TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Samsung, Kulaklık

için 337 sonuç bulundu.
Bağlantı Teknolojisi seçiniz

Samsung Kulaklık

Güney Kore çıkışlı ve bugün dünyanın en iyi on küresel markasından biri olarak anılan Samsung’un ürün yelpazesinde önemli bir yere sahip olan Samsung kulaklık, telefonların en büyük yardımcılarından biridir. Fiyat ve performans dengesini sürdürülebilir bir yaklaşımla korumaya çalışan marka, bir yandan da ürün tasarımlarını, kullanıcıların beğenileri çizgisinde güncelliyor. Cep telefonlarının hayatımıza girişiyle birlikte, müzik keyfi de mp3 player gibi araçlardan çıkıp cep telefonlarının sağladığı keyiflerinden birine dönüştü. Müziğe erişimimiz kolaylaştı ve parmaklarımızın ucuna kadar geldi. Bu noktada Samsung da, kullanıcıları için cep telefonlarının ulaşabileceği en optimum seçenekleri sunuyor. Güney Kore disiplininin beraberinde getirdiği teknolojik üstünlük, adeta müzikle yaşayan insanları hayal kırıklığına uğratmıyor. Müzik denince elbette en önemli konulardan biri de kulaklık modelleri oluyor. Samsung’un her ürününde erişebileceğiniz konfor ve teknolojik üstünlük Samsung kulaklık modelleri için de geçerli. Gelişen teknoloji ile günlük hayatımızın önemli bir alanında bulunan kulaklıklar özellikleri itibariyle de ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyor olmalı. Özellikle kulak içi kulaklık modellerinde bulunan sesi hapsetme özelliği sayesinde, geçmişte sıkça yaşanan dışarıya ses çıkması sorunu da engellenmiştir. Eğer yüksek sesle müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz, Samsung kulak içi kulaklık modellerinde, hem kendi kulak sağlığınızı hem çevrenizdeki insanların rahatını ve dikkatini korumuş olursunuz. Bugün gençlerin büyük ilgi gösterdiği online oyunlar, DJ performansı ve müzik dinlemek gibi farklı kullanım alanlarına göre seçebileceğiniz Samsung kulaklık modelleri; kaliteli kablo tasarımları, izolasyon özellikleri ile güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor. Doğru ses kalitesi için sağlam kablo yapısının yanı sıra sunduğu kabloları değiştirilebilir özellikteki kulaklık modelleri; kanal içi, kafa üstü ve kulak için şeklinde çeşitleniyor. Bazı kulaklık modellerinde ise hem kulaklık hem mikrofon özelliği sayesinde, telefonu elinizde taşımadan konuşma imkanı sunuyor. Büyük Ar-Ge çalışmalarının sonucu olarak yıllardır dünya sahnesinde, istikrarını bizlere kanıtlamış olan markanın, Samsung kulaklık modellerini sayfamızda bulabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Müzikseverler İçin Samsung Kulaklık Modelleri

Müzikseverler İçin Samsung Kulaklık Modelleri

Samsung kulaklık modelleri, son yıllarda markanın akıllı telefonlara verdiği öncelik ve üretimi konusunda gösterdiği eğilimleri ile beraber paralel olarak gelişti. Büyük bir inovasyon içerisindeki marka; çok çeşitli ihtiyaca yönelik ürettiği kulaklık modellerinin fiyatlarını da buna göre belirlemeyi tercih ediyor. Her kesimden tüketiciye ulaşmayı hedefleyen marka, bu konudaki başarısını başta müzik severler olmak üzere bütün dünyaya kanıtlıyor. Tasarım konusunda standartların dışına çıkmayı tercih eden marka, her ihtiyaca yönelik tasarladığı kulaklık modellerinde; ergonomi, konfor ve kaliteyi bir araya getirerek, kullanıcıların beğenisine sunuyor.Tasarımlarında genel olarak siyah, beyaz ve tonları öne çıksa da Samsung kulaklık renkli modelleri de genç nesil kullanıcılar için üretiliyor. Bu da farklı zevklere hitap etmek için çeşitliliği artıran kriterlerden biri oluyor. Böylece siz de Samsung kulaklık modelleri arasında, mutlaka gönlünüzü kazanacak bir renkte olan kulaklığı bulabilirsiniz. Kullanıcılar Samsung kulaklık modellerini ilk denedikleri andan itibaren ürünün arkasındaki teknolojik çalışmayı ve yaratıcılığı hissediyor. Fiyat uygunluğu itibariyle de kullanıcıların tercihleri arasında öne çıkan, Samsung J serisi en bilinenlerden bir tanesi. Son derece sade olan tasarımı sayesinde herhangi bir ortamda, herhangi bir tarza uyum sağlamakta hiç sıkıntı çekmiyor. Çabalarını inovasyon ve yaratıcılığa aktardıklarını söyleyen firma, son yıllarda geliştirdikleri teknolojileriyle vizyonlarını kanıtlıyorlar. Samsung kulaklık çeşitleri arasından mutlaka sizi mutlu edecek bir model bulabilirsiniz.

Samsung Kulaklık ve Fiyat Performans İlişkisi

Samsung Kulaklık ve Fiyat Performans İlişkisi

En son teknoloji kullanılarak ve özellikle ergonomiyi önemseyerek üretilen Samsung kulak içi kulaklık modellerinde, uzun süreli kullanımda dahi kulaklarda rahatsızlık ya da hasar oluşumu önleniyor. Kulak içi silikonlarla güçlendirilen kulaklıklar, ses azaltma ve çoğaltma fonksiyonlarının yanı sıra; başlatma, durdurma ve ileri - geri sarma gibi özellikleri ile pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Kalitesi sayesinde uzun yıllar formunu koruyan ve performansı ile göz dolduran kulaklıklar, şık tasarımlarıyla da kullanıcıların beğenisine hitap ediyor. Spor yaparken müzik dinlemek isteyenlerin en çok şikayetçi olduğu konuların başında; kulaklığın kulaktan kolaylıkla düşmesi, spor yaparken atılan terin kulaklığa zarar vermesi, kulaklığın ses kalitesinin motive edecek kadar iyi olmaması geliyor. Bu tip kullanıcı sorunlarına; kulağı baştan aşağı kavrayan kanca kulaklık bir çözüm sunuyor. Bu noktada Samsung kulaklık silikonlu modelleriyle de çok tercih ediliyor. Kulağın içine doğru kıvrılan kulaklık ucu silikonla desteklenince hem ses kalitesini kusursuzlaştırıyor hem kulaklığın hasar görmesi engellenmiş oluyor. Silikonların kolayca çıkarılıp dezenfekte edilebilmesi sporseverlerin hijyen endişelerini ortadan kaldırıyor. Günümüzde kulak içi kulaklık ürünlerinde en çok şikayet edilen konulardan biri de böylece çözüme kavuşmuş oluyor. Samsung kulaklık kulak içi modellerine belki de piyasada en çok değer veren marka olma özelliğini taşıyor. Kulak içi modellerin tasarımlarının kullanışlı bulunmasının yanı sıra fiyat olarak da uygun olarak kabul ediliyor. Marka hem fiyat hem teknoloji açısından her bütçeden kullanıcıya ulaşmaya çalışıyor. Bunu yaparken de günümüzün tasarım ve teknoloji trendlerini kaçırmıyor. Tüm ürünlerini her daim güncel tasarımlar ve donanımlar çerçevesinde tutuyor ve üretiyor. Samsung kulaklık beyaz renk seçeneğinin, kullanıcılar arasında çok ilgi görmesi, markanın kulaklıklarda beyaz renk ile bütünleşmesini sağladı. Samsung çeşitli renk seçeneklerinde ürünleri üretiyor olsa da kullanıcıların gözleri ilk olarak beyaz modelleri arıyor. Samsung kulaklık özellikleri son yıllarda sürdürmeye çalıştıkları inovatif ve yaratıcı çalışmalar sonucunu yüksek satış oranlarıyla aldı. Her Samsung kulaklık çeşitlerinden bekleyebileceğimiz tasarım, yüksek kalite, ergonomi gibi değerler müşterilerin güven ve sadakatini boşa çıkarmıyor. Kullanıcıları her daim memnun oluyor. Bununla birlikte Samsung kulaklık fiyatları da fiyat performans dengesi korunarak, indirim ve fırsatlarla destekleniyor. Her geçen gün müşterilerin daha çok güvendiği marka, müzik severlerin favorisi olma yolunda ilerliyor.

Hangi Samsung Kulaklık Bana Uygun?

Hangi Samsung Kulaklık Bana Uygun?

Kulaklık seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en temel kriterler; cihazın nerede, nasıl ve hangi ihtiyaçlar dahilinde kullanılacağıdır. Genel olarak spor yaparken, yürüyüş yaparken kulak içi kanca tipli silikonlu modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca izolasyon özelliğine sahip olan bu modeller, sesin gürültüden etkilenmeden ulaşmasını da sağlıyor. Gelen aramaları üzerindeki mini kumanda ile yönlendirebileceğiniz kulak içi kulaklık modelleri ise, telefonların cepte ya da çantada olduğu durumlarda büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Yüksek performanslarının yanı sıra, trendleri takip eden stilleri ve kompakt tasarımları ile özellikle sık telefon görüşmesi yapan kullanıcılar için beklentileri tamamıyla karşılıyor. Samsung kulaklık fiyatları da kullanıcıların ihtiyaçlarına, buna bağlı olarak teknik özelliklerine göre değişim gösteriyor. Bu noktada bütçenizi ve beklentilerinizi karşılaştırarak bunlara uygun özelliklere sahip bir kulaklığı satın almalısınız. Kulaklık kategorimiz üzerinden inceleyebilir, sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Samsung
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accutone (28)
Ally (103)
Apple (314)
Aselsan (10)
Aukey (41)
Baseus (239)
Bass (47)
Beats (9)
Boya (8)
Buff (5)
Butterfly (1)
Codegen (11)
(5104)
Hadron (7)
Helt (16)
Hiper (30)
Huawei (113)
HYT (10)
INTOUCH (7)
Jabra (24)
JBL (77)
JDI (15)
JUSTECH (1)
Karel (1)
KIRISUN (2)
Laxon (2)
Lixon (28)
Meizu (1)
MF PRODUCT (95)
Miniso (1)
Motorola (4)
Nokia (25)
Oem (1)
Onikuma (32)
Petrix (20)
Philips (61)
Phoneaks (11)
Phonetic (2)
Pisen (76)
Powercase (8)
Qcy (13)
Reddax (10)
Rosstech (1)
Samsung (337)
Sennheiser (26)
Sony (59)
Soultech (41)
Spigen (3)
Sword (21)
Teknoben (3)
Torima (14)
Trust (17)
TTec (256)
Verimor (1)
Xiaomi (159)
Zetcom (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bağlantı Teknolojisi

Kablolu (213)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kulaklık Tipi

(4)
Başka bir kelime deneyin

Kulaklık Bağlantısı

(182)
(5)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Desteklenen Kulaklık Bağlayıcıları

(142)
(25)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hoparlör / Kulaklık /Çıkış Fişi

(115)
(68)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (70)
ve üzeri (89)
ve üzeri (96)
ve üzeri (99)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL