Tuşlu Telefon

için 838 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Tuşlu Telefon

Her ne kadar akıllı telefonlar, cep telefonu piyasasını domine etmiş olsa da tabii ki telefon modelleri sadece onlardan ibaret değil. Tuşlu telefonlar, dokunmatik telefonlar kadar rağbet görmese de belirli kesimler tarafından özellikle satın alınarak kullanılabiliyor.

Tuşlu Telefon Modelleri Nelerdir?

Tuşlu Telefon Modelleri Nelerdir?

Yeni nesiller tuşlu telefon ile tanışmamış olabilir; ancak Y kuşağı ve üstü için kendileri o kadar da uzak değil. Dokunmatik ekranlı telefonlar piyasaya sürülmeden önce mobil cihaz sektörünün öncüsü olan tuşlu telefon modelleri, hala fonksiyonelitesini yitirmiş sayılmaz. Cep telefonu sahibi olmadan bir yaşamın düşünülemediği günümüzde eski kuşakların dokunmatik telefonlara alışması zaman alabilir. Özellikle bu gibi zamanlarda oldukça kullanışlı bir hal alan tuşlu telefonlar, teknolojiye uyum sağlama konusunda yardıma ihtiyacı olan kullanıcı kitlesi için ideal bir geçiş aracı olarak karşımıza çıkıyor. Anlaşılır ve elle tutulur bir tasarıma sahip tuşlu telefon çeşitleri, pek çok farklı durumda günün kurtarıcısı olabiliyor. Kolay kullanım amaçlayan, basit ve sade bir arayüze sahip olan ve tasarım açısından sakin çizgiler barındıran tuşlu telefonlar, bu kategoride beğeninize sunuluyor.

Tuşlu Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Tuşlu Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Her elektronik cihazda olduğu gibi tuşlu telefon alımında da dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar yok değil. Öncelikle kullanmayı tercih ettiğiniz telefon modeline göre cihazınızda farklı kullanım tercihleri olabilir. Kimi tuşlu telefon modelleri kameralı ve renkli ekranlı olurken, kimileri daha standart bir tasarım isteyenlere özel olarak kamerasız ve siyah-beyaz ekranla üretilmektedir. Bununla birlikte tuşlu telefon satın almadan önce titreşim özelliği olup olmadığını da öğrenmek sizin açınızdan faydalı olacaktır; zira pek çok tuşlu telefonda titreşim özelliği bulunmamaktadır. Tuşlu telefonların en büyük avantajı, akıllı telefonların aksine ekrana doğrudan güneş ışığı gelmesi durumunda bile net ve parlak bir okunabilirlik sunmasıdır. Bununla birlikte çoğunlukla multi-fonksiyonel olmayan bu cihazlar, minimum enerji ve güç harcadığı için bataryaları oldukça uzun ömürlü kalır ve tek şarjla bile 4-5 güne kadar dayanabilirler. Kısacası satın alacağınız tuşlu telefonun özellikleri, sizin bireysel ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilir.

Tuşlu Telefon Fiyatları Ne Civardadır?

Tuşlu Telefon Fiyatları Ne Civardadır?

Özellikle dokunmatik ekranlı telefon piyasası ile kıyaslandığında tuşlu telefon fiyatları kullanıcıların yüreğine su serpecek cinsten oluyor. Oldukça uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz tuşlu bir telefon sayesinde dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli bir mobil cihaz edinmeniz mümkün. Tuşlu telefon Nokia, BB Mobile, Samsung, Alcatech ve Voyyo gibi markaların öncülüğünde bu kategorimizde beğeninize sunulmakta. İhtiyaçlarınıza göre belirleyeceğiniz tuşlu telefon modelini detaylı olarak sayfamızdan inceleyebilir, faydalı kullanıcı yorumlarına göz gezdirebilir ve maksimum düzeyde bir satın alma deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı, orijinal ve garantili ürünler için doğru adrestesiniz. Sitemizde beğeninize sunulan tüm akıllı telefon modelleri için tek yapmanız gereken Cep Telefonu kategorimizi ziyaret etmek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (37)
Anka (15)
Concord (9)
Day Mobile (35)
(201)
Energizer (1)
Hiking (101)
Nokia (235)
Reeder (2)
Samsung (186)
Turkcell (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(92)
ve üzeri (197)
ve üzeri (295)
ve üzeri (319)
ve üzeri (344)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL