TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Telefon Oyun Aksesuarları

için 3,179 sonuç bulundu.

Kategoride öne çıkanlar

Telefon Oyun Aksesuarları

Telefon, Cep Telefonu Aksesuarları formuna dönüştüğünde sadece arama ve mesajlaşma gibi imkanlar ile kullanılırken, daha sonrasında 2000'li yıllar ile birlikte akıllı telefonlar yavaş yavaş bu kullanım türünü değiştirmeye başladı. Özellikle akıllı telefonlarda ilk dönemlerde JavaScript yazılımlar kullanılırken telefon oyunları daha keyifli bir hal almaya başladı ve sonrasında ise Android ya da IOS yazılımlar ile akıllı telefonlar birer bilgisayara dönüştü. Bugün akıllı telefonlar özellikle onlarca farklı oyunu oynamak için çok keyifli bir platform oluşturduğundan dolayı telefon oyun aksesuarları da önemli bir yapı kazanmayı başardı. Bu ürünler özellikle telefon oyun aksesuarı olarak tetik şeklinde kullanılabilecek joypad veya daha rahat tutma imkanı oluşturacak bir çok farklı aksesuar şeklinde görülmektedir. Özellikle telefon oyun konsolu gibi farklı teknolojileri ile günümüzde çok geniş bir ürün çeşitliliği sağlanmıştır.

Telefon Oyun Aksesuarları İle Her Gün Keyifli Oyun

Telefon Oyun Aksesuarları İle Her Gün Keyifli Oyun

Günümüzde yazılımcılar tarafından akıllı telefonlar için üretilen oyunlar çok daha gelişmiş bir noktaya ulaştığından dolayı eski zamanların bilgisayar oyunları ve konsol oyunları kadar kaliteli sonuçlar elde edilmeye başlanmıştır. Ancak dokunmatik telefonlarda sürekli bir şekilde ekrana dokunarak uzun süre oyun oynamak bazen telefon ekranına zarar verirken bazen kullanımı zorlaştırmaktadır. Bu nedenle birçok kişi hatta özellikle telefon oyunlarına tutku sağlayan kişiler cep telefonu için oyun aksesuar ürünlerini kullanmayı tercih etmektedir. Bu ürünler diğer bir ismi ile birlikte mobil oyun aksesuarları olarak da tanınmaktadır. Özellikle dünya genelinde tanınan PUBG, Counter Strike veya farklı futbol oyunları gibi seçeneklerde telefonu bir oyun konsoluna dönüştürmek için aksesuarlar yer almaktadır. Bu tip aksesuarlar telefon için oyun konsolu şeklinde de adlandırılmaktadır. Hatta belirli bir saha içerisinde hayatta kalma mücadelesi veya savaş oyunları şeklinde geliştirilmiş yazılımlar olarak görülen PUBG veya Counter Strike gibi mücadele oyunlarında daha kolay kullanım için ateş tetik düğmesi gibi ürünlerde bu aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Telefon Oyun Aksesuarları Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Telefon Oyun Aksesuarları Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Bugün Telefon & Aksesuarları dünyası içerisinde özellikle bütün dünyanın oynamayı tercih ettiği akıllı ve dokunmatik oyunlar yer alırken, bu oyunlarda artık yüksek görsel efektler, HD görüntü imkanı, heyecanlı ve uzun senaryolar gibi birçok nokta da bulunuyor. Özellikle hassas bir senaryoya sahip olarak çoğu zaman günlerce hatta aylarca sürdürülen oyunlar bulunduğundan dolayı telefon kullanıcıları da telefonlarını bir oyun konsoluna dönüştürme amacıyla bu tip aksesuarlar kullanıyor. İşte bu noktada kullanılan aksesuarlar farklı modeller oluşturmak ile birlikte genellikle tetik parmak düğmesi, gamepad, joystick, telefon konsolu, koruyucu kılıf, görüntü projektörü, karaoke mikrofonu veya kablosuz joystick gibi birçok farklı aksesuar tercihi yapılabiliyor. Tüm bu model seçenekleri telefon oyun aksesuar kategorisi içerisinde temel özellikleri ile bilhassa pratik ve kolay kullanım imkanı sağlıyor. Genellikle silikon, metal ve plastik malzemelerin birleşimi ile üretilen cep telefonu oyun aksesuar ürünleri uzun süreli kullanımlarda parmaklarınızı ve elinizi yormayacak bir yapı ile ergonomik olarak tasarlanıyor. Özellikle telefonunuzu konsola dönüştürecek şekilde seçeceğiniz mobil oyun aksesuar ürünleri bazen telefon ekranını koruyacak farklı bir nokta ve sanki bağımsız gibi kullanabileceğiniz bir joystick gibi imkanlar dahi sağlıyor. Bu nedenle telefon oyunları sırasında kullanmanız ve daha keyifli bir oyun sonucu elde etmeniz için seçilecek aksesuarlar değişmekle birlikte telefon oyun konsolu fiyatları gibi her nokta da fiyatlarda değişimler oluşturmaktadır.

Telefon Oyun Aksesuarları İle Telefonlar Artık Daha Keyifli

Telefon Oyun Aksesuarları İle Telefonlar Artık Daha Keyifli

Özellikle telefonlarda oluşturulan yeni sistem mobil oyunları, spor oyunları veya savaş oyunlarını yeni yeni oynamaya başlıyorsanız, artık bilgisayar oyunlarından ve konsol oyunlarından bir nebze uzaklaşabilir ve akıllı telefonunuz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ancak bir süre sonrasında hem telefonunuzda sıkıntılar yaşayabilir hem de kullanım sırasında el ve parmak ağrıları ile karşılaşabilirsiniz. İşte bu durumda birçok kişinin tercih ettiği gibi sizde telefon için oyun aksesuarları temin ederek, telefonda oyun oynamayı hem kolay hem de daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle Counter Strike, Fortnite veya PUBG gibi platform oyunlarında çok daha keyifli bir kullanım elde etmek için tetik düğmesi gibi pratik aksesuarlar temin edebilirsiniz. Genellikle telefon oyun aksesuarları tuş kombinasyonları sağlayacak bir şekilde oyun konsollarında kullandığınız joystick veya joypad gibi bir yapı sağlamaktadır. Bu sayede ekran boyutları ne kadar küçük olsa dahi telefonlarda oyun oynarken mobil oyun aksesuarları sayesinde her şey daha keyifli bir hale gelerek, sizde daha fazla heyecan sağlayacaktır. Bu kapsamda telefonunuzun modeline, oynamak istediğiniz oyunun türüne veya marka tercihlerinize göre tüm ürünler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ally (99)
(81)
Fibaks (9)
Gamesir (66)
Phoneaks (6)
Sword (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(191)
ve üzeri (359)
ve üzeri (433)
ve üzeri (455)
ve üzeri (499)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL