Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kablo

için 46,200 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Kablo

Yeni nesil akıllı teknolojiler, taşınabilir bellek sistemleri gibi ürünler, modern çağda hem bireysel hem de kurumsal alandaki ihtiyaçlara yanıt veriyor ve çözümler üretiyor. Bu nedenle de modern insanın yaşamında mobil cihazlar ile birlikte kablolarda etkin bir şekilde yer bulmaya başladı. Her türlü dosya aktarımı, dosya paylaşımı ve cihaz şarjı gibi işlemlerde sürekli ihtiyaç duyulan kablolarda her işleme odaklı farklı ürünler bulunmaktadır. Bu nedenle de günümüzde data kablosu gibi ürünlere çok sık şekilde ihtiyaç duyulabilmektedir. Her türlü aygıta hızlı ve kolay şekilde erişim sağlamaya ve yanı sıra mobil cihazların şarjını doldurabilmeyi sağlayan data kabloları bulunmaktadır. Her marka ve model cihaz için ve yanı sıra her mobil cihaz için kablo bağlantı girişleri ve güç kapasiteleri de birbirinden tamamen farklıdır.

Hayatınızı Kolaylaştıran Data Kablosu Modelleri

Hayatınızı Kolaylaştıran Data Kablosu Modelleri

Akıllı cihazların niteliklerine, markalarına ve modellerine göre kullanılması gereken her türlü bağlantı kablosu birbirinden tamamen farklı özelliklerde olabilir. Akıllı mobil cihazınızı şarj etmek için kullanacağınız kablodan, veri aktarımı için kullanacağınız kabloya kadar her birinin giriş uçları, her marka ve cihaz için farklılık göstermektedir. Bu durumda standart bir şarj data kablosu ile tüm mobil cihazlarda şarj yapma ya da veri aktarma gibi işlemleri gerçekleştirebilmeyi mümkün kılmaz. Bu nedenle de data şarj kablolarının seçiminde mutlaka kullandığınız mobil cihazın marka ve modeline göre tercihlerde bulunmanız gerekir. Kullandığınız mobil cihazdaki mobil işletim sistemi, kablo giriş ve çıkış uçları, güç aktarım kapasitesi gibi etkenler mobil cihazların kablolarında farklılıklara yol açmaktadır. Teknik açıdan her aygıt için mevcut olan farklılıklar nedeni ile günümüzde teknoloji üreticileri tarafından geliştirilen telefon data kablosu modelleri farklı özelliklerde üretilmektedir. Bu şekilde her akıllı mobil cihaz kullanıcısının, kullandığı cihaza ve işlem niteliğine göre en uygun olan data kablosunu kullanabilmesi sağlanabilmektedir. Cihaz şarj işlemi için kullanımının yanı sıra bilgisayar veya daha farklı bir kaynak sistemine veri aktarımı gerçekleştirmek amacı ile de bu data kablolarının kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden farklı işlem ve cihazlara odaklı olarak geliştirilen data kablosu çeşitleri bulunmaktadır. Her birinin akım kapasitesi, giriş ve bağlantı ucu gibi detayları birbirinden farklıdır. Dolayısı ile her kullanıcı cihazı ve işlemi için ihtiyaç duyduğu teknik özellikleri barındıran data kablosunun kullanımını gerçekleştirebilmektedir. Uygun olmayan teknik özelliklere sahip olan data kabloları ile işlemler yapılamadığı gibi yapılsa dahi cihazlarda başta elektrik kaynaklı olmak üzere pek çok teknik arızanın meydana gelmesine neden olur. Cihazlarda teknik arızalarla karşı karşıya kalmamak adına her zaman orijinal ve tabii ki cihaz özellikleri ile uyumlu olan data kablolarının kullanımının gerçekleştirilmesi gerekir. Şarj ve data kablosu çeşitleri arasında marka ve modele göre arama yaparak, en uyumlu olanı kolayca bulabilirsiniz.

Data Kablosu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Data Kablosu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akıllı Cep Telefonu Aksesuarları, tablet bilgisayar aksesuarı ve diğer mobil cihazlar için tasarlanan data kabloları veri aktarımı ve şarj işlemlerinde kullanılmaktadır. Şarj işlemleri için kullanılacak data kablolarının bazılarında çeşitli cihaz marka ve modelleri için standart giriş ucu şekilleri kullanılmaktadır. Bu nedenle de kablolar ile elektrik kaynağı ve cihaz arasındaki şarj data kablosunun fiziki bağlantısı uyumlu olabilir. Ancak her marka ve modeldeki cihazın teknik donanım özelliklerine bağlı olarak enerji ihtiyaçları tamamen farklıdır. Bu durumda fiziksel bağlantı için uygun olsa da işletim sistemi sürümü açısından ya da teknik donanım çerçevesinde ihtiyaç duyulan akım değerleri açısından data kablosunun uyumlu olmaması söz konusu olabilir. Bu durumda cihazlarda şarjın uzun sürmesine, zaman içerisinde batarya sorunlarının yaşanmasına veya hiç şarj yapılamamasına yol açabilmektedir. Bu sebeple de şarj kablosu seçiminde mutlaka cihazların teknik donanımına göre ihtiyaç duyduğu akım taşıma kapasitesine uyumlu olanları tercih etmelisiniz. Cihazınızın bataryasının özelliklerine uygun olan şarj kablosunu bulabilmek için mutlaka şarj kablosu seçimlerinizi kullanacağınız akıllı cihazın markasına ve modeline göre yapmalısınız. Bu şekilde en doğru seçimleri yaparak, güvenli ve stabil bir şarj ve veri aktarım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Data şarj kablolarında teknik açıdan farklılıkların mevcut olması nedeni ile fiyatlarında da önemli değişiklikler söz konusu olmaktadır. Kullanıcıların kullanmakta oldukları akıllı cep telefonu veya tablet bilgisayarın işletim sistemi özellikleri çerçevesinde kablo çıkış sayısı ve niteliği, barındırma özellikleri gibi etkenler data kablosu fiyatı açısından değişikliğe neden olmaktadır. iOS işletim sistemli cihazlar ile Android işletim sistemli cihazlar için kullanılan data şarj kablolarının fiyatları birbirinden tamamen farklıdır. Bu yüzden data şarj kablolarının fiyatlarını öğrenebilmek için kullanıcının, kullanmakta olduğu cihazın marka ve modeli için üretilmiş olan orijinal data şarj kablosunu araştırması gerekmektedir. Bu şekilde cihazının arızalanmış olmasından ya da yedekte bulunması amacı ile yeni bir data şarj kablosunu almayı düşünenler en uygun şekilde data şarj kablosunu satın alabilir. Ayrıca gelişen teknolojiyle her cihaz için üretilen farklı teknolojilerde kablolar bulunuyor olması da fiyatlarda önemli değişikliklere yol açmaktadır.

Yeni Nesil Data Kablosu ve Şarj Kablosu

Yeni Nesil Data Kablosu ve Şarj Kablosu

Günümüzde bazı data şarj kablolarında akım taşıma kapasitesi yönünden devrim niteliğinde gelişmeler yaşanıyor. Bu çerçevede de gelişmiş teknoloji ürünü ile her cihaz için ideal seviyede akım taşıyabilme özelliğine sahip olan hızlı şarj kablosu modelleri bulunuyor. Bu şekilde normal şarj sürelerine oranla çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde şarj işleminin 100% olarak yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Her güç kapasitesinde ve her şarj kablosu giriş ucu özelliğine sahip olan cihaz için hızlı şarj yapabilme özelliğine sahip olan kablolar üretilmektedir. Bu şekilde günümüzde her an kullanmak durumunda kaldığınız akıllı cihazınızın yetersiz şarjının olmasından dolayı uzun süreli olarak tam performansta ya da hiç kullanamama gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Tamamen biten telefon veya tablet şarjınızı çok hızlı bir şekilde 100% seviyesine getirebilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ürünü olan mıknatıslı şarj kablosu sayesinde telefonunuzu şarj ederken yaşadığınız kablo tahribatını minimal seviyeye indirebilirsiniz. Sürekli olarak bir yerlere takılan, dolanan ya da uç kısımlarında kopma meydana gelen şarj kablolarını tarihe gömen ve güçlü bir şarj kapasitesi sunan yeni nesil manyetik şarj kablosu ürünleri son yıllarda oldukça yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Priz yerine doğrudan bilgisayardan şarj yapmak isteyen ya da data aktarımı gerçekleştirmek isteyenler için USB şarj kablosu modelleri de sunulmaktadır. Tek bir prizden hızlı ve kolay bir şekilde birden fazla akıllı aygıtın şarjını doldurmak isteyen kullanıcıların bu ihtiyaçlarına yanıt verecek şarj kabloları da bulunuyor. Güçlü kapasiteleri sayesinde aynı anda birden fazla akıllı aygıtın son derece güvenli şekilde şarj edilmesini sağlayan çoklu şarj kablosu modelleri bulunuyor. Ayrıca kısa şarj kablosundan dolayı priz başında kısılan kullanıcıları, buradan kurtaracak uzun şarj kablosu modelleri bulunmaktadır. Bu şekilde prize çok daha uzak mesafelerde bile şarj olan cihazı aynı anda rahatça kullanabilirsiniz. Işıklı şarj kablosu modelleri ile şarj durumunu uzaktan da ışık rengi üzerinden takip edebilirsiniz. Telefon & Aksesuarları kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ahha (865)
Ally (866)
ANKER (36)
Apple (578)
Aukey (228)
Baseus (1727)
Bass (54)
Bca (8)
Bevius (9)
Butterfly (45)
Choetech (5)
Codegen (20)
Daks (275)
DesignHag (6)
(9226)
FitPlus (20)
FLAXES (5)
GGMM (29)
Griffin (10)
Hadron (131)
Helt (73)
Hocco (52)
incore (11)
INTOUCH (12)
JUSTECH (6)
Konfulon (181)
Ktools (54)
Kuulaa (35)
Ligovi (5)
Lityus (3)
Lixon (2)
Longline (1)
Melefoni (2)
MF PRODUCT (77)
Micropack (10)
Moshi (2)
Nettech (92)
Nite Ize (2)
odisu (19)
Petrix (39)
Phoneaks (2)
Pineng (2)
Pisen (96)
Powercase (15)
Powerway (282)
Purple (26)
Reddax (13)
Ringke (47)
Spigen (50)
Sunix (103)
Sword (2)
Torima (8)
Tronsmart (19)
Trust (25)
Ttec (433)
TTec (286)
Ugreen (50)
Xiaomi (493)
ZENUS (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,759)
ve üzeri (3,830)
ve üzeri (4,131)
ve üzeri (4,201)
ve üzeri (4,356)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL