Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tuşlu Telefon

için 254 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Tuşlu Telefon

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cep telefonu çeşitleri büyük bir hızla gelişmiş ve telefonlar bütün noktalarda iletişim kurabilme imkanı sağladığından bir ihtiyaç haline gelmiştir. Cep telefonlarıyla sevdiklerinizle irtibata geçebilir, iş anlamında verilmesi gereken bilgileri yalnızca birkaç dokunuşla iletebilirsiniz. Sesli iletişim kadar önemli kısa mesajlar da atarak konuşmak için uygun ortamda olmadığınız durumlarda yazışarak iletişim kurabilirsiniz. Geçmişten bugüne kadar gelen ve rahat kullanım için tasarlanan tuşlu telefon çeşitleri arama ve mesajlaşmaları en kısa süre içerisinde yapmanızı mümkün hale getirir. Yeni nesil tuşlu telefon çeşitleri kamera, fotoğraf ve video çekme, müzik dinleme ve oyun oynama gibi pek çok aktiviteyi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Aplikasyonları hızlı bir şekilde kurup sosyal yaşantınızı ayağa kaldıracak işlemleri kolaylıkla yapabileceğiniz tuşlu telefon modelleri beklentilerinizi tam manasıyla karşılamayı başarıyor. Hızlı ve pratik bir şekilde iletişim kurabilmek ve isteklerinizi doğru bir biçimde belirleyebilmek için kullanabileceğiniz tuşlu modeller zengin renk ve tasarım seçenekleriyle de ilginizi çekiyor. Her yaş ve bütün zevklere hitap edebilen tuşlu telefonlar aynı zamanda bütün bütçelere hitap edebilmesi yönüyle de günümüzde de tercih edilmeye devam ediyor. Zengin ürün seçeneği sayesinde tuşlu telefon fiyatları da bütçeniz için uygun satın alımları kolaylaştırıyor. Klasik tuşlara sahip modeller, kızaklı ve klavyesi bulunan telefon ve aksesuarları ile geçmişi bugüne taşımanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Son derece geniş bir ürün yelpazesi içerisinden sahip olabileceğiniz modelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Tuşlu Telefon Modelleri

Tuşlu Telefon Modelleri

Mobil cihaz sektörünün öncüleri olan tuşlu telefonlar hali hazırda fonksiyonelliğini sürdürüyor. Özellikle de uzun yıllarını tuşlu telefonlarla geçiren kişilerin dokunmatik ekran telefonlara adapte olması süreç istediğinden bu durumlarda devreye girerek iletişim sorununuzu büyük ölçüde çözüme kavuşturuyor. Son derece anlaşılır tasarımlara sahip tuşlu telefonlar birçok durumda kurtarıcınız olarak devreye girebilir. Kolay kullanıma sahip, basit ve sade tasarımlarıyla öne çıkan tuşlu telefonlar pek çok farklı kategoride kullanımınıza sunuluyor. İlk etapta kullanacağınız telefon modeline bağlı olarak cihazınızda farklı tercihlerde bulunabilirsiniz. Tuşlu telefon modellerinden bazıları kameralı ve renkli ekrana sahip olurken, bazı modeller ise standart tasarımlarla öne çıkarlar. Tuşlu telefon kamerasız ve siyah-beyaz ekranlarla üretilen modelleri daha geleneksel özellikleriyle öne çıkıyorlar. Tuşlu telefonların akıllı telefonlara nazaran en önemli özelliklerinden birisi güneş ışığında dahi ekranın rahatlıkla okunabilmesidir. Asgari düzeyde enerji harcadığı için bir defa şarj ettiğinizde günler boyunca kullanılabilen modeller işlevsellik bakımından tatmin edici düzeyde bir başarı ortaya koyuyor. Özellikle şehir yaşantısından sıkılarak doğada bazen birkaç hafta sürebilen kamp macerasına çıktığınızda şarjı günlerce dayanabilen tuşlu telefonlar imdadınıza yetişir. Tek elinizle rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz tuşlu telefonlar, yeterli büyüklükteki ekranları ile gelen çağrıları, saat, tarih ve SMS gibi benzeri bildirimleri de rahatlıkla görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Kameralı tuşlu telefon modelleri tatmin edecek nitelikte fotoğraflar çekebilmenizi mümkün hale getiriyor. Karşılaştığınız anları ölümsüzleştirebileceğiniz tuşlu telefonlarınızla aynı zamanda video da çekebiliyorsunuz. Telefonunuzun dahili hafızasına veya hafıza kartına kaydettiğiniz fotoğraf ve videoları da bilgisayar, tablet veya diğer birimlere aktarabilirsiniz. Bluetooth’a sahip orijinal tuşlu telefonlar diğer birimlerle çok daha hızlı bir şekilde bağlantı kurabilmenizi mümkün hale getiriyor. Farklı telefon modelleriyle de hızlı bir şekilde dosya paylaşımını mümkün hale getiren tuşlu telefonlarınızla EDGE ya da GPRS gibi çeşitli yöntemlerle de veri bağlantısı kurabilirsiniz. Sosyal ağlarda gönül rahatlığıyla dolaşabilir, araştırmalar yapabilir ve internette özgürce dolaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Cihazınızda doğrudan kurulu olarak gelen veya sonradan edinebileceğiniz tarayıcılar sayesinde servislerden faydalanabilir, sosyal medyada gezinmenin tadını çıkarabilirsiniz. Radyo, fener, bluetooth, kızılötesi ve daha birçok özelliği içerisinde bulunduran modellerde yolculuk sırasında kulaklığınızı takarak en sevdiğiniz müzikleri dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Spontane müziklerden hoşlanıyorsanız Nokia tuşlu telefon radyosu üzerinden sevdiğiniz yayınları kaçırmadan dinlemenin keyfini sürebilirsiniz.

Tuşlu Telefon Modellerinin Kullanım Kolaylığıyla Tanışın

Tuşlu Telefon Modellerinin Kullanım Kolaylığıyla Tanışın

Cep telefonlarının insan hayatına girmeye başladığı günlerin vazgeçilmezleri olan tuşlu telefonlar günümüzde yenilenmiş versiyonlarıyla da kullanıma sunuluyorlar. Sade tasarımları ve kullanım kolaylıkları sayesinde günümüzde de popüler bir şekilde kullanılan tuşlu telefonlar, yeni nesil teknolojileriyle göze çarpıyorlar. Dokunmatik ekran telefonlara alışamayanlar, cep telefonunu yalnızca iletişim kurmak için kullananlar için muhteşem bir seçenek sunan tuşlu telefon çeşitleri günler boyunca dayanabilen şarjlarıyla beklentilerinizi karşılıyorlar. Zil seslerini, titreşim seviyesini ve alarmları kolaylıkla özelleştirebilmenizi sağlayan sıfır tuşlu telefonlara sayfamızdan kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Estetik tasarımlarıyla gündelik yaşantınızda kullanmaktan keyif duyacağınız tuşlu telefonların bar tipi modelleri hem cebinizde hem de çantanızda rahatlıkla taşınabiliyor. Yeni nesil teknolojik özellikleri içerisinde bulunduran tuşlu cep telefonu modelleri de tercihleriniz arasında yer alabiliyor. Çift SIM kart desteği, artırılabilir hafıza, Handsfree modu ve daha birçok özelliğe sahip modellerini dilerseniz şirket telefonu olarak da değerlendirebiliyorsunuz. Dayanıklı yapısı ve belirli açılarda kısıtlanmış olmaları sayesinde işyeri kullanımlarına son derece uygun olan tuşlu telefonlarla sesli ve yazılı iletişimi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Genel itibariyle tuşlu telefon kapaklı tasarım bakımından farklılık oluşturuyor. Tuşlu telefon ekranlarının alt bölümünde menü tuşu, aynı anda birçok işlevi yerine getirebilen rakamlar ve menü yönlendirme tuşları yer alıyor. Tuşlu telefon klavyesi bu yönüyle işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan kolay ve anlaşılabilir tasarımlarla kullanımınıza sunuluyor. Arka kısmında yüksek kapasitelere sahip bataryaları bulunan tuşlu telefonlarınızla saatler boyunca telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Günlerce sürebilen bekleme sürelerine sahip tuşlu telefonlar, nostaljik görüntüsü ve estetik renk seçenekleriyle popülerliğini korumaya devam ediyor. Uzun bir yolculuğa çıkacağınızca günler boyunca aralıksız bir şekilde müzik dinleyecek kapasitede bataryaya sahip telefonlar da teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni özellikleri içerisinde bulundurmaya başlamıştır. Tuşlu telefon modelleri Bluetooth veya MicroUSB bağlantı seçenekleriyle veri akışı sağlayabiliyor ve daha fazla dahili hafızalarıyla veri depolaması sağlıyor. Depolama alanınızı artırabilmek için ek hafıza kartı kullanabilmenizi sağlayan modeller akıllı telefonlara benzer şekilde; internet tarayıcısı, oyun, müzik ve fotoğraf gibi özellikleri de içerisinde bulunduruyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanabilmenizi, gelen çağrıları pratik bir şekilde yanıtlayabilmenizi ve daha birçok işlemi yapabilmeye olanak sağlayan tuşlu telefon çeşitleri birçok yeniliği sizlerle buluşturuyor.

Tuşlu Telefon Modelleriyle İşlemlerinizi Keyifle Gerçekleştirin

Tuşlu Telefon Modelleriyle İşlemlerinizi Keyifle Gerçekleştirin

Kullanıcı gereksinimlerine hitap eden tuşlu telefon modelleri gelişen teknolojiyle birlikte yeni özelliklere sahip olmaktadır. Gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri hem çok daha hızlı hem de çok daha keyifli bir şekilde yapabilmenizi sağlayan tuşlu cep telefonu fiyatları geniş ürün yelpazesi sayesinde bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı kolaylaştırıyor. Dokunmatik tuşlu telefonlar gelişen ve yenilikleri beraberinde getiren teknolojik özelliklerle birlikte tuşlu telefon anlayışınızı değiştiriyor. Klasik tuşlu telefonlar, kızaklı veya klavyesi bulunan modeller kameralı veya kamerasız modeller olarak kullanımınıza sunuluyorlar. Hafif ağırlıkları, siyah-beyaz grafiğe sahip tuşlu telefon kullanmak özellikle de günümüz teknolojisinde son derece keyifli olabiliyor. Telefonunuzu genel itibariyle mesajlaşmak için kullanıyorsanız, klavyeli telefonlar bu süreci büyük ölçüde rahatlayabilir. Tuşlu telefon pembe, siyah, beyaz veya pek çok farklı renk içerisinden tercih edebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi vadediyor. Oldukça canlı ve estetik görünen klavyesiyle arkadaşlarınızla rahatlıkla mesajlaşabilme olanağı sağlayan klavyeli telefonlar, yenilenen tasarımlarıyla da gözdeniz haline geliyor. Hafıza kartlarıyla birlikte kullanabileceğiniz tuşlu telefonlarda ilk aşamada tercih ve beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Bu süreçte beklentilerinizi karşılayacak basit dizilimi telefonlar veya klavyesi bulunan telefonları tercih edebilirsiniz. Çok sık mesajlaşıyorsanız klavyeli telefon kullanmanız sizin için çok daha kullanışlı olabiliyor. İş hayatınızda genel itibarıyla sesli görüşmeler yapıyorsanız basit dizilimli tuşlu telefon çeşitleri ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayabiliyor. Kamera, renkli ekranı veya harici hafızalarıyla vazgeçilmez olan Samsung tuşlu telefon modelleri içerisinden ihtiyaçlarınıza yanıt verecek modeller içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Tuşlu Telefon Modelleriyle Konuşmalarınız Yarıda Kalmasın

Tuşlu Telefon Modelleriyle Konuşmalarınız Yarıda Kalmasın

Tuşlu telefon modellerinin şüphesiz en fazla öne çıktığı noktalardan birisi bataryalarıdır. Maksimum kullanımda dahi günler boyunca dayanabilen bataryaları sayesinde sürekli iletişim halinde kalabilmenizi sağlıyor. Tuşlu telefon bataryası yüksek gücü ve basit grafikler sayesinde düşük enerji tüketimiyle uzun saatler boyunca konuşabilirsiniz. Renkli ekranlar, kamera veya MP3 gibi özelliklere sahip olması yönüyle telefon modelleri büyük ölçüde genişlemiştir. Standart özelliklerine ek olarak donanım ve yazılımsal yenilikler fiyat değişimlerini artırırken, gün boyunca ihtiyaçlarınızı muhteşem bir şekilde karşılayacak tuşlu telefonlar bulunuyor. Arama, mesaj iletimi, müzik dinleme gibi temel aktivitelerde uzun süre boyunca şarj kapasitesini koruyabilen tuşlu telefonlar ortalama olarak 3 ila 5 gün şarj edilmeden kullanılabilirler. Arka plan uygulamalarının olmaması sayesinde şarjı uzunca bir süre gidebilen telefonlar, hızlı arama yapabilmek için gerekli özellikleri içerisinde bulunduruyor. Üstelik yalnızca arama veya mesajlaşma değil, internet ayarları da kolaylıkla yapılarak internet erişimi sağlanabiliyor. Eski üretim tuşlu telefonlar günümüz teknolojisine adapte olarak yeni nesil bazı özellikleri de kullanılabilir hale getiriyor. Yalnızca arama yapabilmek veya mesaj göndermek için kullanılan telefon modelleri hem sağlamlıkları hem de batarya kapasiteleriyle iletişim beklentilerinizi karşılıyor.

Tuşlu Telefonları İşyerinde Rahatlıkla Kullanın

Tuşlu Telefonları İşyerinde Rahatlıkla Kullanın

Akıllı telefonlara nazaran çok daha uzun süre dayanan şarj olanağına sahip tuşlu telefonlar saatlerce konuşma süreleri ve günlerce bekleme süreleri sunar. Estetik görüntüsü ve ilgi çekici renkleriyle tercih ediliyor. İhtiyaçlarınıza yanıt veren tuşlu telefon tavsiye noktasında beklentileriniz öne çıkıyor. Tarayıcıyla internette gezinmek istiyor, sosyal ağlarda hesabınıza giriş yapmak ve maillerinizi kontrol edebilmek için yeni nesil tuşlu telefon modellerini kullanmanız gerekiyor. Yalnızca arama ve mesajlaşma gibi işlemler içinse geleneksel tuşlu telefonlar tercihleriniz arasında yer alabilir. Farklı renk seçenekleriyle kullanımınıza sunulan tuşlu telefonlar, dönem ihtiyaçlarına göre revize edilerek çift SIM kart, mobil veri ve daha pek çok özelliği bir araya getirdi. Yüksek ses kalitesi ile zil sesi geldiğinde çağrıları anında yanıtlayabilirsiniz. Kavisli veya düz ekran tasarımlarına sahip tuşlu telefon çeşitlerinin vazgeçilmez yılan oyununu da günümüzde oynayarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Genişletilen rehberler, şık tuş tasarımlarıyla menülerin içerisinde kolaylıkla dolaşıp, rahatlıkla hızlı bir şekilde mesaj yazabilmenizi sağlayan harfleri son derece kullanışlı tasarımlarla ilgi görüyor. Gerçekleştirdiğiniz işlemleri rahatlıkla görebilmeniz için tuşlu telefon büyük ekran tasarımlarına sahip olanları tercih edebilirsiniz. Mesaj yazma, çağrı bırakma ve internette gezinme işlemini çok daha keyifli bir hale getiren büyük ekran tasarımlarıyla her anın tadını çıkarabilirsiniz. Kameralı telefonlarda ise daha rahat bir şekilde depolama yapabilmek için tuşlu telefon hafıza kartlı modellerle fotoğrafları ve videoları dahili hafıza yerine hafıza kartına yükleyebilirsiniz. Akıllı telefonlar büyük ebatları nedeniyle kimi zamanlar iki elle kullanılmak zorunda olabiliyor. Ancak küçük tuşlu telefon modelleri tek elinizle gönül rahatlığıyla kullanırken, cebinizde taşırken de büyük bir konfor sağlıyor. Geliştirilen ara yüzleriyle çok daha kullanışlı olan telefonlar, konfigürasyon kolaylıklarıyla da öne çıkıyor. Telefonunuzun işlevlerini yalnızca birkaç tuşlamayla kişiselleştirebileceğiniz tuşlu telefon modelleri gelişen teknolojinin getirilerini gelenekselin sadeliğiyle bir arada buluşturuyor.

Tuşlu Telefon Nasıl Açılır?

Tuşlu telefonların açılmasında pek çok farklı yöntem bulunuyor ve bu yöntemler modele göre değişiklik gösteriyor. Bazı telefon modellerini açabilmek için üst veya yan bölümde bir tuş yer alabilirken, bazılarında ise açma-kapama işlemini reddetme tuşuna basarak yapabilirsiniz.

Hangi Tuşlu Telefonu Almalıyım?

Tuşlu telefon alırken yapacağınız planlamayı ihtiyaçlarınıza göre yapmanız gerekir. Eğer yalnızca gelen çağrılarla ilgilenip çağrı bırakmak veya mesajlaşmak için bir modele ihtiyaç duyuyorsanız daha geleneksel modellere yönelebilirsiniz. Kolay anlaşılır ara yüzü sayesinde ileri yaş grubunun rahatlıkla iletişim kurabileceği tuşlu telefon modelleri içerisinde yeni teknolojiye uyum sağlayan modeller de bulunuyor. Sosyal medyaya rahatlıkla girebileceğiniz, internette gezinebileceğiniz ve hatta WhatsApp’a girerek arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz tuşlu telefonlar bulunuyor.

Tuşlu Telefondan Nasıl İnternet Paylaşılır?

Tuşlu telefondan internet paylaşımı yaparak bilgisayarınızla, tabletinizle veya farklı bir akıllı telefonla internete girebilirsiniz. Tuşlu telefonunuzla internetinizi paylaşabilmek için ilk olarak telefonunuzun bu özelliğinin bulunması gerekir. Yalnızca veri bağlantısı bulunan telefonlarla internet paylaşma işlemi yapılamamaktadır. İnternetinizi paylaşabilmek için mobil veri sekmesine giriş yaparak kişisel erişim noktasını aktif hale getirmeniz gerekir. Bunun için de yeni nesil bir tuşlu telefona sahip olmanız gerekir.

Tuşlu Telefon Kaç Saat Şarj Edilmeli?

Tuşlu telefonlar yüksek şarj kapasiteleriyle öne çıkmaktadırlar. Uzun konuşma, bekleme ve gezinme süresi vadeden telefon modellerinin şarj süreleri de batarya kapasitelerine bağlı olarak değişiklik gösterirler. Tuşlu telefonlarla ilgili bilmeniz gereken en önemli noktalardan birisi, şarjınız yüzde 100 olduktan enerjiyi kesmenizdir. Yeni nesil akıllı telefonlarda şarjınız yüzde 100 olduğunda enerji otomatik olarak kesilebilirken, geleneksel tuşlu telefon modellerinde böyle bir özellik bulunmamaktadır. Şarj süreleriyle ilgili tam manasıyla bir bilgi vermek her ne kadar doğru olmasa da, yeni nesil akıllı telefonlara oranla daha kısa sürede şarj olduklarını ve şarj süresinin de çok daha uzun süre gidebildiğini belirtmekte fayda var.

En Kullanışlı Tuşlu Telefon Modelleri Nelerdir?

Sizin için en kullanışlı olacak tuşlu telefon modelleri, gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacak modeller olacaktır. Yalnızca temel özellikleri kullanmayı planlıyorsanız, herhangi bir tuşlu telefonu kullanmanız sizin için yeterli olabilir. Titreşim özelliğinin bulunduğu modelleri tercih ederek çağrıları daha hızlı ve pratik bir şekilde yanıtlayabileceğinizi de göz önünde bulundurmanız gerekir. Oyun oynama veya oyun yükleme özellikleri bütün tuşlu telefon modellerinde bulunmuyor. Genel itibarıyla tuşlu telefonların bataryası uzunca bir süre şarj edilmeden kullanıldığından bu cihazlar iş telefonları olarak kullanılırlar. Bu sebeple şarjınızın ne kadar sürede dolduğuna ve ne kadar süre işinizi gördüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Öte yandan kullanım kolaylığı bakımından ekran büyüklüğü de dikkat etmeniz gereken faktörler arasında bulunabilir. Ekran parlaklığı ve yazıların netliğinin istediğiniz düzeyde olduğuna dikkat etmek mesaj gönderme ve arama işlemlerinizi daha da kolaylaştırır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatech (5)
Anka (8)
BB Mobile (7)
Concord (1)
Hiking (57)
Inmarsat (2)
Ixperia (3)
LG (5)
Logitel (1)
Nokia (103)
Onno (2)
Samsung (52)
Thuraya (2)
Tinmo (2)
Torch (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(69)
(37)
(36)
(32)
(13)
(11)
(8)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Türü

(141)
(68)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (57)
ve üzeri (77)
ve üzeri (88)
ve üzeri (95)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL