Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Baseus (981)
Apple (641)
Samsung (336)
Ugreen (219)
Xiaomi (230)
TTec (42)
ANKER (20)
Spigen (14)
Mcdodo (87)
Meizu (310)
Ttec (303)
Ally (243)
Engo (158)
Powerway (114)
Kuulaa (107)
Nettech (66)
Deji (61)
MF PRODUCT (57)
Helt (54)
Hadron (44)
Huawei (32)
Ktools (31)
FitPlus (25)
Ahha (18)
Choetech (17)
Tronsmart (17)
Trust (17)
Sunix (13)
Bix (11)
LG (11)
Linktech (11)
Bevius (10)
Concord (9)
Reddax (9)
Hocco (8)
Aukey (7)
Daks (7)
Sony (6)
Torima (5)
Usams (5)
GGMM (4)
INTOUCH (4)
Pineng (4)
Bass (3)
DesignHag (3)
FLAXES (3)
Griffin (3)
Sword (3)
Zuidid (3)
odisu (3)
Belkin (2)
Havit (2)
Konfulon (2)
Preo (2)
Purple (2)
Ringke (2)
i-Stone (2)
Codegen (1)
Lixon (1)
Melefoni (1)
NovStrap (1)
(3879)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (1,926)
4 yıldız ve üzeri (2,661)
3 yıldız ve üzeri (2,842)
2 yıldız ve üzeri (2,885)
1 yıldız ve üzeri (2,970)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kablo

için 19,912 sonuç bulundu.

Kablo

Gelişen teknoloji sayesinde kullanılmakta olan pek çok teknolojik aygıt şarj edilebilmekte ve içerisine doldurulan enerji ile çalışabilmektedir. Bu durum da beraberinde şarj kablosu gibi ürünlerin üretilmesini getirmektedir. Modern insanın pek çok gereksinimine teknolojinin üstün nitelikleri ile cevap veren bu tarz ürünler sayesinde, kablolar günlük hayatın büyük bir bölümünü kaplamaktadır. Bu gereksinimler arasında her türden dosyaların bir cihazdan bir diğerine aktarılması gibi unsurlar bulunmaktadır. Bununla beraber dosya paylaşımı ya da kullanılmakta olan cihazların şarj edilmesi gibi durumların gerçekleşmesi için de şarj kablolarının yardımı alınmaktadır. Bu sayede cep telefonları, bilgisayarlar ya da tabletler gibi teknolojik aygıtların tamamı belli bir enerji gücüne bağlı olmadan da çalışabilmektedir. Dolayısıyla her insanın birden fazla durum ya da acil anlar için kullanmayı düşündüğü şarj kabloları bulunmaktadır. Böylece modern insan tüm teknolojik aletlerini belli zaman aralığında şarj işlemini tamamlayıp günün kalan anında rahatlıkla kullanabilmektedirler. Bu duruma ek olarak powerbank satın almayı tercih eden bireyler de bulunmaktadır. Kısacası günümüz dünyasında teknolojik aletlerden herhangi birini kullanan her birey şarj kablosu da edinmektedir. İdeal şarj kablosu kullanımı hem kullanmakta olduğunuz cihazın ömrünü uzatmaktadır hem de uzun süreli olarak kullanmanıza da imkan tanımaktadır. Dolayısıyla her birey şarj kablosu satın alma işleminde özenli ve aynı zamanda da dikkatli davranmalıdır. Bu sayede yanlış şarj kablosu seçiminden kaynaklı olarak olası risk faktörleri oluşmayacaktır. Aksi takdirde telefonunuz, tabletiniz ya da herhangi bir teknolojik aygıtınız için uzun süreli kullanım hizmeti sunması mümkün değildir. Dilerseniz sayfamızı ziyaret edebilir ve hem işlevsel hem de uygun kalitede olan şarj kabloları arasından teknolojik aygıtlarınıza uygun olan modeller ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Böylece satın alma işleminiz hem daha az zaman alacaktır hem de daha kolay bir hale bürünecektir.

Hayatı Kolaylaştıran Şarj Kablosu Modelleri

Hayatı Kolaylaştıran Şarj Kablosu Modelleri

Kullanılmakta olan teknolojik aygıtın sunduğu hizmetin kalitesini artıran unsurlardan biri de şarj kablosudur. Çünkü uygun kalitede olan bir şarj kablosu kullanımı ile teknolojik aygıtların kullanım ömrü uzamaktadır. Aynı zamanda da pek çok gereksiniminizin karşılanmasına da ortam hazırlamasından dolayı, hayata yönelik olan kolaylaştırıcı etkileri oldukça fazladır. Örneğin satın alacağınız bir şarj data kablosu ile hem her türdeki cihaza kolayca erişebilir hem de kullanmakta olduğunuz aygıtı şarj edebilirsiniz. Pek çok işlevsel niteliği bünyesinde barındıran şarj kabloları sayesinde günlük hayatın büyük bir bölümü daha kolay bir hale dönüşmektedir. Bu nedenle şarj kabloları hakkında bilgi sahibi olmak kullanıcısı olan her birey için elzem niteliktedir. Kullanmakta olduğunuz akıllı cihaza göre ideal şarj kablosu modelleri değişkenlik göstermektedir. Cihazı şarj etmek için kullandığınız kablo ile dosya paylaşımı ya da aktarımı için kullanacağınız kablo birbirinden büyük ölçüde farklı olabilmektedir. Çünkü kimi cihazlar data kablosu olarak üretilmektedir kimi ise şarj etme işlemi için üretilmektedir. Satın aldığınız bir kablonun hem şarj etmesini hem de data kablosu niteliğinde olmasını istiyorsanız bu niteliklere uygun modeller için bir arama süreci oluşturmanız gerekmektedir. Yanlış bir şarj kablosu seçimi olası pek çok olumsuz durumu da beraberinde getirmektedir. Satın almayı düşündüğünüz şarj kablosu, kullanmakta olduğunuz mobil cihazın mobil işletim sistemine uygun nitelikte olmalıdır. Bununla beraber kablo giriş ya da çıkış uçları gibi unsurlar da eş olmak zorundadır. Uzmanlar kullanılan akıllı cihaz ile aynı markada olan şarj kablolarının kullanılması gerektiğini belirtmektedir. Siz de şarj kablosu çeşitleri arasından hem akıllı cihazınıza hem de bütçenize uygun olan modeller ile seçenekler oluşturabilir ve böylece satın alma işleminizi daha kolay olacak bir hale dönüştürebilirsiniz. Bir cep telefonu aksesuarı niteliği taşımasını da istiyorsanız renkli modellerden yana da tercih yapabilirsiniz.

Güvenli Şarj Kablosu Özellikleri

Güvenli Şarj Kablosu Özellikleri

Kullanmakta olduğunuz akıllı cihaz için satın almayı düşündüğünüz şarj kablosu modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız pek çok noktada işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece akıllı cep telefonunuz, bilgisayarınız ya da tabletiniz gibi şarj kablosuna gereksinim duyan her cihazınız için ideal ürünü kolayca bulabilirsiniz. İdeal şarj aletinin kolayca bulunması da beraberinde kullandığınız cihazın daha uzun ömürlü bir hizmet sunmasına katkı sağlamaktadır. Ürün niteliği bakımından pek çok işlevsel özelliğe sahiptir. Modern insanın her türden gereksinimlerini karşılayacak düzeyde üretilmektedir. Örneğin dilerseniz kullanmakta olduğunuz akıllı cihazlar için ideal kaliteye sahip olan 2 metre şarj kablosu dahi bulabilirsiniz. Oldukça zengin bir ürün varyasyonuna sahip olması sebebiyle kullanıcısı olan bireylerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Dilediğiniz uzunlukta şarj kablosu bulabilmeniz oldukça mümkün bir durum haline dönüşmektedir. Kullanmakta olduğunuz akıllı cihazın işletim sistemine ve bataryasına uygun olan bir şarj kablosu ile cihazınızın daha rahat enerji depolamasını sağlayabilir ve böylece uzun süreli kullanım hizmeti de edinebilirsiniz. Aksi takdirde cihazınızda çeşitli sorunlar baş gösterebilmektedir. Çünkü her markanın ürettiği akıllı cihaz modelinin enerji ihtiyacı birbirinden farklı olmaktadır. Bunun sağlayıcılarından biri cihazların teknik donanım özelliklerinin farklı olmasıdır. Bu durum şarj kablosunun şarj etmediğini belirten bir durum değildir. Herhangi bir şarj kablosu ile telefon gibi akıllı cihazlar şarj edilmesine rağmen, teknik donanım özelliklerinin farklı olması sebebiyle, akıllı cihaz zarar görebilmektedir. Bir şarj kablosunun fiziksel bağlantı için uygun olması ideal şarj edilme durumunu karşıladığı manasına gelmemektedir. Bu nedenle satın alacağınız şarj kablosunun markası ya da modeli ile akıllı cihazınızın markası ve modeli birbiri ile aynı olmalıdır. Bu şekilde yapacağınız doğru bir seçim ile güvenli ve aynı zamanda da cihazınız açısından sağlıklı olan bir veri aktarımı ya da enerji depolama gibi durumların gerçekleşmesine vesile olabilirsiniz. İdeal enerji depolama ya da cihaza uygun Anker kablo ile veri aktarımı yapma durumu telefonunuzun bataryasına zarar verebilecek herhangi bir risk faktörünün oluşmasına sebebiyet vermeyecektir.

Şarj Cihazlarında Akım Değeri

Şarj Cihazlarında Akım Değeri

Doğru akım (Direct Current) kısaca DC olarak bilinmektedir. Şarj cihazları gibi pek çok elektrikli cihazın çıkışı doğru akım vasıtasıyla oluşmaktadır. Bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonları gibi elektronik cihazlar düşük gerilimler ile çalışmaktadır. Şebeke gerilimi 220V alternatif akımdan daha düşük bir seviyededir. Düşük gerilimler ile çalışmasından dolayı prizden alınan 220V AC (alternatif akım) ideal DC (doğru akım) gerilim seviyesine dönüştürülerek kullanılmaktadır. Şarj cihazlarının akım değeri, cihazın alt kısmında yer alan 5v değerinin yan tarafında yer almaktadır. Şarj cihazları; 1A, 1.2A, 1.5A ya da 2A gibi akım değerlerine sahiptir. Bu değerler cihazın şarj edilme hızını doğrudan etkileyen faktörler arasındadır. Lakin bu değerlerin yüksek bir seviyede olması, akıllı cihazınızın daha kısa sürede şarj olacağı anlamına gelmemektedir. Örneğin 5v cihazlarda genel olarak 2.5A gibi bir değer en üst seviye demektir. Lakin amper değeri 2.5A yerine 5A dahi olsa, akıllı cihazınızın gereksinim duyduğu kadarını alacaktır. Bu durum akıllı cihazın alabileceğinden daha fazla değerde olan bir akım değerinin cihaza zarar vermediğini kanıtlar niteliktedir. Çünkü şarj edilmesini istediğiniz akıllı cihazlar kendi alabilecekleri düzey seviyesinde bir enerji akımı gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle üreticiler şarj cihazı satın alma esnasında akım değerinin yüksek olmasını önermektedir. Akım değerinin akıllı cihazınızın akım değerinden daha yüksek olması pek çok açıdan işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece hem cihazınız olası hiçbir zararla karşı karşıya kalmayacaktır hem de yüksek hızda şarj etme imkanınız oluşacaktır. Dolayısıyla bir şarj aleti satın alma esnasında akım değerine dikkat etmeli ve yüksek bir seviyede olmasına özen göstermelisiniz. Böylece satın aldığınız şarj kablosu hızlı şarj etme imkanını size sunacaktır. Hızlı şarj etme durumu özellikle yoğun bir iş hayatına sahip olan bireyler için elzem niteliktedir.

Her Bütçeye Uygun Şarj Kablosu Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Şarj Kablosu Fiyatları

Model, marka, data kablosu niteliği ya da kullanım ömrü gibi etkenler şarj kablosu fiyatları arasında değişkenliklerin olmasına vesile olmaktadır. iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar ile Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için kullanılan şarj ya da data kabloları fiyat bakımından farklılık göstermektedir. İdeal şarj kablosunun fiyatlarını öğrenmek isteyen bir birey, halihazırda kullandığı cihazın markasının ürettiği modellere bakmalıdır. Çünkü her marka kendi cihazlarını ve aksesuarlarını bir puzzle gibi inşa etmektedir. Üretilen akıllı cihaza ideal hizmeti sunan orijinal şarj kablosu hiçbir zaman için size bir zorluk çıkarmayacaktır. Çünkü bir bütün olarak üretilen bu tür bileşimler, birbirleri için uygun olabilecek niteliklerin tamamına sahiptir. Farklı niteliklere sahip olan ve aynı zamanda da farklı işletim sistemi için üretilmiş şarj kablosu modelleri, uygun olmadıkları cihaz ile kullanılmamalıdır. Bu durum kullanılmakta olan akıllı cihazı yıpratmasının yanı sıra kullanım ömrünü de kısaltmaktadır. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken hususların başında yer almaktadır. Ayrıyeten yeni nesil teknolojinin ürünü olan daha gelişmiş yapıdaki şarj ya da data kablolarının da fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Bütçenize ve aynı zamanda da cihazınızın modeli, markası ve de işletim sistemine uygun olan bir şarj kablosu ile yoğun günlerinizde şarj kaygısı gütmenize gerek kalmamaktadır. Uzun yol seyahatleri için de oldukça uygun niteliklere sahip olmaları sebebiyle, özellikle fazla yolculuk yapan bireyler cihazları ile uyumlu olan şarj aletlerini kullanmaya özen göstermelidir. Birbiri ile uyumlu olan batarya ve şarj kablosu, her ikisinin de yıpranmamasını sağlayacaktır. Aksi halde ya batarya ya da şarj kablosu kısa zaman içerisinde bozulmaktadır ya da kişiye belli başlı bazı zorlukları yaşatmaktadır. Yeni nesil teknolojinin sunduğu hizmetlerden faydalanmak isteyen her birey bu noktalara dikkat etmeli ve satın alma işlemini bu doğrultuda gerçekleştirmelidir. Bu arada bluetooth kulaklık modellerini de keşfetmenizi öneririz.

Şarj Kablosu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Şarj Kablosu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kullanmakta olduğunuz akıllı cihazın kalitesi kadar şarj kablosunun kalitesi de oldukça ehemmiyetli olan noktalardan biridir. Şarj kablosunun kalitesi, akıllı cihazınızın kullanım süreci boyunca zarar görmemesini sağlamaktadır. Bu nedenle bir şarj kablosu satın almadan önce, şarj kablosuna yönelik fikir sahibi olmak oldukça önemli olan noktalardan biridir. Başlangıçta seçmeniz gereken şarj aletinin uzunluk ölçüsüdür. Her marka genel olarak bir metre ya da iki metre gibi ölçülerde şarj kablosu üretmektedir. Her iki uzunluğun birbirinden farklı olan noktaları bulunmamaktadır. Dolayısıyla kullanıcı kendi ihtiyaçlarına binaen bir metrelik ya da iki metrelik şarj kablosu edinebilmektedir. Bununla beraber şarj kablosunun ucu ile akıllı cihazın giriş kısmı birbiri ile uyumlu olmalıdır. Farklı şarj kablosu uçları ile şarj etme durumu mümkün değildir. Şarj kablosunun ucunun nasıl olacağına da karar vermenizin ardından orijinal kablo edinmeniz gerekmektedir. Çünkü her türdeki akıllı cihazın çalışma prensibine uygun olan şarj kablosu modeli, aynı markanın ürettiği modellerdir. Aynı marka olan modellerden bulamamanız halinde, uygun voltaj ve amper değerlerine sahip olan şarj kablolarına göz atabilir ve seçiminizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Çeşitli şarj kabloları testlerden geçilmektedir. Bu testlerin sonuçlarına göz atarak akıllı cihazınız için uygun olan şarj kablosunu bulabilirsiniz. Tüm bunlarla beraber satın almayı düşündüğünüz ürünün CE sertifikasının olup olmadığı da kontrol edilmelidir. CE sertifikası ürünün kullanımının güvenli ve de sağlıklı olduğunu ifade etmektedir. Böylece güvenilir şarj kablosu tipleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu noktalara dikkat etmenin ardından, akıllı cihazınızın mAh değerinin şarj kablosunun mAh değerinden daha yüksek bir seviyede olmasına özen göstermelisiniz. Böylece akıllı cihazınızın ve şarj kablonuzun uzun süreli kullanım hizmetini deneyimleyebilirsiniz. Bu noktalara dikkat ederek yapacağınız bir şarj kablosu satın alma işlemi sizi pişman etmeyecektir.

Şarj Kablosu Nasıl Korunur?

Şarj kablosunun korunması için belli bazı önlemler bulunmaktadır. Bu önlemlerin ilki, şarj kablosunun giriş noktalarının ve adaptöre takılan kısımlarının fazla kıvrılmamasıdır. Kıvrılma durumu yıpranmaya ve devamında da kopmaya vesile olabilmektedir. Aynı zamanda çanta içerisinde ya da kıyafetlerin cep kısmında taşınması için de gerekli bazı önlemler bulunmaktadır. Çanta içerisine ya da cebe konulan şarj kablosunun fazla kıvrılmaması önerilmektedir. Böylelikle uzun süreli kullanım hizmeti deneyimlenmektedir. Aynı zamanda şarj kablosunun suyla teması önlenmelidir. Fark edilmeden suyla teması olan şarj kabloları hem enerji ihtiyacını karşıladığı akıllı cihaza hem de şarj kablosunun kendisine zarar verebilmektedir. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı sıvı ya da akışkan olan her türlü maddeyle ve yiyecekle teması önlenmelidir. Ayrıyeten şarj etme durumu dışında prizde adaptöre takılı bir biçimde durmaması da önerilmektedir. Bu durum gereksiz enerji akışına ve aynı zamanda da gelen enerjinin geri gitmesine sebep olmaktadır. Bu noktalara dikkat edilmesi halinde şarj kablosu olası risk faktörlerinden korunmuş olacaktır.

Şarj Kablosu Neye Göre Alınır?

Şarj kablosunun neye göre alınacağı kullanılmakta olan akıllı cihaza göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü her model akıllı cihaz için ideal ve de uygun olan şarj kablosu aynı olmamaktadır. Satın almayı düşündüğünüz şarj kablosunun CE sertifikasına sahip olup olmadığına özen göstermek doğru bir alışverişin ilk adımı olacaktır. Çünkü CE sertifikası kullanılan ürünün güvenli ve aynı zamanda da sağlıklı olduğunu ifade etmektedir. Bununla beraber giriş noktalarının akıllı cihaz ile uyumlu olup olmadığı da belirlenmelidir. Uyumlu olmadığı takdirde kullanım imkanı da sağlanmamaktadır. Bununla beraber şarj kablosunun belli bazı testlerden geçirilmiş olmasına da dikkat etmek gerekmektedir. Yapılan testler sonucunda kablo ile uyumlu olan amper değerleri belirlenmektedir. Bu noktalara dikkat ederek edineceğiniz şarj kablosu hiçbir zaman için sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Yoğun günleriniz ya da uzun yol seyahatleriniz esnasında şarjınız konusunda kaygılanmanızı da önler nitelikte bir satın alma işlemi olacaktır.

Hangi Şarj Kablosu Alınmalı?

Hangi şarj kablosunun alınması gerektiğini belirten unsur kullanılmakta olan cihazın işletim sistemi, modeli, markası ve de amper değeridir. Kullandığınız akıllı cihazın işletim sistemine uygun şarj kablosu edinmeniz size büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Bununla beraber akıllı cihaz ile şarj kablosunun amper değerlerinin de uyumlu olması gerekmektedir. Uyumsuz amper değerleri bataryanın yanmasına, şişmesine ya da kullanılmayacak duruma gelmesine vesile olmaktadır. Aynı zamanda da şarj kablosunun kullanım ömrünü kısaltmaktadır. Aynı markanın üretmiş olduğu şarj kablosuna ulaşmanızın mümkün olmadığı durumlarda, gelişmiş testlerden geçmiş ve de CE sertifikasına sahip olan ürünlerden seçmeniz mümkündür. Seçtiğiniz ürünün testlerine göz atarak amper değerlerine yönelik bilgi sahibi olabilir ve böylece uygun modelde karar kılabilirsiniz. Bu sayede yanlış bir alışveriş yapmış olma ihtimaliniz sıfır düzeyine inecektir ve uzun süreli olarak kullanabileceğiniz bir ürünü edinmeniz mümkün olacaktır.