Kablo

için 48,067 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Kablo

Günümüzde cep telefonları, artık yalnızca birilerini aramak ya da mesaj yazmak için kullanılmıyor. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte cep telefonlarının kullanım amaçları da genişlemiştir. Kullanıcı taleplerine ayak uydurmak maksadıyla sayısız özellik ve çeşitlilikte piyasaya sunulan akıllı cep telefonları kullanıcıya daha verimli bir kullanım olanağı sağlıyor. Cep telefonlarını daha verimli kullanabilmenin bir yolu da ndan geçiyor. Çoğu kablosuz cep telefonu aksesuarına göre çok daha güvenli olan kablolu aksesuarlar, sizlere hem verimli hem de güvenli bir deneyim sunuyor.

Cep Telefonu Kablolarının İşlevleri

Cep Telefonu Kablolarının İşlevleri

Cep telefonu kabloları, marka ve modele göre pek çok farklılık gösterebilmektedir. Birçok marka, kendi kablosuz ve kablolu aksesuarlarını üretmektedir. Bu kabloları yalnızca kendi cihazlarına uyumlu olarak tasarlayan bu markalar, bu sayede piyasada geniş ürün çeşitliliği olmasını sağlıyorlar. Kablolu ve kablosuz bu ürünler, sahip oldukları çeşitli işlevlerle telefonunuzdan aldığınız verim ve performansın artmasını sağlıyor. Bu kablolar sayesinde telefonunuzu tablet bilgisayarlara, dizüstü ve masaüstü PC’lere ya da USB girişi olan herhangi bir aygıta kolayca bağlayabilir ve bunların etkileşimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu kablo özellikleri; cihazın model ve markasına göre değişkenlik gösterebilirken, kablonun hangi amaçla kullanılacağı da kablo özelliğini belirleyen önemli bir faktör olabiliyor. Örneğin; iPhone 5s akıllı telefonunuzun kutusundan çıkan ve lighting connector olarak bilinen kablo ile hem telefonunuzu şarj edip hem de bu kabloyu data kablosu olarak kullanabiliyorsunuz.

Doğru Marka ve Model Eşleşmesi Önemli!

Doğru Marka ve Model Eşleşmesi Önemli!

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi çoğu marka, kendi aksesuarlarını üretiyor. Yani bu cihazları o markaya ait ürünlerle kullanabiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse; iPhone 4s şarj kablosunu Samsung Galaxy cep telefonu modelleri ile kullanmanız mümkün olmuyor. Başka bir örnek ise; Sony Xperia serisinden cep telefonlarına uygun bir kabloyu, Nokia Lumia 520 model bir cep telefonunda kullanılamamasıdır. Bu yüzden bir cep telefonu kablosu satın almadan önce cep telefonunuza uygun bir kablo seçimi yapmaya dikkat etmelisiniz. Doğru marka, doğru model eşleşmesi sizleri doğru ve yüksek performansa götürecektir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte cep telefonları aksesuarları içinde kablolu ve kablosuz çeşitlerin sayısı artış göstermeye başlamıştır. Birçok kullanıcı kablolu aksesuarları daha güvenli bulduğu için bunların daha fazla tercih ediliyor.

<strong>Cep Telefonu Kablo Fiyatları

Cep Telefonu Kablo Fiyatları

Cep telefonu kablo fiyatları, kullanım amacına ve markalara göre değişiklik gösterebiliyor. Piyasada yer alan bu kablolar arasından bütçenize uygun bir model bulmanız mümkün. Bu kablolar içinde en pahalı cep telefonu kabloları iPhone’ların orijinal lighting kabloları olarak gösterilebilir. En ucuz cep telefonu kablolarından biri olarak ise ince uçlu olarak bilinen Nokia marka telefon şarjlarını söyleyebiliriz. Ayrıca bu kablo birçok Nokia telefonu şarj edebiliyor. Aynı marka ve seriye ait bir kabloyu diğer seri ürünlerde de kullanabilme imkanına sahip olduğunuz da böylece hatırlatmış olalım. Bunların yanı sıra Ttec firmasının ürettiği micro USB data kablosu da birçok cep telefonu ve akıllı telefon ile uyumlu halde çalışabiliyor. Siz de cep telefonu kablo ihtiyacınıza son vermek ve böylece telefonunuzdan aldığınız performansa çeşitlilik kazandırmak istiyorsanız kategorimizde yer alan ürünleri incelemenizi öneririz. Ayrıca dilerseniz cep telefonu aksesuarları kategorisinde yer alan yüzlerce ürün seçeneğine de göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahha (37)
Ally (38)
ANKER (91)
Apple (413)
Aukey (54)
Baseus (1551)
Bass (11)
Butterfly (5)
Codegen (31)
Daks (63)
DesignHag (29)
(9934)
FLAXES (5)
GGMM (12)
Griffin (10)
Helt (61)
Hocco (25)
incore (35)
INTOUCH (22)
JUSTECH (5)
Ligovi (6)
Lityus (6)
Lixon (18)
Meizu (3)
Melefoni (10)
Moshi (6)
Nettech (35)
odisu (5)
Petrix (2)
Pineng (35)
Pisen (13)
Powerway (96)
Purple (3)
Reddax (2)
Ringke (12)
Tronsmart (12)
Trust (83)
TTec (564)
Unitek (10)
ZENUS (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,053)
ve üzeri (4,332)
ve üzeri (4,689)
ve üzeri (4,770)
ve üzeri (4,984)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL