Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Selfie Çubuğu & Telefon Tripodu

için 702 sonuç bulundu.

Selfie Çubuğu

Hayatınıza selfie yani öz çekim ya da kavramı girdiğinden beri cep telefonu markaları ön kameralarına ekstra bir çok fonksiyon ekleyerek kullanıcılar için daha cazip olma yolunda kıyasıya yarışıyorlar. Tabi ki selfieler fotoğrafları çeken insanların kol uzunluğu doğrultusundaki açıyla sınırlı kaldığından zaman içerisinde geniş açılı selfie çekebilmek bir ihtiyaç haline geldi. Neyse ki selfie çubuğu imdadınıza yetişti ve bu konuda bir çok kullanıcıya büyük bir kolaylık sağladı. Öyle ki 2014 yılında, Time Dergisi gibi otoriteler selfie çubuğunu yılın en büyük 25 buluşu içerisinde değerlendirdiler. Selfie çubuğu ile artık sadece telefonlarla değil fotoğraf makineleriyle bile selfieler çekebiliyorsunuz. Genel olarak uzayabilen metal ya da plastik çubukların bir ucunda elinizle tutabileceğiniz bir tutamaç, öbür ucunda ise telefon ya da fotoğraf makinesini sıkıştırabileceğiniz ayarlı bir kıskaç bulunuyor. Taşıması ve kullanması oldukça pratik bir araç olan selfie çubuğu günümüzde özellikle seyahatlerde yanınızda götürdüğümüz olmazsa olmaz araçlardan birisi haline geldi. Selfie çubuğu, bir diğer adıyla selfie stick artık çok daha fazla tür ve seçeneklerle teknoloji alışverişlerinde önemli bir ürün olmuştur. Birçok model Android ve iOs için bir arada kullanılabiliniyor. Kaliteli selfie çubuğu fotoğraflarınızda da ciddi bir kalite farkı yaratmakla kalmayıp, ürünü kullanmadığınızda asla yakalayamayacağınız açılardan geniş kadrajlı fotoğrafları bizlere sağlıyor. Hızla gelişen teknoloji sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun fonksiyonlarda birçok selfie çubuğu seçeneği de mevcut. Bu konuda kullanıcılardan bilgi almak isterseniz selfie çubuğu tavsiye ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Selfie çubuğu oldukça kullanışlı bir araçtır. Sadece kendinizin ve sevdiklerinizin selfiesini çekmeniz için değil, ayrıca uzun selfie çubuğu kullanarak konser gibi etkinliklerde boyunuzu aşan yüksekliklerden görüntüler çekebilirsiniz. Telefon ya da kameranızı selfie çubuğuna takın ve sevdiklerinizle en değerli anların tadını çıkarın. Ardınıza bir manzarayı dahil ederek yaşadığınız anı ölümsüzleştirip, hayatın keyfini çıkarın. Her model telefona göre selfie çubuğu bulmanız mümkün. Yalnız gezmeyi seven biriyseniz artık sadece gittiğiniz yerleri ve doğal güzellikleri çekmek zorunda değilsiniz. Selfie çubuğu kullanarak, manzaranızdan geniş bir kadraj yakalayıp, bulunduğunuz anı, yürüdüğünüz yolları ya da deneyimlediğiniz doğal, tarihi anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Yeter ki telefonunuz ve selfie çubuğunuz yanınızda olsun nerede ve kiminle olursanız olsun mükemmel selfieler çekebilirsiniz. Tüm seçenekler için cep telefonu aksesuarları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Selfie Çubukları ve Özellikleri

Selfie Çubukları ve Özellikleri

Selfie çubuğu bu çağın en pratik ve kullanışlı ürünlerinden bir tanesidir. Kendiniz için, hatırlamak için, sevdileriniz için sayısız selfieler çekebilirsiniz. Üstelik kullanım amacınız ve kullandığınız araca göre bir çok farklı özelliğe sahipler. Daha pratik olmak istiyorsanız bluetooth selfie çubuğu kullanabilirsiniz. Tripod selfie çubuğuile kamera ya da telefonunuzu sabitleyip, uzaktan çekim yapabilirsiniz. Bunu telefonunuzun eller serbest modunu kullanarak ya dauzaktan kumandalı selfie çubuğu ile gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraf alanında profesyonel iseniz ya da bunun için çalışıyorsanız sizler için profesyonel selfie çubuğu seçeneği de mevcut. Özellikle doğa çekimleri gibi zor şartlar altında gerçekleştirilen çekimlerde ağır fotoğraf ekipmanları yerine selfie çubuğu çok daha pratik ve hızlı bir kullanım sağlıyor. Üstelik kıskacı dönebilen ürünlerle sadece cep telefonu değil aksiyon kamerası gibi ürünleri de kullanabilirsiniz. Eğer doğa sporları ya da aksiyon sporları tutkunu iseniz selfie çubuğu tam size göre. En heyecanlı anlarınızı selfie çubuğu sayesinde daha geniş kadrajdan, minimum sarsıntıyla kayıt altına alabilirsiniz. Üstelik görünmez selfie çubukları ile fotoğraf ya da videoyu sizlerin çektiği bile belli olmuyor. Bu şekilde hareketinize daha efektif bir sunum katabilirsiniz. Ünlü cep telefonu markalarının kendi tasarladıkları selfie çubukları da tasarım ve kullanım açısından daha eşsiz bir deneyim sağlıyor ayrıca dış görünüş olarak cihazınızla daha uyumlu oluyor. Ancak bunları tercih etmesiniz bile sayfamızda yüzlerce farklı fonksiyon ve farklı renkte selfie çubuğu çeşidi mevcut. Hepsi sizin kullanım amacınıza ve zevkinize göre beklentilerinizi karşılayabilecek düzeyde kaliteli ve işlevsel ürünlerdir. Yağmur, çamur, rüzgar gibi olumsuz etkiler oluşturabilecek doğal etmenlere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş bir çok selfie çubuğu sayfamızda mevcut. Kullanım yerinize göre de tercihte bulunabilirsiniz. İhtiyaca göre kıskaç bölümü 360 derece dönebilen, öne ve arkaya belirli açılarla eğilen modeller fotoğraf meraklıları için büyük kolaylık sağlayan detaylar olarak öne çıkıyor. Telefon selfie çubuğu genellikle çok hafif malzemelerden üretiliyor. Taşıma esnasında veya çekim esnasında sizi yoracak, dengesiz şekilde durarak çekiminizin bulanık çıkmasına neden olabilecek şekilde üretilmemesine özellikle dikkat ediliyor. Odağın bozulmaması baz alınarak üretilen bu kullanışlı ürünler her bir kullanıcıyı birer fotoğrafçı yapabilecek düzeyde niteliklere sahip ürünlerdir. Üstelik kullanımı aşırı kolay. Çocuklarınızın bile kullanabileceği basitlikle ve ağırlıkta ürünler mevcut.

 Selfie Çubuğu Kullanımı

Selfie Çubuğu Kullanımı

Selfie çubuklarının kullanım amacı öz çekim yapmanızı kolaylaştırmak ve boyunuzun uzanmadığı yükseklikteki yerlerin fotoğraf veya videolarını çekebilmektir. Aldığınız selfie çubuklarının farklı fonksiyon ve ayarları bulunabilir. Kumandalı selfie çubuğu tercih ederseniz telefonunuzu sabitlediğiniz yerden küçük bir kumanda aracılığıyla fotoğraf çekiminizi yapabilirsiniz. Böylece zamanlayıcı ya da eller serbest gibi modları kullanmanıza gerek kalmaz. Ayrıca çekim esnasında telefonunuzu dikey olarak değil de yatay olarak sabitlemeniz çektiğiniz fotoğrafın daha güzel görüntü almasını sağlayacaktır. Bunu normal fotoğraf çekimlerinizde de bu şekilde tercih edebilirsiniz. Telefonunuz ya da kameranız için uyumlu selfie çubuğu kullanmanız önemlidir. Selfie çubuğu ayarı oldukça basittir. Cihazınız uyumlu değilse bile zamanlayıcı gibi birtakım uygulamalar indirerek uyumlu hale getirebilirsiniz. Karanlık çekimler için ışıklı selfie çubuğu kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin birçoğu şarjlı ve pratiktir. Ayaklı selfie çubuğu tercih ederek bluetooth aracılığıyla çekim yapabilirsiniz. Sadece aygıtınızı çubuğa tanıtmanız yeterlidir. Diğer türlü çekimlerin hepsi monopod çekimlerdir. Kablolu selfie çubuğu ile monopod çekim yapabilirsiniz. Yani kabloyu telefonunuza takıp, kameranızı açıp, çubuğun üzerindeki tuşa bastığınızda çekiminiz gerçekleşir. Oldukça pratik ve kullanışlıdır. İlk olarak monopod çekimler için çıkan selfie çubuğu zamanla birçok farklı özellik kazanmıştır. Bu yeni özellikler çekimlerin kalitesinden, kullanım kolaylığına kadar birçok farklı alanda kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Çekim esnasında ışığın yönüne dikkat etmelisiniz. Işık karşınızdan geldiğinde daha belirgin pozlar elde edersiniz. Profesyonel fotoğrafçılar da fotoğraf çekerken ışık yönüne çok dikkat ederler. Ancak bakış açınıza göre ters ışığı da kullanarak çok estetik pozlar yakalayabilirsiniz. Çekim esnasında kendinize değil objektife bakarsanız daha doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Selfie çekerken, telefon elinizde olduğunda, istemsiz şekilde kendinize bakarsınız ancak görüntü sizden ne kadar uzaklaşırsa kendinize bakmanız zorlaştığından kendinize bakma eğiliminiz azalacaktır. Bu aslında size daha özgüvenli pozlar verme imkanı sağlayacaktır. Farklı kullandığınızda mutlaka ki göreceksiniz. Selfie çubuklarının kullanılmadıkları zaman cihazınızdan çıkarılması öneriler arasında bulunuyor. Uzmanlar müzeler, sanat galerileri gibi çekimlere izin verilmeyen yerlerde kullanılmaması ve aşırı kalabalık ortamlarda insanların görüş ve hareket açılarının engellenmeyecek şekilde kullanılması öneriliyor.

 Selfie Çubuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Selfie Çubuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Selfie çubukları birçok farklı cihaz ve kullanım alanına göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle seçiminizi yaparken kendi öznel şartlarınızı değerlendirmeniz öncelikli olarak gerekiyor. Cihazınıza göre güvenilir sabitleyiciye sahip bir model seçmelisiniz. Cihazınızı sabitledikten sonra eğip, bükebiliyor olmanız değişik açılar yakalamanızı sağlar. Selfie çubuğunun olabildiğince hafif olması taşınabilirliğini kolaylaştırır. İstediğin her yerde rahatlıkla çıkarıp kullanabilirsiniz. Bunun için katlanabilir olması da çok önemli bir özelliktir. Telefon selfie çubuğu cihazınızla çekeceğiniz selfieler için çok basit ve kullanışlı araçlardır. Ayaklı selfie çubuğu ise daha çok telefonlar için tercih edilse de kameralar için de eşsiz derecede pratik bir kullanım sağlar. Ancak ayaklı selfie çubuğu seçerken ayarlanabilir başlığın ve kameranızın ebatının uymasına dikkat ediniz. Hareketli selfie çubuğu ergonomik bir tasarıma sahiptir. Monopod, tripod gibi farklı seçenekleri olabilir. Deklanşör bırakma ilkesine göre bir selfie çubuğu seçebilirsiniz. Modern selfie çubukları yalnızca bir düğmeyle değil birden fazla düğmeyle donatılmıştır. Fotoğraf ve video çekmenin yanı sıra yakınlaştırıp, uzaklaştırmaya yarayan düğmeler ve odaklamaya yarayan düğmeler olabilirler. Profesyonel selfie çubuğu mantığı cihazınızda kullanabildiğiniz fonksiyonların birçoğunu selfie çubuğunda da kullanmanıza olanak sağlar. Mümkün olabildiğince akıllı telefonlar için evrensel ebatlarda kıskaçlara sahip olan bir selfie çubuğu seçmek, ürünü çevrenizdeki insanların da kullanabilmesine olanak sağlar. Ayrıca bu ebatlarla bir aksiyon kamerasını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihazı çizip, zarar verebilecek tutamaçlar yerine yüksek kaliteli lastikli ve sert plastik içeren tutamaçları tercih etmelisiniz. Güvenilir sabitleme çok önemlidir. Ne kadar çok ek avantaja sahip bir selfie çubuğu seçerseniz kullanınız ve cihazınız için o kadar faydalı olacaktır. Sayfamızda uzun selfie çubuğu, LED’li selfie çubuğu gibi farklı ihtiyaç ve amaçlara göre birçok çeşit bulunmaktadır. selfie çubuğu kullanımı sizin ihtiyaçlarınıza göre farklılık arz ettiğinden birçok farklı seçenek üretilip, satışa sunulmuştur. Sayfamızdan uygun fiyatlı bluetooth kulaklık çeşitlerini de satın alabilirsiniz.

 Selfie Çubuğunun Avantajları

Selfie Çubuğunun Avantajları

Selfie çubukları sosyal medyanın hayatımızda bu denli etkili hale gelmesinden beri daha önemli bir konuma gelmişlerdir. Sadece selfie çekmek için değil, konser gibi etkinliklerde de sık sık kullanılmaktadır. Kalabalık bir etkinliğe gittiğinizde selfie çubuğu kullanan insanlar görürsünüz. Kalabalık bir yolda yürürken selfie çubuğuyla fotoğraf çektiren turistler, arkadaşlar ve aileler görürsünüz. Hepsi mutlu anlarını ölümsüzleştirmek için selfie çubuğunu kullanırlar ve cihazlarının fotoğraf özelliğinden daha çok verim sağlarlar. Sizler de selfie çubuğu kullanarak çekimlerinizi geliştirebilirsiniz. Belki de profesyonel fotoğrafçılığa ilk adımınız profesyonel selfie çubuğu ile olur. Ya da basit bir kablolu selfie çubuğu ile çocuğunuzu, torununuzu sevindirebilir, onları fotoğraf çekmeye teşvik edebilirsiniz. Onlar da sizinle olan anlarını daha çok ölümsüzleştirirler ve kendileri de muhteşem kareler çekerler. Üç ayaklı selfie çubuğu satın alarak aile toplantılarınızda ve özel günlerde hiç kimseyi kareden dışlamak zorunda kalmazsınız ya da karenin en önünde bir yakınınız doğrudan görünmek zoruna kalmaz. Bir yere gittiğinizde sadece binaları, yemek yediğiniz yeri, tarihi mekanları ve doğal güzellikleri çekmek yerine bütün bu karelere kendinizi de dahil edebilirsiniz. Yalnız ya da kalabalıkta olmanız selfie çubuğundan alacağınız verimin önüne geçmez. Her şekilde bir selfie çubuğu sizin selfilerinizin kalitesini arttıracak ve sizi fotoğraf konusunda daha fazla memnun edecektir. Aynı şekilde kalabalık bir konsere gittiğinizde çekim yaparak konseri telefon ekranınızdan seyretmek yerine selfie çubuğunuz ile bakmanıza bile gerek kalmadan bir yandan konseri kaydedip bir yandan eğlencenize devam edip, gerçek zamanlı olarak etkinliği izleyebilirsiniz. Üstelik bunların hepsini en basit selfie çubuğundan en profesyonel selfie çubuğuna dek hepsiyle yapabilirsiniz. Sadece tercihinizin kalitesi arttıkça yapabileceklerinizin sayısı, kalitesi ve kolaylığı daha çok artar. Akıllı selfie çubuğu sayesinde selfie çılgınlığını başka bir boyuta taşıyabilir, ışıklı ve LED’li seçeneklerle dikkat çekici görünürken, selfielerinizin kalitesini arttırabilirsiniz. Ayrıca YouTuberlar için üretilen akrobat selfie çubukları sayesinde kameranızı istediğiniz açıda ayarlayıp, sabitleyebilirsiniz. Akrobat selfie çubukları sayesinde dışarda da çekim yapmanız mümkün. Basketbol sahası, futbol sahası gibi yerlerde kameranızı demirlere sabitleyebilirsiniz. İstediğiniz şekilde ve açıda mükemmel görüntüler yakalamak artık sizin elinizde.

 Selfie Çubuğu Fiyatları

Selfie Çubuğu Fiyatları

Selfie çubukları çağımızın en pratik icatlarından bir tanesi olarak teknoloji reyonlarında yerini alıyor. Üstelik çok düşük fiyatlardan başlayan seçeneklerle satın alabilmek mümkün. Selfie çubuğunun fiyatı taşıdığı ek özellikler, kullanılan malzemenin cinsi ve markasına göre değişkenlik gösteriyor. Otomatik selfie çubuğu kullanarak çekimlerinizi bir uzaktan kumanda ile yapmanız mümkünken, kablolu selfie çubuğu kullanarak monopod çekimler yapabilirsiniz. Selfie çubuğu fiyatları aradığınız ek özelliklerle yükseliş gösterir. Akıllı telefon üreticilerinin de ürettikleri selfie çubukları mevcut ve kendi markalarının uygulamaları ve telefon modelleri ile sorunsuz çalışabiliyorlar. Farklı üreticilerin özel ürünlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, özelliklerine bakarak istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Özellikle hafif malzemelerden üretilen hareketli selfie çubuğu iş gezisi ve tatil gibi seyahatlerde sizlere yük olmayacak, istediğiniz her anınızı sizin için daha güzel bir şekilde ölümsüzleştirecektir. Selfie çubuğu ararken fotoğraf çekmenize yarayacak birçok faydalı aparata da sayfamızdan ulaşmanız mümkün. Taşınabilir fotoğraf ürün çekim çadırı, kamera sabitleyici diğer aparatlar, masa üstü selfie ışıkları, mandallı fotoğraf ışıkları gibi birçok faydalı ürüne de erişim sağlayabilirsiniz. Fotoğraf kalitenizi hatta fotoğrafa olan bakış açınızı bile değiştirebilecek birçok ürün mevcut. Selfie çubuğunuz ile çektiğiniz fotoğrafları daha kaliteli hala getirebilirsiniz. 360 derece dönebilen, yüz ve nesne takip edebilen selfie çubuğu satın alarak kameranızı her an ayarlama şansınız olmadığında bile çekim yapabilirsiniz. Böylece spor salonunda antrenman yaparken kameranızı ayarlamanız için aktivitenizi yarıda kesmenize gerek kalmayacak. Katlanabilen ve halka şeklinde masa üstü ledli selfie çubukları ile makyaj yaparken selfie çekebilirsiniz. Ekstra ışığı olması hem fotoğrafın kalitesini arttıracak hem de kendinizi daha detaylı bir şekilde görebilmenizi sağlayacaktır. Sadece aksiyon kameranız için özel üretilen selfie çubukları ile araç kullanırken, doğa gezisinde ya da ekstrem sporlar yaparken daha güzel çekimler yapabilirsiniz. Geniş fiyat yelpazesi sizin her türden talebinizi karşılayacaktır. Sayfamıza ürün adını girdikten sonra fiyat seçeneklerini belirleyip, istediğiniz aralıkta ürünleri incelebilirsiniz. Ürünlerin alt kısmında bulunan ürün bilgileri kısmından ürünle ilgili detaylı bilgi alıp, ürün yorumları üzerinden kullanıcıların yorumlarını okuyarak, satın alımda daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Addison (13)
Adonit (2)
Ally (11)
Baseus (11)
Benks (5)
Bulvar (1)
Cafele (3)
Camlink (1)
Camten (1)
Celly (3)
Cepcase (4)
Concord (3)
Digipod (1)
Disph (1)
(294)
Eiroo (4)
Hadron (9)
Huawei (14)
Jopus (9)
Kjstar (1)
Konfulon (2)
Mcdodo (1)
Me-Shot (2)
Mpow (2)
Pny (4)
Remax (1)
Ricoh (1)
S-Link (3)
Sanger (2)
Simex (3)
Soffany (1)
Spada (1)
Spigen (6)
Streak (1)
Syrox (5)
Trust (14)
Tvet (1)
Ubeesize (1)
Ulanzi (8)
Unico (1)
Vcom (7)
Xiaomi (18)
Xsories (1)
Yoozon (1)
Yuemi (1)
Yunteng (91)
Zomei (2)
Zore (127)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(53)
ve üzeri (103)
ve üzeri (116)
ve üzeri (119)
ve üzeri (123)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL