Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

MP3 & Mp4 Çalar

için 114 sonuç bulundu.
 • 157,90 TL
  jetucuzal
  %100
 • 159,90 TL 129,90 TL
  % 19
  STARX
  %100
 • 89,90 TL 79,90 TL
  % 11
  ULTRATEKNO
  %100
 • 175,44 TL
  SANALDANSAT
  %97
 • 219,90 TL 199,90 TL
  % 9
  BAYİNDİRELEKTRONİK
  %100
 • 219,90 TL 199,90 TL
  % 9
  ULTRATEKNO
  %100
 • 899,00 TL 799,00 TL
  % 11
  5KareElektronik
  %100
 • 299,90 TL 289,90 TL
  % 3
  BAYİNDİRELEKTRONİK
  %100
 • 60,00 TL 49,90 TL
  % 17
  solinteknoloji
  %100
 • 219,90 TL 199,90 TL
  % 9
  BAYİNDİRELEKTRONİK
  %100
 • 89,90 TL 79,90 TL
  % 11
  BAYİNDİRELEKTRONİK
  %100
 • 89,90 TL 79,90 TL
  % 11
  BAYİNDİRELEKTRONİK
  %100
 • 45,07 TL
  BİRCAN06
  %100

MP3 & Mp4 Çalar

Teknoloji insan hayatına pek çok yenilik ve kolaylık katan yepyeni buluşlarla her geçen gün biraz daha gelişiyor ve büyüyor. Bu buluşlar arasında özellikle 2000’li yılların başında yüksek popülerlik kazanarak genç yaşlı demeden herkesin cebinde, çantasında veya elinde yer etmiş Mp3 çalar hem kullanışlı hem de eşlenceli oluşuyla birçok insanın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Doksanların sonunda hareket halindeyken bile radyo dinleme kolaylığıyla bir devrim yaratan walkmanden, sonraları popülerleşen taşınabilir CD Çalar cihazlarından daha küçük ve daha yüksek hafızalı oluşuyla pek çok insanın müzik dinleme alışkanlıklarını deşiştiren Mp3 müzik çalar modelleri daha sonra aileye eklenen video oynatma özellişiyle şarkıları klipleriyle birlikte indirmeyi mümkün kılan Mp4 çalar ile hayatında sadece müzik arayanların vazgeçilmezlerinden biri haline geliyor.

Mp3 ve Mp4 Çalar Modelleriyle Müziksiz Kalmayın

Mp3 ve Mp4 Çalar Modelleriyle Müziksiz Kalmayın

Pek çok sanat gibi müzik de çok geniş kitlelerin ruhunu beslerken müzik dinleme olanakları artık yalnızca canlı dinlemekle sınırlı kalmıyor. Radyoların ardından ortaya çıkan taşınabilir radyo olan walkmanler, sonrasında yerini taşınabilir CD oynatıcılara ve son olarak da Mp3 ve Mp4 çalar seçeneklerine bırakıyor. Yeni teknolojilerle tahtından indirildiği düşünülen bu son derece minik ve yüksek hafızalı müzik depolama ve dinleme cihazları hala sadece müzik dinlemek isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Dijital ses dosyalarını dişer müzik oynatıcılara oranla çok daha küçük boyutlara sıkıştırarak çok sayıda müzik dosyasını son derece küçük bir alanda biriktirerek dilenen zamanda ve dilenen yerde dinlenmesini sağlayan Mp3 çalarlar, yine aynı mantıkla geliştirilen ayrıca video ve ses kaydetme özelliyle dikkat çeken Mp4 çalar çeşitleriyle özelliklerini genişletmiştir. Temel kullanım amacı müzik dinlemek olan bu cihazların akıllı telefonlar ortaya çıktıktan sonra hala bu kadar tercih edilmesinin başlıca sebebi olarak bu cihazların boyutu gösterilebilir. Mp3 ve Mp4 çalarlar son derece küçük yapılarıyla cebinize sığarak taşıma esnasında zorluk çıkarmamalarının yanı sıra seçtişiniz modele başlı olarak ekran boyutu deşişen bu cihazların elbiseye, yakaya veya cebe iliştirilebilen modellerinde düşme, kırılma gibi endişeler olmadan hareketli günlerde kulağınızdaki müzikle rahatlamanız için özellikle tasarlanmış ürün seçenekleri sayesinde korkusuzca ve huzurla müziğinizin keyfini sürebilirsiniz. Mp3 müzik oynatıcılar yalnızca günlük hayatın aşır koşuşturmacasında değil daha tempolu hareket etmeniz gereken spor aktivitelerinde de kulağınızdan müziğin sesini eksik etmiyor. Cepsiz kıyafetlerinize iliştirebileceğiniz yaka iğnesi boyutundaki ekransız Mp3 çalar modelleri spor aktiviteleri için son derece kullanışlıyken USB Mp3 çalar olarak adlandırılan yine minimalliğiyle dikkat çeken mini ekranlı cihazlar cebinize koyarak koşuya, yürüyüşe veya spor salonlarına gidebileceğiniz bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Pek çok insan için küçüklüğü ve son derece kolay kullanımıyla vazgeçilmez olan Mp3 modelleri sadece kulağınıza hitap ederken görsel yanıyla dikkat çeken Mp4 çalar modelleri daha büyük ekranlı oluşlarıyla spor aktivitelerinde pek kullanışlı olmasalar da cihaza yüklenen video klipler özellikle uzun yolculuklarda can sıkıntısından kurtulmanız için son derece etkili olabilir. Mp3 çalar veya Mp4 çalar seçenekleri son derece geniş olmakla beraber her bir model farklı özellikleriyle müzik dinleme ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor.

Mp3 ve Mp4 Çalar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mp3 ve Mp4 Çalar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dişer müzik oynatıcılara oranla küçük yapılarıyla ve yüksek hafızalarıyla birçok insanın kalbini kazanan Mp3 ve Mp4 oynatıcılar pek çok farklı modelle kullanıcıya sunularak farklı müzik dinleme ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor. Mpeg Layer 3 olarak adlandırılan dijital ses dosyalarını okuyabilen Mp3 çalarlar 1-2 GB hafızalı ve 4 GB hafızaya sahip olan modelleriyle pek çok müzik dosyasını sıkıştırılmış olarak cebinize getirirken harici hafıza kartlarıyla daha fazla müziği barındırabilen müzik çalar seçenekleri de pek çok kullanıcının müzik dinleme keyfini daha çeşitli ve uzun süreli kılmak için geliştirilmiştir. Radyolu mp3 çalar seçenekleri radyo dinleme alışkanlığı olanların gönlünü çalarken pek çok farklı teknolojiyle donatılan Mp3 müzik çalar cihazları kullanıcının ihtiyacına göre belirleyebileceği ekran boyutlarıyla dikkat çekmektedir. Bir düşme kadar küçük ekransız ve kıyafetlere iliştirilebilir müzik çalarlar kontrol panelleri yoluyla şarkı deşiştirme, ilerletme ve durdurma gibi müdahaleleri mümkün kılarken daha geniş ekranlı Mp3 cihazları oynatılan şarkının yanı sıra bu şarkıdan önce çalan ve sonra çalan şarkıların ismini göstererek dinleyiciye yüksek kontrol sağlamaktadır. Daha karmaşık Mp3’ler yalnızca yükleme sırasına veya alfabetik sıraya göre çalmaz aynı zamanda özel çalma listeleri hazırlama ve karışık çalma gibi özellikleriyle kullanıcıya dinlemek istediği şarkıları kontrol etme ya da ruh haline göre şarkı dinleme imkanı vermektedir. USB girişli Mp3 müzik çalar cihazlarını bilgisayara başlayarak cihazlar arasında kolayca bilgi aktarımı yapılabilirken Bluetooth Mp3 çalar seçenekleri Bluetooth özelliği bulunan cihazlar arasında müzik alışverişini temassız ve kısa sürede yapmak için birebirdir. Mp4 çalar seçenekleri tıpkı Mp3’ler gibi USB girişli, Bluetooth özellikli olabileceği gibi ekranları Mp3 çeşitlerine göre daha büyük olduğu için videoları gözlerinizi yormadan izlemeniz için son derece kullanışlı ürünlerdir. Pek çok farklı modelle kullanıcıya sunulan Mp4 ve Mp3 modelleri sadece müzik dinlemeyi hedefleyenlerin ilk tercihlerinden biri olurken Mp4 ve Mp3 çalar fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Televizyon & Ses Sistemleri kategorisi üzerinden detaylı inceleyebilirsiniz.

Mp3 ve Mp4 Çalar Modelleri ile İnternetsiz Yaşamak da Mümkün

Mp3 ve Mp4 Çalar Modelleri ile İnternetsiz Yaşamak da Mümkün

Pek çok teknolojiyi bünyesinde toplayan Mp3 ve Mp4’lerin en temel amacı olan müzik dinleme ihtiyacını gidermek günümüzde akıllı telefonlara ve internet üzerinden müzik dinlemeye bıraksa da kimi zaman internetten uzaklaşarak kendinize bir ara yaratmak isteyebilirsiniz. İçinde biriktirebildiği yüzlerce şarkıyla ekranlı Mp3 çalar seçenekleri teknolojiden uzaklaşmak isteseniz de müzikle ruhunuzu beslemeye devam edeceğiniz internetsiz hafta sonu kaçamaklarında veya internete ve elektriğe ulaşımın güç olacağı dağ yürüyüşlerinde sizin biricik yardımcınız haline geliyor. Radyolu modelleriyle hayattan kopmayacağınız Mp3’lerin hafızasında topladığı yüzlerce parçayla kısa ya da uzun fark etmeksizin tüm internetsiz aralarınızda sizi yalnız bırakmıyor. Sürekli olarak telefonlarınıza bakmaktan yorulduğunuz, kendinizi teknolojiye başımlı hissettişiniz günlerde sizi internetsiz eşlencenin mümkün olduğu zamanlara geri döndüren Mp3 Mp4 çalar seçenekleri sayesinde hem sevdiğiniz müziklerden ve videolardan uzaklaşmadan hem de internet üzerinde çok fazla vakit kaybetmeden keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Bir saatlik bir şarj süresiyle yüzden fazla şarkıyı dinleyebileceğiniz Mp3 müzik çalarlar teknolojiyle başınızın azalacağı kamp gezilerinde istediğiniz huzuru size verirken, internete ulaşamayacağınız yerlerde sevdiğiniz videolardan uzak kalmamanızı sağlayan Mp4 çalar cihazlarıyla daima hayata başlı kalmanız mümkün oluyor. İhtiyacınıza göre farklı boyutları ve özellikleriyle size sunulan Mp4 ve Mp3 cihazları her anınızda yanınızda olabilecek son derece dayanıklı malzemelerden yapılmasının yanı sıra uzun ömürlü oluşuyla da müzik tutkunlarını bekliyor. Çevrenizi rahatsız etmeden dilediğiniz kadar müzik dinleyebileceğiniz Mp3 çalarlar istediğiniz kulaklıkla kullanabileceğiniz kulaklık girişiyle bireysel bir kullanım, arabaya takılabilen USB özellikli modelleriyle sosyal bir kullanım sunuyor. Pek çok özelliğiyle insan hayatını kolaylaştıran teknolojilerden biri olan Mp3 çalarlar yeni teknolojilere ayak uydurarak dokunmatik ekranlı modellerle kullanıcıya sunuluyor. Siz de birbirinden kullanışlı Mp3 ve Mp4 çalar seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun modelleri incelemek ve müziksiz günlerinize son verecek bir cihaz edinmek istiyorsanız MP3, MP4 Çalar & Aksesuar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Sony (7)
Powerway (20)
Magicvoice (19)
Eclipse (13)
Hytech (7)
Kensa (6)
Polygold (6)
Akmes (3)
Apple (3)
Fiio (3)
Platoon (3)
Ruizu (3)
Blueinter (2)
Paleon (2)
Shanling (2)
Aprotech (1)
Coby (1)
Diaron (1)
Ibasso (1)
Lenco (1)
Netvip (1)
Newon (1)
Sandisk (1)
Sbees (1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran

(38)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (25)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL