli görüntüler elde edebilmenize yardımcı olan uydu alıcıları minimum enerji ile maksimum performans sunmaktadır. Yeni nesil uydu alıcıları ile birlikte, televizyon izlemekten keyif alabilirsiniz. Alıcı sisteminde manuel olarak düzenleme yapabilmenize imkan tanıyan bir panel seçeneği bulunmaktadır. Panel üzerinden istediğiniz kanalı istediğiniz kutucuğa taşıyabilir ve kanallarınızın yerlerini değiştirebilirsiniz. Böylece aradığınız kanala kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra istemediğiniz kanalları panelden kaldırabilir veya yetişkin kanallarını çocuk kilidi sistemi ile koruma altına alabilirsiniz. İsterseniz kanallarınızı kişiye özel hale getirebilirsiniz. En çok izlediğiniz kanalları favori kanallar listesine ekleyebilir ve kanalı uzun süre boyunca aramak zorunda kalmazsınız. Pratik bir kullanıma sahip olan Redline uydu alıcısı modelleri, fiyat ve performans açısından oldukça uygundur. Kullanıcılarını memnun bırakan bu cihazlar, uzun yıllar boyunca televizyonlarınız üzerinden sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Uydu alıcısı kurulumu ve kullanımı ile kullanıcılarına konforlu bir televizyon izleme deneyimi yaşatıyor.

Uydu Alıcısı Nasıl Ayarlanır?

Alıcınız üzerinden düzenli bir yayın akışına sahip olmak ve kanallarınızı düzenleyebilmek amacı ile menü kısmındaki ayarlara geçiş yapmanız gerekmektedir. Türksat otomatik arama frekansını uydu alıcınıza girdikten sonra şebeke aramayı açık hale getiriniz. Böylece kanal aramalarınızın yapılması otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Bu işlemin bitmesiyle ile birlikte uydu alıcınızdaki kanal listesi güncel hale gelir. Bunun yanı sıra Türksat 4A kanal listesini dilerseniz uydu alıcınıza tek tek manuel olarak girebilirsiniz. USB girişi üzerinden kanal listelerini yedekleyebilir veya güncellemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Uydu Alıcısı Nasıl Bağlanır?

Uydu alıcılarınızı televizyonlarınız ile bağlantılı hale getirebilmek için ürünlerin çıkış kısımlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Alıcınızın kullanım kılavuzunda yer alan talimatları takip ederek kabloları gerekli çıkışlara geçirerek televizyon ve alıcı arasındaki bağlantıyı kurabilirsiniz. Her markanın uydu alıcısında ve televizyonunda farklı bağlanma seçenekleri bulunmaktadır. Bu yüzden ürünlerin kurulum talimatlarını iyice göz gezdirerek ürünü aktif hale getirmeniz tavsiye edilmektedir.

Uydu Alıcısı Nasıl Çalışır?

Hem antenli hem de dijital olarak çalışma prensipleri gösteren uydu alıcıları, bağlantı kablolarının yardımı ile televizyonlarınıza bağlanmaktadır. Uydudan aldığı sinyalleri televizyona ulaştırarak görüntüye çeviren bu cihazlar, sizlere keyifli dakikalar yaşatıyor. Basit bir çalışma prensibi ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan ürünler, istediğiniz kanalı ve programı takip edebilme seçeneğini sizlere sunuyor. Birbirinden farklı teknik özelliklere sahip olan cihazlar, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Kumanda üzerinde yer alan yönlendirmeler sayesinde alıcınız üzerinde ayarlamalar yapabilir ve kanallarınızın üzerinde düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Antenli modellerde anteninizi hareket ettirdikçe başka ülkelerin frekanslarını da kolayca yakalayabilirsiniz.

Nasıl Bir Uydu Alıcısı Almalıyım?

Gelişen teknoloji ile birlikte, uydu alıcıları da her geçen gün yeni teknik özellikler kazanmaya devam ediyor. Birbirinden farklı özellikleri sayesinde sizlere yepyeni bir deneyim yaşatan bu ürünler, yüksek görüntü ve ses kalitesi sunuyor. Ürünlerde dikkat etmeniz gereken öncelikli özellik, televizyonlarınız ile uyumlu olarak çalışıp çalışmayacağıdır. Ardından ürünün kullanışlılığına, görüntü ve ses kalitesine ve dayanıklılığına dikkat etmeniz gerekiyor. Uydu alıcınızı yıllar boyunca kullanabilir ve televizyon keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Sağladığı avantajlı özellikler sayesinde bir adım öne geçen bu ürünler, sinyaller üzerinden yayın akışında olan programları ve dizileri izleyebilmenizi sağlıyor. Televizyonunuz ile uyumlu olan uydu alıcısı ile birlikte istediğiniz alternatifi izleyebilirsiniz.