TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Alarm Saatli Radyolar

için 2,216 sonuç bulundu.

Alarm Saatli Radyolar

Radyo denince genellikle ve yalnızca radyo frekanslarını algılayan ve belli radyo kanallarını yakalayıp yayın yapan cihazlar akla gelir. Oysa elektronik cihazlardaki teknoloji radyo imajını daha da farklı haller alacak şekilde geliştirdi. İhtiyaçlarımızı birleştiren teknolojik ürünler arasında artık radyo ve saat bir arada yer alıyor.

Alarm Saatli Radyo Nedir?

Alarm Saatli Radyo Nedir?

Çalar saat zamanımızda artık nostaljik bir öğe olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı telefonlarımızdaki alarmları kurup çalar saat yerine kullanabiliyoruz ancak kimilerimiz hâlâ bu tür nostaljik ürünlere meraklı. Bir yandan çalar saat, diğer yandan da radyo olarak kullanılabilen cihazlara ise alarm saatli radyo ya da çalar saatli radyo adı veriliyor. Web sitemizde bulabileceğiniz alarm saatli radyo çeşitleri meraklıları için vintage bir dekorasyon ürünü olarak da iş görebiliyor. Ahşap görünümlü saatli radyo, nostaljik radyo meraklılarını hem çalar saat fonksiyonuyla hem de radyo işleviyle buluşturuyor. Öte yandan, daha modern çizgiler kullanılarak tasarlanmış dijital alarmlı radyolu saat modelleri de web sitemizde mevcut. Büyük ekranı sayesinde saati kolay okuma imkânı sunarken, aynı zamanda minimalist tasarımıyla da göz dolduracak.

Alarm Saatli Radyo Ne İşe Yarar?

Alarm Saatli Radyo Ne İşe Yarar?

Alarm saatli radyo satın aldığınızda sabahları uyanırken biraz daha keyifli olacaksınız. Alarm saatli radyolar sayesinde sabahleyin yeni güne uyandığınızda en sevdiğiniz radyo istasyonuyla birlikte ya da en sevdiğiniz radyo programının başlangıcıyla uyanacaksınız. Aynı zamanda dilediğiniz zil sesini alarm sesi olarak atama fonksiyonu da bulunan alarm saatli radyolar kullanıcı dostu ürünlerdir. Uyanma vaktinizi ayarladığınızda otomatik olarak devreye giren alarm saatli radyolar, önceden ayarladığınız radyo istasyonunu çalmaya başlayacak ve yeni güne gülümseyerek, daha keyifli ve hevesli bir biçimde uyanacaksınız. Aynı zamanda frekans hafızası da bulunan alarm saatli radyolar sayesinde en sevdiğiniz radyo kanallarını yeniden ayarlamak ve bulmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca zamanlayıcısı olan alarm saatli radyo modellerinde radyonun çalacağı süreyi de ayarlamanız mümkün.

Alarm Saatli Radyo Fiyatları

Alarm Saatli Radyo Fiyatları

Web sitemizde Philips alarm saatli radyo, Sony alarm saatli radyo, Dali ve Goldmaster gibi markaların ürettiği alarm saatli radyo çeşitleri arasında mutlaka kendi ihtiyacınıza ve beğenilerinize uygun radyo çeşitlerini bulacaksınız. Grundig saatli radyo çeşitlerine de kategorimizden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz çalar saatli radyo marka ve modellerini en uygun alarm saatli radyo fiyatları ile web sitemiz üzerinden satın alabilir, kârlı bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer müzik sistemlerimizi incelemek için ise buraya tıklayabilir ve ürünlerimize göz atmaya devam edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Akai (4)
Akg (2)
Asus (1)
Dali (1)
(2090)
Epson (1)
Focal (1)
Goldmaster (10)
Grundig (9)
Jameson (1)
Kamosonic (2)
König (1)
MacAudio (1)
Magnat (1)
Medeli (1)
Mikado (4)
Philips (50)
Premier (2)
Radisson (1)
Sony (4)
Sunny (1)
Tech 21 (2)
Yamaha (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (64)
ve üzeri (71)
ve üzeri (72)
ve üzeri (76)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL