Selfie Çubuğu

için 2,011 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Selfie Çubuğu

Akıllı telefonların ön kameralarıyla yapılan selfie çekimlerinin popüler kültürde önemli bir yer kazanmasıyla beraber, bu çekimleri kreatif hale getiren birçok ürün de piyasada yer almaya başladı. Selfie çubuğu alternatifleri, telefonunuzun ön kamerasıyla daha geniş bir alanı fotoğraflayabilmeniz için piyasada yer alıyorlar. Piyasada yer alan amatör ve profesyonel selfie çubuğu çeşitleri arasından kullanım ihtiyacınıza uygun seçeneği edinebilirsiniz.

Selfie Çubuğu ile Eğlenceli Anları Unutulmaz Kılın

Selfie Çubuğu ile Eğlenceli Anları Unutulmaz Kılın

Sevdiklerinizle birlikte katıldığınız özel etkinliklerde herkesi bir arada fotoğraflamak, hayatınızda ilk defa gördüğünüz ve unutulmaz kılmak istediğiniz manzaralarda kendinize de yer vererek özel kareler yaratmak istediğinizde kadrajınızı geniş tutmanız gerekir. Bir de çektiğiniz fotoğrafın nasıl göründüğünüz görmek istiyorsanız akıllı telefonunuzun ön kamerasını kendinizden uzak bir konumda tutmanız gerekir. Genellikle böyle durumlarda kol uzunluğu yeterli kalmayacağından bir selfie çubuğu kullanabilirsiniz. Piyasada yer alan telefon selfie çubuğu çeşitleri sayesinde telefonunuzu kendinizden daha uzakta tutabilir; selfie çekimlerinizde oldukça geniş bir alanı fotoğraflayabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Kablosuz ve kablolu selfie çubuğu seçenekleri, teleskobik çubuklarıyla farklı uzunluklara ayarlanabiliyorlar; uç kısımlarında yer alan özel maşa sistemleriyle telefonunuzu sıkı bir şekilde kavrayarak telefonunuza çekim komutu vermenizi sağlayabiliyorlar. Kablolu modellerde telefonunuzu maşa içerisine yerleştirdikten sonra jak girişinden bağlantı kurabiliyor; çubuğun tutuş noktasında yer alan tuşa basarak fotoğraf çekimini gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle de kalabalık ve geniş manzara fotoğraflarında kendinize de yer açabiliyorsunuz. Telefon & Aksesuarları kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Selfie Çubuğu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Selfie Çubuğu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cep Telefonu Aksesuarları üreten markaların piyasaya sundukları kreatif ürünlerden olan selfie çubukları, ilk defa piyasada görücüye çıktıkları günden bu yana teknolojik açıdan çeşitli gelişmeler gösterdiler. Böylelikle de kullanıcılara hem zaman hem de pratiklik kazandıran fonksiyonlar selfie çubuklarında yer almaya başladı. Bu özelliklerden birisi olarak kablosuz bağlantı gösterilebilir. Bluetooth selfie çubuğu alternatifleri, akıllı telefonların bluetooth sistemleriyle bağlantı kurarak çalışıyorlar. Böylelikle cihazınızı herhangi bir kablo sistemiyle çubuğa bağlamanıza gerek kalmadan kablosuz bağlantıyla selfie çekimleri yapabiliyorsunuz. Teleskobik sistemleriyle oldukça pratik kullanım özellikleri taşıyan bu sihirli çubukları arzu ettiğiniz uzunluğa tek bir hareketle ayarlayabiliyor; arzu ettiğiniz genişliği yakaladıktan sonra çubuğu sabit bir şekilde tutarak tek bir buton hareketiyle çekimler yapabiliyorsunuz. Piyasada karşınıza çıkan selfie çubuğu fiyatları incelendiğinde, teknolojik özelliklere ve uzunluk faktörüne göre modeller arasında fiyatların farklılaştığı görülebiliyor. Siz kişisel ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir selfie çubuğunu edinerek büyüleyici çekimler yapmak üzere cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Selfie Çubuğu Çeşitleriyle Her Anı Unutulmaz Kılın

Selfie Çubuğu Çeşitleriyle Her Anı Unutulmaz Kılın

Piyasada telefonlar için çeşitli ekipmanlar üreten markaların ürünlerinde yer verdikleri özelliklerin çeşitlenmesinde önemli faktörlerden birisi olarak kullanıcıların farklılaşan ihtiyaçları gösterilebilir. Selfie çekimi yaparken her defasında daha geniş bir alanı kayıt altına almak isteyen kullanıcılar için özel olarak üretilen selfie çubuğu seçenekleri piyasada yer alıyor. Uzun selfie çubuğu modelleri, dengeli bir şekilde kullanılabilmesi açısından kısa katmanlardan oluşan teleskobik çubuk sistemleriyle karşınıza çıkıyorlar. Tek bir hareketle uzatılabilen ve kullanım sonrasında tek bir hareketle küçültülebilen bu selfie çubuğu alternatifleri portatif özellikleriyle çeşitli alanlarda pratik bir şekilde kullanılabiliyorlar. Klasik çekimlerde kullanılabilen selfie çubuklarının yanı sıra piyasada gece çekimlerinizi kolaylaştıran ve aydınlatıcıya ihtiyacınız olduğunda fayda sağlayan ışıklı selfie çubuğu modelleri de piyasada yer alıyor. Bu modellerle karanlık havalarda çekimler yapabilir ve aydınlatıcı sistemlerini kullanarak cildinizin daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Siz de hemen şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek piyasada farklı özelliklerle yer alan selfie çubukları arasından beğendiğiniz seçeneği satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahha (12)
Bass (3)
Beats (1)
Butterfly (1)
Camlink (1)
Celly (12)
Codegen (5)
Dafoni (1)
Daks (16)
(1)
Griffin (2)
HQ (4)
M&W (19)
Nettech (4)
Nite Ize (1)
PhotoFast (2)
Powercase (1)
Samsung (1)
Sbs (2)
Slik (1)
Spada (7)
Spigen (3)
syrox (9)
Teknonet (1)
Trilogic (3)
TTec (34)
Uniq (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (195)
ve üzeri (212)
ve üzeri (214)
ve üzeri (225)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL