Filtreleri Temizle
Marka
Samsung

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu Model

Başka bir kelime deneyin

Kılıf Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Samsung Kılıf

için 7,483 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Samsung Kılıf

Artan teknoloji ile birlikte teknolojik ürünlerin yanı sıra aksesuarları da oldukça çeşitlenmiş ve popüler olmuştur. Gerek güvenlik amaçlı olsun gerekse görsel olarak modayı takip etmek amacıyla kullanılan telefon kılıfları, insan hayatının ayrılmaz bir bütünü olan telefonların en önde gelen aksesuarlarının başındadır. Samsung markasının üstün kalite ile ürettiği Samsung kılıf, markanın tüm cep telefon modellerine göre büyük hassasiyet gösterilerek tasarlanıp üretilmektedir. Telefonu sıkı bir şekilde saran modern ve şık görünüme sahip cep telefonu kılıfları cihazınızda asla ısınmaya neden olmaz. Cihazınızı korurken aynı zamanda da sürekli aynı renkte cep telefonu kullanmak istemeyen ve telefonuna farklı bir soluk kazandırmak isteyen kişiler markasının telefon kılıflarını tercih edebilirler. Akıllı teknolojik ürünlere harcanan miktarlar nedeniyle cep telefonu gibi cihazlarının güvenliği birçok yönden ve birçok açıdan çoğu kişi için önemlidir. Akıllı teknoloji ile birlikte gelişen geniş ekran teknolojisi ve telefon kullanıcılarının kabusu olan telefonlar düştüğünde darbe alma durumunu önlemek çoğu telefon kullanıcıları için önemlidir markanın yüksek kalitedeki telefon kılıfları ile bunu sağlamak çok kolaydır. Cihazınızı en iyi şekilde saran ve kavrayan kılıfları cihazınıza takmak ve çıkarmak çok kolaydır. Ürünlerde kullanılan materyaller tamamen insan dostudur uzun süre kullanılsa bile insan sağlığına uzun vadede ya da kısa vadede herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Bugünün dünyasında plastik malzemelerin insan sağlığına olan zararlı etkileri göz önüne alınarak üretilen ve insan sağlığını korumayı amaçlayan markanın tüm ürünleri oldukça güvenlidir.

 Şık Görünümü ile Fark Yaratın

Şık Görünümü ile Fark Yaratın

En çok koruyucu özellikleriyle bilinen telefon kılıfları Samsung markasının telefon kullanıcıların beğenisine sunduğu farklı renk model ve desenleriyle de kullanıcılarının gözlerini kamaştırmaktadır. Yumuşak bir doku ile üretilen ve kullanıcıların beğenisine sunulan kaliteli malzemesi ile asla parmak izi bırakmaz. Kullanıcılarının istek ve arzularına göre tasarlanan telefon kılıfları son zamanlarda en çok kullanılan telefon aksesuarları arasındadır. Markanın kullanıcılarına sunduğu çeşitli özelliklerdeki telefon kılıfları özelliklerine çeşitlilik göstermektedir. Ismini kullanılan malzemelerden alan kılıfların en bilindiklerinden olan silikon telefon kılıfının kullanımı oldukça kolaydır. Bunun haricinde diğer kılıf çeşitleri rubber kılıflar, kapaklı kılıflar, deri kılıflar, su geçirmez kılıflar olmak üzere markanın birçok farklı modelde farklı materyallerden yapılmış kılıf çeşitleri vardır. Samsung telefon kılıfları telefonunuzun daha şık görünmesini sağlar. Telefon kullanıcılarının telefon aldıktan hemen sonra telefonlarını korumak amacıyla ilk aldıkları telefon aksesuarlarından olan telefon kılıfları telefonu korumasının yanı görünüşünüzün en şık parçalarından biri haline gelmiştir. Telefon kılıfınızı her değiştirdiğinizde yeni bir telefon kullanıyormuş hissi veren Samsung telefon kılıfı renk ve modelleri ile eşsizdir. Kılıflar genellikle seçilirken şık ve modern görünümüne dikkat edilir. Yüksek koruyucu özelliklere sahip olan Samsung telefon kılıflarının tüm modelleri 21. yüzyıl akıllı teknolojisine ayak uydurarak cihazlar için en yüksek koruyuculuğu sağlamaktadır. Sert darbelere ve yüksek yerlerden düşmelere karşı cihazınızı koruyan ve cihazınız için adeta bir emniyet kemeri, hava yastığı görevi gören kılıflar akıllı telefonlarınızın güvenlik aksesuarıdır. Değişen ve çeşitlenen akıllı teknoloji ile birlikte sayısı ve çeşitleri milyonları aşan Samsung telefon kılıfları her model Samsung cep telefonuna göre farklı şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir kullanıldığında özel tasarım bir ürün kullanıyormuş hissi veren marka tüm modellerinde en eşsiz seçenekleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Kullanımı oldukça kolay olan kılıflar telefonlarınızın elinizden kayıp düşmesini engeller. Çok amaçlı kullanımları sayesinde bu telefon kılıfları sürekli yanınızda bulunması gereken, kimlik, ehliyet, kredi kartı, otobüs kartı ya da para koyabileceğiniz birçok farklı bölmeye sahiptir. Markanın önceliği her zaman kullanıcılarının cihazlarının güvenliği ve rahatlığıdır.

 Her koşula uygun kılıflar

Her Koşula Uygun Kılıflar

Hayatın her alanı ve koşulun uygun kılıflar üretmeyi amaçlayan Samsung telefonun güvenliğini görsellikten daha çok önemseyen kullanıcılarını düşünerek tasarladığı kalın ve dayanıklı kılıflar ile telefon güvenliğini en üst seviye taşır. Bu kılıflar telefonunuzun çizilmesini ve hasar görmesini engeller ve hayatınızı kolaylaştırır. Her yıl teknolojik alanda yaptığı yenilikler ile adından sıkça bahsettiren ve teknoloji devi markalardan biri olan Samsung telefon kılıfı konusunda da yenilikçidir. Samsung orijinal kılıf modelleri yenilikçi ve modern çizgilere sahiptir. Kılıf konusunda kullanıcıların kılıftan ne bekledikleri çok önemlidir. Hayatın her alanında kullandıkları telefonu daima yanında bulundurmak isteyen kişilere uygun olarak tasarlanan telefon kılıfı modelleri akıllı telefonlar gibi birçok farklı donanıma ve tasarıma sahiptir. Su geçirmez özelliklere sahip olan ve su altında da telefon kullanma imkanı veren Samsung su geçirmez telefon kılıfları su altında bile telefonunuzu kullanma imkanı sağlar bu sayede su altında gördüğünüz eşsiz güzellikteki nesneleri ve anlarınızı fotoğraflayabilirsiniz. Su altında güvenle telefon kullanma imkanı veren su geçirmez telefon kılıflarının yanında telefonunuz da 360 derece koruma sağlar. Telefonu büsbütün sarıp sarmalayan bu kılıf modelleri dokunmatik ekranının çizilmesini engeller ve dokunmatik ekranı rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Telefonunuzun ön ve arka yüzünde en iyi koruma performansını sağlayan bu kılıf modeli ayrıca telefonunuzun orijinal rengi ve modelini gizlemez. Şeffaf olması nedeniyle özel üretim cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir cihazınızın görünümünü gizlemez. Akıllı cihazlarda kullanılan programların ve uygulamaların telefonların aşırı performans göstermesine ve enerji harcamasına neden olur bu durum cihazlarda aşırı ısınma ile sonuçların telefonlarda kullanılan kılıflar cihazların ekstra ısınmasına neden olduğu için kılıf seçimi yaparken dikkatli olmak gerekir. Samsung markası bu gibi durumları göz önüne alarak kılıflarını tasarlamıştır. Cihazlarda üstün koruma sağlarken asla ısınmaya neden olmaz cihazı en iyi şekilde sarıp sarmalayan bu kılıflar cihazın nefes almasını engelleme ve bu sayede cihazda herhangi bir ısınma meydana gelmez. Silikon telefon kılıfları Samsung ürünleri ile tam uyum sağlar bu sayede oldukça rahat kullanılır. Şık görünümlü modern ve rahat kılıflar için Samsung cep telefonu aksesuarları en doğru seçenektir.

Akıllı Telefonlar İçin Akıllı Samsung Kılıflar

Akıllı Telefonlar İçin Akıllı Samsung Kılıflar

Akıllı telefon ekranlarının korunması ekran kalitesi ve ekran performansı için oldukça önemlidir. Telefonunu ve telefon ekranını korumak isteyenler için tasarlanmış sıradan ve alelade olmayan Samsung LED kılıf diğer kılıflardan ayıran en önemli özelliği arka aydınlatmalarıdır. Telefon ekranı yüz üstü çevrildiğinde yaklaşık bir dakika boyunca telefonun arka kısmında adeta size bir ışık gösterisi sunan bu kılıf eşsiz ve üstün bir akıllı teknolojiye, tasarıma sahiptir. Işık gösterisi gibi özelliğinin yanı sıra telefonunuzu gelen aramaları, mesajları, ya da telefon pil ömrünü gösteren bilgilendirici simgeler ile sizi uyarır. Tüm bunların yanı sıra siz fotoğraf çekerken de geri sayım yapan bir göstergeyi telefonunuzun arka kısmında görmeniz mümkündür. Kılıfın sahip olduğu LED özellikler sayesinde kılıfınızı çeşitli simgeler ile yeniden tasarlayıp kendinize özgün bir şekilde kullanabilirsiniz. Gülen surat, kalp, çiçek ve diğer birçok emojinin yanı sıra farklı simgeleri de bu kılıfta kullanabilmeniz mümkündür. Siz telefonunuzu kullanırken telefonunuzun arka kısmının da çevrenizdeki kişilerin etkilenmesini sağlar. Samsung LED kılıfın tüm bu özelliklerinin kullanımı kılıfın kullanımı kadar kolaydır. Kılıfın sahip olduğu akıllı teknoloji sayesinde kılıfı telefonunuza taktığınızda kılıf otomatik olarak telefonunuza bağlanır ve telefonunuzun arayüzünden kılıfın sahip olduğu tüm özellikleri aktif hale getirebilir değiştirebilir ve ayarlarını yapabilirsiniz. Üstün bir akıllı teknolojik donanıma sahip olan LED kılıf sert plastikten üretilen ve koruyuculuğu oldukça yüksek olan sağlam bir üründür. Üründe kullanılan sert plastik telefonunuzu düşmelere darbelere karşı korur. Telefon aksesuarları giriş ve çıkışlarının açık bırakıldığı kılıf telefon yere düştüğünde ekranın yer ile teması önlenecek şekilde tasarlanmıştır. Kılıfın kenarlarının çıkıntılı bir şekilde olması kulaklık, şarj aleti ve diğer aksesuarla için açık bırakılan kısımların hasar görmesini engeller. Yüksek özelliklere ve donanıma sahip olan bu ürün oldukça incedir telefonlarda ağırlık yapmaz ve telefonların kaba görünmesine neden olmaz. Tasarlanabilir LED ışıklandırma özellikleri ile her tasarlandığında farklı bir telefon ve farklı bir kılıf kullanıyormuş hissi veren kılıf ile yeniliğin ve değişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

 Telefonunuza Hayat Veren Kılıflar

Telefonunuza Hayat Veren Kılıflar

Neredeyse her dakika başı kullanılan ve elden düşmeyen akıllı telefon kullanıcılarının en çok yakındığı konulardan biri olan şarjın çabuk bitme durumu gerek sürekli kullanımdan dolayı olsun gerekse de akıllı telefon içerisinde bulunan ve telefonun arka planında çalışan uygulamalar bu durumun başlıca kaynaklarındandır. Samsung bu durumun önüne geçmek ve kullanıcılarının yedi yirmidört telefonlarını aktif bir şekilde kullanmalarını sağlamak amacıyla tasarladığı Samsung şarjlı kılıf modelleri kullanıcılarının kalbini çalmıştır. Teknoloji alanında öncü olan teknoloji devi markanın tasarladığı şarjlı kılıfın kullanımı oldukça kolaydır. Her model için özel olarak farklı bir şekilde tasarlanan bu kılıflar harici bataryaya gerek kalmadan şık ve taşıması kolay bir şekilde telefonun şarj edilmesini sağlar. Kılıfın iç kısmında bulunan amper değeri etiketi telefonunuza ürünün uygunluğunun bir göstergesidir. Ayrıca kılıfta bulunan açma kapama düğmesi sayesinde kılıfta ne kadar şarj kaldığını görmeniz mümkündür. Akıllı telefonlarda uzun ömürlü pil kullanım imkanı sağlayan kılıfın stant özelliği sayesinde kesintisiz ve rahat bir şekilde video film izlemeniz mümkündür. Kılıf diğer kılıflara nazaran kalındır anca harici batarya taşımak yerine şarjlı kılıfı taşımak oldukça kolay ve pratiktir. Kampa gittiğinizde ya da dışarı çıktığınızda telefonunuza sürekli erişim sağlayabilirsiniz kılıf da kullanılan plastiğin dokusu siz telefonunuzu kullanırken şık ve rahat bir kullanım imkanı verir. Samsung şarj aletlerine uyumlu olarak üretilen telefon kılıfının birbirinden farklı mAh gücündeki amperi sayesinde telefonunuz hızlı bir şekilde şarj olur. Şarj yapabilme özelliğinin yanı sıra telefonu da en iyi şekilde koruyan kılıf oldukça kullanışlıdır. Telefonunuzu kullanırken diğer taşınabilir şarj aletleri gibi kalabalık yapmaz ve ekstra kabloya gerekmez ve sizi engellemez. Farklı renk ve şık tasarımlarıyla kullanıcılarına geniş bir seçenek sunan Samsung bu ürünüyle oldukça popülerdir. Telefonunuz için koruyucu zırh olan bu kılıf darbeye karşı dayanıklı ve toz geçirmez bir üründür. Kullanım özellikleri ve akıllı telefona sağladığı şarj edebilme özellikleri ile kullanıcılarının gözünü dolduran kılıfın kapağı kapatıldığında ekranınızın bir kısmını görebilmeniz mümkündür. Hayatınızın ayrılmaz parçası olan telefonunuz için en iyi taşınabilir kılıf Samsung şarj ve koruyucu kılıftır.

Samsung Kılıf ile Telefonunuzu Baştan Yaratın

Samsung Kılıf ile Telefonunuzu Baştan Yaratın

Farklı renkleri ve desenleri ile Samsung galaxy kılıfları üstün koruma özelliklerine sahiptir. Her model Samsung telefona uygun olarak üretilen ve telefonu en iyi şekilde kavrayan ürün oldukça kullanışlıdır. Galaxy kılıfları telefonunuzu kılıf kapağını açmadan kontrol etmenize imkan verir. Üstün özellikli kendine has donanım özellikleri ile telefona yanıt vermeniz çok kolaydır. Ayrıca telefon kılıfı ile dinlediğiniz müziği kontrol etmeniz mümkündür saat, tarih ve pil seviyesi gibi sık kullandığınız önemli bilgileri görüntülemenize imkan sağlar. Kılıf da kullanılan kaliteli malzeme sayesinde kılıfın tutuşu oldukça kolaydır. Kılıf derisinin ince olması telefonunuzun kaba olmasını engeller. Bu sayede telefonunuzun kendine özgü olan tasarımını ve görünümünü engellemez. Telefonunu en iyi şekilde korumak isteyen kişilerin karşılaştığı sorunların başında gelen kaba ve ağır kılıfların kullanımı oldukça zordur. Elde tutuşu zor olan ve kayda değer bir ağırlığa sahip olan bu kılıflar telefon kullanırken elinizin yorulmasına neden olur. Samsung Galaxy kılıfın ince tasarıma sahip olması telefonunuzu ağırlaştırmadığından elinizi yormaz. Kılıfın sahip olduğu ön kapak sayesinde ön ve arka kısmını koruyabilirsiniz telefonun arkasını saran kılıf telefonu darbelere karşı korurken kılıfın ön kapağı telefon ekranının çizilmesini engeller. Ekran kapalıyken LED ışıklar ile bildirimleri gösteren kılıf telefonunuz için en iyi koruyucu yöntemdir. İstediğiniz simgeler ile size gelen bildirimleri anında görebilirsiniz. Kılıfın iç kısmında bulunan iç kart cebi günlük hayatta ihtiyacınız olan tüm malzemelerin elinizin altında olmasını sağlar. Samsung kapaklı kılıf hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır kullanımı oldukça pratik ve rahattır. Farklı renk ve fonksiyonlara sahip olan bu kılıflar üzerinde kullanılan tasarımlar tamamen özgündür. Teknoloji alanında öncü bir marka olan Samsung ürettiği akıllı telefonların yanı sıra kılıflarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Akıllı telefonların tüm özelliklerinin kullanılmasını amaçlayarak ürettiği kılıflar ile cihazın sahip olduğu tüm fonksiyonları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dayanıklılık ve kalite konusunda adından sıkça söz ettiren marka Samsung deri kılıf ile oldukça iddialıdır.ve şık deri kılıfları ile kaliteyi en uygun şekilde en uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunan marka dayanıklı Çevre dostu malzemeler kullanılarak ürettiği kılıfları insan sağlığını düşünerek tasarlamıştır.

 Samsung Kılıf Özellikleri

Samsung Kılıf Özellikleri

Özel serilerle üretilen Samsung lansman kılıf farklı renk ve modelleri ile göz alıcıdır. Çoğu insan telefonlarında kullandığı aksesuarların kendi tarzını yansıtmasını ve modaya uygun olmasını ister. Hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelen ve insan yaşamının en önemli aksesuarlarından biri olan telefonların kendisinin olduğu kadar bu cihazlarda kullanılan kılıfların renk ve modelin yanı sıra sahip olduğu özellikler de kullanıcılar için çok önemlidir. Samsung telefon kabı yüksek korumalı özellikleri ve çeşitli donanımları ile cep telefonlarınızı her zaman bir adım öne çıkarır. Sıradan telefon kılıflarına göre farklı özelliklere ve donanıma sahip olan bu ürünler telefonlarından resim çekmek isteyen ve telefonunu bir tık daha profesyonel yapmak isteyenlere özel olarak ürettiği kamera lensi destekli kılıflarıyla fotograf tutkunu kullanıcılarına hitap eder. Samsung kılıf modelleri ve ihtiyaca uygun kılıf özellikleri ile yaşam kalitenizi arttırır. En çok tercih edilen kılıflardan biri olan silikon kılıflar silinebilirdir bu özelliği sayesinde günlük hayatta ellerimize dokunduğunuz her yerin bakteri ve kirini telefonunuzdan rahatlıkla uzaklaştırabilirsiniz. Markanın tüm kılıflarının sahip olduğu kadife iç yüzey telefonunuzun kılıf takılıp çıkarılırken zedelenmesini çizilmesini engeller. Günlük hayatta ellerden düşmeyen en önemli cihaz olan cep telefonları çok farklı çeşit ve modeldedir. Samsung ise hem teknoloji harikası cep telefonlarını hem de onları çeşitli tehlikelere karşı koruyan kılıfları üreten öncü markalardandır. Sizlerin konforunu ve rahatını düşünen marka şık tasarımlarını piyasaya sunar. Telefonunuzun düşmelere, çarpmalara ya da çizilmelere karşı önlem alabileceğiniz bu aparatlar çok farklı modellerde üretilir. Arka koruma, tam koruma ya da sadece kenarlıklar için kullanacağınız bu kılıflar sizin tarzınızı yansıtır. Telefonunun rengini saklamak istemeyenler için şeffaf ve renksiz modelleri de mevcut olan bu ürünler oldukça modern tasarımlardır. Her renk ve boyutta cep telefonunuza uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. İnsan sağlığına zarar vermeyen materyallerle üretilen bu kılıflar silinerek ya da yıkanarak kolayca temizlenebilir. Kullanıcılarının cebini de düşünen Samsung, kaliteyi uygun fiyata siz değerli kullanıcılarının beğenisine sunar.