Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

için 2,932 sonuç bulundu.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

Günden güne gelişen ve ilerleyen teknolojik ürünlerden biri ve son zamanlarda en popüleri olan giyilebilir teknoloji ürünleri, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya ve dijital yaşama ayak uydurmalarını sağlamaya devam ediyor. Giyilebilir teknoloji aksesuarları kategorimizde ise bu ürünleri tamamlayabileceğiniz, zenginleştirebileceğiniz ve farklılaştırabileceğiniz birbirinden çeşit ve özellikte ürün sizleri bekliyor.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

Kategorimiz içinde çok sayıda giyilebilir teknoloji aksesuarları yer almaktadır. Su geçirmez kılıfdan ekran koruyucuya, akıllı saat aksesuarlarından sanal gerçeklik gözlüğü aksesuarlarına kadar pek çok ürün sitemizin geniş ürün yelpazesinde sizlere sunuluyor. Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları kategorisinden satın alacağınız örneğin bir akıllı saat kordonu ile hem tarzınızı konuşturabilir hem de farklılaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı saatler için su geçirmez özellikteki ekran koruyucularla ürün bileğinizdeyken rahatlıkla su ile temas edebilirsiniz. Tüm bunların yanında akıllı bileklik için özel olarak tasarlanmış olan Xiaomi Mi band 2 USB şarj kablosu ile cihazınızı güvenli ve kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Ayrıca yine aynı kategoride yer alan Spigen su geçirmez kılıf ile ister akıllı bilekliğinizi ister akıllı saatinizi isterseniz cep telefonunuzu su ile temasdan koruyabilirsiniz. Özellikle tatillerde çok işinize yarayacak olan bu aksesuar, uygun fiyatıyla da bütçeleri zorlamıyor.

<strong>Giyilebilir Teknoloji Nedir?</strong>

Giyilebilir Teknoloji Nedir?

Teknolojinin ilerlemesiyle hayatımızda önemli bir yer edinen giyilebilir teknoloji ürünleri, kullanıcılar tarafından hayli ilgi görüyor. Peki nedir giyilebilir teknoloji? Aslında bu cihazları giyilebilir teknoloji ürünü yapan şey, cihazların insan vücudu ile entegre çalışabilen sistemlere sahip olması. Ancak yıllardır kullandığımız kulaklık ve kol saatleri giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer almıyor. Bir cihazın giyilebilir teknoloji ürünü olması için akıllı sensörlere sahip olması ve bir vasıta ile akıllı telefonlarınız ile bağlantı kurabilmesi gerekiyor. Giyilebilir teknoloji ürünlerine birkaç örnek verecek olursak; akıllı saatler, fitness bileklikleri, spor saatleri, akıllı giysiler, sanal gerçeklik gözlükleri ve 3D gözlükleri sayabiliriz. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte dijital çağı yakalamanın en pratik ve kolay yöntemlerinden biri haline gelen giyilebilir teknoloji ürünleri elbette birtakım aksesuar, aparat ve yardımcı ürüne sahip bulunuyor. İşte bu kategoride tüm bu gereçleri görebilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları Fiyatları

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları Fiyatları

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kategorimizde geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Giyilebilir teknoloji aksesuaları; marka, model, özellik ve ürün çeşidine göre farklılık gösterebiliyor. Sitemizde Jabra, Dark, Xiaomi, Bouletta gibi markalara ait aksesuarların yanı sıra Samsung Gear sanal gerçeklik gözlüğü, Apple watch gibi ürünlere ait aksesuarlar da yer almaktadır. Sizlere geniş bir fiyat skalası sunan bu kategoride her bütçeye uygun ürün yer almaktadır. Eğer siz de giyilebilir teknoloji ürünlerinden herhangi birine sahipseniz, cihazınıza uygun bir aksesuara kategorimizden kolayca ulaşabilir hızlı ve güvenli bir şekilde ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca Giyilebilir Teknoloji kategorimizde yer alan akıllı saat, sanal gerçek gözlüğü, akıllı bileklik gibi diğer kategorilere de buraya tıklayarak göz atabilir ve bir giyilebilir teknoloji ürünüyle dijital yaşama ayak uydurabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(263)
ve üzeri (438)
ve üzeri (475)
ve üzeri (488)
ve üzeri (504)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL