Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

4G Desteği

Başka bir kelime deneyin

MP3 Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Wi-Fi Desteği

Başka bir kelime deneyin

FM Radyo

Başka bir kelime deneyin

Hafıza Kartı Desteği

Başka bir kelime deneyin

Batarya Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Model

X9
220
X11
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tuşlu Telefon

için 85 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tuşlu Telefon

Kullanıcılarına pratik bir destek sağlayan tuşlu telefon modelleri, konforlu bir şekilde iletişim kurmanız için dizayn edilmiştir. Uzun konuşma süresi desteği ile dikkat çeken tuşlu telefon çeşitleri, onlarca dakika boyunca kesintisiz olarak iletişim kurmanıza imkân tanır. Öte yandan uzun şarj ömrü ile fark yaratan tuşlu telefon modelleri de size sunulan kullanışlı ürünler arasında yer alır. Şarj ömrü uzun olan modeller, gün boyunca telefonunuzdan yararlanmaya devam etmeniz için elverişlidir. Aynı zamanda kısa bir sürede şarj edilebilen tuşlu telefon çeşitleri, zaman ve konfor kazanmak isteyen kullanıcıların önde gelen tercihleri arasındadır. Mini şarj aletlerine sahip olan modeller, hem telefonunuzu hem de bu aksesuarı gün boyunca yanınızda taşımanız için elverişlidir. Tuşlu telefonların ve bu ürünlerin şarj aletlerinin az alan kaplaması, seyahatlerde de konfor kazanmanız için idealdir. Isınma problemi ile karşılaşmadan kullanılabilen bu telefonlar, güvenli bir deneyim için ideal özelliklere sahiptir. Bütçe dostu özellikleri ile öne çıkan tuşlu telefon modelleri de tercih edebileceğiniz ürünler içerir. Hem hesaplı hem de son derece pratik olan modeller, bütçenizi verimli kullanarak konfora ulaşmanıza yardımcı olur. Düşük ağırlıklı şekilde üretilen tuşlu telefon çeşitleri, hafif yapıları ile kullanıcıları için bir diğer avantaj yaratır. Kasa bölümüyle de dikkat çeken tuşlu telefon modelleri, darbelere karşı son derece dayanıklı bir ürüne sahip olmanıza imkân tanır. Çarpma, düşme gibi sorunlara karşı koruma yaratan kasa bölümü ile dikkat çeken ürünler, aynı zamanda çizilme ve deforme olma gibi problemleri de engellemeyi başarır. Kapaklı tasarım özelliği bulunan tuşlu telefon modelleri, ürünün batarya bölümüne kısa bir sürede erişmenizi mümkün hale getirir. Kapak kısmı tırnak bölümü yardımıyla kolayca çıkarılabilen kapaklar, telefonunuzun bataryasını dış etkilere karşı tam koruma altına alır. Farklı markalara ait birçok tuşlu telefon seçeneğinin bulunmasından yararlanarak hem estetik zevklerinize hem de beklentilerinize uygun olan ürünlere erişebilirsiniz. Farklı işletim sistemlerini kullanan tuşlu telefon modelleri de bulunur. Tuşlu telefon seçenekleri yanı sıra cihazlarınızda kullanabileceğiniz ürünleri de incelemek için telefon ve aksesuarları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ekran ve Tasarım Özellikleri İle Dikkat Çeken Tuşlu Telefonlar

Ekran ve Tasarım Özellikleri İle Dikkat Çeken Tuşlu Telefonlar

Net görüntüler elde etmeyi sağlayan ekranları ile kullanıcılarının beğenisini kazanan tuşlu telefon modelleri, keyifli bir kullanım deneyimine erişmeniz için üretilmiştir. Ekran boyutları farklılık gösteren çok sayıda alternatifi içeren tuşlu telefon çeşitleri, ihtiyaçlarınız için ideal ölçülere sahip ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Tuşlu telefon fiyatları ürünün boyutuna, markasına, modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Ekranları gündüz ve gece saatlerine özel olarak ayarlanabilen modeller, gün boyunca konfor elde etmek isteyen kullanıcılar için idealdir. Ekran parlaklığı seviyesini kısa bir sürede değiştirebileceğiniz telefonlar sayesinde ortamdaki ışık miktarına uygun bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ekran bölümü yansıma ve parlama problemlerini önleyen modeller, yazıları ve sayıları rahatça görmeniz için idealdir. Aynı zamanda kullanışlı tuşları ile de dikkat çeken tuşlu telefon modelleri, yazışmalarınızı pratik bir biçimde sürdürmenizi sağlar. Ergonomik tuşları içeren tasarımları ile öne çıkan bu telefonlar, gün boyunca sevdiklerinizle rahatça iletişim kurmanız için elverişlidir. Telefonların tuşlarının üzerinde yer alan baskılar, sayıların ve harflerin silinmesini önler. Böylece hangi tuş ile hangi harfi ya da sayıyı kullanabileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz. Geniş ve büyük tuşlara sahip olan modeller, rahatça mesaj yazmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Yön tuşlarını ve onay tuşunu içeren tuşlu telefon çeşitleri de bulunur. Böylece farklı uygulamaları oldukça hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ses düzeyini ayarlamaya yardım eden kontrol tuşu bulunan tuşlu telefon çeşitleri de vardır. Tasarımlarını tamamlayan kulaklık girişi bölümüyle tuşlu telefon modellerini oldukça keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Toplu ulaşım araçlarında ya da yürüyüş yaparken müzik dinlemek istediğinizde kulaklığınızı kullanarak telefonunuzdan yararlanabilirsiniz. Tasarımlarında şarj aleti girişi bölümü bulunan tuşlu telefon çeşitleri sayesinde bataryayı kısa bir sürede doldurabilirsiniz. Ekran bölümünde yer alan pil seviyesi göstergesi aracılığıyla bataryanızın son durumunu kolayca öğrenebilirsiniz. Kameralı ve kamerasız tuşlu telefon modellerinin bir arada bulunmasından yararlanarak tercihlerinize en uygun ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra kapaklı tuşlu telefon ve kızaklı tuşlu telefon gibi farklı modeller de bulunur.

Kamera Özellikleriyle Dikkat Çeken Tuşlu Telefon Modelleri

Kamera Özellikleriyle Dikkat Çeken Tuşlu Telefon Modelleri

Son derece gelişmiş kameralara sahip olan tuşlu telefon modellerini tercih ederek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz. Sadece arka kamerası bulunan modellerin yanı sıra ön kamerası ile dikkat çeken ürünler de seçebileceğiniz modeller arasındadır. Ön kamera desteği sunan tuşlu telefon seçenekleri sayesinde kısa bir sürede ve son derece estetik şekilde özçekim yapabilirsiniz. Arka kamera bölümü ile kaliteli videolar ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları çekebileceğiniz kameralı tuşlu telefon modelleri sayesinde çok yönlü bir kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz. Kamera çözünürlüğü seviyesine bağlı olarak seçebileceğiniz alternatif modeller, çok sayıda opsiyona erişmenizi sağlar. Yakınlaştırma özelliği bulunan kameraları ile dikkat çeken büyük tuşlu telefon çeşitleri, uzak nesneleri son derece kaliteli bir şekilde görüntülemenize imkân tanır. Öte yandan flaş ışığı özelliği ile fark yaratan arka kamera bölümü bulunan telefonlar da vardır. Metrelerce mesafedeki alanları aydınlatabilen flaş ışığı desteği, telefonunuzla karanlık ortamlarda rahatça çekim yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Aynı zamanda karanlık ortamlarda el feneri desteği elde etmek için de tuşlu telefon modellerinin flaş ışığı desteğinden yararlanabilirsiniz. Çekim modları ile de fark yaratan tuşlu telefon modelleri, farklı ortamlara özel olarak yararlanabileceğiniz birçok modu kullanımınıza sunar. Gündüz ve gece çekimi için ayrı modları içeren modeller, ortamdaki ışık miktarına göre ayarlama yapar. Aksiyon dolu anlar için hazırlanan modlar, hareketli çekimleri daha net yapmayı kolaylaştırır. Portre modu özelliği bulunan kameraları ile öne çıkan tuşlu telefon modelleri de vardır. Portre çekimi yaparken yüze odaklanmayı kolaylaştıran bu mod, daha net ve estetik görseller elde etmeyi mümkün hale getirir. Ekranları dikey ya da yatay olarak kullanılmaya elverişli şekilde tasarlanan tuşlu telefon modelleri sayesinde çekimlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Tuşlu telefon klavyesi aracılığıyla ürününüzün kamera özelliklerini rahatça kullanabilirsiniz. Görüntü düzenleme desteği sunan tuşlu telefon çeşitlerinin de bulunması, fotoğraf ve video çekimi sonrasında görsellere son rötuşlarını vermeniz için idealdir. Akıllı tuşlu telefon çeşitleri, içerdikleri kısayollar sayesinde zaman kazanarak kullanım gerçekleştirmenize imkân tanır. Fotoğraf ve video dosyalarının yanı sıra çeşitli belgeleri paylaşmak için de tuşlu telefon modellerinden yararlanabilirsiniz. Bluetooth özelliği bulunan telefonlar, bu teknolojiyi kullanan diğer telefonlarla ve bilgisayar, tablet gibi ürünlerle veri paylaşımını kablosuz olarak gerçekleştirmenizi sağlar. Pembe tuşlu telefon modellerinin yanı sıra beyaz, mor gibi farklı renklere sahip tuş takımları ile öne çıkan ürünler de bulunur.

Yüksek Kaliteli Ses Özelliğine Sahip Tuşlu Telefon Seçenekleri

Yüksek Kaliteli Ses Özelliğine Sahip Tuşlu Telefon Seçenekleri

Zaman kazandıran birçok özelliğe sahip olan tuşlu telefon modelleri, hem hızlı hem de keyifli bir kullanım deneyimine ulaşmanız için üretilmiştir. Tuş kilidi özelliği yardımıyla tuşlu telefon harfleri ile işlem yapmayı önleyebilirsiniz. Bu sayede istemsizce tuşları kullanarak çeşitli işlemler gerçekleştirmeniz engellenir. Kullanıcı dostu tuşlu telefonlar aynı zamanda not defteri bölümüne de sahiptir. Not defteri uygulamasını kullanarak telefonunuza çeşitli bilgileri kısa bir sürede not alabilirsiniz. Böylece önemli etkinlikleri ve toplantıları unutmadan günlük yaşamınızı planlayabilirsiniz. Öte yandan hatırlatıcı ve alarm desteği gibi özellikler de kullanıcılara konfor kazandıran detaylar arasında bulunur. Uyku saatlerinizi düzenlemek ve iş günlerinde tam vaktinde uyanabilmek için tuşlu telefon modellerinin alarm özelliğini kullanabilirsiniz. Tatil günleri ile çalışma günlerini birbirinden ayırmayı sağlayan alarm özelliğine sahip modeller, sadece iş günlerinde alarmın çalmasını mümkün hale getirir. Ayrıca alarm zil sesini ve erteleme süresini ayarlamaya olanak tanıyan tuşlu telefonlar da vardır. Tuşlu telefon nasıl açılır, diye merak eden kullanıcılar için pratik özellikler sağlayan bu ürünler, konforlu bir kullanım deneyimi elde etmenize imkân tanır. Güç tuşu kısmını kullanarak telefonunuzu saniyeler içerisinde açabilir ya da kapatabilirsiniz. Kullanıcıların konforunu artırmayı başaran telefonlar arasında dokunmatik tuşlu telefon modelleri de bulunur. Bu telefonlar sayesinde hem tuşlardan hem de dokunmatik ekran bölümünden yararlanabilirsiniz. Hafıza alanı son derece yüksek olan telefonlar, birçok veriyi ve dosyayı rahatça saklamanız için üretilmiştir. Hafıza kartı bulunan modellerin yanı sıra ek alan elde etmek için hafıza kartı kullanarak yararlanabileceğiniz modeller de bulunur. Hafıza kartlı tuşlu telefon çeşitleri sayesinde dosyalarınızı rahatça saklayabileceğiniz geniş bir alan kazanabilirsiniz. Bu alandan yararlanırken SD kart okuyucu adaptörleri de kullanabilirsiniz. Bu adaptörler sayesinde telefonunuzdaki dosyaları bilgisayar ortamı üzerinden açabilmeniz mümkün hale gelir. Depolama alanı kapasitelerine bağlı olarak çok sayıdaki tuşlu telefon modeli arasında yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ekran genişliği ve çerçeve kalınlığı gibi farklı değerler açısından da telefon modellerini inceleyebilirsiniz. Renk tonları arasındaki farklılıkları detaylı şekilde yansıtmayı başaran telefonlar, sosyal medyada zevkli vakit geçirmeniz için idealdir. Görselleri ve videoları son derece kaliteli bir biçimde açmak için telefonunuzun gelişmiş ekran özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Sosyal ağlara kısa bir sürede bağlanmak için Wi-Fi özellikli tuşlu telefonları kullanabilirsiniz. Kablosuz ağlara rahatça erişim sağlayan bu telefonlar, internetin sunduğu olanakları pratik bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Aynı zamanda çeşitli mobil uygulamaları kullanmak için de tuşlu telefon özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Geniş hafıza alanı bulunan modellerde sosyal medya uygulamalarının yanı sıra e-ticaret sitelerine ait uygulamalara ya da çeşitli yararlı programlara da rahatlıkla yer verebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Ses Özelliğine Sahip Tuşlu Telefon Seçenekleri

Yüksek Kaliteli Ses Özelliğine Sahip Tuşlu Telefon Seçenekleri

Sesleri kullanıcılarına yüksek kaliteli şekilde aktaran tuşlu telefonlar sayesinde oldukça konforlu bir kullanıma ulaşabilirsiniz. Düşük ve yüksek ses seviyesinde kullanabileceğiniz bu telefonlar, müzik dinlerken ya da video izlerken deneyiminizi daha keyifli hale getirmeyi başarır. Ses ayarını kısa bir sürede yapmaya imkân tanıyan telefonlar, cızırtı problemi ile karşılaşmanızı engelleyerek kullanım deneyiminizi geliştirir. Kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çekmeyi başaran modeller arasında çift hatlı tuşlu telefon çeşitleri de önemli bir yere sahiptir. Güçlü hoparlör bölümüne sahip olan bu telefonlar, aynı anda iki farklı numarayı kullanabilmenize imkân tanır. İş hayatınızda farklı, özel hayatınızda farklı bir telefon kullanmak istiyorsanız çift hatlı modelleri tercih edebilirsiniz. Klavyeli tuşlu telefon çeşitleri sayesinde mesajlaşma sırasında ve internette vakit geçirirken hız kazanabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzleri ile de dikkat çeken telefonlar, menüler arasında kolayca zaman geçirmenize imkân tanır. Kolay anlaşılır menü ikonları sayesinde tuşlu telefonların sunduğu farklı özelliklere pratik bir biçimde ulaşabilirsiniz. Takvim desteği ile kullanıcılarını memnun eden bu telefonlar, tarihi takip ederek günlerinizi planlamanızı kolaylaştırır. Öte yandan yüksek hafızalı telefon rehberi özelliği de tuşlu telefonları kullanırken konfor kazanmanızı sağlar. Yüzlerce ismi bu rehbere kaydederek hem iş yaşamındaki müşterilerinizi hem de özel hayatınızdaki insanları rehberinizde kayıtlı halde tutabilirsiniz. Kişiye özel görsel atama özelliğine sahip olan telefonlar sayesinde arayanın kim olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kişiye özel müzik atama özelliği de bulunur. Bu sayede, telefon ekranını görmeden arayanın kim olduğunu müzik aracılığıyla kavrayabilirsiniz. Telefon görüşmesi yaparken sesleri net olarak almak ve seslerinizi net olarak iletmek için tuşlu telefonların gelişmiş özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Hoparlör bölümü tozlara ve kirlere karşı dayanıklı şekilde üretilen telefonlar, iletişimin kalitesini azaltabilecek unsurları yok ederek kullanım deneyimini geliştirir. Kulaklık üzerinden telefon görüşmesi yapmaya imkân tanıyan ürünleri de etkin şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde, müzik dinlerken arama aldığınızda arayan kişileri kolayca yanıtlayabilirsiniz. Kulaklığınızın mikrofonunu kullanarak sesinizin karşı tarafa net olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Ergonomik olarak kavrayabilmeniz için elverişli olan tuşlu telefon alternatifleri, tek elinizle yöneterek kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir.

Farklı İşlemleri Aynı Anda Gerçekleştirmeye Yarayan Tuşlu Telefon Çeşitleri

Farklı İşlemleri Aynı Anda Gerçekleştirmeye Yarayan Tuşlu Telefon Çeşitleri

Konuşma yaparken aynı zamanda gelen mesajları ve not defterinizi kontrol etmek istiyorsanız tuşlu telefonların özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Müzik dinleyip internette vakit geçirmek ya da telefonunuz şarj olurken oyun oynamaya devam etmek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Türkçe menü özelliği ile kullanıcılarına hizmet veren telefonları aynı zamanda diğer dillerde de kullanabilirsiniz. Böylece yabancı dilinizi geliştirmek için pratik bir destek de elde edebilirsiniz. Dahili mobil uygulamaları bulunan modeller, çeşitli hava durumu uygulamalarına ya da sosyal medya kanallarına rahatça erişmenizi sağlar. Harici olarak indirebileceğiniz sözlük uygulamaları ile farklı dillerdeki kelimelerin anlamlarını rahatça öğrenebilirsiniz. Oldukça ince şekilde tasarlanan telefonlar, cebinize rahatça sığdırabileceğiniz ürünler arasındadır. Aynı zamanda taşıma işlemleri açısından da birçok kolaylık yaratan tuşlu telefon ürünleri, keyifli bir kullanım deneyimi elde etmeniz için elverişli özelliklere sahiptir. Telefonların ince ve küçük olması, pantolon cebinde, mont cebinde ya da çanta aracılığıyla bu ürünleri taşımanıza olanak tanır. Tasarımları estetik şekilde değiştirilebilen tuşlu telefonlar, birçok aksesuarla beraber kullanılabilir. Çıkartma yapıştırmaya elverişli olan kapak bölümü bulunan telefonların dizaynını zevklerinize uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Ekran kısmında saat bilgisine yer veren telefonlar da oldukça kullanışlıdır. Tuşlar kilitlendiğinde de ekran üzerinden saati görmeyi sağlayan modeller, gün içerisinde zamanı yakından takip etmeniz için elverişlidir. Kronometre özelliği ile öne çıkan tuşlu akıllı cep telefonu modelleri de seçebileceğiniz ürünler arasındadır. Zaman tutmayı kolaylaştıran bu telefonlar, spor yaparken ya da gün içerisinde pratik bir şekilde kronometre ile ölçüm yapmanıza olanak tanır. MP3 ses dosyalarını açıp sevdiğiniz şarkıları dinlemek için de tuşlu telefonların özelliklerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda MP4 dosyalarını açarak video ve film izlemek için de bu telefonların kullanıcı dostu özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 3G teknolojisini kullanan telefonlarla oldukça konforlu bir şekilde iletişim kurarak sevdiklerinizle kesintisiz olarak görüşebilirsiniz. Sesli arama desteğinin yanı sıra 4.5G teknolojisi ile uyumlu olan telefonlar sayesinde görüntülü arama özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Harita desteği sunan modeller ise konumunuzu detaylı olarak tespit etmenizi mümkün hale getirir. Navigasyon desteği ile yol tarifi yapan modeller, gitmek istediğiniz yere pratik bir şekilde ulaşabilmeniz için geliştirilmiştir. FM radyo özelliği de tuşlu telefon modelleri arasındaki ürünler yardımıyla erişebileceğiniz özelliklerden biridir. Tuşlu telefon çeşitlerini inceleyip çok yönlü fayda sağlayan ürünlerden birini hemen satın alabilir, günlük yaşamda konforunuzu arttırabilirsiniz.