DVD Ev Sineması

DVD adını verdiğimiz diskler sayesinde izlediğimiz görüntüler daha yüksek kalitede depolanabilir hale geldi. Veri depolama ve aktarım teknolojilerinin gelişimi sayesinde her alanda kullanımı yaygın hale gelen DVDler, aynı zamanda sinema sektöründe de etkisini göstermiştir. Filmler DVDlere basılarak sarışa sunulmuş ve sinema haricinde evde de yüksek kalitede film izleyebilmenin yolu açılmıştır. Bu teknolojiyi evlerimizde kullanmak için ihtiyacımız olan cihazlara DVD player adı verilmektedir.

DVD Ev Sinema Sistemi

DVD Ev Sinema Sistemi

DVD ev sinema sistemi ya da DVD oynatıcı olarak da bilinen bu görüntü ve ses sistemleri sayesinde DVD olarak basılmış en güncel ve en yeni filmleri evinizde sinema salonu kalitesiyle izlemeniz mümkün. DVD playerlar artık çoğu evde bulunuyor ve kullanıcılar bu teknolojiyi sıklıkla kullanıyorlar. Görüntü ve ses konusundaki yetkin donanımları sayesinde DVD player oynatıcı çeşitleri, oturma odanızda, salonunuzda, yatak odanızda, kısacası televizyon bulunan her odada film izleyebilmenizi sağlayarak keyfinize keyif katar. Bir DVD ev sinema sistemi satın alarak, kurduğunuz odadan en son çıkan filmlerin oynadığı bir sinema salonu yaratabilirsiniz.

DVD Player Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

DVD Player Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İyi bir DVD player satın almak ve en iyi görüntüyle birlikte en iyi ses deneyimini de yaşamak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar bulunmakta. Öncelikle HD video kalitesi için bu formatı destekleyen çıkışlarının olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda eğer bluray film izleyecekseniz, bluray formatını da desteklediğinden emin olmalısınız. Yeni nesil DVD playerlarda en çok aranan özelliklerden biri de USB girişlerinin bulunması. Böylelikle USB bellek içinde depoladığınız HD filmleri cihazınız sayesinde izleyebilirsiniz. Bir diğer özellik de HDMI bağlantısı kurabiliyor olmasıdır. Ayrıca ses sistemi konusunda da Dolby Digital uyumlu olmasına özen göstermeniz, daha mükemmel bir film izleme deneyimi anlamına geliyor.

DVD Player Fiyatları

DVD Player Fiyatları

Kategorimizi inceleyerek satın alabileceğiniz DVD ev sinema sistemi ve DVD player çeşitleri en güncel teknolojiye uygun olarak tasarlanıp üretilmektedir. Her bir marka ve modelin birbirleriyle yarışan DVD player çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünler, farklı ses ve görüntü kaliteleri ve ekstra özellikler barındırdığından fiyat yelpazesi olarak bir çeşitlilik sergilerler. Örneğin LG DVD player, Toshiba DVD player ve Philips, Goldmaster ve Grundig gibi markaların DVD player çeşitleri en uygun DVD player fiyatları ile kategorimiz üzerinden hızlıca satın alınabilir. DVD player en ucuz ve en kaliteli modelleriyle kategorimizde sizleri bekliyor!

DVD Ev Sineması

için 28 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bose (6)
(7)
Jameson (2)
Philips (2)
Sony (1)
Vestel (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Çıkış Gücü Aralığı

(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ayak Desteği

(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL