Portatif Radyo

için 2,481 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Portatif Radyo

Radyo yayınları, hangi teknolojik seviyeye gelmiş olursak olalım dinlemekten vazgeçemeyeceğimiz yayın olarak kalacaktır muhtemelen. Evde, iş yerinde, araba kullanırken, çalışırken müzik ya da başka konseptleri olan radyo programlarını dinlemek için akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz ya da bilgisayarlarımız olsa da, radyolar hâlâ nostaljik bir merakı olan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Portatif Radyo Modelleri

Portatif Radyo Modelleri

Kategorimizde bulabileceğiniz portatif radyo modelleri hem fonksiyonları açısından eski tip radyoları geride bırakan güncel teknolojiyle donatılmıştır hem de tasarım ve dış görünüm olarak estetik ve şıktır. Nostaljik radyo sevenler için de güncel teknolojinin nostaljik tasarımlarla birleştiği hafif, fonksiyonel ve kolay taşınabilir portatif radyo modelleri üretilmektedir. Ayrıca mükemmel hediyelik eşyalar olan portatif radyoları isme özel olarak da tasarlatabilme imkânına sahipsiniz. Manuel ve dijital olarak iki grupta değerlendirebileceğimiz portatif radyoları istediğiniz her yere götürebilecek ve farklı veri kaynaklarını kullanarak birer hoparlör gibi de kullanabileceksiniz. Örneğin, portatif dijital radyo çeşitleri bluetooth, USB girişi, SD kart yuvası gibi özellikleriyle farklı kullanımlara imkân tanımaktadır. El radyosu çeşitlerimiz ise pille çalışır ve LED pil göstergesi sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Bluetooth Radyo

Bluetooth Radyo

Bluetooth radyo ya da bluetooth radyolu hoparlör diye de adlandırabileceğimiz bu portatif radyo çeşitleri, bluetooth özelliğine sahip taşınabilir ses sistemleridir. En keyifli radyo programlarını dilediğiniz yerde dinleyebilmenize olanak tanıyan, telefon, bilgisayar, tablet gibi cihazlara bağlanabilen bu portatif radyo modelleri de nostaljik radyo tasarımına sahip olabiliyor. Aslında bluetooth teknolojisi ile dijital dünyaya adapte olmuş bu radyo çeşitleri USB, SD kart, AUX harici ses girişi, LDC gösterge ekranı gibi teknolojiler sayesinde pek çok ses dosyasını net, gürültüsüz ve temiz bir biçimde oynatma kapasitesine de sahip. DAB istasyon araması özelliği de bulunan bluetooth radyo ve diğer portatif radyo çeşitlerimiz ile analog yayın aramanın yanı sıra frekans bulma ve frekans hatırlama hızı ve kalitesi de yükseliyor.

Portatif Radyo Fiyatları

Portatif Radyo Fiyatları

Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz portatif radyolar arasında Philips AZ127 portatif FM-radyo-cd-kaset çalar, Sony portatif radyo çeşitleri, Golmaster, AKG, Jameson gibi markaların portatif radyoları da bulunmakta. Ahşap malzemeden yapılmış nostaljik radyo görünümlü portatif dijital radyo çeşitlerinin yanı sıra, modern ve şık tasarımlı el radyosu modellerine de kategorimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bütün bu ürün çeşitliliği içinde istediğiniz portatif radyoyu en uygun portatif radyo fiyatları ile satın almak için web sitemizi tercih edebilirsiniz. Müzik sistemlerine dair tüm diğer cihazları ve ürünleri incelemek için ise buraya tıklayarak diğer kategorilerimize göz atmayı unutmayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akg (59)
Anthem (23)
Apple (1)
Ashton (5)
Asus (1)
Avec (11)
BASICXL (1)
Da-Lite (8)
Dali (21)
Decksaver (2)
Dexim (36)
(1698)
Edifier (12)
Epson (2)
Extreme (4)
Fishman (1)
Goldmaster (37)
Grundig (15)
Hometech (1)
Ibanez (2)
Jameson (24)
JBL (3)
Kamosonic (106)
Kempton (1)
Line6 (1)
Marantz (5)
Medeli (4)
Mikado (39)
Monster (1)
Onkyo (2)
Panasonic (1)
Philips (26)
Pioneer (1)
Premier (15)
Prima (4)
Project (1)
Radisson (1)
Roland (1)
Sharp (1)
Sony (42)
Stagg (23)
Sunny (2)
Tech 21 (22)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(259)
ve üzeri (374)
ve üzeri (402)
ve üzeri (411)
ve üzeri (426)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL