İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar

Hiçbir zaman hareketliliğini yitirmeyen ikinci el telefon piyasası, aklınıza gelebilecek her türlü cep telefonu modeli ile kategorimizde hayat buluyor. En uygun fiyatlar, en kaliteli ikinci el cihazlar ve en popüler akıllı telefon modelleri, ikinci el telefon arayanların beğenisine sunuluyor.

Yenilenmiş Telefon Nedir?

Yenilenmiş Telefon Nedir?

Kategorimizde ikinci el telefon modelleri arasında gezinirken pek çok üründe yenilenmiş telefon özelliği olduğunu fark edeceksiniz. Pekiyi acaba yenilenmiş telefon nedir, ne anlama gelmektedir? Temel olarak yenilenmiş telefonların sıfır telefon olmadığını belirtmekte fayda var. Daha önce başka bir kullanıcı tarafından kullanılmış olan bu telefon, yenilenmek için öncelikle IMEI, BTK, virüs ve yazılım kontrolünden geçer. Tüm testlerden olumlu sonuç aldıktan sonra telefon resetlenir ve tüm fonksiyonların yüzde 100 çalıştığına dair gerekli testler yapılır. Yenilenmiş telefonların herhangi bir çiziği, aşınması, darbesi ya da soyulması olmaz. Hijyen bakımından da kontrolleri yapılan bu telefonlar, genellikle az süreliğine de olsa hala garanti kapsamına dahil ürünlerdir. Yenilenmiş telefonlar için yeniden kullanıma hazır ikinci el telefonlar tanımını yapmamız mümkün.

İkinci El Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İkinci El Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İkinci el telefon satın alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı püf noktalar var. Öncelikle satın alacağınız ikinci el telefon, genelde şarj kablosu, adaptör ve kulaklık gibi aksesuarları olmadan gönderilmektedir. Bu da telefonun maliyetine ek olarak bu telefon aksesuarlarını temin etmeniz gerektiği anlamına gelir. Öte yandan her şey dahil satılan, yanında hediye olarak kırılmaz cam ve kılıf da gönderilen ikinci el telefon da bulmanız gayet mümkün. Teşhirde sergilenmiş olan ikinci el telefonlarda ufak çizik, ezik ve darbelere karşı tetikte olmak gerekir. Bununla birlikte satın aldığınız ürünün adınıza faturalı olmasına ve tercihen hala garanti süresi kapsamında olmasına da dikkat etmelisiniz. Kimi satıcıların faturanızı e-fatura ya da e-arşiv olarak gönderebileceğini unutmayın. Her şeyden öte, ikinci el ya da yenilenmiş telefon satın almadan önce ürün açıklamalarını dikkatli bir şekilde okumalı, gerekirse mağaza ile birebir iletişime geçerek telefona dair tüm detayları öğrenmelisiniz.

İkinci El Telefon Fiyatları Nedir?

İkinci El Telefon Fiyatları Nedir?

İkinci el telefon fiyatları öncelikli olarak telefonun fiziksel durumuna göre değişkenlik gösterecektir. Herhangi bir çiziği, kırığı, eziği olmayan ve darbe almamış telefonlar, aksi olan telefonlara oranda bir miktar daha yüksek fiyata satılabilir. Bununla birlikte telefonun model ve yıl özellikleri de fiyatlarda oynama olmasına sebep olabilir. Örneğin iPhone 6 ikinci el fiyatları, iPhone 5 ikinci el fiyatları ile kıyasla doğal olarak daha yüksek olacaktır. Cihazın donanımı, hafıza kapasitesi, ilk kullanıcı tarafından kullanılma süresi, markası, teknik özellikleri ve satışa sunulduğu merkez de fiyatlarda oynamaya yol açabilen diğer etmenlerden. Satın almak istediğiniz ikinci el telefonu en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile burada bulmanız mümkün. Asus, Samsung, HTC, Huawei ve Apple olmak üzere piyasanın önde gelen telefon üreticisi devlerinin tüm telefon modellerini burada bulmanız mümkün. Kategorimizde karşınıza çıkacak ikinci el ve yenilenmiş telefonlar, kaliteli ve güvenilir bir ikinci el telefon deneyimi yaşamanız için test edilerek satışa sunulmaktadır. Kısacası ikinci el telefon nereden alınır diye endişelenmenize gerek yok; en iyi durumdaki yenilenmiş telefonlar için doğru adrestesiniz.

İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar

için 767 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (2)
Apple (168)
Asus (6)
Casper (4)
(1)
Htc (42)
HTC (1)
Huawei (17)
Kaan (1)
Lenovo (6)
Lg (74)
LG (1)
Nokia (155)
Samsung (231)
Sony (21)
Turkcell (5)
Xiaomi (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Platform Tipi

(260)
(98)
(51)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (149)
ve üzeri (161)
ve üzeri (163)
ve üzeri (168)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL