MP3 & Mp4 Çalar

Müzik teknolojileri ve endüstrisinde meydana gelen hızlı gelişmeler sayesinde ses dosyası formatlarını çok çeşitli cihazlarla dinleyebilme imkânına sahip olduk. Bu formatlardan ikisi MP3 ve MP4 olarak adlandırılabilir. Üstelik mekân kısıtlaması olmaksızın her yerde bu ses formatlarıyla kaydedilmiş parçaları dinlemek için geliştirilen küçük, akıllı aygıtlarla dinlemek de mümkün hale geldi. Bu cihazlara MP3 çalar ve MP4 çalar adını veriyoruz.

MP3 Çalar Nedir?

MP3 Çalar Nedir?

Sevdiğiniz sanatçıların albümlerini ve şarkılarını MP3 formatında avcunuzun içine sığacak cihazlar ile dilediğiniz her yerde her zaman dinleyebilmek için edinmeniz gereken MP3 çalar çeşitleri uzun zamandır hayatlarımızda. Şimdilerde akıllı telefonlarımızdan radyo yayınları ve müziklerimizi dinlesek de şarj problemi yaşadığımızda müziksiz kalmamak için hâlâ yanımızda bulundurabileceğimiz MP3 çalar müzik ve şarkı depolama konusunda çeşitli boyutlarda hafızaya sahip çeşitleriyle revaçta. Eğer yalnızca kendi yüklediğiniz müzikleri değil, aynı zamanda FM yayınlarını da dinlemek istiyorsanız, MP3 çalar radyolu modellerimize göz atabilirsiniz.

MP4 Çalar Nedir?

MP4 Çalar Nedir?

Teknolojiyi bir adım daha ileri götürerek cebinizde taşıyabileceğiniz bu küçük müzik çalarlara bir de video formatı eklendi. MP4 çalar adını verdiğimiz küçük aygıtların MP3 çalarlardan farkı daha büyük bir ekrana sahip olması ve bu ekran üzerinden yüklediğiniz videoları izleme şansı bulmanız. Örneğin, en sevdiğiniz şarkının klibini bir otobüs seyahati esnasında izlemek isterseniz, MP4 müzik çalar ile bu isteğinizi hemen gerçekleştirebiliyorsunuz. Akıllı telefonlara göre şarj süresi normalden çok daha uzun dayanan MP4 çalar modelleri sayesinde kesintisiz bir video izleme keyfi de ekleniyor. MP4 çalar Sony ve Philips gibi ünlü markaların hâlâ ürettiği cihazlar arasında ve radyolu, bluetooth özellikli ve SD kart girişli modelleri de bulunmakta.

iPod Nano

iPod Nano

Apple ürünlerinden asla vazgeçemeyenler için üretilen MP3 çalar ve MP4 çalar özellikle iPod, pek çok kullanıcının en çok tercih ettiği müzik çalarlar olma özelliği taşıyor. Farklı nesillerle adlandırılan iPod çeşitleri, iPod 5. nesil, iPod 6. nesil ve iPod 7. nesil gibi güncel modelleriyle kategorimiz üzerinden hızlıca ve garantisiyle birlikte satın alınabilmekte. Avantajlı iPod nano fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

MP3 Çalar Fiyatları ve MP4 Çalar Fiyatları

MP3 Çalar Fiyatları ve MP4 Çalar Fiyatları

Apple, Samsung, Sony, Philips, Piranha gibi ünlü markaların en güncel teknoloji ile donatılış MP3 çalar ve MP4 çalar ürünleri için kategorimizdeki ürünlere göz atarak dilediğiniz ürünü hemen sepetinize eklemeniz mümkün. Alışveriş deneyiminizi daha kârlı bir deneyime dönüştürmek isterseniz en iyi MP3 çalar fiyatları ve modelleri bu kategoride sizleri bekliyor. Bütçe dostu MP4 çalar fiyatları için mağazalarımızın sizlere sunduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. MP3 çalarınız için iyi bir kulaklık arıyorsanız, buraya tıklamanız yeterli.

MP3 & Mp4 Çalar

için 1,849 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
Akg (11)
Apple (15)
(2)
(3)
(1)
(1)
(2)
(433)
Goldmaster (54)
(2)
(3)
(2)
(1)
(1)
(2)
(3)
(1)
(2)
Sony (35)
(1)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran

(161)
(90)
Başka bir kelime deneyin

Kulaklık Tipi

Kulak İçi (179)
Kablosuz (18)
(5)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(162)
ve üzeri (288)
ve üzeri (336)
ve üzeri (356)
ve üzeri (382)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL