Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Telefon Oyun Aksesuarları

için 1.527 sonuç bulundu.

Telefon Oyun Aksesuarları

Gelişen teknoloji ile beraber akıllı telefonlar çeşitli pek çok amaç için başat rolü üstlenen bir yapıya dönüşmüştür. Özellikle 2000 senesinin ardından yaşanan dijital değişim ve dönüşümler ile beraber gündelik hayata dahil olan pek çok gereksinim akıllı telefonlar tarafından karşılanmaktadır. Bu durum telefon oyun aksesuarları ve benzeri pek çok üretim türünü oluşturmuştur. Bu sayede oyun oynama işlevi bilgisayarlar benzeri çeşitli teknolojik aletlere bağlı olmaktan çıkmaktadır. Bu durum pek çok oyun oynayan bireyin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıracak bir etkiye sahiptir. Bu sayede oyun oynama eylemi hayatın çeşitli pek çok alanına yayılım gösterebilmektedir. Örneğin uzun yolculuklar esnasında bilgisayar gibi büyük ebatlı teknolojik aygıtlara gereksinim duymadan telefon oyun aparatı ile bireyler diledikleri gibi oyun oynayabilmektedir. Bu durum aynı zamanda oyun oynama zamanlarını daha konforlu bir hale de dönüştürebilmektedir. Çünkü her akıllı telefonun kendi formu çerçevesinde ergonomik nitelikleri mevcuttur. Her biri cep ya da çantaya sığabilecek boyuttadır. Dolayısıyla üretilen aksesuarlar da belli bir ergonomik yapıya sahip olmaktadır. Bu vesileyle telefonun ve ellerin boyutuna uygun olan bir oyun deneyimi sunulmaktadır. Özellikle PUBG ve benzeri sürekli olarak konsolun varlığına gereksinimin duyulduğu oyunlarda aksesuarlar büyük önem arz etmektedir. Çünkü rakiplerin önüne geçmek ya da belli bir galibiyeti elde etmek için hızlı olmak gerekmektedir. PUBG mobile oyun konsolu ile bireyler hem hızlı hem de konforlu bir şekilde oyun oynama deneyimini elde edebilmektedir. Bu durumun oyun esnasında sergilenen performansın da artışına vesile olmaktadır. Sonuçta hangi oyun olduğu fark etmeksizin her oyunda belirlenen karakterlerin belli sınırlılıkları bulunmaktadır. Dolayısıyla çeşitli sistemlerin kurulması ya da taktiklerin geliştirilmesi gerekmektedir. Geliştirilen taktiklerin ya da sistemlerin işlevsel bir şekilde gerçekleştirilmesi için de çeşitli takviyeler gerekmektedir. Telefon oyun konsolu ile hızlı bir şekilde manevralar gerçekleştirmek oldukça kolay bir hale bürünmektedir. Dolayısıyla oynanmakta olan oyunda da galibiyetlerin elde edilmesi daha kolay bir hale dönüşmektedir. Özellikle turnuvalar ve benzeri organizasyonlara katılımda bulunan bireyler için oldukça önemli noktalardan biri budur. Çünkü turnuvalarda başarı sergileyen bireylerin geliştirdikleri taktiklerin ekseninde, oldukça hızlı bir şekilde oynadıkları da gözlenmektedir. Mobil oyun konsolu ile pratikler en ideal bir şekilde yapılacak düzeye evrilmektedir. Beraberinde hayatın her alnında ve de anında oyun oynama imkanının sunulması da katkılar arasında yer almaktadır.

Telefon Oyun Aksesuarı Özellikleri ile Kaliteli Oyun Deneyimi

Telefon Oyun Aksesuarı Özellikleri ile Kaliteli Oyun Deneyimi

Gelişen teknoloji ile beraber yazılım alanında çalışmalar sergileyen bireylerin oluşturdukları sistemler de gelişmişlik sergilemektedir. Bu sayede mobil aygıtlar üzerinden oynanabilecek pek çok oyun çeşidi üretilmiştir. Bilgisayar benzeri aygıtlar üzerinden oyun oynama esnasında kullanılan konsol ve benzeri aksesuarlar da akıllı telefonlara uygun bir şekilde üretilmeye başlamıştır. Ergonomik yapısı ve estetik duruşları ile oldukça az bir alan kaplayan aksesuarlar oyun deneyimini iyileştirme ve daha konforlu bir hale dönüştürmede büyük bir rolü üstlenmektedir. Telefon oyun klavyesi ve benzeri işlevsel aksesuarlar ile bireyler oyunun oynandığı mevcut aygıtın sınırlılıklarına maruz kalmamaktadır. PUBG ve benzeri çeşitli pek çok katmanı bulunan oyunlar dahil olmak üzere pek çok oyun çeşidi mobile uyumlu bir hale gelmiştir. Bu durum da telefon PUBG oyun konsolu ve benzeri aksesuarların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda Counter Strike gibi her yaş grubundan bireyin oynadığı oyunların mobile uyumlu bir hale gelmesi oyun oynama zamanlarını daha konforlu bir hale dönüştüren noktalardan biridir. PUBG ve Counter Strike benzeri oyunlarda hızlı davranmak ve sürekli olarak güncel strateji geliştirmek gerekmektedir. Dolayısıyla hem fiziksel hem de psikolojik olarak bir eforun sarf edilmesi galibiyeti sağlayan etkenlerden biri haline dönüşmektedir. Bireylerin bu süreci daha etken ve aktif bir hale dönüştürmesi için mevcut aygıtı oyun oynama ile uyumlu olabilecek bir duruma çevirmesi büyük önem arz etmektedir. Mobil oyun aparatları olarak bilinen aksesuarlar ile akıllı telefonlar üzerinden ideal konforu sağlayan bir şekilde oyun oynamak mümkün olmaktadır. Bu durumun kullanılmakta olan akıllı cihazlara da pek çok faydası bulunmaktadır. Çünkü dokunmatik nitelikli cihazlar üzerinden oynanan oyunlar esnasında ekran üzerine ani ve sert dokunuşlar yapılabilmektedir. Bu durum da telefonun ekranına zarar verebilmekte ve ilerleyen zamanlar için bir risk faktörü haline dönüşebilmektedir. Mevcut cihazın herhangi bir zarara maruz kalmaması ve beraberinde oyun oynama deneyiminin sınırsız olarak devam etmesi için gereken tek unsur mobil oyun aparatlarıdır. Dokunmatik ekran üzerinden oynamayı tercih eden bireyler için de çeşitli pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri olan mobil oyun eldiveni ile dokunarak oyun oynama eylemi ekran ile uyumlu olacak bir şekle dönüşmektedir. Dolayısıyla da akıllı cihazı herhangi bir zarara uğratmadan sınırsız devam eden bir oyun oynama deneyimine ulaşmak daha kolay bir hale bürünmektedir. Özellikle bu alanda kendisini ilerletmek ve turnuvalar benzeri alanlara katılım göstermeyi hedefleyen bireyler için oldukça önemli noktalardan biridir.

Telefon Oyun Aksesuarı Fiyatları

Telefon Oyun Aksesuarı Fiyatları

Her oyun bir diğerinden farklı olan niteliklere sahiptir. Örneğin PUBG ve benzeri oyunlarda mevcut görev yarım saat gibi bir süreye yayılım gösterirken çeşitli oyunlarda bu durum oldukça uzun zamanlara gereksinim duymaktadır. Bir diğer yandan yoğun gündelik hayat ile hemhal olan bireylerin aynı anda oyunlarda galibiyet elde edebilmesi kimi zamanlar için çeşitli kısıtlamalara tabi tutulmaktadır. Telefon oyun oynama aparatı çeşitleri ile belirtilen kısıtlamaların tamamı ortadan kalkmaktadır. Beraberinde de oyun oynama deneyimi hayatın her alanına yayılım göstermektedir. Bireyler otobüs, metro, işyerindeki molalar ve benzeri her alanda ve ortamda oyun oynama deneyimini edinebilmektedir. Çünkü her aksesuar kendi niteliği itibariyle oldukça ergonomik bir yapıya sahiptir ve ayrı bir taşıma unsuruna gereksinim duyulmadan her alana taşınabilmektedir. Dolayısıyla oyunlarda belirtilen uzun süreli görevler dahi kolaylıkla yerine getirilmektedir. Telefon için oyun aksesuarları bireyler oyun deneyiminin belli bir alana ve zaman hapsolmasına maruz kalmamaktadır. Bu sayede kişiler diledikleri gibi pratik yapabilmekte ve galibiyetleri elde edebilmektedir. Genel olarak silikon, metal ya da plastik malzemelerinden üretilen aksesuarlar, üretimde kullanılan malzemeler sayesinde oldukça dayanıklı olan bir yapıya da sahiptir. Dolayısıyla beraberinde uzun süreli kullanım imkanı da gelmektedir. Hangi malzemenin kullanıldığına ve de aksesuarın amacına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz telefon oyun konsolu fiyatları için cep telefonu aksesuarları sayfamıza göz atabilir ve sık tercih edilen konsol çeşitlerinin fiyat skalası hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Aynı zamanda her ürün özelinde nitelikleri inceleyebilir ve kullanmakta olduğunuz akıllı cihaz ile uyumlu olan modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu durum satın alma işlemi esnasında da çeşitli pek çok faydayı sunmaktadır. Bu sayede hem kullanım amacı hem de bütçe açısından ideallik sergileyen modellere ulaşım oldukça kolay bir hale bürünmektedir. Geniş bir ürün havuzu sunulması sayesinde de her bireyin gereksinimi karşılanmak amaçlanmaktadır. Aynı zamanda telefon oyun seti ve benzeri ürünler ile bir satın alma işlemi ile pek çok soruna çözüm sunmak mümkün bir durum haline evrilmektedir. Savaş ya da spor oyunları gibi birbirinden farklı olan oyunları dahi aynı aksesuarlar ile oynayabilmek süreci büyük açıda kolaylaştıracak gerekli nitelikleri oluşturmaktadır. Bu sayede oyunlarda galibiyet edinmek için yalnızca strateji geliştirmek yeterli olmaktadır. Çünkü aksesuarlar vasıtasıyla gerekli hız imkanı kazanılmakta ve birey herhangi bir kısıtlama ile karşı karşıya kalmamaktadır.

Hayatın Her Alanında Sınırsız Oyun Deneyimi için Telefon Oyun Aksesuarı Modelleri

Hayatın Her Alanında Sınırsız Oyun Deneyimi için Telefon Oyun Aksesuarı Modelleri

