Kategoriler

Marka

Sony (1)
Carboon (6)
Flyboy (6)
Magnat (6)
Music D.J (5)
Ally (4)
Focal (4)
Yamaha (4)
Mikado (3)
Tastech (2)
Heco (1)
Jameson (1)
Leader (1)
Panç (1)
Philips (1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Çıkış Gücü Aralığı

(9)
(8)
(7)
(5)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kablo Türü

Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (9)
4 yıldız ve üzeri (12)
3 yıldız ve üzeri (13)
2 yıldız ve üzeri (13)
1 yıldız ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ev Sinema Sistemleri

için 61 sonuç bulundu.

Ev Sinema Sistemleri

Ev sinema sistemleri ses sistemleri sayesinde mükemmel bir sinema deneyimi yaşamanızı sağlar. Film izlerken iyi bir ses sistemine ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle 5+1 ev sinema sistemi keyifli bir sinema deneyimi sunar. Yalnızca sinema keyfi yaşamak için değil, müzik dinlemek için de ideal olan 5+1 ses sistemi çeşitleri, arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlar sırasında da muhteşem bir performans sunar. 5+1 ev sinema sistemleri en güncel teknoloji ile donatılmış özelliklere sahiptir. Bu sistemler, akıllı telefon, tablet, laptop, masaüstü bilgisayar ve ipad gibi pek çok akıllı cihazla uyumludur. 5+1 ev sinema sistemi çeşitleri, 5 noktadan ayrı yayın yapan hoparlörleri sayesinde surround ses deneyimini mükemmel bir şekilde yaşamanızı sağlar. Bass sesleri yayan subwooferları sayesinde aksiyon filmleri izlerken ve oyunlarınızın en heyecanlı yerlerinde gerçekçi ve üst düzey bir ses deneyimine sahip olmanızı sağlar. Ev sinema sistemi sayesinde heyecanı sonuna kadar hissedebilir, çevrelenmiş ses teknolojisi ile en pürüzsüz ses deneyimine ulaşabilirsiniz. Ayrıca ev sinema sistemi çeşitleri kablolu ve kablosuz modelleriyle geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bluetooth özelliği, internete bağlanma özelliği, USB/SD kart girişi olan modeller ve uzaktan kumanda ile yönetim gibi özellikleri sayesinde en yeni teknolojiye sahip olabilirsiniz. Oyun oynarken, müzik dinlerken ve film izlerken güçlü ve gerçekçi ses deneyimine sahip olmak için ideal olan bu sistemin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yaşam alanınızın özelliklerine göre ve bütçenize uygun bir ev sinema sistemi kurarak evinizde kusursuz bir sinema deneyimine sahip olabilirsiniz. Yüksek ses performansı sunan bu ürünler sayesinde kendinizi izlediğiniz filmin ve oynadığınız oyunun içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Dilerseniz ürün sayfasını inceleyerek ev sinema sistemlerini yakından keşfedebilirsiniz.

Ev Sinema Sistemleri ile Konforlu Kullanım

Ev Sinema Sistemleri ile Konforlu Kullanım

Ev ortamında sinema keyfi yaşamak için ev sinema sistemlerini kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun zengin ürün yelpazesine sahip olan bu sistemler, ses sistemleri ve video projektörleri gibi ürünler sunar. 5+1 olarak adlandırılan ev sinema sistemleri 6 adet hoparlörden oluşur. Bu hoparlörler görüntünün farklı seslerini yansıtır. 2 adet ön sağ ve sol hoparlörler arka plan müziği verir. 2 adet sağ ve sol arka hoparlörler ise harici sesleri yansıtır. Bunun yanı sıra 1 adet merkez hoparlör konuşmaları ve ana efektleri verir. Artı 1 olarak ifade edilen 1 adet subwoofer patlama gibi birçok farklı sesleri verir. Tüm bu ekipmanları doğru oynatıcı ile ve doğru şekilde evinize yerleştirerek evinizde kusursuz bir sinema deneyimi yaşayabilirsiniz. Doğru donanımı kurmanın yanı sıra 5+1 ses sistemi ev sinema sistem 1200 watt olan bu sistemi evinize doğru şekilde yerleştirmeniz de oldukça önemlidir. Hoparlörle aranızda olan mesafe iki hoparlör arasındaki mesafeden daha büyük olmayacak şekilde yerleştirilmelidir. Bunun yanı sıra görüntüyü almak istediğiniz ekranın dikey değil yatay olması önemlidir. Evinize sinema salonu taşımanızı sağlayan bu sistem aynı zamanda oyun oynarken kusursuz bir deneyim sunar. En gerçekçi seslere ulaşmanız için gelişmiş teknolojiyle donatılan ev sinema sistemleri arasından sizin için en kullanışlı ürünü bulabilirsiniz. Müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken yüksek kaliteli ses deneyimi sunan ev sinema sistemleri arasından sizin için en ideal olan ürünü bulabilirsiniz. Sesleri daha gerçekçi ve pürüzsüz duymanızı sağlayan bu sistemler ile müzik, sinema ve oyun keyfinizi arttırabilirsiniz. İzlemek istediğiniz dizileri ve filmleri izlerken sesleri güçlü bir şekilde almanıza yardımcı olan ev sinema sistemlerini kullanarak evinizde kusursuz bir görüntü ve ses deneyimine ulaşabilirsiniz. Etkili ve güçlü bir performans sunan ev sinema sistemleri arasından sizin için ideal özelliklere sahip olan ürünü bulabilirsiniz. Ürün sayfasını inceleyerek 5+1 ev sinema sistemi kurulumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev Sinema Sistemi ile En Gerçekçi Ses Deneyimi

Ev Sinema Sistemi ile En Gerçekçi Ses Deneyimi

Genişletilmiş ses teknolojisi bulunan ses sistemi 5+1 özelliği sayesinde evinizde sinema deneyimi yaşamanızı sağlar. Sinema salonlarında, televizyonlarda, video ve ses sistemlerinde ve oyun konsollarında yaygın olarak kullanılan 5+1 ev sinema ses sistemi bluetooth özelliğine sahiptir. Bu sayede akıllı cihazlarınızla bağlantı kurmanızı sağlayan bu sistem konforlu ve işlevsel bir kullanım sunar. Bu sistemin kaynak sinyallerinde beş ana kanal ve bir bas kanalı bulunur. Oynatma sistemlerinde beş ana hoparlör ve bir subwoofer bulunan bu sistemler sayesinde en pürüzsüz ve gerçekçi ses deneyimine sahip olabilirsiniz. DVD oynatıcı çeşitleri ile yüksek görüntü kalitesine sahip filmler izleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlayan bu sistem sayesinde ev ortamında sinema keyfi yaşayabilirsiniz. DVD oynatıcılar farklı birçok video formatını desteklediği için işlevsel bir kullanım sunar. Evde sinema sistemi kurarken video projeksiyon cihazları kullanarak yüksek kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Projeksiyon cihazınıza uygun olan ses sistemleri kullanarak keyifli bir sinema ortamı oluşturabilirsiniz. Ev sinema sistemleri için ideal olan LCD ürünler yüksek kaliteli bir görüntü sunar. Daha keskin kontrastlar elde edilen DLP projeksiyonlar dijital ışık teknolojisini kullanır. Bu cihazlar uzun lamba ömrüne sahiptir ve bu sayede kaliteli görüntüler sunar. Hem sinema keyfi yaşamak için hem de oyun oynarken güçlü bir ses deneyimi yaşamak için ev sinema sistemlerini tercih edebilirsiniz. En güncel teknolojiyle donatılmış özelliklere sahip olan bu sistemler yüksek performans sunar. Kaliteli ve etkili bir sinema deneyimi sunan bu sistemler sayesinde oyun oynarken de yüksek performans elde edebilirsiniz. Oyun oynarken canlı ve gerçekçi ses deneyimi sunan ev sinema sistemleri sayesinde arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu cihazlar evinizde bir sinema ortamı yaratmak için hem konforlu hem işlevsel bir kullanım sunar.

Evinizde Sinema Keyfi Yaşamak İçin; Ev Sinema Sistemi

Evinizde Sinema Keyfi Yaşamak İçin; Ev Sinema Sistemi

Yaşam alanlarınızda sinema deneyimi oluşturmak istiyorsanız 5+1 ses sistemi tercih edebilirsiniz. Video projeksiyon cihazları kullanarak yüksek kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Dev ekran teknolojisine sahip bu ürünler sayesinde sinema perdesi oluşturabilirsiniz. Karanlık odalarda daha fazla verim alabileceğiniz video projeksiyon cihazları, görüntü boyutunu ihtiyacınıza göre uyarlamanıza yardımcı olur. Farklı ekran formatında sinema keyfi yaşamanızı sağlayan bu sistemler ile görüntü parlaklığını ve netliğini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz ortama göre uygun görüntü özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Ev sinema sistemleri sayesinde ev ortamında yüksek performans ve gerçekçi bir sinema deneyimi yaşayabilirsiniz. Bilgisayarlar aracılığıyla her tür ekrana ve izleme platformuna pratik bir şekilde görüntü aktarabilirsiniz. Bilgisayara eklenen bir televizyon kartı yardımıyla televizyon yayını, DVD yazıcı aracılığıyla diske kaydedilebilirsiniz. Aynı şekilde bilgisayarınız için bir ses kartı alarak surround ses sistemini kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda sinema keyfi yaşamak istiyorsanız harici bir ses kartı kullanarak yüksek etkili bir performans elde edebilirsiniz. Kablosuz hoparlörler kullanarak ses kalitesini hızlı ve pratik bir şekilde arttırabilirsiniz. Multimedya bilgisayarları rahatlıkla taşıyarak farklı mekânlarda pratik sinema sistemleri kurabilirsiniz. En pürüzsüz ve en gerçekçi ses deneyimine sahip olmanızı sağlayan 5+1 ses sistemi sayesinde sinema keyfinizi üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ürün sayfasını inceleyerek 5+1 ses sistemi fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilir, beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz. Sayfamızdan Samsung 5+1 ev sinema sistemi çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Ev Sinema Sistemleri ile Güçlü Ses Deneyimi

Ev Sinema Sistemleri ile Güçlü Ses Deneyimi

Net ve kaliteli görüntüler elde etmek için kullanılan 5+1 sinema sistemi doğal ve güçlü sesleri en gerçekçi ve en pürüzsüz bir şekilde yansıtır. AV-Receiver kullanarak DVD oynatıcıdan gelen ses sinyallerini yüksek kalitede duyabilirsiniz. Ses alıcı olan bu sistemler sayesinde her türlü görüntüyü oynatıcıya hızlı ve pratik bir şekilde bağlayabilirsiniz. Güçlü ve gerçek surround sesleri duyabilmenizi sağlayan ve farklı efektler sunan teknolojiye sahip olan bu ses alıcı sistemlerde Digital Theatre Sound ve Dolby Digital özellikleri bulunur. Bu teknolojiler sayesinde bas ve tiz seslerini sinema salonundaki gibi mükemmel bir şekilde algılayabilirsiniz. Ses dengelerini test edebilir, ihtiyacınıza göre uyarlayabilirsiniz. Bu sayede ev sinema sistemlerinden üst düzey performans alabilirsiniz. Mekânın boyutlarına göre sinema odası için kullanabileceğiniz ses sistemini tercihi yapabilirsiniz. Taşınabilir ve kablosuz ses sistemleri sayesinde pratik ve konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Modern ve yüksek kalitede performans almak için ev sinema sistemlerini tercih edebilirsiniz. Ev sinema sistemi kurarken stereo ses cihazları ile sağda ve solda bulunan hoparlörlere dengeli bir şekilde ses aktarımı yapılır. 5+1 ses sistemleri sesi 5 adet hoparlör ile subwoofer olarak da bilinen bir bass kutusundan aktarır. Bu sayede filmdeki ses geçişlerini ve efektleri bulunduğunuz ortama güçlü bir şekilde yansıtabilirsiniz. Bu sistem müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken çevresel sesler alabilmenizi ve çarpıcı bir ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Surround teknolojisini 5+1 ses sistemleri kullanarak elde edebilirsiniz. En yüksek performansa sahip sesleri almak için hoparlörleri doğru bir şekilde konumlandırmanız oldukça önemlidir. Ürün sayfasını inceleyerek ev sinema sistemleri hakkında bilgi alabilir, aradığınız özelliklere sahip olan Sony 5+1 ev sinema sistemi modelleri hemen satın alabilirsiniz.

Ev Sinema Sistemleri ile Yüksek Performans

Ev Sinema Sistemleri ile Yüksek Performans

5+1 ev sinema sistemlerinde bulunan hoparlörleri yaşam alanınızın her bir köşesine yerleştirmeniz gerekir. Bass kutusu görüntünün geleceği bölümün alt kısmına ve sağ tarafa doğru konulmalıdır. Sert zemine yerleştirildiğinde bass sesler daha net ve daha güçlü bir şekilde duyulur. Daha gelişmiş ses deneyimleri yaşamak için ideal olan bu sistemleri bilgisayar ve DVD oynatıcılar ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu cihazlar kaliteli ses deneyimlerini desteklemek için oldukça işlevseldir. Filmlerdeki ve oyunlardaki ses ve efektleri etkili bir şekilde duyabilmek için işlevsel ve yenilikçi ses sistemleri kullanabilirsiniz. Video projeksiyon cihazlarındaki görüntüyü aktarmak için özel sinema perdelerini ya da duvarı kullanabilirsiniz. Keten sinema perdeleri net ve yüksek kontrast içeren görüntüler sunduğu için yüksek kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlar. Farklı boyutlarda sinema perdeleri kullanarak sinema keyfinizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaşam alanınızın özelliklerini ve boyutunu göz önünde bulundurarak uygun ölçülerde perde seçenekleri tercih edebilirsiniz. Film izlemediğiniz zamanlarda kolaylıkla katlayabileceğiniz bu perdelerin portatif sisteme sahip seçenekleri vardır. Bu sistemlerin hızlı ve pratik bir şekilde montajını yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaşam alanlarınızda kablo dağınıklığı görmek istemiyorsanız etkili bir performans sunan kablosuz surround ses sitemlerini tercih edebilirsiniz. Kablosuz tasarımlar kablo dağınıklığını ortadan kaldırır ve pratik bir kullanım sunar. Özellikle küçük yaşam alanlarında oldukça işlevsel bir kullanım sunan bu ürünler sinema keyfi yaşamak isteyen kullanıcılar için idealdir. Kablosuz ses sistemleri ev sinema sistemlerinde sıklıkla tercih edilir. Üstün ses hakimiyeti sağlayan bu sistemlere 5+1 ev sinema sistemi kullanarak kablosuz teknolojilerden yararlanabilirsiniz. Bu ürünler taşınabilir özelliğe sahip olduğu için farklı mekânlarda konforlu bir şekilde kullanılabilir. Bunun yanı sıra kablosuz kulaklık modellerini televizyona bağlayarak film keyfinizi kusursuz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Kablosuz ses araçlarını cihazınıza uyumlu teknolojiler sunan her türden cihazla çok yönlü olarak işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Yüksek kalitede görüntü ve ses deneyimi sunan ev sinema sistemlerini bu sayfa üzerinden yakından keşfedebilirsiniz. Hemen şimdi siz de ürün sayfasını inceleyerek 5+1 ses sistemi modelleri ve 5+1 sinema sistemi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, beğendiğiniz modeli hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

5+1 ses sistemi nedir?

5+1 ses sistemi gelişmiş teknolojiyle donatılan özelliklere sahiptir ve birçok akıllı cihaza uyum sağlar. Akıllı telefon, tablet, masaüstü bilgisayar gibi akıllı cihazla birlikte kullanabileceğiniz 5+1 ev sinema sisteminde 5 ayrı noktadan yayın yapabilen hoparlörler bulunur. Sistemde bulunan hoparlörler görüntünün farklı seslerini yansıtmak için kullanılır. Güçlü ses sitemi sayesinde daha keyifli bir sinema izleme deneyimi sunar. Çevrelenmiş ses teknolojisine sahip olan bu sistem ile gerçekçi ve kaliteli ses deneyimine sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra bluetooth, wi-fi ve uzaktan kumanda özelliğine sahip olan bu cihazlar konforlu ve işlevsel bir kullanım sunar. 5+1 ses sistemini doğru oynatıcı ile ve doğru bir şekilde evinize yerleştirerek evinizde konforlu bir sinema deneyimini yaşayabilirsiniz.

5+1 ses sistemi nasıl kurulur?

Ses sistemi uzmanlarının 5+1 ses sitemi kurulumu yapması daha doğru bir sonuç elde etmenizi sağlar ancak üreticinin belirlediği kurulum adımlarını inceleyerek siz de ses sistemi kurulumu yapabilirsiniz. Ses sistemi kurmanın en zorlayıcı yönü, farklı biçim, boy ve kurulumlarda çeşitli hoparlörlerden oluşmasıdır. AV alıcılı ya da alıcısız özelliğe sahip bir stereo sistemi alabilirsiniz. Buna ek olarak bir subwoofer ekleyebilirsiniz. Sistemi kurarken uzmanların ve üreticilerin değindiği belirli noktaları dikkate almak oldukça önemlidir. Bunlara göre kurulum yaptığınızda kurduğunuz ses sisteminden en ideal sesi elde edebilirsiniz.

5+1 ses sistemi nereye yerleştirilir?

Ses sitemini doğru yerleştirmek oldukça önemlidir. Kullanım kılavuzuna göre ses sistemindeki hoparlörlerin yerleşimini ayarlayabilirsiniz. Hoparlörlerin yerleşimini oturduğunuz alana göre yerleştirebilirsiniz. Orta hoparlörü TV’nin tam olarak ön kısmına yerleştirebilirsiniz. Subwoofer, orta hoparlörün biraz önünde ya da solunda durabilir. Bunun yanı sıra arka sol ve sağ hoparlörlerin oturduğunuz yerle aynı hizada olması gerekir. Arka hoparlörleri sizinle aynı yöne 90 derece bakacak bir biçimde yerleştirin ve size doğru 20 derece çevirin. Bu sayede her iki hoparlör de hafifçe ortaya dönmüş bir şekilde konumlanmış olur. Ön sol ve sağ hoparlörler ise size 30 derece bakacak şekilde arka sağ ve sol ile aynı mesafede yerleştirilir.