ROZET

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Rozet

Herhangi bir takıma, kuruluşa, önemli kişiye veya kişi için özel bir anlamı olan görünüme sahip rozetler aksesuarlar arasında sıklıkla kullanılan seçeneklerdir. Rozet geçmişte özellikle resmi kurumlarda çalışan kişilerin yakalarına iliştirdikleri, formal anlam taşıyan ürünlerken daha sonra kadınların şık giyim kombinlerini süslemek ve anlamlı kılmak üzere kullandıkları aksesuarlara dönüşmüşlerdir. Siz de kendi tarzınıza uygun rozetler arasından seçim yaparak bu şık aksesuarları yanınızda taşımaya başlayabilirsiniz.

Rozet Çeşitleriyle Kendinizi İfade Edin

Rozet Çeşitleriyle Kendinizi İfade Edin

Üreticiler, piyasaya sundukları ürünlerde genel olarak kullanıcıların arzu ettikleri görünümleri ve kullanım özelliklerini çeşitlendirerek, kullanıcının edinmek isteyeceği standartları ürünlerinde öne çıkarmaya çalışırlar. Rozet üreten markalar da bu yönden oldukça geniş bir alanda ürünlerini birbirlerinden farklı hale getirerek, her arayışa uygun bir rozet alternatifini piyasaya sunmaya odaklanırlar. Genel bir değerlendirmeyle incelendiğinde piyasada yer alan rozet çeşitleri kişilerin kendilerini ifade etmekte kullanabilecekleri renklerle, desenlerle karşınıza çıkıyorlar. Kıyafetlerinizin yakasına ya da görünür herhangi bir noktasına iliştirebileceğiniz rozet modelleri, çevrenizdeki insanların sizin değer verdiğiniz çeşitli figürleri öğrenmelerini sağlar. Bu yönden de kendinizi ifade etmek amacıyla rozetinizden istifade edebilirsiniz. Yalnızca belirli bir kişi ya da olguya olan bağlılığınızı değil tarzınızı açığa çıkarmak için de rozetlerden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz boş rozet edinerek, bu rozetin yüzeyini kişisel olarak arzu ettiğiniz bir görünümle tasarlayabilir; özgün bir estetik yaratarak dikkat çekebilirsiniz.

Rozet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rozet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rozetler genellikle arka kısmında iğne sistemi bulunan aksesuarlardır. Kumaş yüzeylere kolayca geçirilerek sabitlenebilmesi amacıyla bu şekilde dizayn edilen rozetlerin kullanımında kıyafetlerinizin zarar görmemesi için dikkatli seçim yapmanız gerekir. Kıyafet rozetleri çoğunlukla arka kısmında çengelli iğne sistemi bulunan ve kıyafetinize taktığınızda delik açmayan alternatiflerdir. Bu rozetleri kolayca kıyafetlerinize takıp çıkarabilirsiniz. Öte yandan ceket, kaşe kaban ve benzeri kalın yüzeye sahip giyim ürünleri içinse daha farklı alternatifler bulunabilmektedir. Sırtında dahili bir iğnesi bulunan ve bu iğneyi giysiye taktığınızda sabitlemenizi sağlayan bir tokası bulunan alternatifler vardır. Ceket rozeti olarak da tabir edilebilen bu alternatifler çoğunlukla minimal bir tasarıma sahiptir ve formal tasarımlara sahip seçenekleri her yaştan kullanıcıya hitap edebilmektedir. Piyasada yer alan rozet fiyatları ele alındığında, markaların satışa sundukları rozetlerin üretiminde kullandıkları materyaller ve ürünlerin tasarım özellikleri fiyatlar konusunda belirleyici olabiliyor. Bu açıdan çeşitliliğin fazla olduğu bir aksesuar grubu olan rozetlerde her bütçeye uygun bir ürün alternatifi bulunabiliyor.

Rozet Seçiminizi Yapın

Rozet Seçiminizi Yapın

Kişisel tarzınızı ortaya koymak üzere bir rozet edinmeye karar verdiğinizde, seçim yaparken dikkate alabileceğiniz birçok unsur vardır. Bazı rozetler sabit bir zemin üzerinde görüntüsünü arzu ettiğiniz herhangi bir kişi ya da kuruluşun görünümünü taşıyabiliyorlar. Futbol takımları, ünlü sanatçılar ve daha birçok farklı alanı sembolize eden görsellerin süslediği rozetler piyasada bulunabiliyor. Çanta rozeti çeşitleri, çoğunlukla dair formda bir yüzeye sahiplerdir ve bu yüzey üzerinde görsel öğeler bulunur. Yaka, ceket, kıyafet rozetlerinde ise ilgili sembolik öğenin fiziksel hatlarına uygun kesimler yapılarak ürünler şekillendiriliyor. Böylelikle rozetiniz bütün olarak arzu ettiğiniz görüntüyü ortaya koyuyor. Piyasada yer alan parti rozetleri, herhangi bir siyasi partiyi temsil eden görünümlerle dizayn ediliyorlar. Desteklediğiniz partinin logosunu veya bilinen bir sembolünü temsil eden rozetleri kullanarak fikirlerinizi açıkça ortaya koymayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek çeşitli görünümlerle ve ebatlarla dizayn edilen rozetler arasından tarzınıza uygun bir seçeneği edinebilir; rozetinizi kullanarak kişisel tarzınızı şık bir görünümle tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz Mücevher & Saat kategorimizde diğer seçenekleri de inceleyebilirsiniz.