Üretilen aksesuarların her biri belli bir amaca yönelik olarak bir ürün hizmeti sunmaktadır. Bu sayede oyun oynama süreci esnasında sürece dahil olan her hamleye ait bir kolaylaştırıcı niteliğe sahip olan aksesuarlara ulaşım daha kolay bir hale dönüşmektedir. Örneğin sunulan kablosuz nitelikli telefon oyun joystick çeşitleri ile beraber sergilenen hamleler daha konforlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda oynama esnasında sarf edilen fiziksel ve psikolojik eforun seviyesini de düşürmesi sayesinde bireyler uzun zamanlar boyunca yorgunluk hissine kapılmadan oyun oynayabilmektedir. Bir diğer adıyla telefon uyumlu oyun kolu olarak da bilinen bu çeşitler ile oyun oynamadan kaynaklı oluşabilecek ekran hasarları da bir risk faktörü olmaktan çıkmaktadır. Bu sayede akıllı cihazın kullanım ömrü de azalmamakta ve her alanda faydacılığın esas alındığı bir üretim ağı oluşturulmaktadır. Beraberinde oldukça ergonomik bir yapıya sahip olan aksesuarlar ile iş, okul ve benzeri her alan taşınması oldukça mümkün bir duruma dönüşmektedir. Gündelik hayat esnasında oluşan boş vakitleri daha keyifli ve verimli bir hale getirmek isteyen her birey için gerekli nitelikleri kendisinde barındıran aksesuar çeşitleri ile oyun zevki sınırsız bir hale bürünebilmektedir. Bu durum günlük stres ya da mevcut durumdan bunalma gibi durumların da önüne geçmektedir. Bu sayede biriken stresi bir el oyun oynayarak atmak ve olumsuz durumlardan sıyrılmak oldukça mümkün bir hale evrilmektedir. Beraberinde telefon oyun performansı arttırma benzeri katkı durumlarını da sunması ile galibiyetlerin ardı arkasının kesilmemesi de gelmektedir. Özellikle uzun süreli bir şekilde devam eden oyunlarda günün belli anlarında zaman ayırmak gerekmektedir. Puanların düşmemesi ve galibiyetlerin sağlanması için görevlerin sarkmaması ve zaman aşımına uğramaması beklenmektedir. Aksesuarların varlığı ile beraber gereken her an oldukça konforlu bir şekilde görevleri yerine getirmek mümkündür. Çeşitli detaylarda dahi kullanıcı konforunu gözeten üreticiler telefon oyun tetiği ve benzeri ürünler ile oyun esnasında sık sık sergilenmesi gereken durumları daha konforlu bir hale dönüştürmektedir. Counter Strike, Fortnite ya da PUBG ve benzeri oyunların oynanmasını daha verimli bir hale dönüştürmesi her seviyeden kullanıcıya hitap edilmesini de sağlamaktadır. Çünkü her alanda olduğu gibi oyun oynama alanında da başarının sağlanması için belli bir zamanın ayrılması ve beraberinde pratikliğin kazanılması gerekmektedir. Özellikle oyun oynamaya henüz başlamış bireyler için oldukça işlevsel olan aksesuarlar ile kısa zaman içerisinde profesyonel olmak mümkün ve olası bir duruma çevrilmektedir. Dilerseniz taşınabilir şarj cihazı modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Telefon Oyun Aksesuarları Çeşitleri ile Konforlu Zamanlar

Telefon Oyun Aksesuarları Çeşitleri ile Konforlu Zamanlar

Telefon için oyun aparatı çeşitleri ile beraber oyun oynama deneyimi daha verimli ve konforlu bir hale bürünmektedir. Bu sayede yeni nesil teknolojinin ekseninde üretilmiş aparatlar ile oynanan oyunlarda kısa zamanda profesyonelliğe ulaşmak ve galibiyet üstüne galibiyet kazanmak mümkün bir duruma evrilmektedir. Özellikle son dönemlerde mobil aygıtlar ile uyumlu olan çeşitli pek çok oyunun ortaya çıkması da aksesuarlara duyulan gereksinimi artıran unsurlardan biridir. Çünkü gelişmiş HD görüntüye, kaliteli sese ya da gerçek hayat ile eşdeğer olan senaryolara sahip olan oyunlar, yalnızca bilgisayar ve benzeri aygıtlara hapsolmanın dışına çıkmaktadır. Bu sayede akıllı cihazlar aracılığı ile her türdeki oyun oynanabilmekte ve oyun deneyimi hayatın her alanına yayılım gösterebilmektedir. Özellikle mobil oyun klavyesi ve benzeri çeşitler ile oyun esnasında karakterin yönlendirilmesi daha verimli bir hale dönüşmektedir. Çünkü hangi oyun olduğu fark etmeksizin her oyunda dikkat edilmesi gereken nokta oluşturulan stratejiler ve de eylemin yapıldığı zaman aralığıdır. Dolayısıyla bireylerin ideal bir deneyim elde edebilmesi için hem güçlü bir strateji oluşturması hem de hız kazanması gerekmektedir. Telefon oyun klavye mouse ve benzeri ürün çeşitliliği ile günün her anında pratik yapmak kolay ve ulaşılabilir bir duruma evrilmektedir. Dolayısıyla konforlu ve amacına uygun olan bir kullanım süreci de beraberinde gelmektedir. Aynı zamanda bireylerin daha keyifli bir şekilde oyun oynamasını da sağlayan aksesuarlar ile her oyunda profesyonel olmak için pratiklik kazanmak dışında bir etken unsura gereksinim kalmamaktadır. Uzun süre oyun oynamanın ardından oluşan parmak ağrıları ile karşılaşmaktan kaçınmak isteyen bireyler için üretilmiş olan telefon oyun tutucu modelleri ile beraber beden sağlığı da korunmaktadır. Çünkü dokunmatik ekran üzerinden oynanması beraberinde çeşitli sağlık sorunlarını da getirmektedir. Çeşitli iş alanları dışında parmaklar gündelik hayatta büyük bir rolü üstlenen herhangi bir durumla karşılaşmadığından dolayı, uzun süre oyun oynamanın ardından kas ağrıları oluşabilmektedir. Benzeri risk faktörleri ile kaçınmamak adına, özellikle oynamaya fazla zaman ayıran bireylerin belirtilen noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü önlem hayatın her alanında olduğu gibi, oyun oynama sürecinde de bir koruma sunmaktadır.

Oyun Aksesuarı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Oyun Aksesuarı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Her oyun türü için gerekli nitelikleri sağlayan aksesuar çeşidi değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bireylerin sıklıkla oynadıkları oyun türlerine ait seçim yapması gerekmektedir. Bu durum da beraberinde her oyun aksesuarı hakkında gerekli donanıma sahip olma gerekliliğini getirmektedir. Örneğin sık sık araba yarışı ve benzeri oyunları oynayan bireyler için üretilmiş olan telefon oyun direksiyonu sayesinde bireyeler diledikleri seviyede hız elde edebilmekte ve galibiyetler kazanabilmektedir. Dolayısıyla ideal kategoriye dahil olan başlıca ürünlerden biri haline de dönüşmektedir. Aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi de deneyimlemek isteyen kullanıcılar nezdinde oluşturulmuş olan telefon oyun konsolu bluetooth özellikli modeller de bulunmaktadır. Bu sayede aparat ile telefonun bağlanması için ayrı bir bağlantı unsuruna gerek kalmamaktadır. Bununla beraber geniş ürün seçeneğinden de faydalanmak mümkündür. Örneğin edinilen bir oyun seti ile beraber telefon oyun konsolu klavye mouse ve benzeri pek çok ürüne bir satın alma işlemi ile sahip olmak mümkündür. Bununla beraber PUBG, Fortnite ya da Counter Strike gibi çeşitli hamlelerin sık sık tekrarlandığı oyunlar için de gereksinimler karşılanmaktadır. Örneğin sık sık ateş açmak için kullanılan bir tuşun üretilmesi ile, oyun oynama süreci esnasında ekrana dokunmaya dahi gereksinim kalmamaktadır. Telefon oyun tuşu akıllı telefondan gerekli verimin alınması mümkün bir duruma evrilmektedir. Bu sayede günün her anında sınırsız oyun deneyimine katılmak oldukça işlevsel bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Siz de telefon oyun klavyesi konsolu ya da direksiyonu edinmeyi düşünmekteyseniz sayfamıza göz atabilir ve geniş ürün seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede her aksesuarı nitelikleri özelinde inceleyebilir ve size vadettiği hizmet hakkında gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. Hem sınırsız oyun deneyimine ulaşmak hem de ideal ürün hizmeti ile uzun süreli imkanına erişmek için bir oyun aksesuarı edinebilir ve boş zamanlarınızı daha keyifli hale dönüştürecek bir adım atabilirsiniz. Sayfamızdan bluetooth kulaklık ürün seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Gamesir (27)
Ally (82)
Zoinco (5)
Fibaks (2)
Phoneaks (1)
Sword (1)
(195)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(117)
ve üzeri (262)
ve üzeri (315)
ve üzeri (325)
ve üzeri (359)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL