2+1 Ev Sinema Sistemi

Evde tek başınıza ya da arkadaşlarınızla, ailenizle yani kalabalık bir grupla film izlemek en sevdiğiniz aktivitelerden biriyse, yalnızca TV ya da bilgisayarın sağladığı ses asla size yeterli gelmeyecek, daha iyi bir film izleme deneyimi için güçlü bir ses sistemi edinmek isteyeceksinizdir. Özellikle eviniz küçükse, daha küçük ancak yeterli bir ev sinema sistemi arayışında olabilirsiniz. Bunun ses ayağını, 2+1 ev sinema sistemi ile telafi edebilirsiniz.

2+1 Ses Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar?

2+1 Ses Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar?

Ses sistemleri söz konusu olduğunda geniş kesimlerce en yoğun tercih edilen ev sinema ses sistemi olan 2+1 ses sistemi küçük alanlarda harika bir ses deneyimi yaşamanız için yeterli nitelikleri barındırır. Bir adet subwoofer ve iki adet uydu hoparlör barındıran 2+1 ev sinema sistemi, yalnızca film izlerken değil, sevdiğiniz müzikleri dinlerken ve oyunları oynarken de en kaliteli ses deneyimi için tasarlanmıştır. 2+1 ses sistemi satın aldığınızda bunu yalnızca TV ile değil, aynı zamanda diğer akıllı cihazlarla da kullanabileceksiniz. Tablet, iPhone, akıllı telefon, akıllı TV gibi elektronik cihazlara kolaylıkla bağlayabileceğiniz 2+1 ses sistemi, ev sinema sisteminizin ayrılmaz bir parçası olacak.

2+1 Ses Sistemleri ve Özellikleri

2+1 Ses Sistemleri ve Özellikleri

Öncelikle bass destekli bir subwooferınız olacağı için muhteşem bass sesleri kolaylıkla ve pürüzsüz bir biçimde duyabileceksiniz. 2+1 ses sistemi iki uydu hoparlörü sayesinde tiz sesleri de temiz bir biçimde kulaklarınıza iletecek. En gerçekçi ses deneyimiyle kendinizi adeta sinema salonunda hissedebilirsiniz. Akıllı cihazlara bağlanma özelliği sayesinde veri kaynağı konusunda pek çok seçeneğiniz olacak. İster TV’ye bağlayın, isterseniz akıllı telefonunuza… Öte yandan, 2+1 ev sinema sistemi ve özellikleri de artık diğer yaygın veri kaynaklarıyla da uyumlu. İyi bir 2+1 ev sinema sisteminde mutlaka Bluetooth özelliği aramalısınız. Uzaktan kumandası, manyetik koruma özelliği, farklı ekolayzer modu seçebilmenizi sağlaması da önemli. Aynı zamanda USB bellek ve SD Kart okuma ve oynatma kapasitesi de bulunan 2+1 ses sistemleri de web sitemizde mevcut.

2+1 Ses Sistemi Fiyatları

2+1 Ses Sistemi Fiyatları

Kuracağınız ev sinema sistemi için 2+1 ses sistemi tavsiyesi arıyorsanız, web sitemizde bulunan Jameson, Samsung, Vestel, Goldmaster ve Mikado gibi markaların en güncel modellerini incelemenizi öneririz. LG 2+1 ev sinema sistemi, 2+1 ses sistemi Logitech ve 2+1 ses sistemi Creative gibi marka ve modelleri de kategorimiz üzerinden en uygun 2+1 ev sinema sistemi fiyatları ile satın alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayacak 2+1 ses sistemi fiyatları ve son model ürünlerimiz sayesinde kârlı bir alışveriş deneyimine hazır olun. Eğer diğer ses sistemi çeşitlerini incelemek isterseniz Ses Sistemleri kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

2+1 Ev Sinema Sistemi

için 527 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akai (1)
Akg (2)
Arcam (1)
Bose (1)
(285)
Focal (1)
Frisby (1)
Grundig (2)
Jameson (121)
Kamosonic (30)
Kawai (8)
Kef (1)
LG (5)
Mc Intosh (1)
Mikado (44)
Philips (1)
Premier (4)
Sony (3)
Teac (1)
Yamaha (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Çıkış Gücü Aralığı

(113)
(40)
(14)
(6)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kablo Türü

Kablolu (146)
Kablosuz (27)
Başka bir kelime deneyin

Ayak Desteği

(128)
(27)
Başka bir kelime deneyin

Blu-ray Desteği

(122)
(27)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(138)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (74)
ve üzeri (82)
ve üzeri (83)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL