Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Yenilenmiş Telefonlar

için 83 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

İkinci El Telefon

Sunduğu birçok avantaj ile günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan cep telefonları sürekli yenilenen ve güncellenen formatlarıyla da kullanıcıları mutlu ediyor. Bu cihazlar tasarım olarak geniş bir kitleye hitap etse de bazı özellikler sadece bazı kullanıcıların tercih edebileceği nitelikler olarak öne çıkıyor. Parmak izi okuyucunun konumu, ekranının büyüklüğü, fiziksel tuşlar, kasada tercih edilen materyal gibi farklılıklar kullanıcıların tercihlerini belirleyebiliyor. İkinci el telefon ise kullanıcılara ekonomik olarak hem de kullanım kolaylığı bakımından birçok avantaj sunuyor. Kullanıcılar telefon yenilemek istediklerinde ellerindekileri satabiliyor ya da satın almak istediklerini oldukça düşük fiyatlara başka bir kullanıcı ya da tedarikçiden edinebiliyor. İkinci el telefon fiyatları sıfır modellere göre oldukça uygun olmasıyla da öne çıkıyor. Model değişikliği yapmak isteyen ancak bütçe sıkıntısı yaşayanları mutlu eden iki el telefonlar arasında oldukça gelişmiş tasarımlar da bulunuyor. Siz de telefon ve aksesuarları sayfamızdan, sıfır ve ikinci el telefonları inceleyebilirsiniz.

İkinci El Telefon Modelleri

İkinci El Telefon Modelleri

Piyasaya her gün yeni bir telefon çıkarken kullanıcılar farklı deneyimler yaşamak için ürünlerini sık sık değiştirmek istiyor. Bu nedenle halihazırda kullandıkları cihazları uygun fiyatlara başka kullanıcılara satarak hem kar ediyor hem de yeni alacakları cihaz için bütçe oluşturuyorlar. İkinci el cep telefonu piyasası içinde hem çok yeni modelleri hem de efsaneleşmiş ve artık üretilmeyen modelleri bulmak mümkün oluyor. Hem satıcıya hem de alıcıya avantaj sunan bu alışveriş ile kullanıcıların tasarruf etmesi mümkün oluyor. İkinci el akıllı telefon arayışı içinde olan kullanıcıların tercihlerinde bütçeleri ve ürünlerden beklentileri belirleyici oluyor. Akıllı telefon modelleri arasından tercih yapacak müşteriler istedikleri işletim sistemini, kamera özelliklerini ve tasarımsal özellikleri belirleyerek oldukça kısa sürede istedikleri ürüne ulaşabiliyor. Cep telefonu piyasası gibi ikinci el telefon piyasası da oldukça hızlı değiştiği için kullanıcılar istedikleri ürünü bulmak da sıkıntı yaşamıyor. Müşterilerin arayışı içinde oldukları ürün belli bir zaman dilimde ikinci el olarak bulunmasa bile belli bir süre sonra satışa konulabiliyor. Bu nedenle tüketicilerin araştırmalarını sürekli ve düzenli bir şekilde yapması gerekiyor. Sadece akıllı modeller için değil ikinci el tuşlu telefon modelleri için de büyük avantaj sağlıyor. Bu şekil de artık üretilmeyen ancak sağlamlığı ile meşhur olan klasikleşmiş modellere bile ulaşmak mümkün oluyor. Sadece görüşmelere ve mesajlaşma ihtiyacına yanıt verecek bir model arayışında olan, kullanmayacağı özellikler için ek bir bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılar ikinci el pazarında yer alan tuşlu modelleri tercih edebiliyor. Üstelik kullanıcılar isteseler sıfır bir şekilde satın alamayacakları birçok ürüne bu sayede kolayca ulaşabiliyor. Ancak ikinci el telefon pazarında en çok akıllı modeller ilgi görüyor. İkinci el telefon önerisi yapanların sıklıkla bahsettiği akıllı modeller, avantajlı fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap edebilecek özellikleri nedeniyle kendi sahibini mutlu etmeyen cihazlar da oldukça kısa süreli kullanım sonrası satışa çıkabiliyor. Satın aldığı cihazın ekran boyutundan rahatsız olan, fiziki tuş kullanmaya alışamayan ya da farklı bir rengini edinmek isteyen kullanıcılar sadece birkaç gün kullandıkları ürünleri bile satışa çıkarabiliyor.

Bütçe Dostu İkinci El Telefon Çeşitleri

Bütçe Dostu İkinci El Telefon Çeşitleri

Sahip olduğu cihazı yenilemek isteyen, daha gelişmiş özelliklere uygun fiyatlarla ulaşmayı hedefleyen kullanıcılar ikinci el telefon almayı tercih ediyor. Sadece yenilemek için değil ikinci bir cihaza ihtiyacı olan ancak sıfır telefona ayıracak bütçesi olmayan kişiler de ikinci el uygun telefon modellerini tercih edebiliyor. Bu modeller arasında giriş seviye cihazlar olduğu kadar basit kozmetik sorunları olan gelişmiş modeller de bulunabiliyor. Kozmetik sorunlarla alakalı sıkıntısı olmayan ve işlevselliği ön planda tutan kullanıcılar cihazların kenar köşelerinde kullanımdan doğan çeşitli hasarları göz ardı edebiliyor. Standart ikinci el telefonlardan daha da ucuza satışa çıkarılan bu modeller özellikle ikinci cihaz arayışı içinde olan kişileri mutlu ediyor. İkinci el dokunmatik telefon arayışı içinde olan kişiler ise oldukça geniş seçenekler arasından kendine en uygun modeli seçebiliyor. Bu modeller arasında artık üretilmeyen ancak başarılı tasarımı ile dikkat çeken modeller olduğu kadar kısa süre önce satışa çıkmış cihazlara da rastlanabiliyor. Arayış içinde olan ve bütçesini zorlamak istemeyen tüm kullanıcılar daha önce kullanılmış ve hala yüksek performans gösteren çeşitli modeller arasından tercihte bulunabiliyor. Hem elindeki cihazı satan hem de satın alan kişiler açısından avantajlı olan bu durum aynı zamanda toplumsal alışveriş anlayışını da değiştiriyor. İkinci el ürün alım satımına başka bir gözle bakmasına neden olan telefon piyasası içinde giriş seviye cihazlar kadar premium cihazlara da ulaşmak mümkün oluyor. İkinci el uygun telefon fiyatları ile premium cihaz kullanmak isteyen ancak sıfır olarak satın almaya ayıracak bütçesi olmayan kişiler Apple ikinci el telefonlar ve diğer markaların ikinci el modellerini tercih ederek hem isteklerini gerçekleştirebiliyor hem de bütçelerini korumaya devam edebiliyorlar.

İkinci El Telefon Trendleri

İkinci El Telefon Trendleri

Telefon ihtiyacı olan kişiler her zaman sıfır ürünleri tercih etmiyor. Arayışı içinde olduğu ürünün sıfırı bulunmayan ya da sıfırına ulaşamayan müşteriler ikinci el cihazları satın alıyor. Bu cihazlar arasında uzun süreler kullanılmış ürünler olduğu kadar çok kısa süre kullanılmış ya da hiç kullanılmamış ürünlere rastlamak da mümkün oluyor. İkinci el telefon alırken kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler olan az kullanılmış ürünler, ürünü aldıktan kısa süre sonra pişman olan ya da başka bir cihazı kullanmak isteyen kişilerce satışa çıkarılıyor. Piyasanın altında fiyatlarla sıfır gibi temiz bir cihaz satın almak isteyenler ikinci el sıfır telefon diye de nitelendirilebilecek bu ürünleri tercih ediyor. İkinci el ürün trendleri arasında yer alan az kullanılmış ürünler arasında özellikle popüler telefonları bulmak mümkün oluyor. Android ya da IOS işletim sistemini kullanan en yeni modeller özellikle öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Sıfır piyasasında olduğu gibi iki el telefon piyasasında da en yeni ve en çok özelliğe sahip ürünler büyük ilgi görüyor. Kullanıcıların sıfırını almaya güçlerinin yetmedikleri modeller, kısa süreli kullanım sonrasında bile satışa sunulduğunda büyük bir iskonto ile ulaşılabiliyor. İkinci el kamerasız telefon alternatiflerinden farklı olarak gelişmiş özellikleri olan bu cihazlar arasında kutusu henüz açılmadan satışa sunulan ürünlere bile rastlanabiliyor. Bu cihazlar dışında piyasaya yön veren ürünler arasında orta segment ancak kullanışlı olanlar yer alıyor. Oldukça uygun fiyatlara satın alınabilecek bu telefonlar görüntülü konuşma, kaliteli görüşme, yüksek çözünürlüklü kamera gibi özellikleriyle de sevindiriyor. Yedek ya da ikinci bir cihaz olarak sıklıkla tercih edilen giriş modellerin ikinci elleri de popülerler arasında bulunuyor. En temel özelliklere sahip ve kullanıcıların kolay kullanımına odaklanmış bu tasarımlar her yaştan kullanıcının dikkatini çekiyor. İkinci el tuşlu telefon modelleri de öne çıkan özellikle basit ve dayanıklı ürün arayışı içinde olanları mutlu ediyor. Zor şartlar altında çalışan kişiler kadar dokunmatik ekranla arası iyi olmayanların da tercihi olan tuşlu modellerin ikinci el pazarında birçok alternatifi bulunuyor.

İkinci El Telefon Olarak Yenilenmiş Cihazlar

İkinci El Telefon Olarak Yenilenmiş Cihazlar

İkinci el telefon almak isteyen tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yenilenmiş cihazlar da yer alıyor. Hem kullanışlı hem de temiz bir ürüne sahip olmak isteyen tüketiciler profesyonel bir firma tarafından yapılan yenileme işlemi sonrası satışa sunulan alternatifleri tercih ediyor. İkinci el yenilenmiş telefon modelleri arasında oldukça yeni ve popüler telefonlar da yer alıyor. Temel olarak bu sistem ikinci el telefondan farklı bir sistem olsa da kullanıcılar tarafından bu seçenekler de ikinci el olarak yorumlanıyor. Aslında bu ürünler aktif olarak bir kullanıcı tarafından kullanılmış olmuyor. Yenilenmiş telefonlar arasında mağazalarda kullanıcıların incelemesine sunulan sıfır cihazlar yer alıyor. Bunların dışında satın aldığı cihazdan pişman olan, yazılımsal hata yakalayan ya da farklı sebeplerden dolayı ürünü iade eden müşterilerin sıfır cihazları da bu kapsamda ele alınıyor. Geri gelen ürünler tekrar testlere sokularak yapılması gereken onarım var ise yapılıyor ve piyasaya oldukça uygun fiyatlardan sunuluyor. Bu yenileme ya da test işlemi profesyonel bir firma tarafından yapıldığı için kullanıcılar güven içinde yenilenmiş telefonları tercih edebiliyor. İkinci el akıllı telefon fiyatları cihazların marka, model, popülerliğine olduğuna kadar kullanım süresine göre de değişkenlik gösteriyor. Yenilenen ürünler hiçbir zaman aktif olarak kullanılmadığı için bu ürünlerin fiyatları standart ürünlerden değişiklik gösterebiliyor. Büyük ilgi gören ikinci el telefon modelleri arasında bulunan yenilenmiş telefonlar gösterdikleri yüksek performans nedeniyle de beğeniliyor. Çünkü kullanıcılar daha önce kullanılmış bir cihazı satın alırken akıllarında bazı soru işaretleri oluşabiliyor. Ancak yenilenme işlemi profesyonellerce yapılan cihazlar gösterdikleri stabil duruş kadar sağladıkları güvence ile de öne geçiyor. İkinci el telefon ekranları kamera ve mikrofonları gibi parçaları test edilerek satışa sunulduğu için memnuniyet oranı da yüksek oluyor. Hem uygun fiyatlı hem de yüksek performansa sahip bir cihaz arayan tüketicilerin severek tercih ettiği yenilenmiş alternatifleri siz de değerlendirebilirsiniz. Siz de Samsung ikinci el telefonlar ve diğer markalara ait modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Her Zevke Uygun İkinci El Telefon Alternatifi

Her Zevke Uygun İkinci El Telefon Alternatifi

Telefon arayışı içinde olan ve bütçe bakımından kısıtlı imkanları bulunan müşterileri hedefleyen ikinci el telefonlar geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. En yeni modellerden en klasik modellere kadar birçok cihazın bulunduğu piyasa içinde her tüketici kendi zevkine uygun ürünü kolaylıkla bulabiliyor. Dokunmatik ikinci el telefon modelleri göz önünde olsa da birçok kullanıcı daha klasik modelleri de tercih edebiliyor. Hızlı ve güvenli kullanım sunan, oldukça düşük fiyatlara ulaşılabilen klasikleşen modeller arasında görüntüsüyle kalpleri kazanan birçok model bulunuyor. İkinci el kapaklı telefon çeşitleri özellikle karizmatik duruşu ve az yer kaplaması nedeniyle dikkat çekiyor. Hem dokunmatik hem de tuşlu modellerin kapaklı tasarımlarının bulunabildiği piyasada tüketiciler bu cihazları renkli görüntüleri nedeniyle bir hayli seviyor. Müşterilerin beğenisine sunulduğu yıllarda büyük olay yaratan kapaklı modeller kullanışlı olmaları nedeniyle de vazgeçilemeyen cihazlar arasında yer alıyor. ikinci el çift hatlı telefon alternatifleri de bulunan basit kullanımı ve dayanıklı yapısıyla öne çıkan bu cihazlar özellikle telefonla çok fazla vakit geçirmek istemeyen kullanıcıları mutlu ediyor. Bu cihazların üretimi ne yazık ki durduğundan ya da oldukça yavaşladığından tüketiciler kapaklı modelleri genellikle ikinci el almayı tercih ediyor. İkinci el telefon önerileri arasında adı sıklıkla geçen kapaklı ve tuşlu modeller özellikle ileri yaş grubundan kullanıcıların beğenisini topluyor. İkinci el almanın hem avantajlı hem de kolay olduğu bu modeller bazı kişilerce iş telefonu olarak tercih edilirken bazıları ise askere giderken bu ürünleri satın alabiliyor. İkinci el dokunmatik telefon fiyatları sıfır telefonlara göre bir hayli uygun olmasıyla öne çıkıyor. Ancak fiyatlar cihazın sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. İleri seviye bir cihazın ikinci eli orta seviye bir ürünün ikinci elinden farklı fiyatlandırılıyor. Fiyatlara etki eden bir diğer unsur ise kullanım süresi ve yoğunluğu oluyor. Uzun süre yoğun bir şekilde kullanıldığı için yıpranmış bir telefonla satın alınan tarihten kısa bir süre sonra satışa konulan ürün arasında doğal olarak fiyat farklı bulunuyor. Eğer siz de ikinci el arayışı içindeyseniz bu birbirinden farklı ve avantajlı cihazları değerlendirebilir, siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

İkinci El Telefon Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tüm diğer telefon alışverişlerinde olduğu gibi ikinci el telefon alışverişinde de kullanıcıların satın alacakları ürünler hakkında geniş bir bilgiye sahip olması avantajlıdır. Özellikle gelişmiş modellerin yapabilecekleri işlevler, görünümü ve kullanım sırasında verdiği tepkilere hakim olmak hem satın alırken hem de satın aldıktan sonra kullanırken ortaya çıkabilecek problemleri tanımaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra telefonun kullanılmış olma süresi, yenileme işlemi, kozmetik sıkıntıları da göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanıcıların beklentilerine ve alacakları telefonların bu istekleri karşılama oranına da dikkat edilmelidir.

İkinci El Telefon Alırken Neye Bakılmalı?

İkinci el telefon satın alırken kullanıcıların incelemesi gereken birkaç özellik bulunuyor. Öncelikle kullanıcıların satın aldıkları ürünle ilgili geniş bilgiye sahip olmaları, kullanımını kolaylaştırdığı gibi yaşanabilecek problemlerin de önüne geçiyor. Bu nedenle ikinci el telefon tercihinde bulunurken cihazların ne kadar süre ile kullanımda olduğu, varsa yaşadığı arızalar ve geçirdiği tamiratlar, aletin görselliğini etkileyen çizik ya da kırkların varlığına dikkat edilmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra kişiler ikinci el telefon satın alırken performans değerlendirmesi yaptıklarında daha mutlu ve başarılı bir alışveriş süreci yaşıyor.

Hangi İkinci El Telefon Alınır?

İkinci el telefonlar arasından model tercihinde bulunacaklar öncelikle ihtiyaçlarına yanıt verecek cihazları ön planda tutmalıdır. Bu ürünler arasında ise daha uygun fiyatlı olan ve bütçe avantajı sağlayan ürünler tercih edilebilir. Tamamen kişisel zevkler ve beklentilere göre şekillenecek süreç içinde kullanıcılar isterlerse tuşlu telefonları isterlerse giriş seviye akıllı telefonları isterlerse de ileri özelliklere sahip gelişmiş modelleri tercih edebilir. Az kullanılmış, paketi açılmadan satışa konulmuş ya da bir süre aktif olarak kullanılmış ürünler arasında tercihte bulunurken de kişiler tamamen beklentilerini göz önünde bulundurarak alışverişlerine yön verebilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apple (65)
Samsung (8)
Huawei (7)
Lenovo (1)
Nokia (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL