TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uydu Hoparlör

için 2,519 sonuç bulundu.

Uydu Hoparlör

Aynı subwoofer gibi televizyon ve ses sistemlerinin vazgeçilmezlerinden olan uydu hoparlör film, dizi ve müzik tutkunlarının evlerinde mutlaka yer alır. Siz de surround ses sisteminize muhteşem dokunuşlar yapmak isterseniz aradığınız ürünleri burada bulabilirsiniz.

Uydu Hoparlör Nedir?

Uydu Hoparlör Nedir?

Uydu hoparlör, bir surround ses sistemi dahilinde merkezi hoparlör ve subwoofer dışında kullanılan, odanın sağ ve sol yanlarına yerleştirebilen hoparlörleri ifade eder. Mesela, standart bir 5.1 surround sistemde bu, sağ ve sol ön hoparlörler ile sağ ve sol arka hoparlörler anlamına gelir. (1 ise subwoofer’ı kasteder.) Bir sistemde kaç uydu hoparlör olduğunu bu mantıkla anlayabilirsiniz. Uydu hoparlörler kablosuz hoparlörlerdir ama işlevleri standart kablosuz hoparlörlerin ötesindedir. Stereo hoparlörler genelde kabloludur ve orta bas seslerinden daha düşük olanları iletemez. Boyutları oldukça küçük olan uydu hoparlörler düşük bas seslerini insan kulağının işitebileceği şekilde ayırt eder ama bunu diğer seslerle birlikte yapar. Sadece basları veren alet subwoofer’dır.

Uydu Hoparlör Nasıl Kullanılır?

Uydu Hoparlör Nasıl Kullanılır?

Bir surround ses sisteminde, mükemmel ses deneyimini elde etmek için uydu hoparlörlerin odanın doğru yerlerine yerleştirilmesi gerekir. Aslında sistemdeki diğer parçaların yeri az çok bellidir. Subwoofer’ın bas seslerini yeterince iletilmesi için odanın bir köşesinde yere konulması gerekir. Bütün hoparlörlerin en önemlisi olan merkezi hoparlör, uydu hoparlörlerden çok daha büyüktür ve sesi en iyi verebileceği merkezi bir noktaya yerleştirilir. Ama uydu hoparlörler için en iyi konumu ayarlamak sizin elinizde. 2.1 surround ses sisteminde sadece ön kısımda sağ ve sol yanlara hoparlör koymanız gerekirken 5.1 surround ses sisteminde dekorasyonunuzu arka sağ ve sol yanlara da hoparlör koyacak şekilde ayarlamanız gerekebilir. Neyse ki uydu hoparlörler hem küçük hem de dekoratif.

Uydu Hoparlör Fiyatları Ne Kadar?

Uydu Hoparlör Fiyatları Ne Kadar?

Mükemmel ses deneyimini elde etmek uydu hoparlörlerinizi doğru noktalara yerleştirmek ne kadar önemliyse kaliteli ürünlerle o deneyimi yaratacak zemini hazırlamak da önemlidir. O yüzden, uydu hoparlör alışverişi yaparken önceliğiniz uydu hoparlör fiyatları değil kalitesi olmalı. Surround ses sisteminizi kusursuz hale getirecek uydu hoparlörü bulduktan sonra favori ürünleriniz arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Uydu hoparlörlerde en yaygın renk siyah ama dekorasyonunuza uygun beyaz, kırmızı veya mavi gibi farklı renkleri de bulmanız mümkün. Pioneer uydu hoparlör başta olmak üzere Dali, Yamaha, Sony, Philips ve diğer birçok markanın uydu hoparlörlerini incelemeyi unutmayın. Uydu hoparlör standı ve uydu hoparlör kablosu gibi hoparlör aksesuarlarını da Televizyon & Ses Sistemleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Bose (56)
Cabasse (9)
Dali (117)
Denon (3)
(1462)
Elac (2)
Elipson (1)
Focal (17)
Heco (21)
JBL (58)
Kef (21)
Klipsch (57)
König (22)
Ledx (1)
LG (2)
Magnat (21)
MF PRODUCT (43)
Philips (14)
Pioneer (8)
Sabio (1)
Sony (8)
SVS Sound (5)
Tannoy (2)
Yamaha (35)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(178)
ve üzeri (280)
ve üzeri (312)
ve üzeri (322)
ve üzeri (332)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL